Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Ως τότε κάνουμε ό,τι μπορούμε να τρέχουμε όσο πιο ΑΡΓΑ γίνεται.

Υπομονή! (ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ)

Συμφωνα με μετρησεις το σαϊτ ειναι απο τα ποιο αργα στον κοσμο.
Αν δεν φταινε οι συνδεσεις τοτε κατιπρεπει να κανεις Αλεξ πριν να αρχισουν να επιρεαζονται και οι διαφημιεις...
 

Επισκέπτης
Εγω απλα θελω να πω οτι μονο το πρωι μπορω να μπω με ανεση και να τρεχει το Site οπως ολα τα αλλα με ταχυτητες αναλογες .
Απλα μετα απο καποια ωρα μια ανοιγει μια κλεινει με αλλα λογια εχει γινει σαν τα μπουρδελα και τα στουντιο που τους την εχουν πεσει οι μπατσοι και μια ειναι ανοιχτα και μια κλειστα.
Πιστευω οτι δουλευεται πανω σε αυτο το προβλημα γιατι αλλιως σιγουρα θα αρχισει να περνει την κατω βολτα.
Την Καλημερα μου και εδω.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Καποιο bug πρεπει να υπαρχει.
Ανοιγω ενα θεμα, διαβαζω, παω μετα στη κεντρικη σελιδα και το εχει με την ενδειξη νεο. Δλδ μη αναγνωσμενο. Μολις το διαβαζω δευτερη φορα φευγει το νεο. Το βλεπω με εξπλορερ. Σε αλλο pc δε το προσεξα αν γινετε.
Bug ειναι ή εχει καταλαβει το κομπιουτερ οτι κοιμαμαι ακομα και μου λεει να τα διαβασω δυο φορες για να καταλαβω?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Καποιο bug πρεπει να υπαρχει.
Ανοιγω ενα θεμα, διαβαζω, παω μετα στη κεντρικη σελιδα και το εχει με την ενδειξη νεο. Δλδ μη αναγνωσμενο. Μολις το διαβαζω δευτερη φορα φευγει το νεο. Το βλεπω με εξπλορερ. Σε αλλο pc δε το προσεξα αν γινετε.
Bug ειναι ή εχει καταλαβει το κομπιουτερ οτι κοιμαμαι ακομα και μου λεει να τα διαβασω δυο φορες για να καταλαβω?


Επισης β΄λεπω οτι μολις δημοσιευσα το προηγουμενο ποστ, δε το εβγαλε σα νεο και πανω στη σειρα, αλλα σα μη νεο και στη σειρα που ηταν πριν το γραψω.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Επισης β΄λεπω οτι μολις δημοσιευσα το προηγουμενο ποστ, δε το εβγαλε σα νεο και πανω στη σειρα, αλλα σα μη νεο και στη σειρα που ηταν πριν το γραψω.
καλημερα και εγω οπως και ο baby...πρωι καλα μετα νεκρα...για αυτο που λες γκομπρ τυχαινει καμμια φορα και εχει να κανει με καποιοες ρυθμισεις των admins η των ανθρωπων του σαιτ...κοιμουντια ακομη... :2funny: :2funny: μετα θα φτιαξει... :grin:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
τα νεα θεματα ,δηλαδη αυτα που δημιουργηθηκαν χρονικα τελευταια βγαζει , αν λεμε το ιδιο.
εμενα μου εβγαζε ενα που ειχα απαντησει τελευταιος, ως θεμα με νεα απαντηση.δεν αλλαζει η σειρα.ανανεωσεις θα δεις απο μενου>φορουμ>3 υπομενου
Επισης β΄λεπω οτι μολις δημοσιευσα το προηγουμενο ποστ, δε το εβγαλε σα νεο και πανω στη σειρα, αλλα σα μη νεο και στη σειρα που ηταν πριν το γραψω.
Καποιο bug πρεπει να υπαρχει.
Ανοιγω ενα θεμα, διαβαζω, παω μετα στη κεντρικη σελιδα και το εχει με την ενδειξη νεο. Δλδ μη αναγνωσμενο. Μολις το διαβαζω δευτερη φορα φευγει το νεο. Το βλεπω με εξπλορερ. Σε αλλο pc δε το προσεξα αν γινετε.
Bug ειναι ή εχει καταλαβει το κομπιουτερ οτι κοιμαμαι ακομα και μου λεει να τα διαβασω δυο φορες για να καταλαβω?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
χτες ολοι ειχαμε προβλημα καποια στιγμη :)
καλημερα και εγω οπως και ο baby...πρωι καλα μετα νεκρα...για αυτο που λες γκομπρ τυχαινει καμμια φορα και εχει να κανει με καποιοες ρυθμισεις των admins η των ανθρωπων του σαιτ...κοιμουντια ακομη... :2funny: :2funny: μετα θα φτιαξει... :grin:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Εγω παντα οταν διαβαζα ενα θεμα με την ενεδειξη νεο, μετα τη πρωτη αναγνωση και μεχρι να γραψει αλλος, το εβγαζε το νεο. Και οταν εγραφα κατι, το εβγαζε πανω πανω, οπως βγαζει τα τελευταια θεματα. Τωρα δε το εκανε με την πρωτη. Κατι κουφο γινετε με τον πινακα των τελευταιων θεματων. ΣΕ εμενα τουλαχιστον για αυτο το αναφερω, οταν με το καλο ξυπνησουν και το διαβασουν να δουν τι γινετε. Αν και αλλος δει κατι ας το αναφερει τωρα που εγιναν οι αλλαγες.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
τα νεα που ειναι στην αρχικη σελιδα δε λεμε?
η σειρα εκει δεν αλλαζει, μπαινουν χρονικα οπως δημιουργηθηκε το πρωτο μνμ καθε θεματος.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ε, ναι αυτο λεω. ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩς ΠΑΝΤΑ. Αυτο λεωωωωωωω. Ακομα δε μου εμφανιζει τον αριθμο των ποστ του θεματος. Διαβαζω ενα θεμα, μετα το ξαναδειχνει νεο χωρις να εχει γραψει αλλος. Περιεργα πραματα.
Αλλος εχει προσεξει κατι τετοιο?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
αυτα με πρασινο ή αυτα με κοκκινο ?
 

Συνημμένα

  • aaaaaaaa.jpg
    aaaaaaaa.jpg
    161,3 KB · Εμφανίσεις: 17

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Ε, ναι αυτο λεω. ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩς ΠΑΝΤΑ. Αυτο λεωωωωωωω. Ακομα δε μου εμφανιζει τον αριθμο των ποστ του θεματος. Διαβαζω ενα θεμα, μετα το ξαναδειχνει νεο χωρις να εχει γραψει αλλος. Περιεργα πραματα.
Αλλος εχει προσεξει κατι τετοιο?
Και σε μενα συμβαινει αυτο..
Αυτα με το κοκκινο Ιblis..
Επισης μπορει να φαινονται στην αρχη ως αναγνωσμενα τα θεματα και μετα να φαινονται ξανα ως μη αναγνωσμενα..
 

Επισκέπτης
Να είσαι καλά φίλε.
Εγω φιλε Αlexxx πιστευω οτι εκτος των αλλων πρεπει να βαλετε και εναν ακομα Admin γιατι οι ωρες της ημερας ειναι 24 και ειναι καλυτερα να υπαρχουν 3 βαρδιες 8αωρες που παντα να ειναι μεσα ενας Admin.
Οπως ξερεις καποια πραγματα γινονται μονο απο τους Admin οποτε καλο ειναι να ειναι ενας μεσα παντα.
Και οχι ποτε θα ξυπνηση ο ενας η ο αλλος.
Λεω εγω τωρα . :grin: :think:
 

Επισκέπτης
ααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
τιποτε δεν δουλευει σωστα..
το γαμησαμε & ψοφησε που λενε..
αντε ρε..
αρχιστε την γκρινια & την κλαψομουνιαση παλι..
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ποια κλαψομουνιαση? αμα δε βοηθησουμε εμεις με τις παρατηρισεις πως θα φτιαξει η δουλεια?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
παιδες μπορει να κανετε καλη δουλεια καλη συνεχεια αλλα ειναι πολυ σπαστικο να φορτωνει 10 ωρες και στο τελος να σου βγαζει ασπρη σελιδα να χανεις ποστ κλπ κλπ!!!
 

Επισκέπτης
ααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
τιποτε δεν δουλευει σωστα..
το γαμησαμε & ψοφησε που λενε..
αντε ρε..
αρχιστε την γκρινια & την κλαψομουνιαση παλι..
χαχαχα αφου του εχεις γαμηση τα ματια ρε παιχτη που να τα σηκωσει τοσα μουνια που κρεμας . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom