Νέα

Τί σημαίνει κανονικό σεξ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vasilisperisteri
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.629
Like
68.301
Πόντοι
11.956
Το κανονικό σεξ το δικό μου....να ντυθεί με σέξι ρούχα η εσώρουχα σίγουρα ψηλοτάκουνα πέδιλα φουλ βαμενη ....ξεκινά με πίπα με φτύσιμο....μετά παίρνει τον δονητη και ξεκινά λίγο σόου...μετά στρώνουμε το πορτοκαλί ριχταρι ...και τα υπόλοιπα τα έχετε δει ....
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Πολύ βλάχουρας είσαι ρε φίλε μου. Δηλαδή τώρα που θα βρεις Ελληνίδα γυναίκα στης οποίας το μουνί θα διεισδύει ο πούτσος σου (τζάμπα και χωρίς καπότα - όλα όπως τα περιγράφεις μέρες τώρα), δεν θα έκανες ένα γλειφομούνι, αν στο ζητούσε, γιατί θα είναι παραφύσιν ασέλγεια;
Αυτα τα λεει η θρησκεια ασχετα τι προτιμω εγω. Και λεει κανε οτι ανωμαλια θες αλλα θα υποστεις τις συνεπειες
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Συμφωνώ! Και μάλιστα φορώντας ρούχα και έχοντας εκτεθημενα μόνο τα σχετικά όργανα.. όπως κάνουν στην Αμερική κάποιοι προτεστάντες..
Ετσι κανουν σεξ οι παντρεμενες γυναικες της ενοριας μου
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρώτησε κ πόσα θέλουν να πιουν έναν καφέ μαζί σου... Εκεί θα δεις αν τι σε συμφέρει
Βέβαια μπορεί να θες να γαμας και να φεύγεις κ τίποτα παραπάνω.. δικαίωμα σου. Σου έχω μια ακόμα πιο οικονομική λύση, πάρε λίγο βούτυρο, πιάσει τον πούτσο σου και άρχισε να κουνας το χέρι πάνω κάτω.. τσάμπα θα την βγάλεις... Με ευχαριστείς αργότερα..
ρε φιλε γιατι ισοπεδωνεις τη αποψη μου και μαλιστα με ειρωνευεσαι να παρω λιγο βουτηρο κλπ?δε μπορεις να δεχτεις οτι η πουτανα ειναι πιο οικονομικη απο τη εξω?εγω ειχα μερικους φιλους οι οποιοι χαλασαν 50-100 ευρω και ουτε γαμησαν μεχρι φασωμα και πιπα φτασαν,στη πουτανα ομως με 10 και 20 ευρω γαμας κανονικα.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
ρε φιλε γιατι ισοπεδωνεις τη αποψη μου και μαλιστα με ειρωνευεσαι να παρω λιγο βουτηρο κλπ?δε μπορεις να δεχτεις οτι η πουτανα ειναι πιο οικονομικη απο τη εξω?εγω ειχα μερικους φιλους οι οποιοι χαλασαν 50-100 ευρω και ουτε γαμησαν μεχρι φασωμα και πιπα φτασαν,στη πουτανα ομως με 10 και 20 ευρω γαμας κανονικα.
Μέχρι τώρα ισοπεδωνες εσύ τη δική μου.. να ισοπεδωσω κ γω λίγο
Όποιος δεν θέλει να χαλάει λεφτά να κάτσει μέσα. Εγώ γουστάρω να βγαίνω ,να τρώω κ να πίνω. Άμα ρίξουμε κ κάνα πούτσο έχει καλώς
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μέχρι τώρα ισοπεδωνες εσύ τη δική μου.. να ισοπεδωσω κ γω λίγο
Όποιος δεν θέλει να χαλάει λεφτά να κάτσει μέσα. Εγώ γουστάρω να βγαίνω ,να τρώω κ να πίνω. Άμα ρίξουμε κ κάνα πούτσο έχει καλώς
και εγω γουσταρω να χαλαω,ομως σου εξηγω οτι προτιμω να ασχοληθω με τις ιεροδουλες που στη τελικη ειναι φτηνες και πιο ωραιες απο τις ελλεηνιδες,οι εξω ειναι ακριβες και πατσαβουρες και δε σου καθονται κιολας ευκολα ακομα και αν δε ξοδεψεις πολλα,οποτε εγω προτιμω να ασχοληθω με μια λυση ευκολη και φτηνη δε θελω να σπαω τις μπαλες μου για τις ελλεηνιδες με χιλοπιτες με κερασματα πολλα χωρις αποτελεσμα,εμενα οι φιλοι μου κερασαν πολλα και δε γαμησαν μεχρι πιπα και φασωμα φτασαν ενω η πουτανα ξαναλεω με 10 και 20 ευρω σου παιρνει πιπα σου κανει σεξ και τη χυνεις τα παντα δλδ.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
και εγω γουσταρω να χαλαω,ομως σου εξηγω οτι προτιμω να ασχοληθω με τις ιεροδουλες που στη τελικη ειναι φτηνες και πιο ωραιες απο τις ελλεηνιδες,οι εξω ειναι ακριβες και πατσαβουρες και δε σου καθονται κιολας ευκολα ακομα και αν δε ξοδεψεις πολλα,οποτε εγω προτιμω να ασχοληθω με μια λυση ευκολη και φτηνη δε θελω να σπαω τις μπαλες μου για τις ελλεηνιδες με χιλοπιτες με κερασματα πολλα χωρις αποτελεσμα,εμενα οι φιλοι μου κερασαν πολλα και δε γαμησαν μεχρι πιπα και φασωμα φτασαν ενω η πουτανα ξαναλεω με 10 και 20 ευρω σου παιρνει πιπα σου κανει σεξ και τη χυνεις τα παντα δλδ.
Το ότι εσύ έτσι ευχαριστιεσαι δεν σημαίνει ότι όλοι οι άλλοι είναι χαζοί ή πρέπει κ αυτοί να κάνουν το ίδιο.. πόσο μάλλον με το ζόρι..

Ξεκόλλα λίγο το μυαλό σου τύπε.. κ γω γαμω κυρίως στα μπουρδέλα.. αυτό δεν σημαίνει ότι αυτό είναι το φυσιολογικό ή το ιδανικό..
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Το ότι εσύ έτσι ευχαριστιεσαι δεν σημαίνει ότι όλοι οι άλλοι είναι χαζοί ή πρέπει κ αυτοί να κάνουν το ίδιο.. πόσο μάλλον με το ζόρι..

Ξεκόλλα λίγο το μυαλό σου τύπε.. κ γω γαμω κυρίως στα μπουρδέλα.. αυτό δεν σημαίνει ότι αυτό είναι το φυσιολογικό ή το ιδανικό..
απλα δε μπορω να πιστεψω καποιος να μη πηγαινει στα μπουρδελα που το σεξ ειναι πανευκολο και φτηνο και ασχολειται με το εξω που ειναι δυσκολο και ακριβο αλλα αφου και εσυ σα και μενα εισαι δλδ κυριως στα μπουρδελα γαμας τοτε γιατι πας κοντρα με τη γνωμη μου?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
απλα δε μπορω να πιστεψω καποιος να μη πηγαινει στα μπουρδελα που το σεξ ειναι πανευκολο και φτηνο και ασχολειται με το εξω που ειναι δυσκολο και ακριβο αλλα αφου και εσυ σα και μενα εισαι δλδ κυριως στα μπουρδελα γαμας τοτε γιατι πας κοντρα με τη γνωμη μου?
Δεν θέλω να σε προσβάλλω τύπε αλλά θεωρώ ότι ξέρω τι μου γίνεται...
Όπως δεν είναι "φυσιολογικό" να είναι ο άλλος ομοφυλόφιλος έτσι δεν είναι φυσιολογικό να θεωρείς κανονικότητα τα μπουρδέλα.. οι περισσότεροι καταλάθος θέλουν να την κάνουν από δω μέσα..
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Δεν θέλω να σε προσβάλλω τύπε αλλά θεωρώ ότι ξέρω τι μου γίνεται...
Όπως δεν είναι "φυσιολογικό" να είναι ο άλλος ομοφυλόφιλος έτσι δεν είναι φυσιολογικό να θεωρείς κανονικότητα τα μπουρδέλα.. οι περισσότεροι καταλάθος θέλουν να την κάνουν από δω μέσα..
συγκρινεις ανομοια πραγματα ο ομοφυλοφιλος παει με αντρες οπου αυτο ειναι το μη φυσιολογικο γιατι ολοι βγηκαμε απο ενα πατερα και μια μανα(αυτο ειναι το φυσιολογικο ολοι οι αντρες να πηγαινουν με γυναικες) ενω στα μπουρδελα οι αντρες πανε με γυναικες οποτε μη συγκρινεις ανομοια πραγματα,ο γκει ειναι κατι μη φυσιολογικο γιατι παει με το ιδιο φυλλο ο μπουρδελιαρης ομως δε ειναι κατι το μη φυσιολογικο γιατι παει με γυναικες
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
10
Like
5.690
Πόντοι
2.816
συγκρινεις ανομοια πραγματα ο ομοφυλοφιλος παει με αντρες οπου αυτο ειναι το μη φυσιολογικο γιατι ολοι βγηκαμε απο ενα πατερα και μια μανα(αυτο ειναι το φυσιολογικο ολοι οι αντρες να πηγαινουν με γυναικες) ενω στα μπουρδελα οι αντρες πανε με γυναικες οποτε μη συγκρινεις ανομοια πραγματα,ο γκει ειναι κατι μη φυσιολογικο γιατι παει με το ιδιο φυλλο ο μπουρδελιαρης ομως δε ειναι κατι το μη φυσιολογικο γιατι παει με γυναικες
Βρες κάτι μη φυσιολογικό να το συγκρίνουμε..
Πάντως ο πατέρας μου κ η μάνα μου δεν μου έμαθαν να πηγαίνω στα μπουρδέλα τύπε..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.806
Like
14.593
Πόντοι
3.656
Ας βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου. Όσες σεξεργάτριες μου έχουν πει ...Κάνω καλό Στοματικό και Κανονικό σεξ......, και ζήτησα επεξήγηση εννούσαν όλες, ΜΑ ΟΛΕΣ, το Κολπικό Σεξ, τελεία
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Βρες κάτι μη φυσιολογικό να το συγκρίνουμε..
Πάντως ο πατέρας μου κ η μάνα μου δεν μου έμαθαν να πηγαίνω στα μπουρδέλα τύπε..
ας πουμε το να εισαι γκει ειναι μη φυσιολογικο,επισης μη φυσιολογικο ηταν μια φαση που ειχε ενας φιλος μου ο οποιος δε ασχολουταν ουτε με ιεροδουλες ουτε με τις εξω,ουτε καμακι εκανε ουτε στις ιεροδουλες πηγαινε αυτος ας πουμε για μενα ειναι μη φυσιολογικος δε μπορει 24 χρονων να τη βγαζει μονο με αυτοικανοποιηση κατι δε παει καλα,οσο για το πατερα σου και τη μανα σου που δε σου μαθαν να πηγαινεις στα μπουρδελα δε εχει σχεση,μπορει ο πατερας σου να εβρισκε γκομενες απο τα 18 και να μη χρειαστηκε ποτε τα μπουρδελα,δε ειναι μετρο συγκρισης,δες ποσοι αντρες εξω δυσκολευονται στο να βρουν ειτε σχεση ειτε ακομα και ξεπετα και τους ειναι απαραιτητα τα μπουρδελα,εε αυτοι ρε φιλε σε ιεροδουλες θα πανε και ειναι οτι πιο φυσιολογικο,εχουμε καταντησει να ειμαστε σε μια χωρα που τα μπουρδελα ειναι μη φυσιολογικα ελεος δλδ,μη φυσιολογικο ειναι να εισαι γκει,τραβεστι κλπ αμα ο αντρας παει με γυναικα εστω ιεροδουλη γιατι και η ιεροδουλη ανθρωπος και γυναικα ειναι τοτε μια χαρα φυσιολογικος ειναι.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Βρες κάτι μη φυσιολογικό να το συγκρίνουμε..
Πάντως ο πατέρας μου κ η μάνα μου δεν μου έμαθαν να πηγαίνω στα μπουρδέλα τύπε..
τι κανεις εδω μεσα..τρως τον χρονο σου τσαμπα...υπαρχουν ωραια sites οπως to faysbook το tlive και το Λογια και Εικονες της Μαριας Βογιατζακη-Ντουζα
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.506
Like
14.040
Πόντοι
3.506

Σιγουρα το κανονικο σεξ δεν ειναι το σεξ της τσοντας.
Παραθετω μερικα απο τα ΠΡΟΦΑΝΗ συμπερασματα του αρθρου:
-Το πέος των πορνοστάρ σε στύση φτάνει τα 15- 23 εκατοστά, των συνηθισμένων αντρών φτάνει τα 12 – 18 εκατοστά.
-Οι κανονικοί άνθρωποι χρειάζονται περίπου 10-12 λεπτά για να «ανάψουν», ενώ οι πορνοστάρ αμέσως.
-Οι άντρες πορνοστάρ μπορούν να πηδάνε για μέρες… όμως στην πραγματική ζωή το 75% των αντρών τελειώνει μέσα σε 3 λεπτά.
-Το 71% των γυναικών δεν φτάνει σε οργασμό μόνο από τη διείσδυση.
Τα υπολοιπα στο αρθρο!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
και εγω γουσταρω να χαλαω,ομως σου εξηγω οτι προτιμω να ασχοληθω με τις ιεροδουλες που στη τελικη ειναι φτηνες και πιο ωραιες απο τις ελλεηνιδες,οι εξω ειναι ακριβες και πατσαβουρες και δε σου καθονται κιολας ευκολα ακομα και αν δε ξοδεψεις πολλα,οποτε εγω προτιμω να ασχοληθω με μια λυση ευκολη και φτηνη δε θελω να σπαω τις μπαλες μου για τις ελλεηνιδες με χιλοπιτες με κερασματα πολλα χωρις αποτελεσμα,εμενα οι φιλοι μου κερασαν πολλα και δε γαμησαν μεχρι πιπα και φασωμα φτασαν ενω η πουτανα ξαναλεω με 10 και 20 ευρω σου παιρνει πιπα σου κανει σεξ και τη χυνεις τα παντα δλδ.
ακομα και αν ξοδεψεις πολλα δε σου καθονται ευκολα οι ελλεηνιδες εννοουσα,λαθος το δε
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
21
Like
11.174
Πόντοι
4.546

Σιγουρα το κανονικο σεξ δεν ειναι το σεξ της τσοντας.
Παραθετω μερικα απο τα ΠΡΟΦΑΝΗ συμπερασματα του αρθρου:
-Το πέος των πορνοστάρ σε στύση φτάνει τα 15- 23 εκατοστά, των συνηθισμένων αντρών φτάνει τα 12 – 18 εκατοστά.
-Οι κανονικοί άνθρωποι χρειάζονται περίπου 10-12 λεπτά για να «ανάψουν», ενώ οι πορνοστάρ αμέσως.
-Οι άντρες πορνοστάρ μπορούν να πηδάνε για μέρες… όμως στην πραγματική ζωή το 75% των αντρών τελειώνει μέσα σε 3 λεπτά.
-Το 71% των γυναικών δεν φτάνει σε οργασμό μόνο από τη διείσδυση.
Τα υπολοιπα στο αρθρο!
Το θεωρώ δεδομένο ότι δε χρειάζεται να λαμβάνουμε σοβαρά αυτά που γίνονται στις πορνοταινίες (άσχετα αν η κοινωνία μέσα από το instagram, το onlyfans και την προώθησή τους έχουν καταστρέψει τα μυαλά μας).
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
21
Like
11.174
Πόντοι
4.546
απλα δε μπορω να πιστεψω καποιος να μη πηγαινει στα μπουρδελα που το σεξ ειναι πανευκολο και φτηνο και ασχολειται με το εξω που ειναι δυσκολο και ακριβο αλλα αφου και εσυ σα και μενα εισαι δλδ κυριως στα μπουρδελα γαμας τοτε γιατι πας κοντρα με τη γνωμη μου?
Δεν υπάρχει σύγκριση η συνουσία στα μπουρδέλα με τη συνουσία με τη σύντροφό σου. Στην πρώτη περίπτωση πας για να ικανοποιήσεις μια ανάγκη. Στη δεύτερη περίπτωση ολοκληρώνεσαι.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.506
Like
14.040
Πόντοι
3.506
Το θεωρώ δεδομένο ότι δε χρειάζεται να λαμβάνουμε σοβαρά αυτά που γίνονται στις πορνοταινίες (άσχετα αν η κοινωνία μέσα από το instagram, το onlyfans και την προώθησή τους έχουν καταστρέψει τα μυαλά μας).

Σωστα.
Αλλα δεν σκεφτονται ολοι ετσι.
Ειδικα τα πιτσιρικια νομιζουν οτι θα γινουν επιβητορες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom