Νέα

πως μια πορνη μου προκαλεσε την νοσο του Peyroni

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606
σε επηρέασε  πολυ φιλε στο ψυχολογικό κομμάτι ? είχες στυτική δυσλειτουργία μετα που να οφεοιλοταν αποκλειστικά και μονο στο αντίκρισμα του πεους ςσου απο εσένα ?
 

Επισκέπτης
σε επηρέασε  πολυ φιλε στο ψυχολογικό κομμάτι ? είχες στυτική δυσλειτουργία μετα που να οφεοιλοταν αποκλειστικά και μονο στο αντίκρισμα του πεους ςσου απο εσένα ?
στο ψυχολογικο τομεα πολυ..στο σεξ δεν με επηρεασε κανονικες στυσεις κανενα προβλημα εκτος της κλισης
 

axristos_tempelis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε! Κι εγώ νόσο πευρονύ από πουτάνα και ανίκανος.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

πονάει όταν έχεις στύση ?

αλίευσα αυτό :

Υπάρχουν οι απλές επεμβάσεις (με πιο γνωστή την εγχείρηση κατά Νέσμπιτ), στις οποίες γίνεται απλώς ευθειασμός του πέους, με τοποθέτηση ραμμάτων στην κάτω επιφάνεια. Οι επεμβάσεις αυτές δεν έχουν επιπλοκές. Υπάρχουν και οι πιο πολύπλοκες, στις οποίες γίνεται αφαίρεση της πλάκας από το πέος και τοποθέτηση διαφόρων μοσχευμάτων. Κατά τις επεμβάσεις αυτές, μπορεί να προκληθεί τραυματισμός του νευροαγγειακού δικτύου και να δημιουργηθεί πρόβλημα στη στυτική λειτουργία.
 

Επισκέπτης
πονάει όταν έχεις στύση ?

αλίευσα αυτό :

Υπάρχουν οι απλές επεμβάσεις (με πιο γνωστή την εγχείρηση κατά Νέσμπιτ), στις οποίες γίνεται απλώς ευθειασμός του πέους, με τοποθέτηση ραμμάτων στην κάτω επιφάνεια. Οι επεμβάσεις αυτές δεν έχουν επιπλοκές. Υπάρχουν και οι πιο πολύπλοκες, στις οποίες γίνεται αφαίρεση της πλάκας από το πέος και τοποθέτηση διαφόρων μοσχευμάτων. Κατά τις επεμβάσεις αυτές, μπορεί να προκληθεί τραυματισμός του νευροαγγειακού δικτύου και να δημιουργηθεί πρόβλημα στη στυτική λειτουργία.
δεν εχω πονους..η εγχειριση μικραινει 3-4 ποντους το πεος
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Οι επεμβάσεις προκαλούν μείωση του μεγέθους.
δεν εχω πονους..η εγχειριση μικραινει 3-4 ποντους το πεος
πάσο , δεν γνωρίζω τπτ περεταίρω...

για πρόληψη τι συνιστάτε ?
να αποφεύγουμε επώδυνες πεολειχίες?
(κάποιες χρησιμοποιούν δόντι )
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606
στο ψυχολογικο τομεα πολυ..στο σεξ δεν με επηρεασε κανονικες στυσεις κανενα προβλημα εκτος της κλισης
. Ρε φιλε μπράβο σου ειλικρινά εδώ λίγο στρες έχουμε καμια μέρα καμια στενοχώρια και η πουτσα δεν βλέπει το ζενίθ  ούτε  δεμένη με κορδόνι  στο λαιμό  :grin: εισαι σκληροπυρηνικος χυστης άξιος  :rockon:
 

Επισκέπτης
πάσο , δεν γνωρίζω τπτ περεταίρω...

για πρόληψη τι συνιστάτε ?
να αποφεύγουμε επώδυνες πεολειχίες?
(κάποιες χρησιμοποιούν δόντι )
προσοχη μεγαλη οταν ειναι πεσμενο η οταν ανεβαινει η γυναικα απο πανω
 

Επισκέπτης
. Ρε φιλε μπράβο σου ειλικρινά εδώ λίγο στρες έχουμε καμια μέρα καμια στενοχώρια και η πουτσα δεν βλέπει το ζενίθ  ούτε  δεμένη με κορδόνι  στο λαιμό  :grin: εισαι σκληροπυρηνικος χυστης άξιος  :rockon:
περασε καιρος για να το αποδεχτω τυπε..τον πρωτο χρονο ημουν χαλια ουτε σεξ ουτε τπτ..αυτοκτονια δεν σκεφτηκα παντως..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606
περασε καιρος για να το αποδεχτω τυπε..τον πρωτο χρονο ημουν χαλια ουτε σεξ ουτε τπτ..αυτοκτονια δεν σκεφτηκα παντως..
τυπε άμα σε ρωτήσει καμια γκομενα γιατι ειναι έτσι πες της είμαι ραβδοσκοπος  με Καβλι  :tooth:
 

axristos_tempelis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
για πρόληψη τι συνιστάτε ?
να αποφεύγουμε επώδυνες πεολειχίες?
(κάποιες χρησιμοποιούν δόντι )

Οι περισσότερες πόρνες νομίζουν ότι είναι από λάστιχο και θέλουν να το κάνουν να χύσει όσο πιο γρήγορα γίνεται. Πολλές φορές μου το έχουν κακοποιήσει επειδή δε σκληραίνει και νομίζουν ότι λυγίζοντας το, πιέζοντας το ή ρουφώντας το με υπερβολική δύναμη θα το κάνουν να χύσει... Καλύτερα να μην πηγαίνεις με πουτάνες ή να πηγαίνεις μόνο με εκείνες που είσαι σίγουρος ότι προσέχουν.
 

Επισκέπτης
μαγκες καλυτερα με  cg h ct  που πατε σε οτελ..στα μπουρδελα οι πουτανες ειναι στον χωρο τους εχουν τον ελεγχο και νιωθουν ασφαλεια και μπορουν να σας κανουν κακο αν και ειναι σπανιο πολυ
 

Επισκέπτης
τυπε άμα σε ρωτήσει καμια γκομενα γιατι ειναι έτσι πες της είμαι ραβδοσκοπος  με Καβλι  :tooth:
τυπε ευτυχως δεν εχει στρασβωσει..ειναι ισιο αλλα εχει παρει κλιση..καπως σαν τον πυργο της Πιζας ευτυχως γιατι σε αλλους στραβωνει κιολας.επισης σταθηκα τυχερος που δεν πειραχτηκε η ουρηθρα θα ειχα τεραστιο προβλημα
 

axristos_tempelis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Στο μέλλον το ξέρεις ότι μπορεί να πάθεις κι εσύ ανικανότητα έτσι; Μακάρι να τη γλιτώσεις βέβαια! Δεν αντέχεται η ζωή όταν είσαι εκτός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom