Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
8
Like
9.095
Πόντοι
1.336
Καλησπέρααα. Ποια μέρα θεωρείται η καλύτερη για να πας στο at; επίσης να υπάρχουν κ άτομα κοντά στην ηλικία μου.
Ανάλογα τι ψάχνεις Νικόλ. Αν ψάχνεις ένα καυλι να περάσεις καλά, θα βρεις κάθε ώρα. Αν ψάχνεις gay να γαμησεις, θα βρεις κάθε ώρα. Αν ψάχνεις ζευγάρι, τα πράγματα δυσκολεύουν, μόνο αν κανονίσεις τίποτα από δω ή κάποιο άλλο site γνωριμιών.
Αν ψάχνεις άτομα στην ηλικία σου, πάλι δύσκολο να βρεις πολλούς ταυτόχρονα εκεί. Το σίγουρο είναι ότι θα έχεις πέραση. Όμως δεν ξέρω αν θα σε ενδιαφέρουν αυτοί που θα ενδιαφέρονται για σένα
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21

Triantafillos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
40
Like
316
Πόντοι
20
Καλησπέρααα. Ποια μέρα θεωρείται η καλύτερη για να πας στο at; επίσης να υπάρχουν κ άτομα κοντά στην ηλικία μου.
Γεια σου Νικόλ...αν κανονίσεις κάτι από εδώ σίγουρα θα περάσεις καλά τώρα αν πας στα τυφλά δεν ξέρω τι θα συναντήσεις όπως λένε και οι συναγωνιστές...
 

Mottomotto98

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
14
Like
19
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Είμαι καινούργιος εδω αλλά το σινεμά και το Forum αυτό το ψάχνω καιρό. Για στρεητ άνδρα παίζει τπτ σε φάση ζευγάρι η γυναίκα μονη?
 

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
667
Πόντοι
81
η redhead δεν τους παιρνει ολους ...

Γουσταρει μεγαλες ψωλες και δυνατο γαμησι .... ;)
και επιλεκτικη ειναι ... και καυλιαρα ... και δυνατο μωρο !
διαβασμενος !!!!!
 

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
667
Πόντοι
81
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα την γνώμη σας... Δεν έχω πάει ποτέ ξανά σε κάτι παρόμοιο κ είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει... Το θέμα είναι τι κόσμος πηγαίνει; δεν θελω να πάω κ να απογοητευτώ... Δεν θα ήθελα να δω μόνο άτομα αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας από την δικιά μου. Περιμένω τα σχόλια σας ?
στειλε μηνυμα και θα σου πω πολλα,για να μην χανεις τον χρονο σου!!
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Θα είναι κανεις σήμερα ;
 

Virtouozos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
188
Πόντοι
0
Καλησπέρα,ψήνεται καμία για σήμερα;
 

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Είναι κανεις μέσα ; Η θα πάει σήμερα ;
 

Triantafillos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
40
Like
316
Πόντοι
20
Μάγκες παίζει τίποτα να περάσω η να μην το σκέφτομαι καν?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.115
Πόντοι
206
Καλησπέρααα. Ποια μέρα θεωρείται η καλύτερη για να πας στο at; επίσης να υπάρχουν κ άτομα κοντά στην ηλικία μου.
σαββατο ειναι η καλυτερη μερα για ολα τα σινεμα,μετα παρασκευη βραδυ και κυριακη βραδυ ,τις υπολοιπες μερες εχει λιγο κοσμο σε ολα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
σαββατο ειναι η καλυτερη μερα για ολα τα σινεμα,μετα παρασκευη βραδυ και κυριακη βραδυ ,τις υπολοιπες μερες εχει λιγο κοσμο σε ολα
Ποιος νορμάλ που δουλεύει Δευτέρα πρωί θα πάει Κυριακή βράδυ στο σινεμά
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εγώ λέω να ζητήσουμε εργασία στο εν λόγω υδρημα έχει πολύ ευγενικό αφεντικό και είναι πολύ ωραίος χώρος
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Μετά το όγδοο λεπτό έχει ενδιαφέρον
Αυτα τα ζευγαρια που ανεβαζουν τετοια βιντεο το κανουν επαγγελματικα,δηλαδη: εχουν μια ιστοσελιδα οπως το συγκεκριμενο ζευγαρι και ειναι αυτη Login – CRISVIP.COM
και για να γινεις μελος πληρωνεις συνδρομη ωστε να βλεπεις βιντεο απο τα γαμισια της κυριας στα σινεμα αλλα και για να μαθαινεις ποτε και που θα παει να παρτουζωθει παρομιο site ειναι και αυτο εδω The continuing gangbang and dogging escapades of Slutwife Marion, the hot wife who got fucked by over 5000 men και σε αυτο η κυρια δεν γαμιεται μονο σε σινεμα αλλα και εξω σε παρκα και αλλα δημοσια μερη και ο συζηγος βιντεοσκοπει
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Like
227
Πόντοι
20
Αν γουστάρει κανείς για σήμερα απόγευμα να μου το πει :grin: Ψάχνω doms...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom