Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (9 μέλη και 34 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Έχω πάρει ένα κουβά 20 κιλά χρώμα θα πάω και θα των πετάξω από έξω δωράκι για τα Χριστούγεννα με τους απλητους που πηγενουν εκεί μέσα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Να εκβιάζουν ξέρουν μερικοί αλλά πάω νωμικα θα γίνουν κοτόπουλα μετα
 

Mottomotto98

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
14
Like
19
Πόντοι
0
Καλησπέρααα. Ποια μέρα θεωρείται η καλύτερη για να πας στο at; επίσης να υπάρχουν κ άτομα κοντά στην ηλικία μου.
Γεια σου :) εγώ είμαι 23 χρόνων και δεν έχω πάει ακόμα.. αν θες πάμε μαζί καμιά μέρα
 

Penniecrossdresser

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
116
Like
383
Πόντοι
21

kendavros

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
10 ευρώ είναι ναι αλλά χωρίς πρόσβαση σε όλο το μαγαζί εγώ προτιμώ να πάω να δω τον γαύρο με τον Άρη παρά να δίνω τα λεφτά μου αερα
εισαι σε λαθος σελιδα. η γηπεδικη παραγκα ειναι αλλου
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Και ρίχνουμε και κάνα μπινελικι στο σινεμά είστε κιριες ολες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Έχω πάρει ένα κουβά 20 κιλά χρώμα θα πάω και θα των πετάξω από έξω δωράκι για τα Χριστούγεννα με τους απλητους που πηγενουν εκεί μέσα
Τυπε τι χρωμα ψωνισες, για να καταλαβουμε αν εισαι εσυ??
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ο πιλότος να δείτε δωράκι χριστουγεννιάτικα που του έχω χεχε
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τον κουβά θα τον πάρει δωράκι γιατί μου χρωστάει 5,000 ευρώ εκτός και εάν με πάρει στην δουλειά εκεί υπαλλήλο το λαμόγιο Χριστούγεννα αύριο θα έρθει ο άγιος Μπιλ με τον κουβά ετοιμαστείτε
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Στο καταστημα εχθες εννεα το βραδυ που πηγα ειχε στον υπογειο χωρο,στο δευτερο πατωμα ενα ζευγαρι.Καστανη σκιννυ η κυρια γυρω στα 40 και ο κυριος κοτσιδα μαλλι και ηλικιακα ισως παραπανω.
Κατεβηκαν στο πρωτο επιπεδο αραχτοι στον καναπε.
Μετα στο επομενο επιπεδο του υπογειου οπου εξερευνουσαν τις καμπινες,με την κυρια να μπαινει στα σκοτεινα δωματια και να βογγαει...να βριζει..και ζηταει πουτσα και ψωλες!ολο αυτο για να κανει τεστ αν εχει καλη ηχομονοση το δωματιο καθως ο δικος της ηταν απο εξω.
Ανεβηκαν στον κεντρικο χωρο και μετα απο χιλιες ερωτησεις της κυριας καθησαν στην πλατεια να παρακολουθησουν το εργο.
Μπηκε και αλλο ζευγαρι,νεαρο πολυ ομως γυρω στα 25,η κοπελα φαινοταν φρεσκο κρεας για ολους εκει που κατα περιεργο τροπο διατηρουσαν αποστασεις μεγαλυτερες απο ασφαλειας..

Απο οσο καταλαβα δεν πεχτηκε σκηνικο με κανενα ζευγαρι.

Στον υπογειο χωρο σε μια στιγμη ηταν ενας στημενος περιμενοντας...πηγε ενας μπαρπας,του εριξε τρεις πουτσιες και τον παρατησε...μου εκανε εντυπωση και τον ρωτησα διακριτικα διοτι ηθελα και εγω να τον τρυπησω αφου φορουσε και στρινγκ καλβιν κλαιν!!!
Η απαντηση που μου εδωσε ηταν "Μικρε,ειχε μυρουδια και μερεντα".

Κατα ταλλα κατα τις δωδεκα το βραδυ εμφανιζονταν ολοι οι περιεργοι..ενας ταλαιπωρος που οσο περπατουσε ειχε τα χερια στις τσεπες και επαιζε με τα διλεπτα και τα πενταλεπτα που ειχε μαζεψει...
ενας αλλος που οργωνε στην κυριολεξια τον διαδρομο,αν το εκανε σε χιλιομετρα δρομου θα ειχε φτασει στην κορινθο...
ενας τυπος που μιλουσε σε ολους "καλησπερα τι κανεις" και κατι αλλα..

Σαν χωρος πολυ ομορφος,καθαρος και περιποιημενος!Σαν θαμμωνας ειχα συνηθισει τον προηγουμενο χωρο,μου αρεσε περρισοτερο και θα μου παρει χρονο να προσαρμοστω σε αυτον.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Με τα νέα μέτρα που έρχονται μην κλείσει κιόλας παίδες το υδρημα
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
ερήμωσε πλέον....ειδικά μεσημεριανές ώρες δεν υπάρχει ψυχή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom