Νέα

Τί σημαίνει κανονικό σεξ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vasilisperisteri
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
40
Like
1.976
Πόντοι
2.391
Μεγαλο το φασμα του κανωνικου. Εχω περασει γαματα με εικοσαρικο στη φυλης και πολυ ασχημα με 140 και βαλε σε εσκορτ. Γενικα αν ακους κανωνικο, δεν θα παρεις πολλα, καμουφλαρετε η καθε απιτηση της γκομενας με μια λεξη.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αποφασιστε τι θελετε. Να λεμε οτι δεν μας καθονται η οταν μας καθονται ειναι εκλυτα τα ηθη;
Ταξη και ηθικη η γαμησι ως το πρωι;
θελουμε να κανουν σεξ οι γκομενες με μας τους αντρες και οχι να το παιζουν δυσκολες
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Διαβάζοντας προσεχτικά πολλά νήματα κοριτσιών και τελευταίο το νήμα της Μαρίας έχω πάθει μια σύγχυση τι σημαίνει

Κανονικό σεξ

Για εμάς είναι το ίδιο όπως το ενώνουν οι κοπέλες;;

Δηλαδή κανονικό σεξ
Είναι χωρίς φιλιά;
Είναι απλά μια είσοδος;
Είναι μια απροσωπη πράξη χωρίς να ζήσουμε κι εμείς ένα παραμύθι ότι έστω γουστάρει και η κοπέλα;

Τι ακριβώς είναι για εσάς το κανονικό σεξ;

Αγόρια και κορίτσια, άντρες και γυναίκες;;;;;;;
σεξ κανονικο ειναι αυτο πανω απο 1 ωρα σε call girl και οχι ξερω γω 10 και 20 λεπτα σε μπουρδελα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Δεν πληρώνουν όλοι
Επίσης άλλο το πληρώνω σε είδος και παροχές και είδος επειδή το θέλω εγώ και όλα να με υποχρεώνουν.. αν με υποχρεώνουν είμαι κορόιδο...
κανεις λαθος,καλυτερα να σε υποχρεωνει η πουτανα να πληρωσεις για να κανεις σεξ,τουλαχιστον εκεινη στο λεει στα μουτρα,παρα οι εξω που σε υποχρεωνουν χωρις να το καταλαβαινεις γιατι αν δε κερασεις 50 ευρω και 100 και πανω δε θα σου κατσει,η πουτανα τουλαχιστον θα σου κατσει με 20 ευρω και 10 ειναι πιο οικονομικη.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μεγαλο το φασμα του κανωνικου. Εχω περασει γαματα με εικοσαρικο στη φυλης και πολυ ασχημα με 140 και βαλε σε εσκορτ. Γενικα αν ακους κανωνικο, δεν θα παρεις πολλα, καμουφλαρετε η καθε απιτηση της γκομενας με μια λεξη.
κοιτα οντως μπορει καποιες στη φυλης να ειναι πιο σωστες σε υπηρεσιες αποτι το call girl αλλα μη ξεχνας στο call girl εχεις 1 ωρα πραγμα που σημαινει ολο και κατι θα σου μεινει ενω στα 10λεπτα οσο καλη και να ειναι η αλλη δε θα σου μεινουν πολλα λογω χρονου.
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Κανονικο σεξ ειναι το τζαμπα με την γυναικα σου μονο δειησδυση του πουτσου στο μουνι της. Ολα τα αλλα πιπες πρωκτικα κλπ. Ειναι παραφυσιν ασελγειες. Η διαρκεια ειναι μεχρι να χυσει ο αντρας αν κραταει πολυ χωρις να χυσει τοτε ευχαριστιεται και η γυναικα
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
κανεις λαθος,καλυτερα να σε υποχρεωνει η πουτανα να πληρωσεις για να κανεις σεξ,τουλαχιστον εκεινη στο λεει στα μουτρα,παρα οι εξω που σε υποχρεωνουν χωρις να το καταλαβαινεις γιατι αν δε κερασεις 50 ευρω και 100 και πανω δε θα σου κατσει,η πουτανα τουλαχιστον θα σου κατσει με 20 ευρω και 10 ειναι πιο οικονομικη.
Ρε τύπε υπάρχουν διάφορες.. άλλο έχει μηνιαίο τσεκ η άλλη και πάει και τα χαλάει για πάρτη της και άλλο να τα τρώτε παρέα.. αν το θεωρείς αυτό ότι πληρώνεις για σεξ διακαιωμα σου.. αλλά τα παντελόνια δεν τα φοράμε μόνο επειδή έχουμε αρχιδια αλλά και για άλλους λόγους..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.242
Κριτικές
2
Like
22.677
Πόντοι
6.236
Κανονικο σεξ ειναι το τζαμπα με την γυναικα σου μονο δειησδυση του πουτσου στο μουνι της. Ολα τα αλλα πιπες πρωκτικα κλπ. Ειναι παραφυσιν ασελγειες. Η διαρκεια ειναι μεχρι να χυσει ο αντρας αν κραταει πολυ χωρις να χυσει τοτε ευχαριστιεται και η γυναικα
Βρε, ο Ασκητής είσαι;
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
558
Like
1.421
Πόντοι
206
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε τύπε υπάρχουν διάφορες.. άλλο έχει μηνιαίο τσεκ η άλλη και πάει και τα χαλάει για πάρτη της και άλλο να τα τρώτε παρέα.. αν το θεωρείς αυτό ότι πληρώνεις για σεξ διακαιωμα σου.. αλλά τα παντελόνια δεν τα φοράμε μόνο επειδή έχουμε αρχιδια αλλά και για άλλους λόγους..
εμενα η αποψη μου ειναι αυτη και στις 2 πληρωνεις και μαλιστα η επαγγελματιας ειναι πιο οικονομικη γιατι με 10 και 20 ευρω γαμας ενω καμια εξω δε θα σου κατσει με μονο 10 και 20 ευρω κερασμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
εμενα η αποψη μου ειναι αυτη και στις 2 πληρωνεις και μαλιστα η επαγγελματιας ειναι πιο οικονομικη γιατι με 10 και 20 ευρω γαμας ενω καμια εξω δε θα σου κατσει με μονο 10 και 20 ευρω κερασμα.
Ρώτησε κ πόσα θέλουν να πιουν έναν καφέ μαζί σου... Εκεί θα δεις αν τι σε συμφέρει
Βέβαια μπορεί να θες να γαμας και να φεύγεις κ τίποτα παραπάνω.. δικαίωμα σου. Σου έχω μια ακόμα πιο οικονομική λύση, πάρε λίγο βούτυρο, πιάσει τον πούτσο σου και άρχισε να κουνας το χέρι πάνω κάτω.. τσάμπα θα την βγάλεις... Με ευχαριστείς αργότερα..
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
3
Like
11.059
Πόντοι
2.536
Κανονικο σεξ ειναι το τζαμπα με την γυναικα σου μονο δειησδυση του πουτσου στο μουνι της. Ολα τα αλλα πιπες πρωκτικα κλπ. Ειναι παραφυσιν ασελγειες. Η διαρκεια ειναι μεχρι να χυσει ο αντρας αν κραταει πολυ χωρις να χυσει τοτε ευχαριστιεται και η γυναικα
Πολύ βλάχουρας είσαι ρε φίλε μου. Δηλαδή τώρα που θα βρεις Ελληνίδα γυναίκα στης οποίας το μουνί θα διεισδύει ο πούτσος σου (τζάμπα και χωρίς καπότα - όλα όπως τα περιγράφεις μέρες τώρα), δεν θα έκανες ένα γλειφομούνι, αν στο ζητούσε, γιατί θα είναι παραφύσιν ασέλγεια;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.401
Κριτικές
18
Like
20.476
Πόντοι
4.546
για κάποιους μερακλήδες, κανονικό σεξ είναι να τους σκίζουν την σουφρα Νιγηριανοι και να γίνονται θέμα συζήτησης στα μεσημεριαναδικα τηλεσκουπιδια.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Κανονικο σεξ ειναι το τζαμπα με την γυναικα σου μονο δειησδυση του πουτσου στο μουνι της. Ολα τα αλλα πιπες πρωκτικα κλπ. Ειναι παραφυσιν ασελγειες. Η διαρκεια ειναι μεχρι να χυσει ο αντρας αν κραταει πολυ χωρις να χυσει τοτε ευχαριστιεται και η γυναικα
Συμφωνώ! Και μάλιστα φορώντας ρούχα και έχοντας εκτεθημενα μόνο τα σχετικά όργανα.. όπως κάνουν στην Αμερική κάποιοι προτεστάντες..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.242
Κριτικές
2
Like
22.677
Πόντοι
6.236
Συμφωνώ! Και μάλιστα φορώντας ρούχα και έχοντας εκτεθημενα μόνο τα σχετικά όργανα.. όπως κάνουν στην Αμερική κάποιοι προτεστάντες..
Τα βυζι@ είναι μέσα στα σχετικά όργανα; Για να ξέρουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom