Νέα

Το κέρατο δεν χωνεύεται εύκολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα satanakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
γιατι καλε τυπισσα ? :effemine::effemine: απο ναρκωτικα ξερει καλα το συναφι σου.....
Αφου ρε φελε εισαι βλακακος γιατι επιμενεις?Μην προσπαθεις να αποδειξεις για το αντιθετο.Η γυναικα πλεον δεν ειναι οπως το 50 και το 60 που την κερατωνες και ελεγε ευχαριστω.Τις μαγκιες σου σε κανα ναυαγιο ανατολικοευρωπαια στης φυλης.Η Ελληνιδα πλεον δεν χαριζει καστανα...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΤΥΠΕ, ακου και ακου καλα!!!! Ο.Κ δεν υπηρξα παντρεμενος η σχεση 5τια αλλα κοιτα την καλυτερη λυση...παρακατω...
οσο και να φανταζει ΔΥΣΚΟΛΟ...ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ και αδιαφορησε οσο δεν παει, γραφτην και φερσου ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ειναι οτι καλυτερο μπορεις να κανεις...ειναι καθαρα ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ κ ακρως αντιθετη με το συναισθημα ΞΥΛΟ,ΕΚΔΙΚΗΣΗ, ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ...αυτα θα σου προσφερουν μια στιγιμαια ΗΡΕΜΙΑ-
Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ θα ειναι να την γραψεις και σε μια στιγμη ηρεμιας αναρωτησου¨----
--που τυχον εχεις και εσυ λαθη......
-αν ο γαμος ηταν μια 10-15τια καλα ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ΤΥΧΕΡΟ ασχετα την καταληξη.-
---------------------------------------------------------------
ο εγωισμος δεν οδηγει σε λυσεις με μακροχρονοια ηρεμια....αυτο που θα κανεις θα ειναι...
οικονομικα θα κοψεις πραγματα(φυσικα οχι στα παιδια)---
-θα βγαινεις εξω πιο συχνα....
-θα κανεις πραγματα που στην πορεια αφησες λογο υποχρεωσεων πισω κ παλιοτερα σου αρεσαν---
συμβιβασου με την πραγματικοτητα ξερω η εμπισοσυνη οταν φευγει αφηνει μεγαλο τραυμα αλλα...οταν χασεις την αυτοκυριαχια σου την εμπιστοσυνη στον εαυτο σου ΞΟΦΛΗΣΕΣ.....
το να δειρεις εναν ΤΙΠΟΤΑ δεν αλλαζει τιποτα ισως μονο την γνωμη των γνωστων.."πω πω τον γαμησε στο ξυλο"
γραψε στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Κ ΠΡΟΧΩΡΑ
 

katsavidi86

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
22
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές μου. Διάλεξα το χώρο αυτό να πω λίγο τον πόνο μου να μην μου στρίψει. Πριν μήνες σε κάποιο νήμα του φόρουμ έγινε συζήτηση αν το να πας σε μπουρδέλο είναι η όχι κέρατο. Στήριξα τότε την άποψη του όχι, γιατί για να πάει κανείς κάτι τρέχει με το γάμο του και το έτερο ήμισυ δεν είναι αθώο.
Είμαι παντρεμένος με δύο μεγάλα παιδιά και γι' αυτό το λόγο αποφάσισα να σβήνω τα κάρβουνα της αγαμίας τα οποία είχα υποστεί για μεγάλο χρονικό διάστημα στα μπουρδέλα εδώ και τρία χρόνια. Ισχυρίστηκα ότι το να έκανα σχέση προβλήματα θα μου έφερνε. Και θα έβγαινε η κυρία κι από πάνω. Μέχρι πριν λίγες μέρες πίστευα ότι πάει καταδιαόλου το θέμα και απλά όπως εξηγήθηκα και στη γυναίκα μου, μεταξύ μας τέρμα. Απλά συμβατικά για τα παιδιά.
Έλα όμως που, όπως λέει ένα ρητό, "ποτέ κρυφό που να μην βγει μια μέρα στο παζάρι". Έτσι μια και η κυρία πήγε στο χωριό να βοηθήσει τους δικούς της, εγώ έμεινα μόνος να περάσω τα Χριστούγεννα. Και σκέφτηκα να τα περάσω ζάχαρη όπως έλεγα και σε διάφορα μηνύματα που έγραψα. Όμως ο διάολος έσπασε το πόδι του να συναντηθούμε με έναν κοινό γνωστό ο οποίος μου αποκάλυψε ότι η κυρία είχε σχέση. Και μάλιστα από την αρχή που παρουσιάστηκε η κρίση, το πάγωμα της σχέσης μας. Είχε έναν πολύ καλό τρόπο και το κάλυπτε από όλη την οικογένεια.
Και μάλιστα ο κοινός γνωστός είχε και φωτογραφίες στο κινητό που ήταν παρέα όλοι μαζί, κι αυτήν φυσικά μέσα στις αγκαλιές με τον άλλον, τον οποίον τυχαίνει να γνωρίζω. Νεότερος από μένα, παντρεμένος, με δύο παιδιά. Ο κοινός γνωστός την έδωσε γιατί χώρισε με τη φίλη της και η δική μου έκανε το λάθος μα πάρει το μέρος της φίλης .
Τσιτώθηκα τόσο πολύ που με χίλια ζόρια κατάφερα να κρατήσω την ψυχραιμία μου το πρώτο εικοσιτετράωρο, να μην την πάρω και να τη βρίσω. Και τότε θέλησα να ξεδώσω, χωρίς το παραμικρό ίχνος ενοχής. Κι εκεί ήταν που έπαθα την πλάκα μου. Με στανταράκι δεν κατάφερα να χύσω. Μου έπεφτε λίγο πριν τελική ευθεία.
Ξανά την άλλη μέρα με την Κουβανέζα Τίφανυ. Τίποτα. Στο τέλος να μου την παίζει η κοπέλα για να χύσω με το ζόρι. Μετά την πρωτοχρονιά με την Τάνια από Φωκαίας τίποτα. Εγκατάλειψη του αγώνα πάλι πριν την τελική ευθεία.
Φίλοι μου έχω πάθει πλάκα.
Το.μόνο που θα με παρηγορούσε είναι να εκδικηθώ τον καριόλη. Ήταν φίλος κι έπρεπε να σεβαστεί. Όχι! Κανονικά θα ήθελε κι εκείνη το μπερντάκι της. Αλλά δεν θέλω να δημιουργήσω θέμα για τα παιδιά. Δεν θα δείρω απλά τη γυναίκα μου, αλλά και την μάνα των παιδιών μου, κι αυτό θα τους πρόσβαλε.
Σκέφτηκα να βρω τον τύπο σε μια φάση οι δύο μας. Να του παίξω τέτοιο ξύλο, που θα δει το χάρο με τα μάτια.
Είμαι κοντά στα 60. Αλλά με τις πολεμικές τέχνες που ξέρω, από μικρό παιδί ασχολούμαι, ακόμα και τώρα, θα τον σενιάρω σε 5 λεπτά. Ξέρω, θα του φανεί αιώνας, θα του φανεί ατελείωτο μαρτύριο το ξύλο που θα του ρίξω.
Στην γυναίκα μου σκέφτομαι να μην κάνω καν νύξη. Να την αφήσω μέσα στο προβληματισμό. Θα το μάθει, δεν γίνεται. Και τι θα μου πει; Γιατί το έκανα; Ας με ρωτήσει.
Τι λέτε, ρε μάγκες; Σκέφτομαι καλά; Νιώθω πως αν δεν το κάνω, δεν με βλέπω να μου σηκώνεται ξανά με τα κοριτσάκια. Δεν γίνεται, πρέπει να κλείσω το κεφάλαιο. Κι όχι τίποτα άλλο, τον θεωρούσα και φίλο, τον μαλάκα!
Καταρχάς, το να μπει σε διαδικασία να πλακωθείς και να πιαστείς στα χέρια με κάποιον άλλον, είναι αστείο στην σημερινή κοινωνία που ζούμε. Σε λίγο θα έρθουν οι φλινστοουν με τα αυτοκινητάκια που πήγαιναν με τα πόδια, και θα κυκλοφορείς με δέρμα λιονταρίου και με ρόπαλο. Οπότε άραξε λιγο. Έχεις κάθε δικαίωμα να πλακώσεις και να κάνεις ο,τι θες σ αυτη την ζωή, όμως οι πράξεις μας έχουν και συνέπειες που πολλές φορές μπορεί να φτάσουν σε βαθμό που δεν μπορούμε να φανταστούμε ;)

Τώρα όσον αφορά όλο το σκηνικό, είναι πολύ εύκολο να ασχολείσαι με το γεγονός οτι έκανε κάτι κρυφά από εσένα, αλλά απ οτι φαίνεται είνα πολύ δύσκολο να δεις τι πραγματικά γινόταν όσο ήσασταν μαζί. Αν ήσουν ενταξει μέσα σου, για το πως αντιμετώπιζες την σχέση σας, δεν θα σε ενδιέφερε και απλα θα τους έφτυνες όλους και δεν θα ασχολιοσουν.

Και ξερεις γιατί? Γιατί εσύ θα ήσουν μέσα σου εντάξει και θα είχες ξηγηθεί με τον καλύτερο τρόπο και θα ειχες κανει ο,τι καλυτερο μπορούσες σ αυτή την σχέση. Οπότε δεν θα σε ενδιέφερε και τίποτα.

Οπότε, δικά σου ειναι τα γένια, δικά σου και τα χτένια.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές μου. Διάλεξα το χώρο αυτό να πω λίγο τον πόνο μου να μην μου στρίψει. Πριν μήνες σε κάποιο νήμα του φόρουμ έγινε συζήτηση αν το να πας σε μπουρδέλο είναι η όχι κέρατο. Στήριξα τότε την άποψη του όχι, γιατί για να πάει κανείς κάτι τρέχει με το γάμο του και το έτερο ήμισυ δεν είναι αθώο.
Είμαι παντρεμένος με δύο μεγάλα παιδιά και γι' αυτό το λόγο αποφάσισα να σβήνω τα κάρβουνα της αγαμίας τα οποία είχα υποστεί για μεγάλο χρονικό διάστημα στα μπουρδέλα εδώ και τρία χρόνια. Ισχυρίστηκα ότι το να έκανα σχέση προβλήματα θα μου έφερνε. Και θα έβγαινε η κυρία κι από πάνω. Μέχρι πριν λίγες μέρες πίστευα ότι πάει καταδιαόλου το θέμα και απλά όπως εξηγήθηκα και στη γυναίκα μου, μεταξύ μας τέρμα. Απλά συμβατικά για τα παιδιά.
Έλα όμως που, όπως λέει ένα ρητό, "ποτέ κρυφό που να μην βγει μια μέρα στο παζάρι". Έτσι μια και η κυρία πήγε στο χωριό να βοηθήσει τους δικούς της, εγώ έμεινα μόνος να περάσω τα Χριστούγεννα. Και σκέφτηκα να τα περάσω ζάχαρη όπως έλεγα και σε διάφορα μηνύματα που έγραψα. Όμως ο διάολος έσπασε το πόδι του να συναντηθούμε με έναν κοινό γνωστό ο οποίος μου αποκάλυψε ότι η κυρία είχε σχέση. Και μάλιστα από την αρχή που παρουσιάστηκε η κρίση, το πάγωμα της σχέσης μας. Είχε έναν πολύ καλό τρόπο και το κάλυπτε από όλη την οικογένεια.
Και μάλιστα ο κοινός γνωστός είχε και φωτογραφίες στο κινητό που ήταν παρέα όλοι μαζί, κι αυτήν φυσικά μέσα στις αγκαλιές με τον άλλον, τον οποίον τυχαίνει να γνωρίζω. Νεότερος από μένα, παντρεμένος, με δύο παιδιά. Ο κοινός γνωστός την έδωσε γιατί χώρισε με τη φίλη της και η δική μου έκανε το λάθος μα πάρει το μέρος της φίλης .
Τσιτώθηκα τόσο πολύ που με χίλια ζόρια κατάφερα να κρατήσω την ψυχραιμία μου το πρώτο εικοσιτετράωρο, να μην την πάρω και να τη βρίσω. Και τότε θέλησα να ξεδώσω, χωρίς το παραμικρό ίχνος ενοχής. Κι εκεί ήταν που έπαθα την πλάκα μου. Με στανταράκι δεν κατάφερα να χύσω. Μου έπεφτε λίγο πριν τελική ευθεία.
Ξανά την άλλη μέρα με την Κουβανέζα Τίφανυ. Τίποτα. Στο τέλος να μου την παίζει η κοπέλα για να χύσω με το ζόρι. Μετά την πρωτοχρονιά με την Τάνια από Φωκαίας τίποτα. Εγκατάλειψη του αγώνα πάλι πριν την τελική ευθεία.
Φίλοι μου έχω πάθει πλάκα.
Το.μόνο που θα με παρηγορούσε είναι να εκδικηθώ τον καριόλη. Ήταν φίλος κι έπρεπε να σεβαστεί. Όχι! Κανονικά θα ήθελε κι εκείνη το μπερντάκι της. Αλλά δεν θέλω να δημιουργήσω θέμα για τα παιδιά. Δεν θα δείρω απλά τη γυναίκα μου, αλλά και την μάνα των παιδιών μου, κι αυτό θα τους πρόσβαλε.
Σκέφτηκα να βρω τον τύπο σε μια φάση οι δύο μας. Να του παίξω τέτοιο ξύλο, που θα δει το χάρο με τα μάτια.
Είμαι κοντά στα 60. Αλλά με τις πολεμικές τέχνες που ξέρω, από μικρό παιδί ασχολούμαι, ακόμα και τώρα, θα τον σενιάρω σε 5 λεπτά. Ξέρω, θα του φανεί αιώνας, θα του φανεί ατελείωτο μαρτύριο το ξύλο που θα του ρίξω.
Στην γυναίκα μου σκέφτομαι να μην κάνω καν νύξη. Να την αφήσω μέσα στο προβληματισμό. Θα το μάθει, δεν γίνεται. Και τι θα μου πει; Γιατί το έκανα; Ας με ρωτήσει.
Τι λέτε, ρε μάγκες; Σκέφτομαι καλά; Νιώθω πως αν δεν το κάνω, δεν με βλέπω να μου σηκώνεται ξανά με τα κοριτσάκια. Δεν γίνεται, πρέπει να κλείσω το κεφάλαιο. Κι όχι τίποτα άλλο, τον θεωρούσα και φίλο, τον μαλάκα!
Θα σου προτεινω να χαλαρωσεις και να δεις κανεναν ψυχολογο αμα τα νιωθεις ολα αυτα τοσο εντονα. Οι ανθρωπινες σχεσεις ετσι ειναι ερχονται και φευγουν δεν τρεχει και τιποτα. Η βια απλα ειναι η αποδοχη του ποσο πιο κατω μπορεις να πας, ειδικα αν ξερεις πολεμικες τεχνες που ποτε δεν τις χρησιμοποιεις για επιθεση.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Γενικά όποιος ειναι εξω απο τόν χορό πολλα τραγούδια χορεύει .
Επειδή και εγω ειμαι παθών μετα απο 12 χρόνια γάμου με παιδιά .
Τελικά αυτο που μας κάνει να θέλουμε να εκδικηθούμε ειναι ο εγωισμός, και οτι μπορεί ο άλλος μήπως ειναι καλύτερος απο εμάς . Οπότε να θέλουμε το κακό του .
Σοφά ολα τα λόγια που εχω διαβάσει που λένε ολοι εδω και σωστά .
Αλλά υπάρχει ενα αλλά .
Βασικά οταν χώρισα πριν δύο χρόνια ηρθε κάποιος και μου είπε. Ειναι ενα μεγάλο αγκάθι ο χωρισμός και δεν φεύγει ποτέ .
Σωστά,
Και πως θα φύγει το αγκάθι .
Λέει το μυαλό μας :
- Να βρούμε μια μουναρα καλύτερη απο την πρώην.
- Να έχει και λεφτα να μας βγάζει γούστα .
- Να γίνουμε εμείς καλύτεροι και να μας θέλουν .
Πολλα τα να,να ,να .
Λοιπόν εγω ήμουν ενα βήμα πριν του την πεσω (#@€#)
Τίποτα δεν έκανα ξέρετε γιατί γιατί δεν αξίζει σε καμία περίπτωση να χαλάσεις το κάρμα σου για την καριολα και τον πουστη που σου γάμησαν την ζωη .
Βέβαια εγω ειχα αλλα προβλήματα γιατί δεν ασχολήθηκα την έκανα .
Και δέχτηκα πόλεμο υπόγειο μέσω τον παιδιών μου .
Εκει πάλι ήμουν ενα βημα πριν τόν.......... Και πάλι τίποτα .
Καταπινα και καταπίνω ακομα πολλαααααα .
Λοιπόν προχωράμε την ζωη μας κανονικά χωρίς να έχουμε τέτοιους ανθρώπους δίπλα μας άπιστους και ύπουλους .
Και δεν χρειάζεται να έχεις την μουναρα τα λεφτα κλπ σε κατι που θα βρεις
Να βρεις έναν άνθρωπο να μπορείς να μιλας με τις ωρες να περνάς καλα και να σε ακούει . Γιατί ολα τα αλλα ειναι άχυρα . Βέβαια ο χωρισμός ειναι αγκάθι και δύσκολα φεύγει . Αλλα παραμελείτε .

Προχωράμε την ζωη μας χωρίς να χαλάμε το κάρμα μας .
Και μην ακουω μλκς μαγκας ειναι αυτος που πηδάει τσαμπα η πληρώνει. Μάγκας ειναι αυτος που δεν χαλάει το κάρμα του για τους σαπιους που εχει διπλα του .

Καλη χρονιά σε όλους με υγεία .
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Αφου ρε φελε εισαι βλακακος γιατι επιμενεις?Μην προσπαθεις να αποδειξεις για το αντιθετο.Η γυναικα πλεον δεν ειναι οπως το 50 και το 60 που την κερατωνες και ελεγε ευχαριστω.Τις μαγκιες σου σε κανα ναυαγιο ανατολικοευρωπαια στης φυλης.Η Ελληνιδα πλεον δεν χαριζει καστανα...

οταν προτεινω ξεπετες με ζιγκολο(η swinger) σε μια γυναικα για να ανανεωνεται,το λογικο σου συμπερασμα ειναι οτι ζω στο 1950?


γεια σου "μεγαλε αφυπνιστη" :confused::confused::confused::confused:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Τύπε από την εξομολόγησή σου εγώ κατάλαβα αυτό :confused:

Πάλι δε κατάφερα να χύσω
γύρισε πίσω
έτσι να ζήσω δεν μπορώ

Πρέπει να σε δω για να ηρεμήσω
να σ’ αγκαλιάσω
και να σου πω πως σ’ αγαπώ
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Και μια φορα να παει ειναι κερατο.Οπως και η γυναικα του αν πηγαινε μια φορα να γαμηθει με καποιον θα ηταν κερατο.Το θεμα ειναι οτι αυτος το εχει κανει συστημα και η γυναικα του τον καταλαβε.Απο την στιγμη κιολας που γραφει οτι ειχε τελειωσει...σημαινει οτι η σεξουαλικη τους κατασταση ειχε πεθανει προ πολλου.Αυτος συνεχισε να γαμαει στα μπουρδελα και η γυναικα του επειδη δεν εχει μπουρδελα για γυναικες αναγκαστηκε να βρει καποιον για σχεση η περιστασιακο σεξ.Απλα και ομορφα!!!
Ναι μαν οκ στη συγκεκριμενη περιπτωση εχεις δικιο , ειχε τελειωσει ερωτικα η σχεση καιρο και αυτος πηγαινε συστηματικα κιολας , ειναι κατανοητο οτι κατεφυγε σε αλλη σχεση να βρει το ερωτικο στοιχειο γιατι δεν ειχα διαβασει ολη την ιστορια . Τελειωμενη σχεση ητανε ουσιαστικα , απλα εμενε η αφορμη για την οριστικη ληξη . Γενικα ομως να παει ενας παντρεμενος σε ενα μπουρδελο ή με μια βιζιτου καποια στιγμη για κατι διαφορετικο με το να κανει εξωσυζυγικη σχεση , εγω τουλαχιστον δε το εξισωνω αναφορικα με την ηθικη απαξια , για αλλους μπορει να ναι το ιδιο σεβαστο οπως το βλεπει ο καθενας
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ναι μαν οκ στη συγκεκριμενη περιπτωση εχεις δικιο , ειχε τελειωσει ερωτικα η σχεση καιρο και αυτος πηγαινε συστηματικα κιολας , ειναι κατανοητο οτι κατεφυγε σε αλλη σχεση να βρει το ερωτικο στοιχειο γιατι δεν ειχα διαβασει ολη την ιστορια . Τελειωμενη σχεση ητανε ουσιαστικα , απλα εμενε η αφορμη για την οριστικη ληξη . Γενικα ομως να παει ενας παντρεμενος σε ενα μπουρδελο ή με μια βιζιτου καποια στιγμη για κατι διαφορετικο με το να κανει εξωσυζυγικη σχεση , εγω τουλαχιστον δε το εξισωνω αναφορικα με την ηθικη απαξια , για αλλους μπορει να ναι το ιδιο σεβαστο οπως το βλεπει ο καθενας
Αφού το κάνει πίσω από την πλάτη της συντρόφου του το ίδιο είναι.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ναι μαν οκ στη συγκεκριμενη περιπτωση εχεις δικιο , ειχε τελειωσει ερωτικα η σχεση καιρο και αυτος πηγαινε συστηματικα κιολας , ειναι κατανοητο οτι κατεφυγε σε αλλη σχεση να βρει το ερωτικο στοιχειο γιατι δεν ειχα διαβασει ολη την ιστορια . Τελειωμενη σχεση ητανε ουσιαστικα , απλα εμενε η αφορμη για την οριστικη ληξη . Γενικα ομως να παει ενας παντρεμενος σε ενα μπουρδελο ή με μια βιζιτου καποια στιγμη για κατι διαφορετικο με το να κανει εξωσυζυγικη σχεση , εγω τουλαχιστον δε το εξισωνω αναφορικα με την ηθικη απαξια , για αλλους μπορει να ναι το ιδιο σεβαστο οπως το βλεπει ο καθενας
Πολύ παλιά είχα ακούσει την άποψη ότι κάποιοι πάνε στα μπουρδέλα για να σώσουν τον γάμο τους...
ότι δίνεις , παίρνεις στη ζωή...
Δηλαδή, αν θέλουμε να είναι πίστες οι γυναίκες , πρέπει να είμαστε κι εμείς...
Βέβαια εντάξει, είναι διαφορετικό να πάει κάποιος 2,3 φορές στα πορνεία και διαφορετικό να κάνει μακροχρόνια σχέση...θα είναι όμως μόνο 2, 3 φορές ή θα είναι 2,3 φορές τον μήνα κάθε μήνα?
( Τα ίδια ισχύουν και για τις γυναίκες βέβαια..ένα , δύο παραστρατήματα ίσως κάποιος μπορεί να τα ανεχτεί...μια μόνιμη όμως απιστία είναι δυσκολη κατάσταση ...)
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Αφού το κάνει πίσω από την πλάτη της συντρόφου του το ίδιο είναι.
Πολύ παλιά είχα ακούσει την άποψη ότι κάποιοι πάνε στα μπουρδέλα για να σώσουν τον γάμο τους...
ότι δίνεις , παίρνεις στη ζωή...
Δηλαδή, αν θέλουμε να είναι πίστες οι γυναίκες , πρέπει να είμαστε κι εμείς...
Τυποι μου δεν ειμαι αναμαρτητος και μιλαω και για τον ευατο μου . Ακομα και γω να κανω τη λαδια ,κατανοω απολυτα να μου το κανει η γυναικα μου αν το μαθει . Σε καθε περιπτωση κανεις δεν ειναι κανενος και καλο ειναι να μη κανουμε οτι δε θελουμε να μας κανουν . Και οι 2 εχετε δικιο δεν εχω καποιο λογικο επιχειρημα να σας αντιπαραθεσω , μεσα μου ομως θα αισθανομουν πιο ενοχικα αν εκανα σχεση σε σχεση με μια βιζιτα , λαθος ή σωστο δε ξερω αλλα ετσι θα αισθανομουν
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Τυποι μου δεν ειμαι αναμαρτητος και μιλαω και για τον ευατο μου . Ακομα και γω να κανω τη λαδια ,κατανοω απολυτα να μου το κανει η γυναικα μου αν το μαθει . Σε καθε περιπτωση κανεις δεν ειναι κανενος και καλο ειναι να μη κανουμε οτι δε θελουμε να μας κανουν . Και οι 2 εχετε δικιο δεν εχω καποιο λογικο επιχειρημα να σας αντιπαραθεσω , μεσα μου ομως θα αισθανομουν πιο ενοχικα αν εκανα σχεση σε σχεση με μια βιζιτα , λαθος ή σωστο δε ξερω αλλα ετσι θα αισθανομουν
αυτο ρε μαγκες. τελικα νομιζω οτι ο στοκαδουρα την καλυτερη προσέγγιση εχει. αν ημουν παντρεμενος που δεν προκειται αλλα λεμε τωρα το καλυτερο που θα ειχα να κανω ειναι να καταλαβω οτι κανεις δεν ειναι κανενος και κανενας ερωτας οπως και τιποτα στον ματαιο τουτο κοσμο δεν κραταει για παντα.
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
επισης συναγωνιστες η λογικη οτι αν σε κερατωσει καποια θα σε κερατωσει με καποιον ανωτερο σου μου ακουγεται τελειως μη ρεαλιστικη.
οπως εμεις οι αντρες μπορει να κερατωσουμε μια μουναρα με μια μετρια ετσι και οι γυναικες μπορουν να κερατωσουν τον πιο γαματο αντρα με ενα ναρκομανη, κοντο, ασχημο και φτωχο υπο τις καταλληλες συνθηκες.
δεν υπαρχει λογος να εχεις νηματοθετη θεμα αυτοπεποιθησης επειδη σε κερατωσε....... :)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Τυποι μου δεν ειμαι αναμαρτητος και μιλαω και για τον ευατο μου . Ακομα και γω να κανω τη λαδια ,κατανοω απολυτα να μου το κανει η γυναικα μου αν το μαθει . Σε καθε περιπτωση κανεις δεν ειναι κανενος και καλο ειναι να μη κανουμε οτι δε θελουμε να μας κανουν . Και οι 2 εχετε δικιο δεν εχω καποιο λογικο επιχειρημα να σας αντιπαραθεσω , μεσα μου ομως θα αισθανομουν πιο ενοχικα αν εκανα σχεση σε σχεση με μια βιζιτα , λαθος ή σωστο δε ξερω αλλα ετσι θα αισθανομουν
Εντάξει κι εγώ δεν είμαι αναμάρτητος ούτε ηθικός είμαι...αλλά αν ήμουν παντρεμένος και ήμουν "άπιστος" θα ένιωθα λιγότερες τύψεις αν είχα σχέση με μια κοπέλα όχι επαγγελματία...μια καθημερινή κοπέλα δηλαδή ,που για τους δικούς της λόγους θα ήθελε που και που, να περνά χρόνο μαζί μου...
Οι επισκέψεις στις επαγγελματίες σε κάποιες φάσεις αποκτουν εξαρτησιογονο χαρακτήρα..( να δω κι αυτήν και την άλλη κοπέλα κλπκλπ) επιπλέον για όσους δεν έχουν πολλά φράγκα, ίσως έτσι, στερούν πράματα από τα παιδιά τους ..
Ο πληρωμένος έρωτας είναι εύκολα προσβάσιμος στον άντρα και όσο υπάρχει χρήμα, γίνεται χόμπυ..μια συχνή συνήθεια... δύσκολα θα δεις άτομο που επισκέπτεται επαγγελματίες κοπέλες , να πει ότι θα πάει μια φορά στους 6 μήνες...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
επισης συναγωνιστες η λογικη οτι αν σε κερατωσει καποια θα σε κερατωσει με καποιον ανωτερο σου μου ακουγεται τελειως μη ρεαλιστικη.
οπως εμεις οι αντρες μπορει να κερατωσουμε μια μουναρα με μια μετρια ετσι και οι γυναικες μπορουν να κερατωσουν τον πιο γαματο αντρα με ενα ναρκομανη, κοντο, ασχημο και φτωχο υπο τις καταλληλες συνθηκες.
δεν υπαρχει λογος να εχεις νηματοθετη θεμα αυτοπεποιθησης επειδη σε κερατωσε....... :)
Εννοείται οτι δεν υπάρχει μεγαλύτερο λάθος απο αυτό. Να μπεις σε λογική σύγκρισης γιατί; Για να χαντακωθεις περισσότερο, ειδικά αν το αντιμετωπίσεις οπως ο νηματοθετης;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα συναγωνιστές μου. Διάλεξα το χώρο αυτό να πω λίγο τον πόνο μου να μην μου στρίψει. Πριν μήνες σε κάποιο νήμα του φόρουμ έγινε συζήτηση αν το να πας σε μπουρδέλο είναι η όχι κέρατο. Στήριξα τότε την άποψη του όχι, γιατί για να πάει κανείς κάτι τρέχει με το γάμο του και το έτερο ήμισυ δεν είναι αθώο.
Είμαι παντρεμένος με δύο μεγάλα παιδιά και γι' αυτό το λόγο αποφάσισα να σβήνω τα κάρβουνα της αγαμίας τα οποία είχα υποστεί για μεγάλο χρονικό διάστημα στα μπουρδέλα εδώ και τρία χρόνια. Ισχυρίστηκα ότι το να έκανα σχέση προβλήματα θα μου έφερνε. Και θα έβγαινε η κυρία κι από πάνω. Μέχρι πριν λίγες μέρες πίστευα ότι πάει καταδιαόλου το θέμα και απλά όπως εξηγήθηκα και στη γυναίκα μου, μεταξύ μας τέρμα. Απλά συμβατικά για τα παιδιά.
Έλα όμως που, όπως λέει ένα ρητό, "ποτέ κρυφό που να μην βγει μια μέρα στο παζάρι". Έτσι μια και η κυρία πήγε στο χωριό να βοηθήσει τους δικούς της, εγώ έμεινα μόνος να περάσω τα Χριστούγεννα. Και σκέφτηκα να τα περάσω ζάχαρη όπως έλεγα και σε διάφορα μηνύματα που έγραψα. Όμως ο διάολος έσπασε το πόδι του να συναντηθούμε με έναν κοινό γνωστό ο οποίος μου αποκάλυψε ότι η κυρία είχε σχέση. Και μάλιστα από την αρχή που παρουσιάστηκε η κρίση, το πάγωμα της σχέσης μας. Είχε έναν πολύ καλό τρόπο και το κάλυπτε από όλη την οικογένεια.
Και μάλιστα ο κοινός γνωστός είχε και φωτογραφίες στο κινητό που ήταν παρέα όλοι μαζί, κι αυτήν φυσικά μέσα στις αγκαλιές με τον άλλον, τον οποίον τυχαίνει να γνωρίζω. Νεότερος από μένα, παντρεμένος, με δύο παιδιά. Ο κοινός γνωστός την έδωσε γιατί χώρισε με τη φίλη της και η δική μου έκανε το λάθος μα πάρει το μέρος της φίλης .
Τσιτώθηκα τόσο πολύ που με χίλια ζόρια κατάφερα να κρατήσω την ψυχραιμία μου το πρώτο εικοσιτετράωρο, να μην την πάρω και να τη βρίσω. Και τότε θέλησα να ξεδώσω, χωρίς το παραμικρό ίχνος ενοχής. Κι εκεί ήταν που έπαθα την πλάκα μου. Με στανταράκι δεν κατάφερα να χύσω. Μου έπεφτε λίγο πριν τελική ευθεία.
Ξανά την άλλη μέρα με την Κουβανέζα Τίφανυ. Τίποτα. Στο τέλος να μου την παίζει η κοπέλα για να χύσω με το ζόρι. Μετά την πρωτοχρονιά με την Τάνια από Φωκαίας τίποτα. Εγκατάλειψη του αγώνα πάλι πριν την τελική ευθεία.
Φίλοι μου έχω πάθει πλάκα.
Το.μόνο που θα με παρηγορούσε είναι να εκδικηθώ τον καριόλη. Ήταν φίλος κι έπρεπε να σεβαστεί. Όχι! Κανονικά θα ήθελε κι εκείνη το μπερντάκι της. Αλλά δεν θέλω να δημιουργήσω θέμα για τα παιδιά. Δεν θα δείρω απλά τη γυναίκα μου, αλλά και την μάνα των παιδιών μου, κι αυτό θα τους πρόσβαλε.
Σκέφτηκα να βρω τον τύπο σε μια φάση οι δύο μας. Να του παίξω τέτοιο ξύλο, που θα δει το χάρο με τα μάτια.
Είμαι κοντά στα 60. Αλλά με τις πολεμικές τέχνες που ξέρω, από μικρό παιδί ασχολούμαι, ακόμα και τώρα, θα τον σενιάρω σε 5 λεπτά. Ξέρω, θα του φανεί αιώνας, θα του φανεί ατελείωτο μαρτύριο το ξύλο που θα του ρίξω.
Στην γυναίκα μου σκέφτομαι να μην κάνω καν νύξη. Να την αφήσω μέσα στο προβληματισμό. Θα το μάθει, δεν γίνεται. Και τι θα μου πει; Γιατί το έκανα; Ας με ρωτήσει.
Τι λέτε, ρε μάγκες; Σκέφτομαι καλά; Νιώθω πως αν δεν το κάνω, δεν με βλέπω να μου σηκώνεται ξανά με τα κοριτσάκια. Δεν γίνεται, πρέπει να κλείσω το κεφάλαιο. Κι όχι τίποτα άλλο, τον θεωρούσα και φίλο, τον μαλάκα!
θα πρεπει να τον πετύχεις μονο του για να μη σου σκάσει καμια μήνυση...να μην υπάρχουν μαρτυρες δηλ..Αυτος ηταν φίλος κανονικα η απλα λεγατε ενα γεια στο δρόμο? αλλα τωρα να μπλεξεις στα 60? εδω 40 ειμαι και ορισμενα πραγματα πλεον τα 2πλοσκεφτομαι και 3πλοσκέφτομαι
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Το σιμπεραμα που βγενει από το νημα είναι ο τύπος σατανακος έγινε κερατάς γιατί είχε φίλο με κοινή παρέα με τη γινεκα του.. Αν δεν ήταν φίλος με το άλλο η γικεκα τους θα ήταν ακόμα μαζί με τον σατανακος.. Όταν τα λέω εγώ ότι μόνο άμα έχεις κύκλο παρέες με μουνια κοινούς γνωστούς γαμεεις στο ελλαντα με λένε δεν είναι ετσι?
 

Porn Gangster

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
13.742
Κριτικές
137
Like
20.970
Πόντοι
20.786
Το σιμπεραμα που βγενει από το νημα είναι ο τύπος σατανακος έγινε κερατάς γιατί είχε φίλο με κοινή παρέα με τη γινεκα του.. Αν δεν ήταν φίλος με το άλλο η γικεκα τους θα ήταν ακόμα μαζί με τον σατανακος.. Όταν τα λέω εγώ ότι μόνο άμα έχεις κύκλο παρέες με μουνια κοινούς γνωστούς γαμεεις στο ελλαντα με λένε δεν είναι ετσι?

Καθένας με το πονο του τύπε και εσυ με τον δικό σου :cheesy:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Τον έβαζες στο σπίτι του το γαμια τυπε τι φαντάστηκε? Αφού οι ελλεινιδες άμα είναι να σου φορέσουν κέρατο θα το κα ουν με κάποιο γνωστό σου φίλο σου.. Εγώ θα τον είχα απομακρύνει από τη γινεκα μου πριν μου τα φορέσει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Τυποι μου δεν ειμαι αναμαρτητος και μιλαω και για τον ευατο μου . Ακομα και γω να κανω τη λαδια ,κατανοω απολυτα να μου το κανει η γυναικα μου αν το μαθει . Σε καθε περιπτωση κανεις δεν ειναι κανενος και καλο ειναι να μη κανουμε οτι δε θελουμε να μας κανουν . Και οι 2 εχετε δικιο δεν εχω καποιο λογικο επιχειρημα να σας αντιπαραθεσω , μεσα μου ομως θα αισθανομουν πιο ενοχικα αν εκανα σχεση σε σχεση με μια βιζιτα , λαθος ή σωστο δε ξερω αλλα ετσι θα αισθανομουν
Ειχα γνωρίσει καποτε στο ταξι μια παντρεμένη..(ηταν απο τις λίγες φορες που επαιξα μπάλα εκει) ωραια γυναικα,ημουν 30 και αυτη 36.Μονιμη κατοικια χαλκιδα απλα ηρθε αθηνα για δουλειες...μου ειχε πει οτι ειναι παντρεμένη με 2 παιδια αλλα μαρεσε τοσο πολυ που λεω δε γαμιεται...χαλκιδα μενει,ενα πουτσο θα ριξω.Καθως της κανω νύξη για καφε μου λεει "τρελάθηκες? πριν λιγο δεν σου ειπα οτι ειμαι παντρεμένη? "..πασο της λεω οκ σορυ..παρε τη καρτα μου εστω αν ξανα ερθεις αθηνα για δουλειες και θες κουρσα,στειλε.Την αφηνω στα κτελ λιοσίων φευγει.Υστερα απο 5-6 μερες σκαει μηνυμα στο κινητο...."γεια σου ταδε ειμαι η βικη...εχεις χρονο για ενα καφε?"...οπα λεω..εδω ειμαστε...κανονίζουμε,βγαινουμε και μεσα στη κουβεντα μου λεει "λοιπον...ας κανουμε τη κουβεντα γρηγορα γιατι εχω δουλειες...τι θες απο μενα??" ε τι να θελω τις λεω...εισαι παντρεμενη εχεις παιδια...δε θελω να στα κανω πουτανα οποτε αν ειναι για μια φορα να περασουμε καλα αλλα μεχρι εκει..δε θελω να μπλεξω...και τι μου λεει? "α με θες μονο για ενα πουτσο ε? εγω ομως θελω εξωσυζυγικη σχέση :confused: ".....(ειναι που ησουν παντρεμένη ειπα μεσα μου)..εμπας περιπτώση νομιζω την εχω ξανα αναφέρει την ιστορια...παντως δεν εκανα κατι...περιεργο για εναν αρρωστημενο με τις γυναίκες τυπο σα και μενα καποιες φορες με πιάνουν τα ηθικα μου...(σήμερα μαλλον θα τις πουλαγα ενα παραμυθι,θα εριχνα εναν και ξου)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom