Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (11 μέλη και 43 επισκέπτες)

Johnnyxx

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
13
Like
22
Πόντοι
0
Όσον αφορά το ΑΤ ξέρεις τι παίζει εκεί;
 

dimitrisxar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
44
Like
1.978
Πόντοι
200
Επι εποχές προ κορονοϊού μερικές φορές ήταν καλά 2/5 άξιζε αλλά αν είχε κόσμο είχε επιλογές. Την καλύτερη φάση την έχω ζήσει κατά τις 8 το βράδυ που στον όροφο πάνω στον σκοτεινό χώρο με τους καναπέδες παίχτηκε ένα πολύ ωραιο ομαδικό παιχνίδι.
Πάνε αυτά τώρα δεν έχει τίποτα της προκοπής
 

Hornytrucker

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Καλημέρα παίχτες, σήμερα κατά τις 12 σκέφτομαι να περάσω μετά από χρόνια... Θα αξίζει λέτε?
 

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Καλημέρα... υπάρχει κανένα ζευγάρι που θέλει να πάει να κανονίσουμε?
 

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα την γνώμη σας... Δεν έχω πάει ποτέ ξανά σε κάτι παρόμοιο κ είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει... Το θέμα είναι τι κόσμος πηγαίνει; δεν θελω να πάω κ να απογοητευτώ... Δεν θα ήθελα να δω μόνο άτομα αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας από την δικιά μου. Περιμένω τα σχόλια σας ?
Αν θες Στήλε αλλα 3 μυνήματα στο φόρουμ για να φαίνεται χωρίς έγκριση αυτό που γράφεις κ για να μιλάς πριβέ με μυνήματα..
 
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
83
Like
72
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα την γνώμη σας... Δεν έχω πάει ποτέ ξανά σε κάτι παρόμοιο κ είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει... Το θέμα είναι τι κόσμος πηγαίνει; δεν θελω να πάω κ να απογοητευτώ... Δεν θα ήθελα να δω μόνο άτομα αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας από την δικιά μου. Περιμένω τα σχόλια σας ?
καλημεα νικολ
στειλε πριβε να τα πουμε :wink:
 
Εγγρ.
4 Οκτ 2021
Μηνύματα
27
Like
28
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα την γνώμη σας... Δεν έχω πάει ποτέ ξανά σε κάτι παρόμοιο κ είμαι περίεργη να δω τι συμβαίνει... Το θέμα είναι τι κόσμος πηγαίνει; δεν θελω να πάω κ να απογοητευτώ... Δεν θα ήθελα να δω μόνο άτομα αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας από την δικιά μου. Περιμένω τα σχόλια σας ?
Και εγώ δεν έχω έχω επισκεφτεί ακόμα κάποιο. Αν είναι να πάμε μαζί σε κανένα.(26 χρόνων εδώ).
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Κώστα πάμε παρέα οπότε θες δεν έχω ξαναπαει και εγώ και ψήνομαι να δω τι φάση παίζει
Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά θα πω όχι.
Ο λόγος είναι ότι σε προηγούμενο μου ποστ, μου απάντησαν ότι οι πιο πολλοί που μαζεύονται είναι gay και δεν γουστάρω τέτοιες φάσεις.
Αν ήταν στρέϊτ οι περισσότεροι δεν θα είχα θέμα!!!
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
Δεν αρχιζουμε να δηλωνουμε βραδυνες παρουσιες για αποψε; Ποιοι εχουν σκοπο να πανε;
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά θα πω όχι.
Ο λόγος είναι ότι σε προηγούμενο μου ποστ, μου απάντησαν ότι οι πιο πολλοί που μαζεύονται είναι gay και δεν γουστάρω τέτοιες φάσεις.
Αν ήταν στρέϊτ οι περισσότεροι δεν θα είχα θέμα!!!
Δεν ειναι στανταρ αυτο.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Δεν ειναι στανταρ αυτο.
Συμφωνώ ότι δεν είναι στάνταρ, αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα λένε οι κάποιοι 《χαλαροί 》τύποι τους την πέσανε.
Επειδή δεν γουστάρω τέτοιες φάσεις, λέω άστο καλύτερα!!!
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
Δεν αρχιζουμε να δηλωνουμε βραδυνες παρουσιες για αποψε; Ποιοι εχουν σκοπο να πανε;
Και τα κροσακια πιστευω θα περνανε καλυτερα ετσι. Αν δηλωδουν εδω ποιοι θα πανε θα εχουν σιγουρους 5-10 απο δω + οσους εχει ηδη μεσα εκεινη την ωρα ο χωρος.
 

Giorgos 1987

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Συμφωνώ ότι δεν είναι στάνταρ, αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα λένε οι κάποιοι 《χαλαροί 》τύποι τους την πέσανε.
Επειδή δεν γουστάρω τέτοιες φάσεις, λέω άστο καλύτερα!!!
Αν στη πέσει κάποιος κ δεν θέλεις το ξεκόβεις κ δεν σε ενωχλουν..κ εγώ στρέιτ είμαι κ πάω για κανένα ζευγάρι να περάσουμε καλά ..
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Αν στη πέσει κάποιος κ δεν θέλεις το ξεκόβεις κ δεν σε ενωχλουν..κ εγώ στρέιτ είμαι κ πάω για κανένα ζευγάρι να περάσουμε καλά ..
Αυτό είναι το θέμα, ότι μπορεί να στην πέσουν 4 5. Πάει ξενέρωσα.
Για ζευγάρια γουστάρω,αλλά πως γίνεται η όλη φάση;;;
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Αυτό είναι το θέμα, ότι μπορεί να στην πέσουν 4 5. Πάει ξενέρωσα.
Για ζευγάρια γουστάρω,αλλά πως γίνεται η όλη φάση;;;
Πηγαινε να δεις και να κρίνεις, τι αλλο να πουμε.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom