Νέα

Βόλτα με το σκυλάκι και το κέρατο σύννεφο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Georgekor84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.225
Πόντοι
20.486
Για κάτι τέτοιους λόγους , όταν η γυναίκα σας ζητάει σκύλο να της παίρνετε κάτι τέτοιο :coffee:
Rottweiler GIF
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306

Kserasma_tou_kosmou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
22
Like
49
Πόντοι
0
Αυτο κι αν ειναι κερατο τυπε, να πηδιέται στα σοκάκια με τον οποιοδηποτε φοιτητη και να μην ειναι καν γυναικα σου, το εχουν παθει πολλοι εδω.:confused:
Ότι έχω χάσει τον σκύλο μου κανεις δεν το σκεφτηκε:think:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.024
Like
1.777
Πόντοι
216
Τύπε οι μύστες του boυ μετά τα πιτογυρα και τις μπύρες γαμανε και τον φοιτητή μαζί ... Έπρεπε να χωθείς ίσως σε βάζανε στην φάση για να μην μιλήσεις...
 

Kserasma_tou_kosmou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
22
Like
49
Πόντοι
0
Για κάτι τέτοιους λόγους , όταν η γυναίκα σας ζητάει σκύλο να της παίρνετε κάτι τέτοιο :coffee:
Rottweiler GIF
Και συμπληρώνω:
Λέγε καργιολα,θα ξανά ακούσεις την μάνα σου??
Θα δίνεις 3 φορές κωλο την εβδομάδα??:rockon:
Θα ρευομαι και θα κλάνω και δεν θα βγάζεις άχνα :cool2:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
Δεχόμαστε ότι ο συναγωνιστής μένει κάπου στην Ταϋλάνδη και το μετράμε σαν κυριακάτικο.

και τα ερωτήματα που τίθενται είναι:

- Πού το κατάλαβες ότι ο σπρώχτης ήταν φοιτητής; Φαινόταν το πάσο του; Της έλεγε για την εξεταστική; Είχε έρθει με συγκοινωνία; Πήγε να φάει 6 μπέργκερ μετά τη συνουσία; Και τελικά σε ποια σχολή ήταν φοιτητής; ΑΕΙ; ΤΕΙ; ΙΕΚ; Μεταπτυχιακός; Διδακτορικός;

- Γιατί η κυρία να ήταν παντρεμένη και να μη σκεφτούμε ότι έτσι την έβρισκε το ζευγάρι; Θα ποινικοποιήσουμε και τη φαντασία τώρα; Μήπως ο σύζυγος έπαιρνε μάτι; Μήπως είχε και δεσμό με τον κτηνίατρο;

- Το σκυλί μήπως ένιωσε παραμελημένο; Μήπως θα αποκτήσει ψυχολογικά τραύματα; Έχει προσπαθήσει να αποκαλύψει την αλήθεια; Το άφησαν να κάνει την ανάγκη του;

- Με τι άλλα κατοικίδια γίνεται δουλειά; Μπορείς να πεις θα πάω το γάτο στον κτηνίατρο; Πάω να αρμέξω τα γελάδια; Πάω το ενυδρείο για καθάρισμα;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.662
Κριτικές
6
Like
11.025
Πόντοι
3.936
Το πρόβλημα δεν είναι αυτές που γ@μιουνται γύρω γύρω με προίκα τους μόνο μια τρύπα.
Το πρόβλημα εστιάζεται στους πυρφορους που νομίζουν ότι θα κάνουν κτήμα τους μέσω του γάμου η ο'τι άλλο-μια γ@μιολα και ότι μετά από αυτούς θα σταματήσει να πηδιεται. Δεν προκειται να συμβει, το βαρέλι δεν έχει πάτο δυστυχως..
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.111
Πόντοι
3.656
παίζει και η Λιόλιου;
Να ξερεις οτι η λιολιου κανει γκεσταριλικια σε ολα μου σχεδον τα βιντεακια.Εχω καμια 20αρια yotabyte και στο 90% περναει η λιολιου.Εστω για να πει ενα γεια.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Να ξερεις οτι η λιολιου κανει γκεσταριλικια σε ολα μου σχεδον τα βιντεακια.Εχω καμια 20αρια yotabyte και στο 90% περναει η λιολιου.Εστω για να πει ενα γεια.

Εχεις αυτα και στελνεις στο κοσμο με την Βασια Τριφύλλη ναπουμε .. ωραιος εισαι και εσυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom