Νέα

83χρονος γειτονας παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου τι να κανω?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 364
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Τύπε άδικα φοβάσαι...πρέπει ήδη να της να έχει κάνει τη κωλοτρυπιδα της δικιάς σου διώρυγα του Σουέζ.
Λες 83 και να μπορει να γαμισει κωλο?? να τον παμε στο γκινες τοτε!
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ΛΙΛΑ για πηγαινε εκει να περασεις κτεο τον γερο
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
φιλε ειλικρινα τα πρωινα τα φοβαμαι και γω..ειδικα του σαββατου που εγω κοιμαμαι ως αργα κι αυτη ολο μπαινοβγαινει  για ψωνια σε λαικη σουπερ μαρκετ κλπ...
ΈΛΑ ρε μεγάλε τόσα γκατζετ ηχογράφησης κυκλοφορούν στο νετ. Αγόρασε ένα με δέκα ευρώ που μοιάζει με αναπτήρα ή στυλό ριξτο στην τσάντα της και θα μάθεις τι κάνει τα πρωινά.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
ΈΛΑ ρε μεγάλε τόσα γκατζετ ηχογράφησης κυκλοφορούν στο νετ. Αγόρασε ένα με δέκα ευρώ που μοιάζει με αναπτήρα ή στυλό ριξτο στην τσάντα της και θα μάθεις τι κάνει τα πρωινά.
υπαρχει και προγραμμα παρακολουθησεις κινητων, ομιλια, μηνυματα, ακομα και το που βρισκεται εκεινη την στιγμη σου δειχνει..προσπαθησα να το εγκαταστησω αλλα το εμποδισε το αντιβαιρους που εχει στο κινητο..
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Παντως τα πραγματα εχουν ηρεμησει αρκετα απο τοτε που την εστησα κατω και τον ειδα να την εχει στημενη στο μπαλκονι για να ανοιξει την πορτα της εισοδου οταν γυρναγε απ την δουλεια η δικια μου..μια εξυπηρετηση απλα εκανα ειπε ο σκατογερος..δεν θελουμε του ειπα και εχει μαζευτει.. :orchestra:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Λες 83 και να μπορει να γαμισει κωλο?? να τον παμε στο γκινες τοτε!
τυπε αμα ο γερος εχει χρημα η και συνταξη και η δικια σου αρέσκεται στο χρημα στα ψωνια αγορες κλπ να ξερεις πως ο γερος θα στην γαμησει η μπορει ηδη να στην εχει πηδησει ειτε με βιαγκρα ειτε φυσικα ειτε με τα δαχτυλα.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τυπε αμα ο γερος εχει χρημα η και συνταξη και η δικια σου αρέσκεται στο χρημα στα ψωνια αγορες κλπ να ξερεις πως ο γερος θα στην γαμησει η μπορει ηδη να στην εχει πηδησει ειτε με βιαγκρα ειτε φυσικα ειτε με τα δαχτυλα.
Λοιπον φιλε γκαβελε ακου πως ακριβως εχουν τα πραγματα..οχι δεν ειναι του χρηματος η δικια μου,  αν ηταν δεν θα με κραταγε τωρα που δεν εχω δουλεια..εχει ομως ενα θεμα..ειναι πολυ δειλη, αδυνατον να αντιμετωπισει ανθρωπο που ειναι φορτικος..ο γερος τοχει παρει γραμμη και της την πεφτει..αυτη ειναι η καθαρη αληθεια..μονη λυση να τον τσαμπουκαλεψω, αλλα δεν θελω γιατι ειναι γειτονας και εχει και 2 γιους..θα μπλεξω..το παω λαου-λαου με ευγενεια.. :S
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.663
Κριτικές
12
Like
6.831
Πόντοι
2.646
Τύπε,αφού είναι ακόμα ζωντανός ο γέρος,μάλλον έχει ξανανιώσει απ τα τσιμπουκια της μικρής 
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Λοιπον φιλε γκαβελε ακου πως ακριβως εχουν τα πραγματα..οχι δεν ειναι του χρηματος η δικια μου,  αν ηταν δεν θα με κραταγε τωρα που δεν εχω δουλεια..εχει ομως ενα θεμα..ειναι πολυ δειλη, αδυνατον να αντιμετωπισει ανθρωπο που ειναι φορτικος..ο γερος τοχει παρει γραμμη και της την πεφτει..αυτη ειναι η καθαρη αληθεια..μονη λυση να τον τσαμπουκαλεψω, αλλα δεν θελω γιατι ειναι γειτονας και εχει και 2 γιους..θα μπλεξω..το παω λαου-λαου με ευγενεια.. :S
τα ειχα 2 χρονια με δειλη γκομενα τυπε αναλογη κατασταση με την δικια σου.το μονο που θα σου πω ότι στα 2 χρονια με κερατωσε με τρεις.δεν μπορουσε να πει όχι και δεν αντιστεκοταν στις προκλησεις παρολο που εγω τσακονομουν με τον κάθε πεφτουλα της.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Τύπε,αφού είναι ακόμα ζωντανός ο γέρος,μάλλον έχει ξανανιώσει απ τα τσιμπουκια της μικρής 
συνηθως με τις πιπες και τα βιαγκρα πανε μια ωρα νωριτερα οι γεροι..αρα για ναναι ζωντανος ισως να την εχω γλυτωσει μεχρι τωρα.. :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τα ειχα 2 χρονια με δειλη γκομενα τυπε αναλογη κατασταση με την δικια σου.το μονο που θα σου πω ότι στα 2 χρονια με κερατωσε με τρεις.δεν μπορουσε να πει όχι και δεν αντιστεκοταν στις προκλησεις παρολο που εγω τσακονομουν με τον κάθε πεφτουλα της.
Και βαζω στοιχημα οτι θαταν καλο κοριτσι και ισως να μην ηθελε να στα φορεσει..σωστα? μεγαλη πικρα οι δειλες γκομενες που δεν μπορουν να πουν οχι! στις πηδανε μεχρι και τα σκυλια.. :headbang:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Και βαζω στοιχημα οτι θαταν καλο κοριτσι και ισως να μην ηθελε να στα φορεσει..σωστα? μεγαλη πικρα οι δειλες γκομενες που δεν μπορουν να πουν οχι! στις πηδανε μεχρι και τα σκυλια.. :headbang:
καλο μπορει να ηταν αλλα δεν ξερω αν ηθελε να μου τα φορεσει...ηταν 20 χρονων τοτε.η δικια σου ποσο είναι?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Η δικια μου με εξαιρεση αυτο το ελαττωμα ειναι πολυ καλη κοπελα..μαγειρευει καθε μερα, δεν εχει απαιτησεις για λουσα και καθημερινες εξοδους σε κλαμπακια κλπ..το μονο που θελει καμμια ταβερνουλα
2-3 φορες τον μηνα και κανα σινεμαδακι..και παντα βαζει το χερι στην τσεπη..σπανια κοπελα αλλα εχει αυτο το ελαττωμα στην προσωπικοτητα τρης δυστυχως.. :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
καλο μπορει να ηταν αλλα δεν ξερω αν ηθελε να μου τα φορεσει...ηταν 20 χρονων τοτε.η δικια σου ποσο είναι?
ειναι 31 φιλε..να σκεφτεςι οταν πρωτοπηγε σχολειο για ενα μηνα καθοτανε και η μαμα της στο θρανιο αλλιως δεν ηθελε να παει..μιλαμε για πολυ δειλο ατομο..
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
οι άνω των 70 όταν κοιμούνται νωρίς είναι ακίνδυνοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom