Νέα

πως μια πορνη μου προκαλεσε την νοσο του Peyroni

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Στο μέλλον το ξέρεις ότι μπορεί να πάθεις κι εσύ ανικανότητα έτσι; Μακάρι να τη γλιτώσεις βέβαια! Δεν αντέχεται η ζωή όταν είσαι εκτός...
οχι δεν χειροτερευει εκτος κι αν τραυματιστεις..ευτυχως ειναι μικρη η βλαβη..λεγεται mild peyroni
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
δεν κατάλαβα τι έκανε ,
αλλά οι επεμβάσεις στα γεννητικά όργανα ανέκαθεν με αηδιάζαν  :S

Οι περισσότερες πόρνες νομίζουν ότι είναι από λάστιχο και θέλουν να το κάνουν να χύσει όσο πιο γρήγορα γίνεται. Πολλές φορές μου το έχουν κακοποιήσει επειδή δε σκληραίνει και νομίζουν ότι λυγίζοντας το, πιέζοντας το ή ρουφώντας το με υπερβολική δύναμη θα το κάνουν να χύσει... Καλύτερα να μην πηγαίνεις με πουτάνες ή να πηγαίνεις μόνο με εκείνες που είσαι σίγουρος ότι προσέχουν.


προσοχη μεγαλη οταν ειναι πεσμενο η οταν ανεβαινει η γυναικα απο πανω

thnx guys για τις συμβουλές  πρόληψης, το ενδεχόμενο του peyronie το αγνοούσα
 

axristos_tempelis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
οχι δεν χειροτερευει εκτος κι αν τραυματιστεις..ευτυχως ειναι μικρη η βλαβη..λεγεται mild peyroni

Εγώ την έπαθα πολλά χρόνια μετά την ανικανότητα. Έχω διαβάσει ότι οι περισσότεροι πάσχοντες κάποια στιγμή παθαίνουν. Σε πονάει όταν έχεις στύση; Εμένα όταν είχα στύση με πόναγε λίγο και ένιωθα πίεση σα να μου το λυγίζουν με τανάλια.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 Ειδες για να παιζει ο βαζελος τι επαθες . Αυτο το τσουκου-τσουκου  μπωλλ δεν αντεχοταν . Ευτυχως που καταστρεψε  το ελληνικο πρωταθλημα αρχικα ο Κοκκαλης και στην συνεχεια ο Μαρινακης οποτε οι ελληνικες ομαθες δεν θα ξαναπαιξουν CL.

 Μονη λύση να βρεις μια γκομενa να παντρευτεις , μετα απο 3 χρονια θα κοπει το σεξ οποτε problem solved  .

 Αντιμεπτωπιζω το νημα ως πλακα αφου τα τελευτια 10 χρονια δεν εκανες κατι . αν μεταξυ 20 και 30 δεν πηδας λογω προβληματος ποτε περιμενεις να πηδηξεις , στα 60??

 για την νοσο εδω
 
και www.google.gr/search?q=%CE%BD%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%82+peyroni&oq=%CE%BD%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%82+peyroni&aqs=chrome..69i57.5821j0j9&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8]εδω[/url]

  ΥΓ
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
προσοχη μεγαλη οταν ειναι πεσμενο η οταν ανεβαινει η γυναικα απο πανω

Τέτοια χοροπηδηχτά μου έκανε αφού έχυσα η Νίνα στο Ιάσωνος 10 πριν λίγες ημέρες και γι'αυτό ανέφερα ότι κάνει άτσαλες κινήσεις.
 

Επισκέπτης
 Ειδες για να παιζει ο βαζελος τι επαθες . Αυτο το τσουκου-τσουκου  μπωλλ δεν αντεχοταν . Ευτυχως που καταστρεψε  το ελληνικο πρωταθλημα αρχικα ο Κοκκαλης και στην συνεχεια ο Μαρινακης οποτε οι ελληνικες ομαθες δεν θα ξαναπαιξουν CL.

 Μονη λύση να βρεις μια γκομενa να παντρευτεις , μετα απο 3 χρονια θα κοπει το σεξ οποτε problem solved  .

 Αντιμεπτωπιζω το νημα ως πλακα αφου τα τελευτια 10 χρονια δεν εκανες κατι . αν μεταξυ 20 και 30 δεν πηδας λογω προβληματος ποτε περιμενεις να πηδηξεις , στα 60??

 για την νοσο εδω
 
και www.google.gr/search?q=%CE%BD%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%82+peyroni&oq=%CE%BD%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%82+peyroni&aqs=chrome..69i57.5821j0j9&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8]εδω[/url]

  ΥΓ
πηδαω καργα ρε τυπε..και ξερεις κατι? λογω αυτου του συμβαντος εκοψα τις πορνες και εβγαλα ενα καρο γκομενες μετα..καμμια δεν καταλαβε τιποτα απο το προβλημα..
 

Επισκέπτης
Εγώ την έπαθα πολλά χρόνια μετά την ανικανότητα. Έχω διαβάσει ότι οι περισσότεροι πάσχοντες κάποια στιγμή παθαίνουν. Σε πονάει όταν έχεις στύση; Εμένα όταν είχα στύση με πόναγε λίγο και ένιωθα πίεση σα να μου το λυγίζουν με τανάλια.
οχι δεν νιωθω τιποτα..με την βιταμινη ε οσο την παιρνω ειναι σαν μην υπαρχει προβλημα..δεν θεραπευει βελτιωνει ομως την κατασταση..μονο οσο την παιρνω ομως
 

axristos_tempelis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
 Αντιμεπτωπιζω το νημα ως πλακα αφου τα τελευτια 10 χρονια δεν εκανες κατι . αν μεταξυ 20 και 30

Τι μπορεί να κάνει κάποιος που το παθαίνει 18 20 χρονών, ντρέπεται να το πει στο γιατρό, και όταν τελικά το πει ο γιατρός δεν δίνει σημασία ή του λέει είναι ψυχολογικό; Εσύ πως θα το αντιμετώπιζες σε εκείνη την ηλικία; Δε μιλάμε για έναν άνθρωπο έμπειρο, δημιουργημένο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλησπερα...ειμαι 34 ετων και εδω και μια 10ετια πασχω απο την νοσο του Peyroni..φυσικα δεν γεννηθηκα με αυτην αλλα μου την προκαλεσε μια πορνη ενδεχομενως απο δολο..πηγα ενα βραδυ μονος σε ενα πορνειο της οδου Φυλης μονος..τοτε ειχε τσαμπιονς λιγκ η τηλεοραση και σκεφτηκα οτι ηταν ευκαιρια να παω να ριξω ενα γαμησακι μια και θαχε ερημιες στα πορνεια..μπηκα σοτ πορνειο ο τσατσοςμου παρουσιασε την κοπελα..ηταν Ελληνιδα (μαλλον τσιγγανα) ψηλη αδυνατη με μετριο σε μηκος μαλλι..οταν ημουν σοτ δωματιο ακουσα την κοπελα πολυ εκνευρισμενη να τσακωνεται στο τηλεφωνο..μαλλον καποιο νοσοκομειο εψαχνε γιατι ακουσα να λεει εχω γυναικολογικο προβλημα και θελω να δω γιατρο..ολα αυτα σε εντονο υφος! λεω δεν θα παμε καλα μαλλον..σε λιγο μπηκε πολυ νευριασμενη και φουριοζα στο δωματιο..μου λεει ξαπλωσε και ελα να τελειωνουμε εισαι ο τελευταιος και πρεπει να φυγω..για μια στιγμη σκεφτηκα να της πω να φυγει αλλα για κακη μου τυχη παρεμεινα εκει..ξαπλωνω παει να βαλει την καποτα και οπως πιανει το πεος κανει μια πολυ αποτομη κινηση και το τραβαει ενω ηταν πεσμενο προς τα κατω..αντιθετα δλδ απο την φορα που εχει οταν σηκωνεται..μιλαμε οτι απο 10 περιπου ποντους που ειναι πεσμενο πρεπει να το πηγε γυρω στους 30 ποντους..προσπαθησε δλδ η τρελη να φερει το πεος κοντα στην καποτα αντι του αντιθετου..ενιωσα ενα στιγμιαιο πονο αλλα τπτ παραπανω..την διαολοστειλα δεν ζητησα πισω τα λεφτα μην γινει φασαρια και εφυγα..το ιδιο βραδυ δεν ενιωσα τπτ..την αλλλη μερα ομως πονουσα λιγο..σε 3 μερες ο πονος ειχε γινει εντονος σε σημειο να μην μπορω ουτε να περπατησω..παω σε γιατρο ουορολογο και αφου με εξεταζει ο εγκληματιας αλμπανης γιατρος μου λλει φυγε δεν εχεις τπτ ψυχολογικο ειναι..οντως δεν φαινοτανε τπτ απλα ποναγα αρκετα..ομως ενα πρωι περιπου 20 μερες μετα ξυπνησα και επαθα το σοκ!! το πεος μου ηταν σε στυση αλλα ειχα στραβωσει!!πηγαινε προς τα δεξια περιπου 30 μοιρες..παιρνω τηλ τον γιατρο εγκληματια που με ειχε εξεταση και λεει μην ασχολεισαι με το πουλι σου δεν εχεις τπτ..το αφησα ετσι λοιπον με την ελπιδα να φτιαξει..6 μηνες μετα πηγα σε αλλον γιατρο(ημουν ανασφαλιστος δεν ειχα ανεση οικονομικη) και διεγνωσε πευρονι! λεει δυστυχως αργησες να ερθεις τωρα δεν μπορει να γινει κατι..μου εδωσε βιταμινη ε και ποταμπα που απλως εξαφανισε τον πονο και περιορισε λιγο την κληση στις 20 μοιρες..εκτοτε ζω με αυτο το προβλημα που θα το εχω για ολη μου την ζωη..ευτυχως εχω σεξουαλικη ζωη αλλα μεσα μου στεναχωριεμαι καμμια φορα..να ειστε προσεκτικοι παιδια..
το ηθικο διδιγμα ειναι να μην γαμας ποτέ νευριασμενη πουτανα τυπε :grin:
 

Επισκέπτης
Τι μπορεί να κάνει κάποιος που το παθαίνει 18 20 χρονών, ντρέπεται να το πει στο γιατρό, και όταν τελικά το πει ο γιατρός δεν δίνει σημασία ή του λέει είναι ψυχολογικό; Εσύ πως θα το αντιμετώπιζες σε εκείνη την ηλικία; Δε μιλάμε για έναν άνθρωπο έμπειρο, δημιουργημένο.
πολυ λιγοι γιατροι στην Ελλαδα ειναι ευσυνειδητοι οι περισσοτεροι κοιτανε να σου παρουν τα λεφτα και δεν νοιαζονται
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
πηδαω καργα ρε τυπε..και ξερεις κατι? λογω αυτου του συμβαντος εκοψα τις πορνες και εβγαλα ενα καρο γκομενες μετα..καμμια δεν καταλαβε τιποτα απο το προβλημα..

σε πείσμωσε αδερφέ το θέμα ε;
 

Ροδίνη

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
304
Like
0
Πόντοι
1
Το ηθικδιδαγμα άλλο να προσέχετε με ποιες πηγαίνετε και που πηγαινετε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οχι τυπε το ηθικο διδαγμα ειναι ποτε μονος σε μπουρδελο..αν ειχα καποιον φιλο μαζι δεν θα το εκανε θα φοβοτανε
δηλαδη μονο παρτουζα τυπε?
κοστουματη οπως ο κωστακης τυπε? :grin:
 

Επισκέπτης
δηλαδη μονο παρτουζα τυπε?
κοστουματη οπως ο κωστακης τυπε? :grin:
οχι απαραιτητα..ας περιμενει στο σαλονι..οπως και να το κανεις στα πορνεια εχουμε να καονυμε με υποκοσμο..πολλοι κινδυνοι υπαρχουν αν και στα περισσοτερα η κατασταση ειναι οκ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom