Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε, δεν με παρακολουθείς... Δεν είπα εγώ να "ελευθερωθεί" κανένας. Εγώ είπα ότι με αφορμή το θέμα αυτό γινόταν μια γενικά γόνιμη συζήτηση, γράφτηκαν και αξιόλογα πράγματα και συμμετείχαν και αξιόλογα μέλη. Το thread άνοιξε εχθές το βράδυ. Σήμερα το απόγευμα πήρατε είδηση ότι δεν ήταν "ποιοτικό";

Ισως φανει υπερβολικο, αλλα αν σκεφτεις ποσα θεματα ανοιγονται καθημερινα πιστευω οτι ειναι λογικο καποια θεματα να μην διαβαζονται αμεσως συν του οτι μπορει να ηταν καποιος mod online που να μην ηταν σιγουρος για το αν πρεπει να κλειδωθει το θεμα ή οχι και να περιμενε οδηγίες προς ναυτιλομένους.Απο την αλλη μπορει να μην ισχυει τιποτα απο αυτα και να υπαρχει μια σκεβορια!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Όταν βλέπουμε θέματα σαν

"Κορίτσια ο παπα-Γιωργης!"
"Λευτεριά στους χρήστες 1personanongrata και neoklis79"

και τέτοια σχετικά, ΔΕΝ τα ανεχόμαστε
Λέτε ότι θέλετε περισσότερη ποιότητα. Είναι αυτες ποιοτικές συζητήσεις?

Το thread για persona,neokli που ανοιξε χτες βραδυ ειχε και ποιοτητα και ενδιαφερον στις αντιπαραθεσεις.

ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ,οπως γραφεις...Και οχι απλα το κλειδωσατε αλλα το εξαφανισατε.

Μπορεις να μας δωσεις,Ω Ιδιοκτητα,μια πειστικη εξηγηση γιατι ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ?

Και κατι ακομη για τα περι φιλοξενιας στο forum κλπ.:
Στην πραγματικοτητα σου κανουμε και χαρη και γραφουμε στο forum,Ω Ιδιοκτητα,οπως σε ενα καναλι στην τηλεοραση οι τηλεθεατες του κανουν την χαρη και το παρακολουθουν.

Χαμενος δεν βγαινεις απο αυτην την δουλεια,απο τα 5000,10000 η αυριο 100000 μελη στο site.

Γιατι μετα μπορεις να πουλας το site(στην ουσια τα μελη του forum)στους διαφημιστες πιο ακριβα,με τον ιδιο τροπο που ενα καναλι οπως πχ το Mega ειναι ακριβοτερο απο πχ το Βlue Sky.

Y.Γ με γεια σου με χαρα σου οσα βγαζεις.
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
αλεξ γιατι δεν απαντας στο ερωτημα που σου εθεσα?



(για το παπαμοντ εννοω...)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μου χει κολλήσει και θα τον πω καμιά φορα παραμοντ.πως λέμε παπασούζας; το καλύτερο πάντως το είπε ο παραγωγός.respect
αλεξ γιατι δεν απαντας στο ερωτημα που σου εθεσα?



(για το παπαμοντ εννοω...)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Το thread για persona,neokli που ανοιξε χτες βραδυ ειχε και ποιοτητα και ενδιαφερον στις αντιπαραθεσεις.

ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ,οπως γραφεις...Και οχι απλα το κλειδωσατε αλλα το εξαφανισατε.

Μπορεις να μας δωσεις,Ω Ιδιοκτητα,μια πειστικη εξηγηση γιατι ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ?

Και κατι ακομη για τα περι φιλοξενιας στο forum κλπ.:
Στην πραγματικοτητα σου κανουμε και χαρη και γραφουμε στο forum,Ω Ιδιοκτητα,οπως σε ενα καναλι στην τηλεοραση οι τηλεθεατες του κανουν την χαρη και το παρακολουθουν.

Χαμενος δεν βγαινεις απο αυτην την δουλεια,απο τα 5000,10000 η αυριο 100000 μελη στο site.

Γιατι μετα μπορεις να πουλας το site(στην ουσια τα μελη του forum)στους διαφημιστες πιο ακριβα,με τον ιδιο τροπο που ενα καναλι οπως πχ το Mega ειναι ακριβοτερο απο πχ το Βlue Sky.

Y.Γ με γεια σου με χαρα σου οσα βγαζεις.

Μας δουλευεις ρε ποντικε?
Τι ποιοτητα μπορει να εχει ενα θεμα για δυο τυπους που φαγανε mutαρισμα?
Νομιζω πως καπου κανεις λαθος.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ δυνατον να ανοιγουν ασχετα θεματα για ανοητες καταστασεις.
ΕΛΕΟΣ!
 

Επισκέπτης
Καλυτερη ποιοτητα και πιο πολυ ενδιαφερον ειχε απο ενα thread με γαμωσταυρισματα και post του τυπου"φεθρυ κατσε"(στο κωλοδακτυλο).

Και τελος παντων εγω στον Ιδιοκτητη του παροντος απευθυνομαι,με το συμπαθειο κιολας.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ανοητές καταστάσεις είναι για εσένα. Όταν διαβάζεις τα post κάποιου καιρό, δεν είναι ευχάριστο να διαγράφεται, ειδικά όταν αρκετοί συμφωνούν με τις όχι τόσο κόσμια εκπεφρασμένες απόψεις τους. Άσχετες καταστάσεις είναι αυτές, που δεν αφορούν τη θεματολογία του site
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Και κατι ακομη για τα περι φιλοξενιας στο forum κλπ.:
Στην πραγματικοτητα σου κανουμε και χαρη και γραφουμε στο forum,Ω Ιδιοκτητα,οπως σε ενα καναλι στην τηλεοραση οι τηλεθεατες του κανουν την χαρη και το παρακολουθουν.

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ.
To seite δεν ειναι τηλεοπτικο καναλι φιλε μου.
Συμετεχουμε κι εμεις, γραφουμε κριτικες λεμε τις αποψεις μας οι ιδιοι.
Αρα ΕΜΕΙΣ (οι απλοι χρηστες) ειμαστε το ΙΔΙΟ ΤΟ SEITE.
Αν δεν υπηρχες εσυ να δωσεις την πληροφορια αν δεν υπηρχε ο αλλος να δωσει την αλλη πληροφορια τοτε ποιος ο λογος υπαρξης του (του ιδιου του Benutzer) ?
Ας μπει και ας κατεβαζει μονο τσοντες.
Γιατι οι περρισοτεροι αυτο κανουν στην τελικη.
ΕΜΕΙΣ οι χρηστες eιμαστε το seite. Καταλαβε το.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Καλυτερη ποιοτητα και πιο πολυ ενδιαφερον ειχε απο ενα thread με γαμωσταυρισματα και post του τυπου"φεθρυ κατσε"(στο κωλοδακτυλο).

Και τελος παντων εγω στον Ιδιοκτητη του παροντος απευθυνομαι,με το συμπαθειο κιολας.

Κι εγω εχω ξεφυγει με τον @ Αλλα δεν του εβρισα κανενα σπιτι.
Επισης Ολα αυτα τα θεματα που αναφερεις Σωστα τα λες και βεβαια δεν εχουν λογο υπαρξης  καντηλια και βομολοχιες.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ανοητές καταστάσεις είναι για εσένα. Όταν διαβάζεις τα post κάποιου καιρό, δεν είναι ευχάριστο να διαγράφεται, ειδικά όταν αρκετοί συμφωνούν με τις όχι τόσο κόσμια εκπεφρασμένες απόψεις τους. Άσχετες καταστάσεις είναι αυτές, που δεν αφορούν τη θεματολογία του site

Παλι στα ιδια και τα ιδια λεμε.
Αφου μπινελικωθηκανε καλα να παθουν!
Τι λευτερια και ανοησιες? Δεν εχει λογο υπαρξης το θεμα. Τελος.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλυτερη ποιοτητα και πιο πολυ ενδιαφερον ειχε απο ενα thread με γαμωσταυρισματα και post του τυπου"φεθρυ κατσε"(στο κωλοδακτυλο).

Και τελος παντων εγω στον Ιδιοκτητη του παροντος απευθυνομαι,με το συμπαθειο κιολας.

χαχαχαχ
το θρεντ το εβαλα εγω πιο πολυ για ενημερωση των μελων για το χοντρο τσακωμο που εγινε,ελειπα εγω εκεινη την μερα :(
το λευτερια ηταν η προσωπικη μου αποψη και ειπα και τον λογο
και σιγουρα ηταν πιο ενδιαφερον απο πολλα θρεντς,ενα προχειρο που ειδα τωρα για το αν στις γυναικες αρεσουν οι μαυροι,τα 3 αυτα μελη ειναι παλια κια νομιζω αξιζε να ασχοληθουμε με το θεμα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Πάντως τέτοια thread είναι απείρως πιο ενοχλητικά και άσχετα, από αυτά που αφορούν στη κοινότητα

Κανεν θεμα δεν ειναι ενοχλιτικο.
Ασχετο ναι ενοχλιτικο οχι.
Γι αυτο αλλωστε υπαρχουν και οι κατηγοριες θεματων.  ;)
 

Επισκέπτης
ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ.
To seite δεν ειναι τηλεοπτικο καναλι φιλε μου.
Συμετεχουμε κι εμεις, γραφουμε κριτικες λεμε τις αποψεις μας οι ιδιοι.
Αρα ΕΜΕΙΣ (οι απλοι χρηστες) ειμαστε το ΙΔΙΟ ΤΟ SEITE.
Αν δεν υπηρχες εσυ να δωσεις την πληροφορια αν δεν υπηρχε ο αλλος να δωσει την αλλη πληροφορια τοτε ποιος ο λογος υπαρξης του (του ιδιου του Benutzer) ?
Ας μπει και ας κατεβαζει μονο τσοντες.
Γιατι οι περρισοτεροι αυτο κανουν στην τελικη.
ΕΜΕΙΣ οι χρηστες eιμαστε το seite. Καταλαβε το.
Συμφωνω με αυτο που λες οτι οι χρηστες ειμαστε το site.Ομως...

Το παρον site δεν το διατηρουν οι ιδιοκτητες για να σχωρεθουν τα πεθαμενα τους speed.

Για αυτους ειναι επαγγελμα,και οσο περισσοτεροι χρηστες υπαρχουν στο forum τοσο ακριβοτερα θα πουλησουν στους διαφημιστες την ιστοσελιδα τους.

Ακομη και αν οι χρηστες γαμωσταυριζονται μεταξυ τους,οι ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ,(γιατι το site δεν ειναι ενα ειδος αναρχικης κολλεκτιβας)παλι κερδισμενοι ειναι.

Δεν ποuλανε το site,εσενα και εμενα πουλανε στην τελικη Speed.

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Παλι στα ιδια και τα ιδια λεμε.
Αφου μπινελικωθηκανε καλα να παθουν!
Τι λευτερια και ανοησιες? Δεν εχει λογο υπαρξης το θεμα. Τελος.

Τέλος για εσένα, παρακαλώ. Δε τα παρακολουθείς καιρό μου φαίνεται. Πολλά έχουν ειπωθεί στο παρελθόν και έχουν ξεπεραστεί. Οπότε, αρκετοί θέλουν να μπορέσουν να μπαίνουν κάποια μέλη

Κανεν θεμα δεν ειναι ενοχλιτικο.
Ασχετο ναι ενοχλιτικο οχι.
Γι αυτο αλλωστε υπαρχουν και οι κατηγοριες θεματων.  ;)

Λοιπόν επειδή η θεματολογία του site είναι κατα κύριο λόγο συγκεκριμένη, σε πάρα, πάρα, πάρα πολλούς δεν αρέσουν emo θέματα όπως τι μαγειρέψατε σήμερα, η πόλη μου, και τι παιχνιδάκι έπαιξα με τα κορίτσια στο παιδικό πάρτυ. Υπάρχει κάποιο όριο σε ότι κοκκινιστό αναγκαζόμαστε να βλέπουμε και άμα θέλαμε πηγαίναμε στο site της Ράνιας Θρασκιά
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Κανεν θεμα δεν ειναι ενοχλιτικο.
Ασχετο ναι ενοχλιτικο οχι.
Γι αυτο αλλωστε υπαρχουν και οι κατηγοριες θεματων.  ;)

οποτε σπιντ γιατι να βγει
οχι οτι εχει κ σημασια αφου οσοι επρεπε να το δουνε το ειδαν
σε εχω παρατηρησει κ οντως εισαι πολυ κυριος απενταντι σε ολους κ ειδικα στο φεθρυ
απλα αυτα που ελεγε ηταν απαραδεκτα
και δεν εχουν ολοι το ιδιο χαρακτηρα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom