Νέα

Τι θεώρησε η κοπέλα σας «παράλογη απαίτηση» από εσάς στο σεξ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 225
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Έτσι - έτσι!

Προσωπικά δεν έχω ιδιέταιρο "κόλλημα" να γαμάω anal οπότε και δεν χρειάστηκε να "πολεμήσω" για αυτό!

...αν ακούω όμως "σεβασμό στο κρεβάτι" για πήδημα ΧΩΡΙΣ τσιμπούκι ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ... ε, είναι σαν να μιλάμε για sex χωρίς sex!

Δεν είναι θέμα κολλήματος. Στο " κρεβάτι " πιστεύω δεν υπάρχουν όρια και μη....
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Δεν είναι θέμα κολλήματος. Στο " κρεβάτι " πιστεύω δεν υπάρχουν όρια και μη.

trixotos kavliaris, εννοούσα οτι δεν τρελαίνομαι κιόλας για γκρόβερ (πράγμα που κάνει τη δικιά μου ακόμη πιο χαρούμενη), όχι όμως οτι αποκλείεται από το κρεβάτι μας - όπως κάτσει!

...αλλά τις προτιμήσεις μου στο κρεβάτι, να πω την αλήθεια... τις έχω! (όπως ο καθένας μας άλλωστε). Κι ευτυχώς έχω γυναίκα που είναι τζίνι και μου κάνει τις ευχές μου αληθινές... στην πραγματικότητα πριν ακόμη τις ζητήσω.

Προσωπικά δεν μπορώ να φανταστώ σεξουαλικά υγειή μία σχέση όταν η γυναίκα δεν προσέχει την εξωτερική της εμφάνιση και δεν γυμνάζει το σώμα της. Όπως προσφέρω αρρενωπή και μοντέρνα "εμφάνιση" και "μούρη", απαιτώ από την γυναίκα (και νομίζω όλοι μας) να είναι κοκέτα, να προσέχει τα μαλιά της, το σώμα, το ντύσιμο και την ομορφιά της... μέχρι τελευταία λεπτομέρεια.

Ικανοποίηση στο sex δεν είναι να μόνο να μας τσιμπουκώνει και να τα παίρνει ΟΛΑ μέσα ή να δίνει κωλαράκι κλπ... αλλά κι άλλες μικρές λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά. Μετράει (τουλάχιστον για εμένα) να με ρωτάει η γυναίκα μου (ίσως όχι ευθέως... αλλά με τον τρόπο της) "πως με θες?". Το να έχω δίπλα μου για παράδειγμα μια γυναίκα όμορφα μαυρισμένη (ακόμη και το χειμώνα) με solarium ή αποτριχωμένη ΠΑΝΤΟΥ, με βελουδένιο δερματάκι, με γυμνασμένο κορμί και πρόθυμη για "ΠΑΝΤΟΥ και ΠΑΝΤΑ"... είναι το συστατικό που μου λέει "ναι, αυτή η γυναίκα σου ικανοποιεί όλα τα σεξουαλικά χατήρια - μη τη χάσεις"

Μην κολλάμε λοιπόν ΜΟΝΟ στις στάσεις και στην πράξη...! Με πιάνεις?
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
[size=10pt]Τ - Ι - Π - Ο - Τ - Α[/size]

Κι επειδή διάβασα παραπάνω πως σε μερικούς δεν τα παίρνουν στο στόμα ή δεν τους κάθετε για το τάδε ή το άλλο κόλπο η δικιά τους, αλλά αυτοί από την άλλη είναι καλά παιδιά και δεν θέλουν να τις πιέσουν και δεν τις βλέπουν σαν την κάθε πόρνη για να απαιτούν τα πάντα...

...προτείνω να κόψουν τις μαλακίες και να αλλάξουν συμπεριφορά ή γυναίκα! Να καταλάβουν δε, πως στο κρεβάτι ένα ζευγάρι κάνει τα ΠΑΝΤΑ! Όταν η γυναίκα σου ΔΕΝ σε καλύπτει (αρκεί βέβαια να μην είσαι κανένας ψυχάκιας έτσι?), την αλλάζεις με κάποια που μπορεί να σε καλύπτει. Καταλάβετε πως η γυναίκα του καθενα από εμάς, εκτός από "σύντροφος", "φίλη", "στήριγμα" ή ότι άλλο γουστάρετε ΠΡΕΠΕΙ να είναι η προσωπική μας πουτάνα. Ναι, για το κρεβάτι μας ΠΡΕΠΕΙ (και το ΞΕΡΕΙ και η ίδια!) να είναι ΠΟΥΤΑΝΑ, για τον κόσμο πρέπει να δείχνει και να είναι ΚΥΡΙΑ, για τα παιδιά (όσοι έχουν) πρέπει να είναι η αφοσιωμένη ΜΗΤΕΡΑ και για τους γονείς και το περιβάλλον μας η ΤΕΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

Σε ζευγάρια που ο ένας δεν καλύπτει τον άλλον ερωτικά, δεν του κάνει ΟΛΑ τα γούστα, δεν ξυπνά μέσα του το ζώο... το τέλος θα έρθει πολύ συντομότερα από ότι νομίζετε.

Όπως λοιπόν μια γυναίκα θα φύγει (διότι ΘΑ ΦΥΓΕΙ - μην έχετε αυταπάτες) από ένα κρεβάτι που δεν την καλύπτει, έτσι λοιπόν και ο άντρας ΠΡΕΠΕΙ να απαιτεί να βρεί μια γυναίκα που τον καλύπτει στις σεξουαλικές του φαντασιώσεις/απαιτήσεις/ορέξεις.

Να θυμάστε τέλος, πως μια γυναίκα ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ προσφέρει στον άντρα της ΤΑ ΠΑΝΤΑ (εννοείται ΚΑΙ στο κρεβάτι) με ευχαρίστηση και γενναιοδωρία... ΠΡΙΝ ακόμη αυτός της τα ζητήσει! ʼρα λοιπόν, αναρωτηθείτε (όσοι το παίζουν ευγενικά αγόρια) αν η κοπέλα/γυναίκα σας είναι πράγματι ερωτευμένη μαζί σας κι αν πρέπει να επενδύσετε σε αυτήν και να συνεχίσετε να μένετε μαζί της.

...ίσως φάνηκα λίγο σκληρός και απόλυτος, η αλήθεια όμως είναι μόνο μια και στο θέμα "κρεβάτι" δεν χωράνε αμφιβολίες και ασάφειες.
Αψογος σωστα τα λες.Προσωπικα μου κανει τα παντα αν και μου εχει πει οτι δεν της αρεσει και τοσο να τα καταπινει.Διαβασε λεει μαλιστα στο cosmo οτι αν τρωμε φρουτα βελτιωνεται η γευση του σπερματος μας!!!
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
ΤΙΠΟΤΑ απολυτος ολα τα ευχαριστηθηκε και τα χαρηκε χωρης ορια οπως και εγω ευτηχως ειμαι Τελειως χωρτατος
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Αυτο παντως που ειχα την εντυπωση (οταν ημουν μικρος και απειρος νεανιας) οτι δεν θα δεχονταν ευκολα ειναι να τις μπινελικωνεις την ωρα του sex.Τελικα επεσα εντελως εξω αφου πολλες το ζητανε κιολας (και οχι μονο αυτο)ενω ελαχιστες εχω συναντησει που να δυσφορουν.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
[size=10pt]Τ - Ι - Π - Ο - Τ - Α[/size]

Κι επειδή διάβασα παραπάνω πως σε μερικούς δεν τα παίρνουν στο στόμα ή δεν τους κάθετε για το τάδε ή το άλλο κόλπο η δικιά τους, αλλά αυτοί από την άλλη είναι καλά παιδιά και δεν θέλουν να τις πιέσουν και δεν τις βλέπουν σαν την κάθε πόρνη για να απαιτούν τα πάντα...

...προτείνω να κόψουν τις μαλακίες και να αλλάξουν συμπεριφορά ή γυναίκα! Να καταλάβουν δε, πως στο κρεβάτι ένα ζευγάρι κάνει τα ΠΑΝΤΑ! Όταν η γυναίκα σου ΔΕΝ σε καλύπτει (αρκεί βέβαια να μην είσαι κανένας ψυχάκιας έτσι?), την αλλάζεις με κάποια που μπορεί να σε καλύπτει. Καταλάβετε πως η γυναίκα του καθενα από εμάς, εκτός από "σύντροφος", "φίλη", "στήριγμα" ή ότι άλλο γουστάρετε ΠΡΕΠΕΙ να είναι η προσωπική μας πουτάνα. Ναι, για το κρεβάτι μας ΠΡΕΠΕΙ (και το ΞΕΡΕΙ και η ίδια!) να είναι ΠΟΥΤΑΝΑ, για τον κόσμο πρέπει να δείχνει και να είναι ΚΥΡΙΑ, για τα παιδιά (όσοι έχουν) πρέπει να είναι η αφοσιωμένη ΜΗΤΕΡΑ και για τους γονείς και το περιβάλλον μας η ΤΕΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

Σε ζευγάρια που ο ένας δεν καλύπτει τον άλλον ερωτικά, δεν του κάνει ΟΛΑ τα γούστα, δεν ξυπνά μέσα του το ζώο... το τέλος θα έρθει πολύ συντομότερα από ότι νομίζετε.

Όπως λοιπόν μια γυναίκα θα φύγει (διότι ΘΑ ΦΥΓΕΙ - μην έχετε αυταπάτες) από ένα κρεβάτι που δεν την καλύπτει, έτσι λοιπόν και ο άντρας ΠΡΕΠΕΙ να απαιτεί να βρεί μια γυναίκα που τον καλύπτει στις σεξουαλικές του φαντασιώσεις/απαιτήσεις/ορέξεις.

Να θυμάστε τέλος, πως μια γυναίκα ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ προσφέρει στον άντρα της ΤΑ ΠΑΝΤΑ (εννοείται ΚΑΙ στο κρεβάτι) με ευχαρίστηση και γενναιοδωρία... ΠΡΙΝ ακόμη αυτός της τα ζητήσει! ʼρα λοιπόν, αναρωτηθείτε (όσοι το παίζουν ευγενικά αγόρια) αν η κοπέλα/γυναίκα σας είναι πράγματι ερωτευμένη μαζί σας κι αν πρέπει να επενδύσετε σε αυτήν και να συνεχίσετε να μένετε μαζί της.

...ίσως φάνηκα λίγο σκληρός και απόλυτος, η αλήθεια όμως είναι μόνο μια και στο θέμα "κρεβάτι" δεν χωράνε αμφιβολίες και ασάφειες.

Βασικά συμφωνώ με αυτά που γράφεις φίλε path...
Θεωρώ επιβεβλημένη μια απάντηση όμως , γιατί αναφέρθηκες σε δικά μου γραφόμενα πιο πάνω.
Δεν είναι ότι δεν προσπάθησε, όμως είναι γενικά συντηρητικη (φαντάσου ότι τη γνώρισα 21 χρονών παρθενα....ενώ είχε σχέσεις, ήθελε να το δώσει σε αυτόν που θα αγαπούσε...και της έμαθα ότι ξέρει να κάνει σήμερα, και πίστεψε με ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ), και μάλλον είναι ένα είδος ταμπού που έχει στο μυαλό της....
Όπως γραφεις ο ίδιος πιο πάνω ότι δεν έχεις ιδιαίτερο κόλλημα με το πρωκτικό, έτσι κι εγώ δεν εχω ιδιαίτερο κόλλημα με την κατάποση....θα μου άρεσε , αλλά δεν τρελλαίνομαι κι όλας...κι έτσι δεν επιμένω για κάτι που νοιώθω ότι την κάνει να αισθάνεται άσχημα.
(πιστεύω ότι επειδη έχει δει σε τσόντες που τα καταπίνουν οι γκόμενες, νοιώθει ότι αν το κάνει θα γίνει κι αυτή πουτάνα)
Και επειδή γενικά είναι καλό παιδί και νοιώθω (μετά απο 10 χρόνια σχέσης ) ότι δεν το κάνει απο ψευτοπουριτανισμό, αλλά πραγματικα δεν μπορεί μέσα στο μυαλό της να το δεχτεί, εφόσον και για μένα δεν είναι must, δεν επιμένω....
Θα με ενοχλούσε όμως κι εμένα πολύ αν π.χ. δεν ήθελε να μου γλείφει τα αρχίδια και το ευαίσθητο δέρμα από κάτω τους που όντως με τρελλαίνει, κι εκεί δεν ξέρω αν θα το ανεχόμουν !
Γενικά , πιστεύω πως για να γίνει κάτι ωραία ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ !
Γι αυτό σε παρακαλώ μην είσαι τόσο απόλυτος.
 

polyoraios

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
μπράβο pathfinder μασ κάλυψες πλήρως
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..δηλαδη φιλτατε pathfinder, για να καταλαβω καλλιτερα, αν η γυναικα σου δεν εκανε σολαριουμ (κατι αλλωστε που ειναι μοδα και θα περασει), αν καποια στιγμη σταματησει να κανει γυμναστικη (χωρις αυτο να σημαινει οτι θα πατσεψει, απλα ο κωλος της δεν θα κοιταει το θεο) αλλα θα προσεχει και τη διατροφη της κι αν βαφει το νυχακι της (χωρις να το κανει γαλλικο), θα ηταν λιγοτερο επιθυμητη απο σενα ?? θα ηταν δηλαδη με αλλα λογια, μια γυναικα που δεν θα σε ικανοποιουσε στο 100% ????
..γιατι ολο αυτο μου ακουγεται λιγο σαν αυτα τα προτυπα των διαφημισεων, σαν βγαλμενο απο ταινια με πρωταγωνιστες κατι διμετρους και διμετρες τυπου bay watch και κατι λιγο απο sex & the city..
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
..δηλαδη φιλτατε pathfinder, για να καταλαβω καλλιτερα, αν η γυναικα σου δεν εκανε σολαριουμ (κατι αλλωστε που ειναι μοδα και θα περασει), αν καποια στιγμη σταματησει να κανει γυμναστικη (χωρις αυτο να σημαινει οτι θα πατσεψει, απλα ο κωλος της δεν θα κοιταει το θεο) αλλα θα προσεχει και τη διατροφη της κι αν βαφει το νυχακι της (χωρις να το κανει γαλλικο), θα ηταν λιγοτερο επιθυμητη απο σενα ??

Όχι βέβαια! Το οτι το κάνει όμως και το κάνει για μενα... δεν με χαλάει καθόλου! Κάθε άλλο μάλιστα!

...θεωρώ πως έχω τα μυαλά ΜΕΣΑ στο κεφάλι και οχι ΠΑΝΩ από αυτό. Αυτό σημαίνει πως ΟΤΑΝ έρθει μια εποχή που δεν θα μπορεί ένα ζευγάρι να κάνει τις νεανικές του τρέλες και τις ορμές του πράξη και δεν θα το καθοδηγούν οι ορμόνες του... η ΑΓΑΠΗ τόσων χρόνων θα είναι ο καταλυτικός παράγοντας που θα κρατάει μαζί ένα ζευγάρι. Όσο όμως είναι νεοι και μπορούν... γιατί όχι?
 

stefanos1978

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
και ανορθογραφος να συμπληρωσω φιλε μου 
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Ολα , εκτος απο κωλαρακι....( γαμω την ατυχια μου !!!!)
 

Kaman327

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Όχι βέβαια! Το οτι το κάνει όμως και το κάνει για μενα... δεν με χαλάει καθόλου! Κάθε άλλο μάλιστα!

...θεωρώ πως έχω τα μυαλά ΜΕΣΑ στο κεφάλι και οχι ΠΑΝΩ από αυτό. Αυτό σημαίνει πως ΟΤΑΝ έρθει μια εποχή που δεν θα μπορεί ένα ζευγάρι να κάνει τις νεανικές του τρέλες και τις ορμές του πράξη και δεν θα το καθοδηγούν οι ορμόνες του... η ΑΓΑΠΗ τόσων χρόνων θα είναι ο καταλυτικός παράγοντας που θα κρατάει μαζί ένα ζευγάρι. Όσο όμως είναι νεοι και μπορούν... γιατί όχι?

Πιστεύεις πραγματικά ότι αυτά που κάνει τα κάνει μόνο για σένα! Είναι σαν μου λες ότι δεν θα ξαναπας με άλλη γυναίκα. Και εγώ πιστεύω στον έρωτα αλλά είναι αρκετά σπάνιος στις σημερινές ημέρες. Ολοι και όλες κοιτάνε πως να περάσουν όσο το δυνατων καλύτερα σήμερα και δεν σκέφτονται το αυριο πως θα ξημερώσει.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Καλα δεν βλεπουν ρε παιδια αυτες οι γυναικες μας στον Ευαγγελατο τι σκουπιδια τρωμε καθημερινα;Το σπερμα μας τις πειραξε;Εμενα παντως το μωρο μου τις παιρνει τις βιταμινες του κανονικα και δειχνει να το διασκεδαζει κιολας.Αυτο που με πειραζε απλως αρχικα οταν πρωτογνωριστικαμε (ημουν και πιο ζηλιαρογατος τοτε)ηταν το γεγονος οτι το εκανε πολυ ανετα και χωρις να χρειαστει να την πεισω καθολου, πραγμα που με ψιλοεβαλε τοτε σε σκεψεις οσων αφορα τις προηγουμενες σχεσεις τις.Θα μου πειτε αν δεν στα κανει μουτρωνεις και αν στα κανει οσα σαρεσουν αρχιζουν και σου μπαινουν διαολακια.Μαλλον δεν ξερω τι θελω.
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Όταν ειχα κοπελα δε μου εκανε κωλο  :tickedoff: .  Τελικα δεν το κανουν και πολλες. Και με τις πουτανες που το συζηταω μου λενε οτι δεν αρεσει στις γυναικες αυτο και κακως νομιζουν οι αντρες οτι "τρελαινομαστε"  :idiot:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ξεχασα να αναφερω οτι κατα το μακρινο παρελθον ζητησα απο την girlfriend την ωρα που τρωγαμε στην τραπεζαρια του σαλονιου ρυζι αναποφλοιωτο με αρακα να παιξω μαλακια και να χυσω στον αρακα αντι για σαλτσα και τυρακι απο πανω και με εβρισε........γιατι αραγε? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:τοσο παραξενο της φανηκε?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ξεχασα να αναφερω οτι κατα το μακρινο παρελθον ζητησα απο την girlfriend την ωρα που τρωγαμε στην τραπεζαρια του σαλονιου ρυζι αναποφλοιωτο με αρακα να παιξω μαλακια και να χυσω στον αρακα αντι για σαλτσα και τυρακι απο πανω και με εβρισε........γιατι αραγε? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:τοσο παραξενο της φανηκε?

..ωραιος ο χρυσαργος.....!!!! χιχιχιχι
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Παιδιά θα ήθελα να παραθέσω στα παραπάνω περι σεβασμού και το στυλ όλο "εγώ την γαμάω με τακτ για να μην νιώσει πουτάνα" πως φιλαράκι μου βγάζει γούστα με μια παντρεμένη 30αρα μουνάρα ενώ ο άντρας της "αγρόν αγοράζει" άσε δε που ξέρει και το φιλαράκι μου και του λέει
- Να ρε μια τέτοια γυναίκα να βρεις, είναι καλή, την σέβομαι και άλλα τέτοια... :)

Σεβάσου την λοιπόν μαλάκα και αύριο όταν το μάθεις τι πίπες και όλο κώλο μέσα έκανε η δικιά σου θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο που την σέβεσαι κιόλας. Άσε που θα του βγάλει και γλώσσα που δεν την γάμαγε καλά (λόγω σεβασμού) :P

Δεν φτάνω στο άλλο άκρο να πω ''άνθρωπο που τον γαμάς τον  σέβεσαι;'' αλλά που κολλάει το αν κάνει πεοθηλασμό ή πρωκτικό μία γκόμενα με τον σεβασμό και το αν νιώσει πουτάνα ή όχι. Όταν αύριο μεθαύριο βγάλει απωθημένα θα είναι καλά;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Παιδιά θα ήθελα να παραθέσω στα παραπάνω περι σεβασμού και το στυλ όλο "εγώ την γαμάω με τακτ για να μην νιώσει πουτάνα" πως φιλαράκι μου βγάζει γούστα με μια παντρεμένη 30αρα μουνάρα ενώ ο άντρας της "αγρόν αγοράζει" άσε δε που ξέρει και το φιλαράκι μου και του λέει
- Να ρε μια τέτοια γυναίκα να βρεις, είναι καλή, την σέβομαι και άλλα τέτοια... :)

Σεβάσου την λοιπόν μαλάκα και αύριο όταν το μάθεις τι πίπες και όλο κώλο μέσα έκανε η δικιά σου θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο που την σέβεσαι κιόλας. ʼσε που θα του βγάλει και γλώσσα που δεν την γάμαγε καλά (λόγω σεβασμού) :P

Δεν φτάνω στο άλλο άκρο να πω ''άνθρωπο που τον γαμάς τον  σέβεσαι;'' αλλά που κολλάει το αν κάνει πεοθηλασμό ή πρωκτικό μία γκόμενα με τον σεβασμό και το αν νιώσει πουτάνα ή όχι. Όταν αύριο μεθαύριο βγάλει απωθημένα θα είναι καλά;
Σωστός ο μάγκας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom