Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Συμφωνο με αυτο που λες οτι οι χρηστες ειμαστε το site.Ομως...

Το παρον site δεν το διατηρουν οι ιδιοκτητες για να σχωρεθουν τα πεθαμενα τους speed.

Για αυτους ειναι επαγγελμα,και οσο περισσοτεροι χρηστες υπαρχουν στο forum τοσο ακριβοτερα θα πουλησουν στους διαφημιστες την ιστοσελιδα τους.

Ακομη και αν οι χρηστες γαμωσταυριζονται μεταξυ τους,οι ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ,(γιατι το site δεν ειναι ενα ειδος αναρχικης κολλεκτιβας)παλι κερδισμενοι ειναι.

Δεν ποuλανε το site,εσενα και εμενα πουλανε στην τελικη Speed.

Τα των χρηματων δεν με απασχολουν. Ας κανουν οτι θελουν....Μακαρι να βγαλουν και αλλα τοσα απ'οσα εχουν βγαλει τα παιδια.
Απο την στιγμη που μπαινω και περναω καλα συζητωντας με αλλα μελη μιας κοινοτητας δεν με απασχολει.

Εσενα και εμενα πως μας πουλανε?  :think:
Απλα δεν το καταλαβα! Δεν κατεχω καλα τα Ιντερνετικα κολπα! :grin:
 

Επισκέπτης
Εσενα και εμενα πως μας πουλανε?  :think:
Απλα δεν το καταλαβα! Δεν κατεχω καλα τα Ιντερνετικα κολπα! :grin:
Το εγραψα και πριν.

Ισα και ομοια αποτιμαται ο τηλεοπτικος χρονος στο Mega σε σχεση με το Blue Sky?

Ισα και ομοια αποτιμαται ενας ιστοχωρος με 10000,20000 μελη σε σχεση με εναν που εχει 100?

Τι παραπανω εχει το Mega σε σχεση με το Blue Sky και ο τηλεοπτικος χρονος μετραει περισσοτερο?

Στην ουσια το Mega"πουλαει"το κοινο του στους διαφημιστες και οχι απλα τηλεοπτικο χρονο.(Ελπιζω με τα εισαγωγικα να ειμαι περισσοτερο κατανοητος σε αυτο που λεω.)

Ιδιοκτητα,περιμενω μια στοιχειωδως συγκροτημενη απαντηση.

 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Τέλος για εσένα, παρακαλώ. Δε τα παρακολουθείς καιρό μου φαίνεται. Πολλά έχουν ειπωθεί στο παρελθόν και έχουν ξεπεραστεί. Οπότε, αρκετοί θέλουν να μπορέσουν να μπαίνουν κάποια μέλη

Να ειναι αληθεια, οπως ειπα και καπου αλλου η δουλεια δεν μου επιτρεπει να ψαχνω εξωνιχυστικα το seite. Αρα δεν εχω και την πληρη εικονα των posts του καθε χρηστη.

Λοιπόν επειδή η θεματολογία του site είναι κατα κύριο λόγο συγκεκριμένη, σε πάρα, πάρα, πάρα πολλούς δεν αρέσουν emo θέματα όπως τι μαγειρέψατε σήμερα, η πόλη μου, και τι παιχνιδάκι έπαιξα με τα κορίτσια στο παιδικό πάρτυ. Υπάρχει κάποιο όριο σε ότι κοκκινιστό αναγκαζόμαστε να βλέπουμε και άμα θέλαμε πηγαίναμε στο site της Ράνιας Θρασκιά

Ενταξι, οσο γι'άυτο απλα εχουμε διαφορετικη αποψη.
Δεκτη η γνωμη σου. Αλλα εμενα να μου επιτρεψεις να τα δεχτω και τα ανεκδοτα και τις πολεις και τα οπαδικα σας...που γι'αυτα εχουν γραφτει οι περρισοτεροι εδω.
Ποιος ο λογος υπαρξης ποδοσφαιρικων θεματων σε μια σελιδα με οικους ανοχης? (Με το δικο σου σκεπτικο).
Εμενα δεν με με ενδιαφερει το ποδοσφαιρε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?  :headbang:
Κι ομως οι περρισοτεροι εκει τρωνε τα μουστακια τους.
Λεω ψεμματα?  ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δεν είναι έρευνα,  καθημερινά έχουν γίνει τσακωμοί και διεγράφησαν κάποια post

Μουστάκια, το είπες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τωρα ερχεσαι στα λογια μου Speed.

ρε παιδια σωστο αυτο που λετε
αλλα εφοσον υπαρχουν τοσο καιρο ολα τα <<ασχετα>> θεματα,ποιος ο λογο ν ασβηστει το θρεντ που λεμε
αυτο θελουν να πουνε τα παιδια νομιζω
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Φευγω θα αργησω.
Freiheit Αδερφια!  :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το thread για persona,neokli που ανοιξε χτες βραδυ ειχε και ποιοτητα και ενδιαφερον στις αντιπαραθεσεις.

ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ,οπως γραφεις...Και οχι απλα το κλειδωσατε αλλα το εξαφανισατε.

Μπορεις να μας δωσεις,Ω Ιδιοκτητα,μια πειστικη εξηγηση γιατι ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ?

Και κατι ακομη για τα περι φιλοξενιας στο forum κλπ.:
Στην πραγματικοτητα σου κανουμε και χαρη και γραφουμε στο forum,Ω Ιδιοκτητα,οπως σε ενα καναλι στην τηλεοραση οι τηλεθεατες του κανουν την χαρη και το παρακολουθουν.

Χαμενος δεν βγαινεις απο αυτην την δουλεια,απο τα 5000,10000 η αυριο 100000 μελη στο site.

Γιατι μετα μπορεις να πουλας το site(στην ουσια τα μελη του forum)στους διαφημιστες πιο ακριβα,με τον ιδιο τροπο που ενα καναλι οπως πχ το Mega ειναι ακριβοτερο απο πχ το Βlue Sky.

Y.Γ με γεια σου με χαρα σου οσα βγαζεις.

Φίλε soupermouse, για άλλη μια φορά έχεις δίκιο.

Σκέψου και το εξής. Πόσα είναι τα ενεργά μέλη που δημιουργούν με τα post τους, "κίνηση" στο site; Προσωπικά πιστεύω ότι είναι λιγότερα από 500 (περίπου το 1% των τρεχόντων μελών και αν...). Επίσης σκέψου ότι η κίνηση στο site δημιουργείται και από τους επισκέπτες που είναι πολλαπλάσιοι από τα μέλη. Γιατί όμως μπαίνουν οι επισκέπτες; Προφανώς, για να διαβάσουν αυτά που γράφουν τα μέλη. Ποιά μέλη όμως; Αυτά τα λίγα ενεργά μέλη που ουσιαστικά δημιουργούν την "κίνηση" που προανέφερα. Δηλαδή έχεις ένα σύστημα (site) που στηρίζεται σε ένα πολύ μικρό ποσοστό του συνόλου των μελών του.
Το θέμα είναι αν οι φίλοι μας έχουν καταλάβει τι ακριβώς γίνεται εδώ πέρα και πώς πρέπει να το διαχειριστούν...

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Εχεις παρει πρεφα οτι πολλοι δεν εχουν καν post? :idiot:

ναι πανω απο 49000 μελη ΔΕΝ εχουν ουτε ενα ποστ...

ενεργα μελη ειναι μαξιμουμ 300...

ουσιαστικα μελη αν βγαλεις κλωνους και τα λοιπα μενουν καμια 150αρια...

η λιστα των μελων δειχνει 39000 μελη περιπου... η κεντρικη σελιδα πανω απο 52000 και η σελιδα στο κουμπι φορουμ κατω κατω στις 50000 περιπου...

εεε μετα τι να λεμε.... ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΣΑΪΤ ΕΙΜΑΣΤΕ ... χααχαααχχα
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια πραγματικα δεν εχετε καταλαβει οτι δεν μας χρωστανε ουτε τους χρωσταμε κατι.Ουσιαστικα μας εχει δωθει δωρεαν ενας χωρος για ενημερωση και ανταλαγη αποψεων.Αμα γουσταρουνε βαζουνε και αλλες 100 ασχετες κατηγοριες στο site ή τα σβηνουν ολα και αφηνουν μονο οτι ειναι σχετικο
με την θεματολογια του site, και κανεις δεν μπορει να πει τιποτα.Δεν εχετε παρει χαμπαρι οτι το site εχει ιδιοκτητες οι οποιοι εχουν το δικαιωμα να κανουν οτι τους καβλωσει και μεις να κανουμε τουμπεκι.Τα site δεν ειναι δημοκρατικα μαλλον ολιγαρχικα ειναι.Κυβερνουν αυτοι που το εχουν και σε οποιον αρεσει.

Τωρα θα αρχισετε ναι αλλα δεν ειναι σωστο και δικαιο να τρωει ο Α mute και να μην τρωει ο Β κτλ κτλ.Ειπα οι ιδιοκτητες κανουν οτι θελουν και λογαριασμο δεν δινουν στην τελικα αν δεν αρεσει σε καποιον δεν μπαινει στο site.Μην ξεχνατε το site ειναι δωρεαν ασχετα αν με τις διαφημισεις βγαζουν τον κωλο τους ;) με λιγα λογια τετοιου ειδους διαδικτυακες επαναστασεις δεν εχουνε κανενα νοημα.ΤΕΛΟΣ.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε παιδιά, γιατί όταν ποστάρω και πατάω αποστολή, μου δείχνει ένα κενό ποστ, σα να μην έχω γράψει τίποτα;;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ευχαριστώ Αντισθένη.....;)
 

Επισκέπτης
Λειπει ο Solitonios o oποιος ειναι υπευθυνος για τα ct οποτε αστο για σημερα... :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
τι θα γινει ρε γαμωτο ολο εξω με πεταει, και αργει τοοοοσο πολλη(οχι αλλο καρβουνο)
μονο εγω το εχω το προβλημα ρε πουστη?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom