Νέα

Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Fanta κανει δουλεια;
Την καλύτερη! Είναι ισχυρό αντιβιοτικό, αντιφλεγμονώδες, αναλγητικό, αντισηπτικό, απολυμαντικό και παρασιτοκτόνο, ενώ αφήνει και μια ωραία μυρωδιά λεβάντας.
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
206
Like
193
Πόντοι
1
Κάθε φορά που κατουρας η γαμάς πλυντο.
Καμμια φορά και με σαπουνι αν προλαβαινεις.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.181
Πόντοι
2.257
πήγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα.
Καλημέρα αγαπητέ φίλε.
Έχεις κάνει αερόβια/αναερόβια;
Σου έγραψε μια θεραπεία;
Αν ξαναπάς ρώτα αν μπορείς να πάρεις ciproxin ΜΕ γαστροπροστασία (pariet/mostrelan κλπ)
Να είσαι καλά.
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
Καλημέρα αγαπητέ φίλε.
Έχεις κάνει αερόβια/αναερόβια;
Σου έγραψε μια θεραπεία;
Αν ξαναπάς ρώτα αν μπορείς να πάρεις ciproxin ΜΕ γαστροπροστασία (pariet/mostrelan κλπ)
Να είσαι καλά.
κοιτα θα σου πω τωρα ειμαι καλα αλλα υπαρχουν περιοδοι εξαρσεις που με πιανει και κραταει 1-2 μηνες μαχ κανα 2 εξαρσεις το χρονο εκει παιρνω αντιβιωση κανονικα και ενα αλλο δν θυμαμαι τωρα πως το λενε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.031
Κριτικές
123
Like
50.761
Πόντοι
21.661
φολοου δε στεπς γιατι εχουμε γινει και ιδερνασιοναλ ναου λεητλι ναουμε
1)
Greys Anatomy Cut GIF by Rooster Teeth

2)
screenshot_1_182.jpg

3)
Bugs Bunny Money GIF by Looney Tunes

4)
Jim Carrey Reaction GIF by Laff
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.256
Κριτικές
9
Like
8.080
Πόντοι
2.036
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
Μην κάνεις απολύτως τίποτα. Άστο, θα πέσει μόνο του...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
φολοου δε στεπς γιατι εχουμε γινει και ιδερνασιοναλ ναου λεητλι ναουμε
1)
Greys Anatomy Cut GIF by Rooster Teeth

2)
screenshot_1_182.jpg

3)
Bugs Bunny Money GIF by Looney Tunes

4)
Jim Carrey Reaction GIF by Laff
....σα να ξεχασες ενα στεπ αναμεσα στο 1 κ στο 2!!!
Το "καλαποδι" για να παει στο 2 :confused::confused::confused:
pai2.jpg

...νομιζω σκοπιμως το εκανες για να τον εκπληξεις :cheesy::cheesy::cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

golden rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
280
Για το κομμάτι της χρόνιας προστατιτιδας , χεσε μέσα. Για την οσμή δες μήπως πλυσεις σε διάλυμα 4% βορικου οξεως σε απιονισμενο νερό, βοηθήσει. Είχα πάθει κάποτε βαλανοποσθητιδα αλλα οχι οσμη, η δερματολόγος με έσωσε με αυτό.
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
616
Like
1.824
Πόντοι
206
Ερώτηση
Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

Απάντηση
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
κανετε χιομουρακι οι περισσοτεροι @papaphilips αμα το παθαινατε ομως και εσεις να δω τι θα κανετε και πως θα το αντιμετωπιζατε με χιουμορ η οχι?
 

a-aprilios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2012
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
397
Πόντοι
21
Λύνεται το πρόβλημα με εγχείρηση.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.031
Κριτικές
123
Like
50.761
Πόντοι
21.661
κανετε χιομουρακι οι περισσοτεροι @papaphilips αμα το παθαινατε ομως και εσεις να δω τι θα κανετε και πως θα το αντιμετωπιζατε με χιουμορ η οχι?
ολα με χιουμορ παιχτη μου και μακρια απο αναλογες προτιμησεις...
Screenshot (190).png
 

a-aprilios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2012
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
397
Πόντοι
21
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
ολα με χιουμορ παιχτη μου και μακρια απο αναλογες προτιμησεις...
Screenshot (190).png
Μαλιστα βγαλε με και πουστη τωρα δεν μου φτανει οτι εχω να το γυρισω κι ολας ασε μας ρε φιλε λεγε οτι θελεις ειπα μια μαλακια στο αλλον και το πηρες για αληθεια οποτε σε συμφερει κανεις πλακα οποτε δν σε συμφερει το παιρνεις σοβαρα. τεσπα μπουστης δεν ειμαι με γυναικες παω επαγγελματιες και οχι μονο τωρα εσυ λεγε οτι θες. το μεσσενγερ μου ειναι γεματο απο μουνια που παρακαλαω για κατασταση αλλα δν μου καθονται ολες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ολα με χιουμορ παιχτη μου και μακρια απο αναλογες προτιμησεις...
Screenshot (190).png
τουλαχιστον τωρα καταλαβα και το χιουμαρακι σου γιατι στην αρχη δεν το ειχα καταλαβει και ελεγα που κολλαει ολο αυτο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.031
Κριτικές
123
Like
50.761
Πόντοι
21.661
Μαλιστα βγαλε με και πουστη τωρα δεν μου φτανει οτι εχω να το γυρισω κι ολας ασε μας ρε φιλε λεγε οτι θελεις ειπα μια μαλακια στο αλλον και το πηρες για αληθεια οποτε σε συμφερει κανεις πλακα οποτε δν σε συμφερει το παιρνεις σοβαρα. τεσπα μπουστης δεν ειμαι με γυναικες παω επαγγελματιες και οχι μονο τωρα εσυ λεγε οτι θες. το μεσσενγερ μου ειναι γεματο απο μουνια που παρακαλαω για κατασταση αλλα δν μου καθονται ολες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τουλαχιστον τωρα καταλαβα και το χιουμαρακι σου γιατι στην αρχη δεν το ειχα καταλαβει και ελεγα που κολλαει ολο αυτο
ενταξει παιχτη μου μην τρελαινεσαι, απλα πεσμας που πας... για να μην παμε και εμεις μετα.
μπουστη δε σε ειπα παντως για να ξερεις.
ομως εκει στο μεσεντζερ, που εισαι φουλ στα μουνακια, τους εχεις πει το θεμα σου ?
γιατι αν το πεις, μετα προβλεπω να σε κανουν και πλοκ στα καπακια λογικα.
αρα μηπως να σκεφτεις την αρχικη προταση μου καλυτερα, για να μη χανεις εξτρα χρονο ?
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
ενταξει παιχτη μου μην τρελαινεσαι, απλα πεσμας που πας... για να μην παμε και εμεις μετα.
μπουστη δε σε ειπα παντως για να ξερεις.
ομως εκει στο μεσεντζερ, που εισαι φουλ στα μουνακια, τους εχεις πει το θεμα σου ?
γιατι αν το πεις, μετα προβλεπω να σε κανουν και πλοκ στα καπακια λογικα.
αρα μηπως να σκεφτεις την αρχικη προταση μου καλυτερα, για να μη χανεις εξτρα χρονο ?
θα το πω δεν κολωνω αλλα δεν μπορω να πω με το καλημερα σας οτι εχω χρονια προστατιτιδα οπως και εκεινες φυσικα δεν μπορουν να μου πουν την παρασημα εχουν και ποσα χλμ εχει γραψει το κοντερ. Εγω να ειμαι ειλικρινης αυτες θα ειναι?
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
4
Like
2.782
Πόντοι
456
θα το πω δεν κολωνω αλλα δεν μπορω να πω με το καλημερα σας οτι εχω χρονια προστατιτιδα οπως και εκεινες φυσικα δεν μπορουν να μου πουν την παρασημα εχουν και ποσα χλμ εχει γραψει το κοντερ. Εγω να ειμαι ειλικρινης αυτες θα ειναι?
κατουριέσαι και πάνω σου ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom