Νέα

Το κέρατο δεν χωνεύεται εύκολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα satanakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
104
Κριτικές
6
Like
564
Πόντοι
301

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Κανόνισε την πορεία σου, ότι και να πάθει αυτός ξύλο ατύχημα δυστύχημα δηλητηριάση κοψιμο, σε εσένα θα καταλήξει η αστυνομία. Μη κάνεις τίποτα για καλό δικό σου.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Μην κάνετε κανα αστείο και ενθαρρύνετε βία προς οποιαδήποτε κατεύθυνση. Αυτό μας έλειπε, μετά το Στάθη, να συνδεθεί και καμιά γυναικοκτονία με το σάη. Ψυχραιμία και αυτοσυντήρηση. Όχι χώματα, όχι φυλακές. Η ζωή συνεχίζεται. (Αν δεν είναι κυριακάτικο το θέμα).
Το θεωρησα λιγο μουφα κ ακομα ισως να το θεωρω κ εκανα χαβαλε στην αρχη τυπε αλλα ειπα ασε καλυτερα μια στο εκατ να ισχυει για αυτο διευκρινισα αργοτερα στο τυπο τι πιστευω
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
3.238
Η ιστορία σου μοιάζει αρκετά με αυτήν των γονιών μου.
Ούτε ο πρώτος είσαι, ούτε ο τελευταίος που υπερεκτιμησε τον εαυτό του.
Πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο να μην ρίξει και εκείνη το επίπεδο και να αποχωρήσει με το κεφάλι ψηλά.
Όπως και να έχει όλοι μαθαίνουμε από τις σφαλιάρες που τρώμε.
Το θέμα είναι να είστε οκ με τα παιδιά και όλα για καλό γίνονται εν τέλει. Είστε και οι δυο ελεύθεροι.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
Τύπε και εσύ κεράτωνες. Ξενογαμούσες και πλήρωνες και από πάνω.

Και η γυναίκα σου. Ξενογαμιόνταν αλλά τζάμπα.

Ποιός είναι ο καλύτερος; Δεν θέλει και πολλή σκέψη. Ο τζάμπας φυσικά.

Κατάπιε την αβάσιμη, τοξική περηφάνεια σου και προχώρα παρακάτω. Ο γάμος σου είναι συντρίμμια και φταίτε και οι δύο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
Καλησπέρα συναγωνιστές μου. Διάλεξα το χώρο αυτό να πω λίγο τον πόνο μου να μην μου στρίψει. Πριν μήνες σε κάποιο νήμα του φόρουμ έγινε συζήτηση αν το να πας σε μπουρδέλο είναι η όχι κέρατο. Στήριξα τότε την άποψη του όχι, γιατί για να πάει κανείς κάτι τρέχει με το γάμο του και το έτερο ήμισυ δεν είναι αθώο.
Είμαι παντρεμένος με δύο μεγάλα παιδιά και γι' αυτό το λόγο αποφάσισα να σβήνω τα κάρβουνα της αγαμίας τα οποία είχα υποστεί για μεγάλο χρονικό διάστημα στα μπουρδέλα εδώ και τρία χρόνια. Ισχυρίστηκα ότι το να έκανα σχέση προβλήματα θα μου έφερνε. Και θα έβγαινε η κυρία κι από πάνω. Μέχρι πριν λίγες μέρες πίστευα ότι πάει καταδιαόλου το θέμα και απλά όπως εξηγήθηκα και στη γυναίκα μου, μεταξύ μας τέρμα. Απλά συμβατικά για τα παιδιά.
Έλα όμως που, όπως λέει ένα ρητό, "ποτέ κρυφό που να μην βγει μια μέρα στο παζάρι". Έτσι μια και η κυρία πήγε στο χωριό να βοηθήσει τους δικούς της, εγώ έμεινα μόνος να περάσω τα Χριστούγεννα. Και σκέφτηκα να τα περάσω ζάχαρη όπως έλεγα και σε διάφορα μηνύματα που έγραψα. Όμως ο διάολος έσπασε το πόδι του να συναντηθούμε με έναν κοινό γνωστό ο οποίος μου αποκάλυψε ότι η κυρία είχε σχέση. Και μάλιστα από την αρχή που παρουσιάστηκε η κρίση, το πάγωμα της σχέσης μας. Είχε έναν πολύ καλό τρόπο και το κάλυπτε από όλη την οικογένεια.
Και μάλιστα ο κοινός γνωστός είχε και φωτογραφίες στο κινητό που ήταν παρέα όλοι μαζί, κι αυτήν φυσικά μέσα στις αγκαλιές με τον άλλον, τον οποίον τυχαίνει να γνωρίζω. Νεότερος από μένα, παντρεμένος, με δύο παιδιά. Ο κοινός γνωστός την έδωσε γιατί χώρισε με τη φίλη της και η δική μου έκανε το λάθος μα πάρει το μέρος της φίλης .
Τσιτώθηκα τόσο πολύ που με χίλια ζόρια κατάφερα να κρατήσω την ψυχραιμία μου το πρώτο εικοσιτετράωρο, να μην την πάρω και να τη βρίσω. Και τότε θέλησα να ξεδώσω, χωρίς το παραμικρό ίχνος ενοχής. Κι εκεί ήταν που έπαθα την πλάκα μου. Με στανταράκι δεν κατάφερα να χύσω. Μου έπεφτε λίγο πριν τελική ευθεία.
Ξανά την άλλη μέρα με την Κουβανέζα Τίφανυ. Τίποτα. Στο τέλος να μου την παίζει η κοπέλα για να χύσω με το ζόρι. Μετά την πρωτοχρονιά με την Τάνια από Φωκαίας τίποτα. Εγκατάλειψη του αγώνα πάλι πριν την τελική ευθεία.
Φίλοι μου έχω πάθει πλάκα.
Το.μόνο που θα με παρηγορούσε είναι να εκδικηθώ τον καριόλη. Ήταν φίλος κι έπρεπε να σεβαστεί. Όχι! Κανονικά θα ήθελε κι εκείνη το μπερντάκι της. Αλλά δεν θέλω να δημιουργήσω θέμα για τα παιδιά. Δεν θα δείρω απλά τη γυναίκα μου, αλλά και την μάνα των παιδιών μου, κι αυτό θα τους πρόσβαλε.
Σκέφτηκα να βρω τον τύπο σε μια φάση οι δύο μας. Να του παίξω τέτοιο ξύλο, που θα δει το χάρο με τα μάτια.
Είμαι κοντά στα 60. Αλλά με τις πολεμικές τέχνες που ξέρω, από μικρό παιδί ασχολούμαι, ακόμα και τώρα, θα τον σενιάρω σε 5 λεπτά. Ξέρω, θα του φανεί αιώνας, θα του φανεί ατελείωτο μαρτύριο το ξύλο που θα του ρίξω.
Στην γυναίκα μου σκέφτομαι να μην κάνω καν νύξη. Να την αφήσω μέσα στο προβληματισμό. Θα το μάθει, δεν γίνεται. Και τι θα μου πει; Γιατί το έκανα; Ας με ρωτήσει.
Τι λέτε, ρε μάγκες; Σκέφτομαι καλά; Νιώθω πως αν δεν το κάνω, δεν με βλέπω να μου σηκώνεται ξανά με τα κοριτσάκια. Δεν γίνεται, πρέπει να κλείσω το κεφάλαιο. Κι όχι τίποτα άλλο, τον θεωρούσα και φίλο, τον μαλάκα!
καρατεγκα σατανακο λι, χαλαρωσε.
αυτο που εχει συμβει ειναι οτι ο εγωϊσμος σου εχει θιχτει.
απο τη στιγμη που εχετε τελειωσει το σεξουαλικο κομματι μεταξυ σας, ειναι ακυρο να σε ενοχλει πλεον.
εσυ τραβα το δικο σου πορνοδρομο και ασε και τη δικια σου να παρει το δικο της, απο τη στιγμη που "μενετε" μαζι τυπικα για τα παιδια. και αυτη εχει το ιδιο δικαιωμα και τις ιδιες καβλες με σενα.
δε χρειαζεται να τσακωθεις με τον τυπο, γιατι δε θα βγει και τιποτα ουσιαστικο.
οκ θα τον πλακωσεις οπως λες και θα χαρεις για μια μερα.
οταν περασει αυτο ομως, ακομα θα σε τρωει μεσα σου το κυριως θεμα, ο θιγμενος σου εγωϊσμος δηλαδη.
αρα τσιλαουτ και βρεστα με τη ψυχολογια σου.
τελος, πεστο και στον τυπο και στη γυναικα σου οτι ξερεις τη φαση για να μη σε θεωρουν κανα χαϊβανι, αλλα ειδικα στον τυπο οτι ειναι ξεφτιλας και ρομπας, απο τη στιγμη που εισασταν φιλοι οπως λες.
αμα τα βρεις με τον εαυτο σου, θα εισαι ξανα μαχημος.
. & -
 
Τελευταία τροποποίηση:

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
682
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές μου. Διάλεξα το χώρο αυτό να πω λίγο τον πόνο μου να μην μου στρίψει. Πριν μήνες σε κάποιο νήμα του φόρουμ έγινε συζήτηση αν το να πας σε μπουρδέλο είναι η όχι κέρατο. Στήριξα τότε την άποψη του όχι, γιατί για να πάει κανείς κάτι τρέχει με το γάμο του και το έτερο ήμισυ δεν είναι αθώο.
Είμαι παντρεμένος με δύο μεγάλα παιδιά και γι' αυτό το λόγο αποφάσισα να σβήνω τα κάρβουνα της αγαμίας τα οποία είχα υποστεί για μεγάλο χρονικό διάστημα στα μπουρδέλα εδώ και τρία χρόνια. Ισχυρίστηκα ότι το να έκανα σχέση προβλήματα θα μου έφερνε. Και θα έβγαινε η κυρία κι από πάνω. Μέχρι πριν λίγες μέρες πίστευα ότι πάει καταδιαόλου το θέμα και απλά όπως εξηγήθηκα και στη γυναίκα μου, μεταξύ μας τέρμα. Απλά συμβατικά για τα παιδιά.
Έλα όμως που, όπως λέει ένα ρητό, "ποτέ κρυφό που να μην βγει μια μέρα στο παζάρι". Έτσι μια και η κυρία πήγε στο χωριό να βοηθήσει τους δικούς της, εγώ έμεινα μόνος να περάσω τα Χριστούγεννα. Και σκέφτηκα να τα περάσω ζάχαρη όπως έλεγα και σε διάφορα μηνύματα που έγραψα. Όμως ο διάολος έσπασε το πόδι του να συναντηθούμε με έναν κοινό γνωστό ο οποίος μου αποκάλυψε ότι η κυρία είχε σχέση. Και μάλιστα από την αρχή που παρουσιάστηκε η κρίση, το πάγωμα της σχέσης μας. Είχε έναν πολύ καλό τρόπο και το κάλυπτε από όλη την οικογένεια.
Και μάλιστα ο κοινός γνωστός είχε και φωτογραφίες στο κινητό που ήταν παρέα όλοι μαζί, κι αυτήν φυσικά μέσα στις αγκαλιές με τον άλλον, τον οποίον τυχαίνει να γνωρίζω. Νεότερος από μένα, παντρεμένος, με δύο παιδιά. Ο κοινός γνωστός την έδωσε γιατί χώρισε με τη φίλη της και η δική μου έκανε το λάθος μα πάρει το μέρος της φίλης .
Τσιτώθηκα τόσο πολύ που με χίλια ζόρια κατάφερα να κρατήσω την ψυχραιμία μου το πρώτο εικοσιτετράωρο, να μην την πάρω και να τη βρίσω. Και τότε θέλησα να ξεδώσω, χωρίς το παραμικρό ίχνος ενοχής. Κι εκεί ήταν που έπαθα την πλάκα μου. Με στανταράκι δεν κατάφερα να χύσω. Μου έπεφτε λίγο πριν τελική ευθεία.
Ξανά την άλλη μέρα με την Κουβανέζα Τίφανυ. Τίποτα. Στο τέλος να μου την παίζει η κοπέλα για να χύσω με το ζόρι. Μετά την πρωτοχρονιά με την Τάνια από Φωκαίας τίποτα. Εγκατάλειψη του αγώνα πάλι πριν την τελική ευθεία.
Φίλοι μου έχω πάθει πλάκα.
Το.μόνο που θα με παρηγορούσε είναι να εκδικηθώ τον καριόλη. Ήταν φίλος κι έπρεπε να σεβαστεί. Όχι! Κανονικά θα ήθελε κι εκείνη το μπερντάκι της. Αλλά δεν θέλω να δημιουργήσω θέμα για τα παιδιά. Δεν θα δείρω απλά τη γυναίκα μου, αλλά και την μάνα των παιδιών μου, κι αυτό θα τους πρόσβαλε.
Σκέφτηκα να βρω τον τύπο σε μια φάση οι δύο μας. Να του παίξω τέτοιο ξύλο, που θα δει το χάρο με τα μάτια.
Είμαι κοντά στα 60. Αλλά με τις πολεμικές τέχνες που ξέρω, από μικρό παιδί ασχολούμαι, ακόμα και τώρα, θα τον σενιάρω σε 5 λεπτά. Ξέρω, θα του φανεί αιώνας, θα του φανεί ατελείωτο μαρτύριο το ξύλο που θα του ρίξω.
Στην γυναίκα μου σκέφτομαι να μην κάνω καν νύξη. Να την αφήσω μέσα στο προβληματισμό. Θα το μάθει, δεν γίνεται. Και τι θα μου πει; Γιατί το έκανα; Ας με ρωτήσει.
Τι λέτε, ρε μάγκες; Σκέφτομαι καλά; Νιώθω πως αν δεν το κάνω, δεν με βλέπω να μου σηκώνεται ξανά με τα κοριτσάκια. Δεν γίνεται, πρέπει να κλείσω το κεφάλαιο. Κι όχι τίποτα άλλο, τον θεωρούσα και φίλο, τον μαλάκα!
Ηλικιακά είσαι σχεδόν πατέρα μου, σίγουρα σαν ποιο μεγάλος ξέρεις κάτι παραπάνω
Όντως είναι βαρύ και μέσα σου βραζεις, απο το μυαλό σου ίσως θα περνάνε διάφορα σενάρια.
Εγώ θα σε συμβούλευα να μην εμπλακεις σε σωματική βία θα μπεις σε άσχημα μονοπάτια μετά!
Απλά και όμορφα δωστον στην γυναίκα του και κάτσε απόλαυσε το μετά
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Το βασικότερο δεν μας είπες. Η γυναίκα του άλλου είναι γαμεύσιμο μουνί;
Αφού είναι αυτός μικρότερος πρέπει να είναι και αυτή μικρότερη.
Εκδίκηση ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ καν, από την στιγμή που έχετε κάνει εξήγηση.
Στον άλλο, απλά αφού δείξεις τα πειστήρια στην γυναίκα του και την ψήσεις να την πηδήξεις για ανταπόδοση, θα την ψήσεις να του πεί ότι γαμάς και καλύτερα, μόνο ανοργασμικές σαν την δικιά σου την πρώην θα την βρίσκαν μαζί του.
Και τέλος.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Το βασικότερο δεν μας είπες. Η γυναίκα του άλλου είναι γαμεύσιμο μουνί;
...
Τώρα κάτι ρώτησες ... εδώ ο άλλος στο άλλο νήμα εξυμνούσε την κουμπάρα και όταν την είδαμε βγάλαμε μέχρι και το φραπέ που είχαμε πιει :confused:
 

lelak

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
0
Φίλε μου μακριά από σωματική βία, δεν αξίζει ούτε ένα δευτερόλεπτο η ελευθερία σου από φυλακές για κάτι που έχει τελειώσει!!!
Σε γάμο δεν παίζουμε ποτέ !!! αυτό έπρεπε να το σεβαστούν και οι δύο φίλοι σου !!! είναι τόσοι πολλοί οι ελεύθεροι και ελεύθερες εκεί έξω που δεν αξίζει να μπλέκεις και να μπένεις σαν τρίτο μέλος σε γάμο.
Τους δίνεις και τους δύο ανώνυμα στις γυναίκες τους και απόλαυσε το θέαμα, αυτές ξέρουν πως να τους περιποιηθούν καλύτερα, όπως αυτοί γελούσαν πίσω από την πλάτη σου έτσι και εσύ, δεν χρειάζεται να μάθουν ποτέ ποιος τους κάρφωσε.
Η πρώην γυναίκα σου είναι γυναίκα των παιδιών σου και ότι και αν τις κάνεις αντανακλά και σε αυτά, γλέντησε την σεξουαλικά με άλλους και βγάλε τα γούστα σου πάνω της, θα δεις πόσο γρήγορα θα ξεπεράσεις τα προβλήματα στύσης
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
o φιλος σατανακος(τι νικειμ και αυτο :confused: ) θιχτηκε και βραζει διοτι η αλλη το επαιζε σιγανο ποταμακι.....οχι επειδη τον κερατωσε.

ΑΥΤΟ το αισθημα- οτι πιαστηκε κοροιδο- τον τρωει.....και δε μπορει να το χωνεψει. θα τον τρωει πολυ καιρο.
....ακομη ενα παραδειγμα της διπλανης πορτας που επιβεβαιωνει πως καθε γυναικα μας εχει για πρωινο,δε χρειαζεται να ειναι παρτουζιαρα. ακομα και η φαινομενικα πιο αθωα ειναι πολυ πιο πονηρη απο τον πιο εξυπνο αντρα.
γι 'αυτο πρεπει ανα πασα στιγμη να ειμαστε ψιλιασμενοι και κυνικοι.

το αισθημα οτι εφαγε προλογο απο την καριολα συζυγο,ενω ταυτοχρονα ο ιδιος ενιωθε και ενοχες επειδη που και που γαμουσε ιεροδουλες,με την ιδια συχνοτητα που πας και χλαπακιαζεις μακ ντοναλντς ,ας πουμε.... τον κανει να χτυπιεται απο τα νευρα του:confused::confused::confused:
....τον κανει να κοιτιεται στον καθρεφτη και να καταριεται τον εαυτο του ισως...
για μενα θα πρεπει να νιωθει αναλαφρος που τουλαχιστον θα ξεκοψει χωρις τυψεις.

σε καθε περιπτωση τον καταλαβαινω και του συνιστω σταρχιδισμο....ψυχραιμια ειναι φυσει αδυνατο να διατηρησει
η κατασταση ειναι πολυ οριακη και φρεσκη..εξω απο το χορο ολοι πολλα τραγουδια λεμε.
ουτε εγω θα ημουν ψυχραιμος...μπορει τα βραδια να μην κοιμομουν λογω νευρικης κρισης.

να πηγαινεις τακτικα βολτες-ποδαρατες-αμαξατες,να πηγαινεις για τρεξιμο
...και εν καιρω γνωρισε μια κανονικη κυρια μεταξυ 45-65...να κανετε σχεση για να ξεμπουκωσεις συναισθηματικα και σεξουαλικα.

δε γινεται αλλιως. μονο ετσι θα ξεχαστεις 100%

βαθια υποκλιση στον troubaman για την καταθεση αλληλεγγυης προς τον σατανακο:hi:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Εφοσον ηταν τελειωμενη υποθεση τζαμπα ασχολεισαι.Σιγουρα η γυναικα σου καταλαβε οτι ξενογαμουσες...οποτε αναγκαστικα και αυτη επρεπε να παιξει το χαρτι της.

δεν μπαινουν καν στο ισοζυγιο. αστο.

μιλαμε για μεγαλη καριολα....εχει απολυτο δικαιο ο σατανακος.

αυτος ποτε δεν εκανε καινουρια- παραλληλη - σχεση.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
δεν μπαινουν καν στο ισοζυγιο. αστο.

μιλαμε για μεγαλη καριολα....εχει απολυτο δικαιο ο σατανακος.

αυτος ποτε δεν εκανε καινουρια- παραλληλη - σχεση.
Ε ναι μωρε...σιγα τι εκανε.Πηγαινε και γαμουσε στα μπουρδελα.Τυπε τα ναρκωτικα να κοψεις και ολα καλα θα πανε:confused::confused: :confused:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Ε ναι μωρε...σιγα τι εκανε.Πηγαινε και γαμουσε στα μπουρδελα.Τυπε τα ναρκωτικα να κοψεις και ολα καλα θα πανε:confused::confused: :confused:
Ρε τυπε οκ το βλεπουμε διαφορετικα αλλα για σενα ειναι το ιδιο να παει ενας παντρεμενος καμια φορα να γαμησει σε μπουρδελο με το να κανει εξωσυζυγικη σχεση ? κερατο ειναι με τη τυπικη εννοια του ορου θα μου πεις οκ αλλα δε διαφερει ως προς την ηθικη απαξια που υπονοειται οτι υπαρχει οταν κανεις μια παραλληλη σχεση ? θα μου πεις αυτος το ειχε ξεχειλωσει και πηγαινε συνεχεια , εκει ισως να το δεχτω οπως και να δεχτω οτι ο γαμος ηταν πεθαμενος ηδη
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
εσυ τι ρολο βαρας "μεγαλε αφυπνιστη" ? η πεμπτη φαλαγγα του #me#too ? :confused: :confused: :confused:

ας πηγαινε και η γυναικα του σε ζιγκολο η στριπτιτζαδικα.

το να κανεις παραλληλη σχεση και να δινεσαι εξ' ολοκληρου σε αλλον αντρα -ενω εισαι παντρεμενη-ειναι η μεγιστη προδοσια.

δε μιλαμε για ξεπετα αλλα προχωρημενη κατασταση. πολυ μικρος ο κοσμος ομως,ατυχησε η καριολιτσα.....:confused::confused::confused:
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Ρε τυπε οκ το βλεπουμε διαφορετικα αλλα για σενα ειναι το ιδιο να παει ενας παντρεμενος καμια φορα να γαμησει σε μπουρδελο με το να κανει εξωσυζυγικη σχεση ? κερατο ειναι με τη τυπικη εννοια του ορου θα μου πεις οκ αλλα δε διαφερει ως προς την ηθικη απαξια που υπονοειται οτι υπαρχει οταν κανεις μια παραλληλη σχεση ? θα μου πεις αυτος το ειχε ξεχειλωσει και πηγαινε συνεχεια , εκει ισως να το δεχτω οπως και να δεχτω οτι ο γαμος ηταν πεθαμενος ηδη
Και μια φορα να παει ειναι κερατο.Οπως και η γυναικα του αν πηγαινε μια φορα να γαμηθει με καποιον θα ηταν κερατο.Το θεμα ειναι οτι αυτος το εχει κανει συστημα και η γυναικα του τον καταλαβε.Απο την στιγμη κιολας που γραφει οτι ειχε τελειωσει...σημαινει οτι η σεξουαλικη τους κατασταση ειχε πεθανει προ πολλου.Αυτος συνεχισε να γαμαει στα μπουρδελα και η γυναικα του επειδη δεν εχει μπουρδελα για γυναικες αναγκαστηκε να βρει καποιον για σχεση η περιστασιακο σεξ.Απλα και ομορφα!!!
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
εσυ τι ρολο βαρας "μεγαλε αφυπνιστη" ? η πεμπτη φαλαγγα του #me#too ? :confused: :confused: :confused:

ας πηγαινε και η γυναικα του σε ζιγκολο η στριπτιτζαδικα.

το να κανεις παραλληλη σχεση και να δινεσαι εξ' ολοκληρου σε αλλον αντρα -ενω εισαι παντρεμενη-ειναι η μεγιστη προδοσια.

δε μιλαμε για ξεπετα αλλα προχωρημενη κατασταση. πολυ μικρος ο κοσμος ομως,ατυχησε η καριολιτσα.....:confused::confused::confused:
Τυπε...ειπαμε θα κοψεις τα ναρκωτικα και μετα θα ξανα πιασεις πληκτρολογιο στα χερια σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom