Νέα

Τί σημαίνει κανονικό σεξ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vasilisperisteri
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
21
Like
11.174
Πόντοι
4.546

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.407
Πόντοι
3.296
Κανονικό σεξ για τις ιερόδουλες σημαίνει ότι για τους εστιάτορες κανονική μερίδα φαγητού.
Ότι δηλαδή σερβίρεται σε όλους τους πελάτες αδιακρίτως.
Όχι ακάποτα,όχι κώλος,όχι φιλιά στο στόμα.
Μια "μπριζολίτζα" διάρκειας το 60%-70% του υποσχόμενου χρόνου στο δωμάτιο με λίγη "γαρνιτούρα" πίπας στα 20%-30% του υποσχόμενου(ή αγοραζόμενου χρόνου) και λίγη "σαλτσούλα" από μίγμα σοσιαλ/κουβεντούλας/μινι στριπτιζ/χορου/καυλαντίσματος 10-20% του υποσχόμενου χρόνου.
Έτσι στο 10 λεπτο των μπουρδέλων πρακτικά αυτό σημαίνει
-1 με 2 λεπτά χαιρετούρες αγκαλίτσες καυλάντα φιλιά στο σώμα ώστε να "σηκωθεί" λίγο το καυλί για να φορεθεί σωστά η καπότα
-2 με 3 λεπτά πίπα με προφυλακτικό για να γίνει τελείως τούμπανο ο πούτσος
-6 με 7 λεπτά γαμήσι ότι προλάβεις.
Αυτοί είναι οι μέσοι χρόνοι στο μπουρδέλο στα 20 ευρώ.
Από εκεί και πέρα:
Σε άλλα πορνεία τα 10 γίνονται και 12 λεπτά(καλώς για μενα) το πολύ 15.
Στα στούντιο οι χρόνοι κυμαίνονται από 15-20 λεπτά.
Στο μισάωρο πλερώνεις διπλό παράβολο(100αρα)
Αυτές οι αναλογίες περιγράφουν πλήρως το "κανονικό πρόγραμμα" που με άλλα λόγια στη γλώσσα των τσατσάδων που το ανακοινώνουν σημαίνει "μη με ρωτήσετε για ελεύθερο στοματικό,69 ή φιλιά στο στόμα γιατί θα με φέρετε στη δύσκολη θέση να σας δώσω αρνητική απάντηση"
Αυτά
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.620
Κριτικές
46
Like
5.388
Πόντοι
5.646
Το κανονικο σεξ ειναι σαν το κανονικο εργαλειο. Ο καθενας το φανταζεται κι αλλιως!
Ναι αν και λίγο πολύ καταλαβαίνουμε τι χαρακτηρίζουν οι εργαζόμενες ως κανονικό σεξ
Αυτό που δεν θα τις κουράσει
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Το έβαλα ερώτηση στο chatGPT και μου έγραψε:
Σεξ (sexus = φύλο στα λατινικά) ονομάζεται η ερωτική πράξη μεταξύ ανθρώπων π.χ. ή άλλων μελών του ζωικού βασιλείου. Πρωταρχικός σκοπός της συνουσίας είναι η αναπαραγωγή για τη συνέχιση του είδους, αν και συχνά, κυρίως μεταξύ ανθρώπων, γίνεται μόνο για ευχαρίστηση. Για τα μέλη του bou το sex είναι το ιερό δισκόπτηρο, το ψάχνουν και δεν το βρίσκουν, και όλο μιλάνε για αυτό. Πολλά μέλη του bou νομίζουν ότι σεξ είναι Bitcoin - Κρυπτονομίσματα και Φορολόγηση σε Ελλάδα Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες; Mερικα μέλη είναι αδιαπραγμάτευτα ότι σεξ είναι Να πληρώσετε τη σακούλα στο ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ;

Διάφορες περιοχές έχουν θέσει περιοριστικούς νόμους για ορισμένες σεξουαλικές πράξεις, όπως: αιμομιξία, σεξουαλική δραστηριότητα με ανηλίκους, πορνεία, βιασμός, ζωοφιλία, προγαμιαία και εξωγαμική συνουσία. Οι θρησκευτικές αντιλήψεις παίζουν ένα ρόλο στις προσωπικές αποφάσεις περί συνουσίας ή άλλης σεξουαλικής δραστηριότητας, όπως οι αποφάσεις σχετικά με την παρθενιά, ή θέματα περί νόμων και δημόσιας πολιτικής. Οι θρησκευτικές απόψεις για τη σεξουαλικότητα ποικίλουν σημαντικά μεταξύ των θρησκειών και δόγματα της ίδιας θρησκείας, αλλά υπάρχουν κοινά θέματα όπως η απαγόρευση της μοιχείας. Tα μέλη του bou εξαιρούνται καθώς κατα την κρίση τους γαμάνε τις γυναίκες των άλλων μελών, χωρίς οι δικές τους να γαμιούνται, καταρρίπτοντας καθε έννοια στατιστικής και μαθηματικών.
 
Τελευταία τροποποίηση:

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
6
Like
3.641
Πόντοι
736
Tα μέλη του bou εξαιρούνται καθώς κατα την κρίση τους γαμάνε τις γυναίκες των άλλων μελών, χωρίς οι δικές τους να γαμιούνται
Όπως θα έλεγε και εκείνος ο youtuber ο vibrator , δεν γίνεται να σου γαμήσουν την γυναίκα ... αν δεν έχεις γυναίκα !!!
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Το έβαλα ερώτηση στο chatGPT και μου έγραψε:
Σεξ (sexus = φύλο στα λατινικά) ονομάζεται η ερωτική πράξη μεταξύ ανθρώπων π.χ. ή άλλων μελών του ζωικού βασιλείου. Πρωταρχικός σκοπός της συνουσίας είναι η αναπαραγωγή για τη συνέχιση του είδους, αν και συχνά, κυρίως μεταξύ ανθρώπων, γίνεται μόνο για ευχαρίστηση. Για τα μέλη του bou το sex είναι το ιερό δισκόπτηρο, το ψάχνουν και δεν το βρίσκουν, και όλο μιλάνε για αυτό. Πολλά μέλη του bou νομίζουν ότι σεξ είναι Bitcoin - Κρυπτονομίσματα και Φορολόγηση σε Ελλάδα Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες; Mερικα μέλη είναι αδιαπραγμάτευτα ότι σεξ είναι Να πληρώσετε τη σακούλα στο ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ;

Διάφορες περιοχές έχουν θέσει περιοριστικούς νόμους για ορισμένες σεξουαλικές πράξεις, όπως: αιμομιξία, σεξουαλική δραστηριότητα με ανηλίκους, πορνεία, βιασμός, ζωοφιλία, προγαμιαία και εξωγαμική συνουσία. Οι θρησκευτικές αντιλήψεις παίζουν ένα ρόλο στις προσωπικές αποφάσεις περί συνουσίας ή άλλης σεξουαλικής δραστηριότητας, όπως οι αποφάσεις σχετικά με την παρθενιά, ή θέματα περί νόμων και δημόσιας πολιτικής. Οι θρησκευτικές απόψεις για τη σεξουαλικότητα ποικίλουν σημαντικά μεταξύ των θρησκειών και δόγματα της ίδιας θρησκείας, αλλά υπάρχουν κοινά θέματα όπως η απαγόρευση της μοιχείας. Tα μέλη του bou εξαιρούνται καθώς κατα την κρίση τους γαμάνε τις γυναίκες των άλλων μελών, χωρίς οι δικές τους να γαμιούνται, καταρρίπτοντας καθε έννοια στατιστικής και μαθηματικών.
ποιος τολμάει να γαμήσει τη γυναίκα μέλους του μπου τύπε?
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.099
Κριτικές
50
Like
7.956
Πόντοι
8.236
Θα μπορουσε το συγκεκριμενο θεμα να ειναι Κυριακατικο αλλα οκ :2funny:
Αν και η απαντηση ειναι αυτονοητη ας την γραψουμε:
Κανονικο σεξ (για να χρησιμοποιησουμε και τον τιτλο του θεματος) ειναι οταν ερχεσαι σε επαφη με μια γυναικα στην προσωπικη σου ζωη , οπου υπαρχει αληθινη ελξη εξ'αρχης και εχεις για εκεινη οπως επισης εχει εκεινη αληθινα αισθηματα για σενα
Οσον αφορα τις επαγγελματιες η κανονικοτητα γενικα ειναι η εξης: Συναντας οποια σε ενδιαφερει και κανεις μαζι της οτι περιλαμβανει το προγραμμα της συναντωντας την για ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα

Απο εκει και περα αν καποιος ερωτευθει την επαγγελματια η αν νομιζει η θελει να νομιζει πως επειδη η επαγγελματιας υπηρξε μαζι του πολυ καλη ηταν επειδη τον καψουρευτηκε η οτι υπηρξε ο ενας και ο μοναδικος.. Τοτε σε αυτες τις περιπτωσεις λες απλα Παρτα Μαλακα !!
:hi:
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
Ενίσταμαι , για τύπους σαν εμένα και τον φίλο @argyrotoxos δεν νοείται κανονικό σέξ χωρίς γλείψιμο ... πιστεύω πως είμαστε και άλλοι εκτός απο εμάς τους 2 :confused:
Αν δεν γλείψω δεν γαμάω...ΝΟΜΟΣ!

+1 λοιπόν από εμένα!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
αν νομιζεις οτι δε πληρωνεις εκτος απο τον αγοραιο , εισαι τρελα γελασμενος...
Έχω να πληρώσω για μη αγοραίο σεξ κάπου 10 χρόνια οπότε το σχόλιο σου δεν μου λέει κάτι..
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Και εγω ειμαι Bill Gates
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.018
Κριτικές
63
Like
45.965
Πόντοι
9.297
Ενίσταμαι , για τύπους σαν εμένα και τον φίλο @argyrotoxos δεν νοείται κανονικό σέξ χωρίς γλείψιμο ... πιστεύω πως είμαστε και άλλοι εκτός απο εμάς τους 2 :confused:
Τέτοια κανονικότητα την έχω χεσμενη....
Αυτοί οι τύποι είναι ολιγαρκεστατοι έως και μίζεροι και αν πέσουν οι γυναίκες τους σε κάποιον που προσφέρει πιο πολλές συγκινήσεις....ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.018
Κριτικές
63
Like
45.965
Πόντοι
9.297
Έχω να πληρώσω για μη αγοραίο σεξ κάπου 10 χρόνια οπότε το σχόλιο σου δεν μου λέει κάτι..
Ολοι πληρωνουν είτε σε χρήμα είτε σε είδος και παροχές...στο εξωτερικό δεν είναι απαραίτητο αυτό λόγω γυναικείας χειραφέτησης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Saints

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.018
Κριτικές
63
Like
45.965
Πόντοι
9.297
Αν δεν γλείψω δεν γαμάω...ΝΟΜΟΣ!

+1 λοιπόν από εμένα!
Το να τον χώνεις σε μια τρύπα είναι κάτι που πολύ άνετα κάποιοι το κάνουν και με μια κότα η μία κατσίκα....
Φυσικά αγνοούν ότι οι γυναίκα έχει πιο πολλές ανάγκες...
Ο καθένας με το επίπεδο του.... :coffee:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.506
Like
14.040
Πόντοι
3.506
Το να τον χώνεις σε μια τρύπα είναι κάτι που πολύ άνετα κάποιοι το κάνουν και με μια κότα η μία κατσίκα....
Φυσικά αγνοούν ότι οι γυναίκα έχει πιο πολλές ανάγκες...
Ο καθένας με το επίπεδο του.... :coffee:


Υπαρχουν και πιο extreme επιλογες για πραγματικους μερακληδες!
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
Το να τον χώνεις σε μια τρύπα είναι κάτι που πολύ άνετα κάποιοι το κάνουν και με μια κότα η μία κατσίκα....
Φυσικά αγνοούν ότι οι γυναίκα έχει πιο πολλές ανάγκες...
Ο καθένας με το επίπεδο του.... :coffee:
Πέραν αυτού που προφανώς έχει μεγάλη αξία για το κορίτσι και γενικά για την μεταξύ μας σχέση... εμένα μ'αρεσει ... τρελαίνομαι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom