Νέα

Τι θεώρησε η κοπέλα σας «παράλογη απαίτηση» από εσάς στο σεξ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 225
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
ενα αλλο ενδιαφερον θεματακι νομιζω.

 

Επισκέπτης
ο χαρακτηρισμός και μόνο ''η κοπελα σας''μου γυριζει τα εντερα...  :headbang:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το πρωκτικο δυστυχως........αλλα λογικο ειναι....οι γνωστες ξερουν τον λογο! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • gin_232.jpg
    gin_232.jpg
    83,9 KB · Εμφανίσεις: 37

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αχ βρε liomas ποσο με καταλαβαινεις! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
thanks liomas, το στελνω επιτοπου με mail στη δικια μου!!
:thumbsup:

Ετσι για να δω τι θα μου πει...
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ενώ η καημένη προσπάθησε φιλότιμα για πρωκτικό, (αλλά πονούσε), δεν δέχεται με τίποτα να τελειώσω στο στόμα της.....με αφήνει σε πρόσωπο και σώμα, αλλά στο στόμα φοβάται ότι θα αηδιάσει και θα κάνει εμετό επιτόπου.....
Το έχω σεβαστεί και no problem.....άλλωστε καλύπτομαι απο όλα τα άλλα που μου κάνει ....! (κάποια έχω περιγράψει σε ιστοριούλα που έστειλα).
Γενικώς δε χαλιέμαι με τα ταμπού της, δεν είναι και υπερβολικά, και εγώ απο την μεριά μου δεν τη βλέπω σαν την κάθε πόρνη γαι να απαιτώ τα πάντα....
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
τίποτα... αρκεί να της πάρω μετά το burberry ή το prada της.

μια ή άλλη δλδ...
 

ronj

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Ενώ η δικιά μου κάνει  υπέροχη πίπα , για κάποιον λόγο δεν την έχω καταφέρει ακόμα να καταπίνει το σπέρμα μου.  Είναι πολύ σημαντικό για μένα , της το έχω εξηγήσει αρκετές φορές, κάνει κάποιες προσπάθειες αλλά ....
Κατά τα άλλα δεν έχω παράπονο από το μωράκι μου , είναι σκέτη τρέλα στο κρεβάτι , μόνο αυτό . 
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Σωστος ο RavenM η κοπελα σας και μαλακιες γαματε και αφηστε τις φλωριες συναδελφοι
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
κωλο οπως ολες
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
τι θεωρησε η κοπελα σας ''παραλογη απαιτηση'' απο εσας στο σεξ

[size=10pt]Τ - Ι - Π - Ο - Τ - Α[/size]

Κι επειδή διάβασα παραπάνω πως σε μερικούς δεν τα παίρνουν στο στόμα ή δεν τους κάθετε για το τάδε ή το άλλο κόλπο η δικιά τους, αλλά αυτοί από την άλλη είναι καλά παιδιά και δεν θέλουν να τις πιέσουν και δεν τις βλέπουν σαν την κάθε πόρνη για να απαιτούν τα πάντα...

...προτείνω να κόψουν τις μαλακίες και να αλλάξουν συμπεριφορά ή γυναίκα! Να καταλάβουν δε, πως στο κρεβάτι ένα ζευγάρι κάνει τα ΠΑΝΤΑ! Όταν η γυναίκα σου ΔΕΝ σε καλύπτει (αρκεί βέβαια να μην είσαι κανένας ψυχάκιας έτσι?), την αλλάζεις με κάποια που μπορεί να σε καλύπτει. Καταλάβετε πως η γυναίκα του καθενα από εμάς, εκτός από "σύντροφος", "φίλη", "στήριγμα" ή ότι άλλο γουστάρετε ΠΡΕΠΕΙ να είναι η προσωπική μας πουτάνα. Ναι, για το κρεβάτι μας ΠΡΕΠΕΙ (και το ΞΕΡΕΙ και η ίδια!) να είναι ΠΟΥΤΑΝΑ, για τον κόσμο πρέπει να δείχνει και να είναι ΚΥΡΙΑ, για τα παιδιά (όσοι έχουν) πρέπει να είναι η αφοσιωμένη ΜΗΤΕΡΑ και για τους γονείς και το περιβάλλον μας η ΤΕΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.

Σε ζευγάρια που ο ένας δεν καλύπτει τον άλλον ερωτικά, δεν του κάνει ΟΛΑ τα γούστα, δεν ξυπνά μέσα του το ζώο... το τέλος θα έρθει πολύ συντομότερα από ότι νομίζετε.

Όπως λοιπόν μια γυναίκα θα φύγει (διότι ΘΑ ΦΥΓΕΙ - μην έχετε αυταπάτες) από ένα κρεβάτι που δεν την καλύπτει, έτσι λοιπόν και ο άντρας ΠΡΕΠΕΙ να απαιτεί να βρεί μια γυναίκα που τον καλύπτει στις σεξουαλικές του φαντασιώσεις/απαιτήσεις/ορέξεις.

Να θυμάστε τέλος, πως μια γυναίκα ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ προσφέρει στον άντρα της ΤΑ ΠΑΝΤΑ (εννοείται ΚΑΙ στο κρεβάτι) με ευχαρίστηση και γενναιοδωρία... ΠΡΙΝ ακόμη αυτός της τα ζητήσει! ʼρα λοιπόν, αναρωτηθείτε (όσοι το παίζουν ευγενικά αγόρια) αν η κοπέλα/γυναίκα σας είναι πράγματι ερωτευμένη μαζί σας κι αν πρέπει να επενδύσετε σε αυτήν και να συνεχίσετε να μένετε μαζί της.

...ίσως φάνηκα λίγο σκληρός και απόλυτος, η αλήθεια όμως είναι μόνο μια και στο θέμα "κρεβάτι" δεν χωράνε αμφιβολίες και ασάφειες.
 
OP
OP
PANAXIOS

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

και μπραβο για την ορεξη που ειχες να γινεις τοσο συγκεκριμενος ........
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
[size=10pt]Τ - Ι - Π - Ο - Τ - Α[/size]

Κι επειδή διάβασα παραπάνω πως σε μερικούς δεν τα παίρνουν στο στόμα ή δεν τους κάθετε για το τάδε ή το άλλο κόλπο η δικιά τους, αλλά αυτοί από την άλλη είναι καλά παιδιά και δεν θέλουν να τις πιέσουν και δεν τις βλέπουν σαν την κάθε πόρνη για να απαιτούν τα πάντα...

...προτείνω να κόψουν τις μαλακίες και να αλλάξουν συμπεριφορά ή γυναίκα!

Σε ζευγάρια που ο ένας δεν καλύπτει τον άλλον ερωτικά, δεν του κάνει ΟΛΑ τα γούστα, δεν ξυπνά μέσα του το ζώο... το τέλος θα έρθει πολύ συντομότερα από ότι νομίζετε.

Όπως λοιπόν μια γυναίκα θα φύγει (διότι ΘΑ ΦΥΓΕΙ - μην έχετε αυταπάτες) από ένα κρεβάτι που δεν την καλύπτει, έτσι λοιπόν και ο άντρας ΠΡΕΠΕΙ να απαιτεί να βρεί μια γυναίκα που τον καλύπτει στις σεξουαλικές του φαντασιώσεις/απαιτήσεις/ορέξεις.

Να θυμάστε τέλος, πως μια γυναίκα ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ προσφέρει στον άντρα της ΤΑ ΠΑΝΤΑ (εννοείται ΚΑΙ στο κρεβάτι) με ευχαρίστηση και γενναιοδωρία... ΠΡΙΝ ακόμη αυτός της τα ζητήσει! Άρα λοιπόν, αναρωτηθείτε (όσοι το παίζουν ευγενικά αγόρια) αν η κοπέλα/γυναίκα σας είναι πράγματι ερωτευμένη μαζί σας κι αν πρέπει να επενδύσετε σε αυτήν και να συνεχίσετε να μένετε μαζί της.

...ίσως φάνηκα λίγο σκληρός και απόλυτος, η αλήθεια όμως είναι μόνο μια και στο θέμα "κρεβάτι" δεν χωράνε αμφιβολίες και ασάφειες.

+1 Συμφωνώ απόλυτα με κάλυψες πλήρως. Ευτυχώς γιατί βαριόμουν να τα γράψω...:)Με τον σύντροφο μας κάνουμε τα πάντα και μην ακούω μαλακίες περί σεβασμού και τρόπων καλής συμπεριφοράς κατά την διάρκεια του σεξ

Συνήθως οι κοπέλες που θεωρούν παράλογες τις απαιτήσεις στο σεξ δεν έχουν δοκιμάσε&#
953; ή είχαν μία τραυματική εμπειρία παλιότερα. Στο χέρι μας είναι να το αλλάξουμε αυτό.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Pathfinder, ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ.

Έτσι - έτσι!

Προσωπικά δεν έχω ιδιέταιρο "κόλλημα" να γαμάω anal οπότε και δεν χρειάστηκε να "πολεμήσω" για αυτό!

...αν ακούω όμως "σεβασμό στο κρεβάτι" για πήδημα ΧΩΡΙΣ τσιμπούκι ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ... ε, είναι σαν να μιλάμε για sex χωρίς sex!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom