Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Φυσικά και ήταν αξιόλογη και πολιτισμένη η συζήτηση που έγινε στο thread "Λευτεριά στους χρήστες 1personanongrata και neoklis79". Μάλλον δεν το διάβασες καθόλου.

Μπορει να ηταν αξιολογη η συζητηση φιλε, αλλα οι χρηστες αυτοι εγιναν muted γιατι εβριζαν ο ενας το σπιτι και τη μανα του αλλου και αλλα τετοια.

Οποτε γιατι να "ελευθερωθουν" εφοσον οι κανονες το λενε ρητα να μην παιζουν τετοιες προσβολες?

Ποιος ο λογος να υπαρχει αυτο το θεμα εφοσον οι χρηστες το παραξηλωσαν τοσο πολυ?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
τεσπα......! δεν με καλυψες!
αλλα δεν θα κατσω να σκασω κιολας!!
τι Λωζανη τι Κοζανη!!
δεν λεω οτι δεν συμφωνω με τα θεματα του στυλ.....

"Κορίτσια ο παπα-Γιωργης!"
"Λευτεριά στους χρήστες 1personanongrata και neoklis79"


Το θέμα mod ειναι δύσκολο. πιο δύσκολο από ότι φαίνεται.
οσο για αυτο......δεν αμφιβαλει κανενας! αλλα απο μερικους δεν ειναι σωστη η χρηση τους σαν μοντς! ΠΡΟΣΟΧΗ δεν τους βαζω ολους στο ιδιο καζανι!
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
Το θέμα mod ειναι δύσκολο. πιο δύσκολο από ότι φαίνεται.
τον παπαετσι πως τον κοβεις για μοντ???
ηταν πετυχημενος σαν μοντ???
θεωρεις σωστο που τοσο καιρο το ειχατε εδω?
το περισοτερο μπαχαλο στο σαιτ αυτος το δημιουργησε εδω με το τροπο του και το ξερετε....

για το εν λογω ατομο τι γνωμη εχεις??


ΥΓ,θα ηθελα μια ειλικρινη απαντηση για αυτον το κυριο
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Πολυ τσαντιλα βλεπω.Εχετε προβληματα ασφαλειας και ξεσπας πανω μου?Δεν ρωτησα ποσα βγαζετε ουτε και με ενδιαφερει, αλλα ξερω οτι βγαζετε απο αρκετα εως πολλα οποτε μπορειτε να κανετε οτι στησιμο γουσταρετε στο site.Το ξερω οτι δεν γινεται απο την μια μερα στην αλλη αλλα εχουν περασει 10δες για να μην πω 100δες μερες απο τοτε που αρχισανε τα προβληματα.Για να μην πω για το chat που ηταν παντελως απαρχαιωμενο και unpatched.Δεν εχω ξαναμπει απο τοτε αλλα φανταζομαι οτι θα το φτιαξατε.

Φίλε,

Δεν ειμαι τσατισμένος. Δεν ξεσπάω επάνω σου.
Βάζω όρια απλά.
ΠΑΛΙ αναφέρεσαι σε χρήματα.
Αν ποτέ αλλάξει αυτό, συζητάω μαζί σου και παλι.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Anal, το ξέρεις ότι και παλιότερα έχουν ειπωθεί παρεμφερή και πολλοί ή γίναν warned ή τίποτα ή ζητήσαν αρκετοί να επανέλθουν. Για το συγκεριμένο τη γνώμη την ανέφερα στο thread. Και άλλες φορές ανοίχθηκαν thread για τιμωρημένους
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
βρε παιδιά το έχω ξαναπέι....δεν πρέπει να μας νοιάζει αν βγάζουν χρήματα οι έχοντες και κατέχοντες....κανείς στην εποχή μας δεν κάνει μια δουλειά για την ψυχή του παππού του....καλά κάνουν λοιπόν εφ όσον δεν τα πέρνουν απο εμάς..αντίθετα μας δίνουν ένα  χώρο να παιρνάμε την ώρα μας,να ανταλλάσουμε απόψεις,πληροφορίες κ.λ.π......και ας φροντίσει ο καθένας απο εμάς να έχει αυτοσυγκράτηση και να μην παραφέρεται με το παραμικρό...επίσης ας προσπαθούμε να μην ανοίγουμε μαλακισμένα θρεντ του στύλ..έκοψα τα νύχια μου,θα μου σηκώνεται άραγε?.....έλεος δηλαδή....άλλο κάνω την πλάκα μου και άλλο μαλακίζομαι...ας βάλει ο καθένας μόνος του τα όρια του......για να μην λέμε μετά ότι μας κυνηγούν οι μόντς......
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Φαίνεται να σε ενοχλεί πολύ ότι το site έχει προβληματάκια. Το έχεις πάρει προσωπικά. Γιατί;
Το αν βάζουμε χρήματα ή όχι, αφορά εμας. Κανέναν άλλον. Κανείς δεν πληρώνει να μπει στο site, δεν υποσχόμαστε κάτι για το οποίο πληρώνεις και δεν προσφέρουμε.

Πως μπορω να κανω μια δωρεα στο seite?  :think:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
βρε παιδιά το έχω ξαναπέι....δεν πρέπει να μας νοιάζει αν βγάζουν χρήματα οι έχοντες και κατέχοντες....κανείς στην εποχή μας δεν κάνει μια δουλειά για την ψυχή του παππού του....καλά κάνουν λοιπόν εφ όσον δεν τα πέρνουν απο εμάς..αντίθετα μας δίνουν ένα  χώρο να παιρνάμε την ώρα μας,να ανταλλάσουμε απόψεις,πληροφορίες κ.λ.π......και ας φροντίσει ο καθένας απο εμάς να έχει αυτοσυγκράτηση και να μην παραφέρεται με το παραμικρό...επίσης ας προσπαθούμε να μην ανοίγουμε μαλακισμένα θρεντ του στύλ..έκοψα τα νύχια μου,θα μου σηκώνεται άραγε?.....έλεος δηλαδή....άλλο κάνω την πλάκα μου και άλλο μαλακίζομαι...ας βάλει ο καθένας μόνος του τα όρια του......για να μην λέμε μετά ότι μας κυνηγούν οι μόντς......

Δεν αναφερθήκαν πολλοί στα χρήματα αλλά στη νοοτροπία, που θα έπρεπε να είναι αυτονόητη από όλες τις πλευρές
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
τον παπαετσι πως τον κοβεις για μοντ???
ηταν πετυχημενος σαν μοντ???
θεωρεις σωστο που τοσο καιρο το ειχατε εδω?
το περισοτερο μπαχαλο στο σαιτ αυτος το δημιουργησε εδω με το τροπο του και το ξερετε....

για το εν λογω ατομο τι γνωμη εχεις??


ΥΓ,θα ηθελα μια ειλικρινη απαντηση για αυτον το κυριο

αλεξ θα μου απαντησεις σε αυτο το ερωτημα αν εχεις τη καλοσυνη?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Αλεξ
ελπιζω ο κανονας να εφαρμοζεται.
μου εχει τυχει περιστατικο να συζητω με ενα μοντ
να πεταγεται ενας σφηνα να με προσβαλλει,
να λεω του μοντ με προσβαλλει,
και να μου απαντα "δεν διαβασα κακες λεξεις σε αυτο που γραφει"
δλδ μονο οι κακες λεξεις προσβαλλουν?
φτιαχτε ενα κανονα με τις απαγορευμενες λεξεις, να λεω τις υπολοιπες ,
τουλαχιστον να ειμαι εντος πλαισιου.
πλακα κανω βεβαια, αλλα δεν μπορει καποιος να κρινει αν εγω εχω προσβληθει.
δλδ με προσβαλει ο αλλος , με προσβαλλει κι ο μοντ ..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ξαναποσταρω αυτα που εγραψα και στο αλλο θεμα για να τα δειτε κι εσεις που ειστε εδω.

Σωστος.
Αυτο και μονο αυτο.

Τωρα οσο αφορα τα αλλα Threads απλα υπαρχουν για να υπαρχουν.

Κανουμε τον χαβαλε μας μιλαμε, γελαμε, τσακωνωμαστε (κυριως), γενικως περανμε ΩΩΩΩρες εδω μεσα αρκετοι απο εμας. Αλλα δεν δεχομαι να λεμε οτι το seite φθινει επειδη καπιοι Μ@λ@κες τσακωνονται και χαλανε τις καρδιες τους για Μ@λακιες.
Αυτοι οι Π@π@ρες λοιπον ας φανε και Warned ας φανε και Muted ας φανε και Ban. Πραγματικα το αξιζουν.

Τωρα για τα κολληματα που τρωει το seite δεν με απασχολουν Κ Α Θ Ο Λ Ο Υ.
Ας τα βρουν οι διαχιριστες το γιατι κολλαει εμενα ΔΕΝ με ενδιαφερει.

Οταν εφευγα για Γερμανια δεν υπολογιζα οτι εδω ηρθα για δουλεια και οχι για γαμισια.
Τα μπουρδελα τα σκεφτομαι μονο οταν κατεβαινω Ελλαδα (Ναι δυστυχως αυτη ειναι η αληθεια).
Αρα αυτο το seite για μενα εγινε κατα καποιο τροπο ο διαυλος επικοινωνιας με την Ελλαδα.
Και καποιες στιγμες μπορει να σπαμαρω κι εγω καποια Threads διοτι "Ε! πως να το κανουμε" η συζητηση μπορει να ξεφυγει. Ειναι λογικο συζητηση κανουμε.

Αυτα απο μενα.

SPEED aus Deutschland.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Μπορει να ηταν αξιολογη η συζητηση φιλε, αλλα οι χρηστες αυτοι εγιναν muted γιατι εβριζαν ο ενας το σπιτι και τη μανα του αλλου και αλλα τετοια.

Οποτε γιατι να "ελευθερωθουν" εφοσον οι κανονες το λενε ρητα να μην παιζουν τετοιες προσβολες?

Ποιος ο λογος να υπαρχει αυτο το θεμα εφοσον οι χρηστες το παραξηλωσαν τοσο πολυ?

Φίλε, δεν με παρακολουθείς... Δεν είπα εγώ να "ελευθερωθεί" κανένας. Εγώ είπα ότι με αφορμή το θέμα αυτό γινόταν μια γενικά γόνιμη συζήτηση, γράφτηκαν και αξιόλογα πράγματα και συμμετείχαν και αξιόλογα μέλη. Το thread άνοιξε εχθές το βράδυ. Σήμερα το απόγευμα πήρατε είδηση ότι δεν ήταν "ποιοτικό";
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε,

Δεν ειμαι τσατισμένος. Δεν ξεσπάω επάνω σου.
Βάζω όρια απλά.
ΠΑΛΙ αναφέρεσαι σε χρήματα.
Αν ποτέ αλλάξει αυτό, συζητάω μαζί σου και παλι.

Καλως γαμισετα τα λεφτα.Απλα εγραψες οτι οτι σαν πολυ με κοφτει κτλ κτλ λες και ηρθα παντελως στο ασχετο και αρχισα να κλαιω γιατι κολαει το site.Αυτα τα λεμε καιρο τωρα.
Αληθεια το vbulletin ειναι καλο, βγαζουνε και patch και ειναι ομορφο και στρωμενο.Τωρα βεβαια ειναι αργα αφου βαλθηκατε να προγραμματισετε δικο σας.
Ετσι για να εχουμε και καλο ρωτημα ποτε το κοβεις να ειναι ετοιμο?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Αληθεια το vbulletin ειναι καλο, βγαζουνε και patch και ειναι ομορφο και στρωμενο.Τωρα βεβαια ειναι αργα αφου βαλθηκατε να προγραμματισετε δικο σας.
Ετσι για να εχουμε και καλο ρωτημα ποτε το κοβεις να ειναι ετοιμο?

το vbulletin είναι άψογο forum. Αλλά εμείς δεν θέλουμε forum. Θέλουμε τώρα πια πολλά περισσότερα.
Θα πάρει μήνες ακόμα. Εύχομαι από το 2009
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Φίλε, δεν με παρακολουθείς... Δεν είπα εγώ να "ελευθερωθεί" κανένας. Εγώ είπα ότι με αφορμή το θέμα αυτό γινόταν μια γενικά γόνιμη συζήτηση, γράφτηκαν και αξιόλογα πράγματα και συμμετείχαν και αξιόλογα μέλη. Το thread άνοιξε εχθές το βράδυ. Σήμερα το απόγευμα πήρατε είδηση ότι δεν ήταν "ποιοτικό";

Και φυσικά η διαχείριση είναι θέμα άλλο, άλλα κινήσεις όπως κλείδωμα των thread χωρίς εμφανή λόγο δεν δημιουργούν εντυπώσεις προς αυτή τη κατεύθυνση
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
το vbulletin είναι άψογο forum. Αλλά εμείς δεν θέλουμε forum. Θέλουμε τώρα πια πολλά περισσότερα.
Θα πάρει μήνες ακόμα. Εύχομαι από το 2009
Καλη φαση που θελετε περισσοτερα γιατι ετσι θα εχουμε και εμεις περισσοτερα αλλα θα παρει πολυ καιρο ελπιζω να μην εχουμε συχνα τετοια "πεσιματα" μεχρι τοτε.Αληθεια ποιος γραφει τον κωδικα εσυ ή εχεις αναθεσει τη δουλεια σε επαγγελματιες?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αποκλιση πανω απο 2000 μελη σε δυο διαφορετικες σελιδες του σαϊτ ... μπορει καποιος να μου το εξηγησει αυτο ? ;)
 

Συνημμένα

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    13,5 KB · Εμφανίσεις: 13
  • untitled2.JPG
    untitled2.JPG
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 14

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
το vbulletin είναι άψογο forum. Αλλά εμείς δεν θέλουμε forum. Θέλουμε τώρα πια πολλά περισσότερα.
Θα πάρει μήνες ακόμα. Εύχομαι από το 2009

Τουλαχιστον να ειναι λειτουργικο + σταθερο. Αν ειναι και γρηγορο ακομα καλυτερα.

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom