Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
9.038
Πόντοι
1.336

Georgia Georgia

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
14
Like
123
Πόντοι
0
Όχι γιατί μου την πέφτουν τα πουστρακια, όταν κάθομαι να δω την τσόντα. Μακάρι να ήξερα πότε θα πήγαινε κανένα ζευγάρι
Είμασταν εκει πριν δυο εβδομαδες, ούτε εμείς πηγαίνουμε συχνά. Οταν ξαναπάμε να σου πω;
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
123
Like
315
Πόντοι
21
Όχι γιατί μου την πέφτουν τα πουστρακια, όταν κάθομαι να δω την τσόντα. Μακάρι να ήξερα πότε θα πήγαινε κανένα ζευγάρι
Σιγά ρε γαμιά… που περιμένεις να πάει κανένα ζευγάρι στο σινεμά μήπως και γαμήσεις… κακομοίρη ….τα πουστράκια σε χάλασαν αγάμητε…
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
9.038
Πόντοι
1.336
Σιγά ρε γαμιά… που περιμένεις να πάει κανένα ζευγάρι στο σινεμά μήπως και γαμήσεις… κακομοίρη ….τα πουστράκια σε χάλασαν αγάμητε…
Εσένα ποιος σου μίλησε μωρη πουστρα; Έγραψα το λόγο που δεν πάω συχνά εκεί.
Τράβα πιάσε καμιά ψωλή στα χέρια σου για να μην γράφεις μαλακίες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885

Georgia Georgia

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
14
Like
123
Πόντοι
0
Τύπισσα πως τα πέρασες?? Να ξέρεις τα ζόμπι μαζευόμαστε μετά τις 24:00 όταν είναι να ξαναρθετε.
τα περασα πολυ καλα με πηραν δυο μπροστα στον δικο μου, οσοι δεν μου αρεσαν απλα κοιτουσαν. ηταν καμιά δεκαριά ατομα. απλα λιγο ο φωτισμος ηταν παρα πολυ χαμηλος σε ορισμενα σημεια. οκ ειπαμε να ειναι χαμηλος αλλα να βλεπεις τι πιανεις η ποιοι σε πιανουν... :upsidedown:
:grin:
 

Georgia Georgia

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
14
Like
123
Πόντοι
0

Georgia Georgia

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
14
Like
123
Πόντοι
0
Καλημέρα, πως είναι σαν εμπειρία?
Καλή είναι. Εντάξει πάντα θα υπάρχει και καποιος που δεν σου αρεσει αλλα οκ τους απομακρύνεις ευγενικά... Εμενα μου αρεσει, δεν πηγαινω ομως συχνά
 
  • Like
Αντιδράσεις: nzg

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
123
Like
315
Πόντοι
21
Εσένα ποιος σου μίλησε μωρη πουστρα; Έγραψα το λόγο που δεν πάω συχνά εκεί.
Τράβα πιάσε καμιά ψωλή στα χέρια σου για να μην γράφεις μαλακίες
Καραγκιοζάκος κλασικός χαχα !!!
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
59
Like
88
Πόντοι
0
Γιαννάκη, μάλλον θα πρέπει να σου δέσουν με αλυσίδες και τα χέρια σου, όχι μόνο το κεφάλι με τις μαλακίες που γράφεις
Θέλω να αναφέρω ότι μου φαίνεται παράξενο όταν ακούω κάποιον στρέιτ ενεργητικό να "κράζει" τα πουστρακια του εκάστοτε σινεμά. Συνήθως τα τσοντοσινεμα είναι ένας χώρος όπου όλοι πάμε με σκοπό να ικανοποιήσουμε είτε τις σεξουαλικές μας επιθυμίες, είτε βίτσια είτε φαντασιώσεις που έχουμε. Είναι ένας χώρος ανοιχτός για να κάνει κίνηση όποιος θέλει είτε είναι παθητικός είτε ενεργητικός, τώρα καταλαβαίνω εάν αυτή η συμπεριφορά ξεκινάει με το ότι κάποιοι θαμώνες να μην σέβονται ότι δεν γουστάρεις να γαμησεις είτε τους συγκεκριμένους είτε τους παθητικούς άντρες στο σύνολο. Αλλά λογικό είναι να βρεις περισσότερα πουστρακια εκεί από ότι γυναίκες ή ζευγάρια.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
9.038
Πόντοι
1.336
Θέλω να αναφέρω ότι μου φαίνεται παράξενο όταν ακούω κάποιον στρέιτ ενεργητικό να "κράζει" τα πουστρακια του εκάστοτε σινεμά. Συνήθως τα τσοντοσινεμα είναι ένας χώρος όπου όλοι πάμε με σκοπό να ικανοποιήσουμε είτε τις σεξουαλικές μας επιθυμίες, είτε βίτσια είτε φαντασιώσεις που έχουμε. Είναι ένας χώρος ανοιχτός για να κάνει κίνηση όποιος θέλει είτε είναι παθητικός είτε ενεργητικός, τώρα καταλαβαίνω εάν αυτή η συμπεριφορά ξεκινάει με το ότι κάποιοι θαμώνες να μην σέβονται ότι δεν γουστάρεις να γαμησεις είτε τους συγκεκριμένους είτε τους παθητικούς άντρες στο σύνολο. Αλλά λογικό είναι να βρεις περισσότερα πουστρακια εκεί από ότι γυναίκες ή ζευγάρια.
απλα απαντησα σε μια ερωτηση, δεν ειπα να μην πηγαινουν στο σινεμα, η φιλεναδα αρπαχτηκε μονη της...
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
59
Like
88
Πόντοι
0
απλα απαντησα σε μια ερωτηση, δεν ειπα να μην πηγαινουν στο σινεμα, η φιλεναδα αρπαχτηκε μονη της...
Το να μην πηγαίναμε στο σινεμά εμείς τα πουστρακια, θα σήμαινε και το τέλος τους μιας και το μεγαλύτερο κομμάτι του τζίρου τους αποτελούν τα πουστρακια καθώς και των ενεργητικών που θέλουν να τα γαμησουν.
Το θέμα είναι ότι το σχόλιο σου ήταν κάπως "άκυρο" έτσι όπως γράφτηκε, μπορεί να ήθελες να πεις κάτι διαφορετικό και να το διατυπώσεις λαθος
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
9.038
Πόντοι
1.336
Το να μην πηγαίναμε στο σινεμά εμείς τα πουστρακια, θα σήμαινε και το τέλος τους μιας και το μεγαλύτερο κομμάτι του τζίρου τους αποτελούν τα πουστρακια καθώς και των ενεργητικών που θέλουν να τα γαμησουν.
Το θέμα είναι ότι το σχόλιο σου ήταν κάπως "άκυρο" έτσι όπως γράφτηκε, μπορεί να ήθελες να πεις κάτι διαφορετικό και να το διατυπώσεις λαθος
δεν με νοιαζει αν θα κλεισουν αυτα τα σινεμα, τι ακυρα μου γραφεις τωρα;
εγω λεω να κοιταει ο καθενας την δουλεια του
καλη συνεχεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom