Νέα

Τι θεώρησε η κοπέλα σας «παράλογη απαίτηση» από εσάς στο σεξ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 225
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
καμια δεν εφερε και μια φιλη της οταν το ζητησα, τί κολλημα ειναι αυτο;
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Καλα δεν βλεπουν ρε παιδια αυτες οι γυναικες μας στον Ευαγγελατο τι σκουπιδια τρωμε καθημερινα;Το σπερμα μας τις πειραξε;Εμενα παντως το μωρο μου τις παιρνει τις βιταμινες του κανονικα και δειχνει να το διασκεδαζει κιολας.Αυτο που με πειραζε απλως αρχικα οταν πρωτογνωριστικαμε (ημουν και πιο ζηλιαρογατος τοτε)ηταν το γεγονος οτι το εκανε πολυ ανετα και χωρις να χρειαστει να την πεισω καθολου, πραγμα που με ψιλοεβαλε τοτε σε σκεψεις οσων αφορα τις προηγουμενες σχεσεις τις.Θα μου πειτε αν δεν στα κανει μουτρωνεις και αν στα κανει οσα σαρεσουν αρχιζουν και σου μπαινουν διαολακια.Μαλλον δεν ξερω τι θελω.

Κι εγώ! Στο μακρινό παρελθόν τα είχα για καιρό με μια πιτσιρίκα που μου τα έπινε όλα με αγάπη, και με κοίταγε και στα μάτια, κι εγώ φοβόμουν που τα μαθε αυτά και γιατί δεν χρειάστηκε ούτε να της το ζητήσω.....τελικά δεν μας ποιάνει κανείς απο πουθενά!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
"Τι θεώρησε η κοπέλα σας «παράλογη απαίτηση» από εσάς στο σεξ... "

Μα το να κάνουμε σεξ!  :grin:

Ειδικά αυτές που έχω σχετιστεί, το θεωρούν εντελώς παράλογο....  :uglystupid:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Κι εγώ! Στο μακρινό παρελθόν τα είχα για καιρό με μια πιτσιρίκα που μου τα έπινε όλα με αγάπη, και με κοίταγε και στα μάτια, κι εγώ φοβόμουν που τα μαθε αυτά και γιατί δεν χρειάστηκε ούτε να της το ζητήσω.....τελικά δεν μας ποιάνει κανείς απο πουθενά!
Αστα φιλε δεν πιανομαστε πουθενα και εμεις οι αντρες καμια φορα.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
το βρηκε παραλογο μποτες στο σεξ η πρωην αλλα με την νυν τα βρηκαμε ε? :cool2: :smitten:
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
μιλησες πολυ σψστα πιστευω..
[size=10pt]Τ - Ι - Π - Ο - Τ - Α[/size]

Κι επειδή διάβασα παραπάνω πως σε μερικούς δεν τα παίρνουν στο στόμα ή δεν τους κάθετε για το τάδε ή το άλλο κόλπο η δικιά τους, αλλά αυτοί από την άλλη είναι καλά παιδιά και δεν θέλουν να τις πιέσουν και δεν τις βλέπουν σαν την κάθε πόρνη για να απαιτούν τα πάντα...

...προτείνω να κόψουν τις μαλακίες και να αλλάξουν συμπεριφορά ή γυναίκα! Να καταλάβουν δε, πως στο κρεβάτι ένα ζευγάρι κάνει τα ΠΑΝΤΑ! Όταν η γυναίκα σου ΔΕΝ σε καλύπτει (αρκεί βέβαια να μην είσαι κανένας ψυχάκιας έτσι?), την αλλάζεις με κάποια που μπορεί να σε καλύπτει. Καταλάβετε πως η γυναίκα του καθενα από εμάς, εκτός από "σύντροφος", "φίλη", "στήριγμα" ή ότι άλλο γουστάρετε ΠΡΕΠΕΙ να είναι η προσωπική μας πουτάνα. Ναι, για το κρεβάτι μας ΠΡΕΠΕΙ (και το ΞΕΡΕΙ και η ίδια!) να είναι ΠΟΥΤΑΝΑ, για τον κόσμο πρέπει να δείχνει και να είναι ΚΥΡΙΑ, για τα παιδιά (όσοι έχουν) πρέπει να είναι η αφοσιωμένη ΜΗΤΕΡΑ και για τους γονείς και το περιβάλλον μας η ΤΕΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

Σε ζευγάρια που ο ένας δεν καλύπτει τον άλλον ερωτικά, δεν του κάνει ΟΛΑ τα γούστα, δεν ξυπνά μέσα του το ζώο... το τέλος θα έρθει πολύ συντομότερα από ότι νομίζετε.

Όπως λοιπόν μια γυναίκα θα φύγει (διότι ΘΑ ΦΥΓΕΙ - μην έχετε αυταπάτες) από ένα κρεβάτι που δεν την καλύπτει, έτσι λοιπόν και ο άντρας ΠΡΕΠΕΙ να απαιτεί να βρεί μια γυναίκα που τον καλύπτει στις σεξουαλικές του φαντασιώσεις/απαιτήσεις/ορέξεις.

Να θυμάστε τέλος, πως μια γυναίκα ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ προσφέρει στον άντρα της ΤΑ ΠΑΝΤΑ (εννοείται ΚΑΙ στο κρεβάτι) με ευχαρίστηση και γενναιοδωρία... ΠΡΙΝ ακόμη αυτός της τα ζητήσει! ʼρα λοιπόν, αναρωτηθείτε (όσοι το παίζουν ευγενικά αγόρια) αν η κοπέλα/γυναίκα σας είναι πράγματι ερωτευμένη μαζί σας κι αν πρέπει να επενδύσετε σε αυτήν και να συνεχίσετε να μένετε μαζί της.

...ίσως φάνηκα λίγο σκληρός και απόλυτος, η αλήθεια όμως είναι μόνο μια και στο θέμα "κρεβάτι" δεν χωράνε αμφιβολίες και ασάφειες.

μιλησες πολυ σωστα φιλε μου...βεβαια οπως και εσυ θα χεις υποψιν σου μερικοι δεν παρατανε την γκομενα τους για κατι καλυτερο πολυ απλα γιατι κατι μεσα τους τους λεει οτι ειναι πολυ δυσκολο να το βρουν....η' επειδη θεωρουν οτι ειναι σχεδον ακατορθωτο να βρεις κοπελα που να τα κανει ολα για ολα!!!


και ομως....υπαρχουν!!    ;)
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ξεχασα να αναφερω οτι κατα το μακρινο παρελθον ζητησα απο την girlfriend την ωρα που τρωγαμε στην τραπεζαρια του σαλονιου ρυζι αναποφλοιωτο με αρακα να παιξω μαλακια και να χυσω στον αρακα αντι για σαλτσα και τυρακι απο πανω και με εβρισε........γιατι αραγε? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:τοσο παραξενο της φανηκε?

εισαι μεγαλος αρχοντας..πρωτοπορος! τετοια γουσταρω να ακουω συναγωνιστη...και εγω ειχα κατι παρομοιες ιδεες αλλα εφαγα και εγω το πακετο μου...μονο μια μου τα κανει ολα μα ολα!! ο,τι μπορειτε να φανταστειτε ομως...μια τουριστρια που γνωρισα πριν απο καμια 4 χρονια στην κρητη..απο τοτε εχουμε επαφη ...και εχω βγαλει ο,τι ανωμαλια μου κατεβει... :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Τωρα που ειπατε για μπιζελια και αρακαδες θυμηθηκα μια σκηνη τπο την Γραμματεα........χεχεχε

κατα ταλλα συμφωνω με το πρωτο (και μονο αυτο) ποστ του Παθφαιντερ.....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ξεχασα να αναφερω οτι κατα το μακρινο παρελθον ζητησα απο την girlfriend την ωρα που τρωγαμε στην τραπεζαρια του σαλονιου ρυζι αναποφλοιωτο με αρακα να παιξω μαλακια και να χυσω στον αρακα αντι για σαλτσα και τυρακι απο πανω και με εβρισε........γιατι αραγε? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:τοσο παραξενο της φανηκε?

Α, ρε  vaso...χύσαργε!!! :2funny:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
κατα ταλλα συμφωνω με το πρωτο (και μονο αυτο) ποστ του Παθφαιντερ.....

Αυτό σημαίνει πως στα 330 μηνύματα που έχω στείλει μέχρι σήμερα στο forum σχολιάζοντας την επικαιρότητα και τα θέματα της παρέας μας... είναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ που συμφωνείς μαζί μου? Ω, τι τιμή!

:cheesy: :cheesy: :cheesy:

(πλάκα κάνω)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Χαχαχαχαχα οχι εχω ξανασυμφωνησει και σε αλλα......απλα στο συγκεκριμενο θεμα ειμαι συμφωνη με το πρωτο σου ποστ και οχι με τα υπολοιπα :P
 

episkeptis69

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
74
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Ενα τσοκαρο μια φορα δεν ηθελε να της βαλω το κεφαλι στη χεστρα και να τραβηξω το καζανακι ενω την επαιρνα απο πισω.
Λεσ και της ειπα κατι το ανωμαλο!! :idiot:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Ενα τσοκαρο μια φορα δεν ηθελε να της βαλω το κεφαλι στη χεστρα και να τραβηξω το καζανακι ενω την επαιρνα απο πισω.
Λεσ και της ειπα κατι το ανωμαλο!! :idiot:

πολύ Rocco Siffredi βλέπεις μεγάλε.....
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
Ενα τσοκαρο μια φορα δεν ηθελε να της βαλω το κεφαλι στη χεστρα και να τραβηξω το καζανακι ενω την επαιρνα απο πισω.
Λεσ και της ειπα κατι το ανωμαλο!! :idiot:

μερικές είναι απαράδεκτες βρε αδερφέ!! τστστσ
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Ενα τσοκαρο μια φορα δεν ηθελε να της βαλω το κεφαλι στη χεστρα και να τραβηξω το καζανακι ενω την επαιρνα απο πισω.
Λεσ και της ειπα κατι το ανωμαλο!! :idiot:

Έπρεπε να την έλεγες
- Έτσι και δεν βάλεις το κεφάλι σου στη χέστρα μωρή, θα σε χέσω! :)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
χαχαχα τι θυμήθηκα...

Παρτουζώναμε μια γκόμενα 3 φίλοι ταυτόχρονα, χτυπάει το κινητό ενός και είναι κάποιος άλλος φίλος... ρωτάει τι κάνουμε... του λέμε για την φάση και φυσικά θέλει να έρθει κι αυτός... και τότε ξαφνικά η γκόμενα βάζει τις φωνές λέγοντας... ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΞΕΚΩΛΟ... ΡΟΜΠΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ???
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
χαχαχα τι θυμήθηκα...

Παρτουζώναμε μια γκόμενα 3 φίλοι ταυτόχρονα, χτυπάει το κινητό ενός και είναι κάποιος άλλος φίλος... ρωτάει τι κάνουμε... του λέμε για την φάση και φυσικά θέλει να έρθει κι αυτός... και τότε ξαφνικά η γκόμενα βάζει τις φωνές λέγοντας... ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΞΕΚΩΛΟ... ΡΟΜΠΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο τέταρτος την πέιραξε !!!!
Σου λέει η γκόμενα:
Ενας απο μπρός...
Ένας απο πίσω...
Ένας απο στόμα....
Ο τέταρτος;;;;-----γάμησε τα ....θα μου τον χώσει στα αυτια και θα γίνω σαν ΤΟΝ ΠΕΛΕΓΚΡΙΝΟ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ !!!!!!
Γιαυτό κόλωσε dur !!!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο τέταρτος την πέιραξε !!!!
Σου λέει η γκόμενα:
Ενας απο μπρός...
Ένας απο πίσω...
Ένας απο στόμα....
Ο τέταρτος;;;;-----γάμησε τα ....θα μου τον χώσει στα αυτια και θα γίνω σαν ΤΟΝ ΠΕΛΕΓΚΡΙΝΟ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ !!!!!!
Γιαυτό κόλωσε dur !!!!!

Η πλάκα είναι ότι τελικά ο φίλος μας ήρθε... φέρνοντας μαζί κι άλλον ένα φίλο του... και τελικά η γκόμενα βρέθηκε να γαμιέται κι από τις 3 τρύπες έχοντας κ 2 πούτσες για "προθέρμανση" στα χέρια... χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom