Νέα

Τί σημαίνει κανονικό σεξ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vasilisperisteri
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
ας πουμε το να εισαι γκει ειναι μη φυσιολογικο,επισης μη φυσιολογικο ηταν μια φαση που ειχε ενας φιλος μου ο οποιος δε ασχολουταν ουτε με ιεροδουλες ουτε με τις εξω,ουτε καμακι εκανε ουτε στις ιεροδουλες πηγαινε αυτος ας πουμε για μενα ειναι μη φυσιολογικος δε μπορει 24 χρονων να τη βγαζει μονο με αυτοικανοποιηση κατι δε παει καλα,οσο για το πατερα σου και τη μανα σου που δε σου μαθαν να πηγαινεις στα μπουρδελα δε εχει σχεση,μπορει ο πατερας σου να εβρισκε γκομενες απο τα 18 και να μη χρειαστηκε ποτε τα μπουρδελα,δε ειναι μετρο συγκρισης,δες ποσοι αντρες εξω δυσκολευονται στο να βρουν ειτε σχεση ειτε ακομα και ξεπετα και τους ειναι απαραιτητα τα μπουρδελα,εε αυτοι ρε φιλε σε ιεροδουλες θα πανε και ειναι οτι πιο φυσιολογικο,εχουμε καταντησει να ειμαστε σε μια χωρα που τα μπουρδελα ειναι μη φυσιολογικα ελεος δλδ,μη φυσιολογικο ειναι να εισαι γκει,τραβεστι κλπ αμα ο αντρας παει με γυναικα εστω ιεροδουλη γιατι και η ιεροδουλη ανθρωπος και γυναικα ειναι τοτε μια χαρα φυσιολογικος ειναι.
Τύπε με όλο το σεβασμό στο χρόνο που αφιερώνεις.. αλλά το ότι είναι φυσιολογικό να καταφεύγεις στις πουτανες για να καλύψεις τις ανάγκες (κ όχι να βιάζεις όποια βρίσκεις στο δρόμο) , δεν σημαίνει ότι είναι φυσιολογικό γενικά...
Ούτε αυτό που κάνει ο φίλος σου είναι φυσιολογικό, σαν κατάσταση όμως.. γτ το να επιλέγει τον αυνανισμό μια χαρά φυσιολογικό μου φαίνεται αν συχαινετε τις ιερόδουλες και αν ντρέπεται να κάνει κίνηση σε κοπέλα..
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
τι κανεις εδω μεσα..τρως τον χρονο σου τσαμπα...υπαρχουν ωραια sites οπως to faysbook το tlive και το Λογια και Εικονες της Μαριας Βογιατζακη-Ντουζα
Τύπε να είσαι καλά.. για να είμαι εδώ θα έχω τους λόγους μου...
Κοίτα λοιπόν να δώσεις τίποτα καλές συμβουλές σε κάποιον στο περιβάλλον σου μπας και λιγοστέψουν οι παιδοφιλοι κλπ και άσε με εμένα..
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τύπε με όλο το σεβασμό στο χρόνο που αφιερώνεις.. αλλά το ότι είναι φυσιολογικό να καταφεύγεις στις πουτανες για να καλύψεις τις ανάγκες (κ όχι να βιάζεις όποια βρίσκεις στο δρόμο) , δεν σημαίνει ότι είναι φυσιολογικό γενικά...
Ούτε αυτό που κάνει ο φίλος σου είναι φυσιολογικό, σαν κατάσταση όμως.. γτ το να επιλέγει τον αυνανισμό μια χαρά φυσιολογικό μου φαίνεται αν συχαινετε τις ιερόδουλες και αν ντρέπεται να κάνει κίνηση σε κοπέλα..
θα σου κανω και εγω την ερωτηση που σου κανει ο φιλος Hannibal_Lecter τι δουλεια εχεις εδω?παιζει να εισαι ο μονος αντρας που λεει το παλιο μου φιλο φυσιολογικο,οχι ρε μπρο τι να κανουμε τωρα αν ντρεπεσαι να κανεις κινηση στις εξω και δε πας και στις πουτανες κατι δε παει καλα με αυτο τον τυπο και δε μιλαμε και για κανα 18 χρονων(που εκει λες οκ μικρος πολυ ειναι θα ξυπνησει στα 20 του) μιλαμε για 24αρη που ενας 24αρης πρεπει να εχει εστω καποιες εμπειριες δλδ να εχει γαμησει τουλαχιστον πανω απο 20 φορες και οχι ουτε μια οπως εκεινος,πρεπει σιγα σιγα να κανει τη υπερβαση,δλδ να αποφασισει ή θα ξεσιχαθει τις πουτανες ή θα ξεντραπει στις εξω αλλα η κατασταση που βιωνει τα 24 του χρονια ειναι επιηκως μη φυσιολογικη επισης οταν ο αλλος δε μπορει με τιποτα να βρει γκομενα εξω ακομα και αν κανει κινησεις(γιατι υπαρχουν αντρες που ακομα και κουκλοι να ειναι,και να εχουν δουλεια να μη τραβανε ρε παιδι μου δε το εχουν πως το λενε,ξερω 2 αγορια 25 και 27 που εχουν μιλησει σε 30 γκομενες ο καθενας και δε εχουν κανει ουτε φασωμα και τα παιδια εχουν και εμφανηση και δουλεια,αυτοι οι 2 δλδ δε πρεπει να πανε σε πουτανες?η απαντηση ειναι πως πρεπει να πανε και ειναι και φυσιολογικοτατο να πανε),αλλα πραγματικα με αυτα που λες δε εχεις δουλεια στο μπου καλυτερα να πας κανα fb,insta που εχει ολες τις πατσαβουρες ντιβες φεμινιστριες ελληνιδες μπας και βρεις καμια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
θα σου κανω και εγω την ερωτηση που σου κανει ο φιλος Hannibal_Lecter τι δουλεια εχεις εδω?παιζει να εισαι ο μονος αντρας που λεει το παλιο μου φιλο φυσιολογικο,οχι ρε μπρο τι να κανουμε τωρα αν ντρεπεσαι να κανεις κινηση στις εξω και δε πας και στις πουτανες κατι δε παει καλα με αυτο τον τυπο και δε μιλαμε και για κανα 18 χρονων(που εκει λες οκ μικρος πολυ ειναι θα ξυπνησει στα 20 του) μιλαμε για 24αρη που ενας 24αρης πρεπει να εχει εστω καποιες εμπειριες δλδ να εχει γαμησει τουλαχιστον πανω απο 20 φορες και οχι ουτε μια οπως εκεινος,πρεπει σιγα σιγα να κανει τη υπερβαση,δλδ να αποφασισει ή θα ξεσιχαθει τις πουτανες ή θα ξεντραπει στις εξω αλλα η κατασταση που βιωνει τα 24 του χρονια ειναι επιηκως μη φυσιολογικη επισης οταν ο αλλος δε μπορει με τιποτα να βρει γκομενα εξω ακομα και αν κανει κινησεις(γιατι υπαρχουν αντρες που ακομα και κουκλοι να ειναι,και να εχουν δουλεια να μη τραβανε ρε παιδι μου δε το εχουν πως το λενε) εννοειται πως ειναι φυσιολογικοτατο εκεινοι να πανε στις πουτανες,αλλα πραγματικα με αυτα που λες δε εχεις δουλεια στο μπου καλυτερα να πας κανα fb,insta που εχει ολες τις πατσαβουρες ντιβες φεμινιστριες ελληνιδες μπας και βρεις καμια.
Καταρχάς ο τύπος δεν ρωτάει.. ειρωνεύεται.. γι αυτό δεν ασχολούμαι
Επίσης το έχουμε ξεκαθαρίσει ότι πάω στις πουτανες μια χαρά οπότε τσάμπα χάνουμε χρόνο με ανούσιες κουβέντες..
Τον καταλαβαίνω το φίλο σου γτ κ γω έτσι είμαι απλά πάω σε πουτανες.. επίσης έχω φίλο που συχαινετε μπουρδέλα στούντιο και πάει μόνο με εσκορτ και σκάει 200αρες... Εγώ τον κράζω γιατί δεν το βλέπω φυσιολογικό.. αυτός πάλι με κράζει να πηγαίνω να την πέφτω σε γκόμενες..
Αλλά τι να κάνουμε ο καθένας έχει το δικό του τρόπο σκέψης..
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Καταρχάς ο τύπος δεν ρωτάει.. ειρωνεύεται.. γι αυτό δεν ασχολούμαι
Επίσης το έχουμε ξεκαθαρίσει ότι πάω στις πουτανες μια χαρά οπότε τσάμπα χάνουμε χρόνο με ανούσιες κουβέντες..
Τον καταλαβαίνω το φίλο σου γτ κ γω έτσι είμαι απλά πάω σε πουτανες.. επίσης έχω φίλο που συχαινετε μπουρδέλα στούντιο και πάει μόνο με εσκορτ και σκάει 200αρες... Εγώ τον κράζω γιατί δεν το βλέπω φυσιολογικό.. αυτός πάλι με κράζει να πηγαίνω να την πέφτω σε γκόμενες..
Αλλά τι να κάνουμε ο καθένας έχει το δικό του τρόπο σκέψης..
το ζητημα ειναι οτι ο παλιος μου φιλος δε παει ουτε σε εσκορτ,ειναι παρθενος στα 24 του πως να στο πω,εχει κανει μερικες προσπαθειες να μιλησει καμια 10-20 κοπελες αλλα τιποτα και το παιδι ασχημο δε τον λες και απο τα 22 ξεκινησε τη πρωτη δουλεια,θελω να πω υπαρχουν αντρες που δε βρισκουν ακομα και ασχημοι να μη ειναι και δουλεια να εχουν κλπ κλπ,ας πουμε ειχα εναν αλλον φιλο ο οποιος ειχε βρει γκομενα απο τα 17 και στα 18 το εκαναν και γενικα δε δουλευε αλλα παρολα αυτα οπου και να πηγαινε του τη πεφταν εστω μια,αυτο σου εξηγω ειναι αν τραβαει ο αλλος η οχι,αλλα λεω αυτοι που δε τραβανε κανονικα πρεπει να πηγαινουν σε πουτανες και να μη ελπιζουν οτι θα βρουν εξω γιατι ακομα και να βρουν ξερω γω στα 30 δε εχει και πολυ νοημα το πουλακι πεταξε μετα μεγαλωσε,το ζητημα ειναι να βρεις πιτσιρικας να ζησεις τη ανεμελια,στα 30 δε υπαρχει ολο αυτο και μη κοροιδευομαστε(η γυναικα στα 30 θελει δουλεια και γαμο τιποτα αλλο,ενω η γυναικα στα 20 θελει εμφανηση και ερωτα ειναι ανεμελες δε κοιτανε δουλεια κλπ),θα λενε αυτοι που βρηκαν στα 30 γιατι αργησα τοσο και αυτη η απογοητευση δε θα αλλαξει ποτε,οποτε λοιπον αυτοι που δε βρισκουν ειναι οτι πιο φυσιολογικο να πηγαινουν σε πουτανες γιατι ετσι και αλλιως δε το εχουν με τις εξω οποτε τσαμπα χρονο χανουν και μενουν αγαμητοι και απειροι σα τον 24αρη παλιο φιλο μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Τύπε να είσαι καλά.. για να είμαι εδώ θα έχω τους λόγους μου...
Κοίτα λοιπόν να δώσεις τίποτα καλές συμβουλές σε κάποιον στο περιβάλλον σου μπας και λιγοστέψουν οι παιδοφιλοι κλπ και άσε με εμένα..
χρησιμοποιεις τη λεξη παιδοφιλια για ανθρωπους που δεν γνωριζεις διαπραττεις αυτη τη στιγμη συκοφάντηση προσβολη και διαδιδεις ψευδεις πληροφοριες.εδω μεσα οσοι μπανουμε ξερουμε γιατι μπαινουμε και εχουμε ενδαφερον για το θεμα του site , κουβεντιαζουμε με δοση χιουμορ.κοινως μερικες φορες τρολαρουμε..Kατασκοπους Αστυνομους σαινηδες δεν χρειαζομαστε φιλτατε,Μαθε να μην προσβαλεις σε προσωπικο επιδεδο κ σπιλωνεις ανθρωπους και οικογενειες.Μαθε οτι ο αλλος εχει το δικαιωμα να κινηθει νομικα οσο αφορα τετοιες προσβολες κ συκοφαντιες.Η διαχειριση ας μελετησει παρακαλω τι εγραψε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Saints

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
χρησιμοποιεις τη λεξη παιδοφιλια για ανθρωπους που δεν γνωριζεις διαπραττεις αυτη τη στιγμη συκοφάντηση προσβολη και διαδιδεις ψευδεις πληροφοριες.εδω μεσα οσοι μπανουμε ξερουμε γιατι μπαινουμε και εχουμε ενδαφερον για το θεμα του site , κουβεντιαζουμε με δοση χιουμορ.κοινως μερικες φορες τρολαρουμε..Kατασκοπους Αστυνομους σαινηδες δεν χρειαζομαστε φιλτατε,Μαθε να μην προσβαλεις σε προσωπικο επιδεδο κ σπιλωνεις ανθρωπους και οικογενειες.Μαθε οτι ο αλλος εχει το δικαιωμα να κινηθει νομικα οσο αφορα τετοιες προσβολες κ συκοφαντιες.Η διαχειριση ας μελετησει παρακαλω τι εγραψε
Παραδόξως ξέχασες ότι κάποιοι μπαίνουν για να ειρωνευτουν..
Τεσπα αν θες διάβασε μερικές φορές τι έγραψα μήπως καταλάβεις ότι αυτά που γράφω δεν έχουν σχέση με αυτά που κατάλαβες..
Αν πάλι θεωρείς ότι το αστειακι που πας να κάνεις θα περάσει και θα σου ζητάω τίποτα συγνώμες τάχα αν σε πρόσβαλα , από μένα προχώρα στα νόμιμα και ενημέρωσε με ποιός είναι ο δικηγόρος σου να παραλάβω τη μήνυση και ας αποφασίσουν τα αρμόδια όργανα..
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Τύπε να είσαι καλά.. για να είμαι εδώ θα έχω τους λόγους μου...
Κοίτα λοιπόν να δώσεις τίποτα καλές συμβουλές σε κάποιον στο περιβάλλον σου μπας και λιγοστέψουν οι παιδοφιλοι κλπ και άσε με εμένα..

Παραδόξως ξέχασες ότι κάποιοι μπαίνουν για να ειρωνευτουν..
Τεσπα αν θες διάβασε μερικές φορές τι έγραψα μήπως καταλάβεις ότι αυτά που γράφω δεν έχουν σχέση με αυτά που κατάλαβες..
Αν πάλι θεωρείς ότι το αστειακι που πας να κάνεις θα περάσει και θα σου ζητάω τίποτα συγνώμες τάχα αν σε πρόσβαλα , από μένα προχώρα στα νόμιμα και ενημέρωσε με ποιός είναι ο δικηγόρ

Παραδόξως ξέχασες ότι κάποιοι μπαίνουν για να ειρωνευτουν..
Τεσπα αν θες διάβασε μερικές φορές τι έγραψα μήπως καταλάβεις ότι αυτά που γράφω δεν έχουν σχέση με αυτά που κατάλαβες..
Αν πάλι θεωρείς ότι το αστειακι που πας να κάνεις θα περάσει και θα σου ζητάω τίποτα συγνώμες τάχα αν σε πρόσβαλα , από μένα προχώρα στα νόμιμα και ενημέρωσε με ποιός
παρε πισω τι εγραψες τωρα και σταματα να γραφεις..μπορεις να με πεις περιεργο ,τρολ,ειρωνα και θα ζητησω συγνωμη αν σου φανηκε ειρωνικο αλλα να χρησιμοποιεις τετοιες λεξεις σε ανθρωπους που δεν γνωριζεις ηταν φαουλ απο ολες τις αποψεις.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
παρε πισω τι εγραψες τωρα και σταματα να γραφεις..μπορεις να με πεις περιεργο ,τρολ,ειρωνα και θα ζητησω συγνωμη αν σου φανηκε ειρωνικο αλλα να χρησιμοποιεις τετοιες λεξεις σε ανθρωπους που δεν γνωριζεις ηταν φαουλ απο ολες τις αποψεις.
Νομίζω συνεννοηθήκαμε με αυτά που έγραψα ήδη.. μη το ζαλιζουμε άλλο.. είναι όλα γραμμένα πολύ ξεκάθαρα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.401
Κριτικές
18
Like
20.476
Πόντοι
4.546
αφήστε το αν είναι φυσιολογικό ή όχι να πάει κάποιος με εκδιδομενες. Ο καθένας, όπως μπορεί ο ίδιος , και όπως τα καταφέρνει στην ζωή, σύμφωνα με τα πρότυπα και την συνύπαρξη των ΔΥΟ φύλων σε κάθε χώρα.

όλοι τα άλλα, δεν αφορούν κανένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom