Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
υπουργε ειχα το ιδιο προβλημα τις τελευταιες μερες..ειδικοτερα με το φαιρφοξ δεν εμπαινε αλλα με εχπλορερ δεν ειχα προβλημα
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Ρε παλουκαρια μονο σε μενα συμβαινει ή και σε εσας ???? / για  2 μερες δεν μπορουσα να μπω στο σαϊτ καθολου / μου εβγαζε Server Internal Error / αυτο μου συμβαινει τωρα τελευταια ανα 2 με 3 ημερες / ας πουμε πριν απο  λιγο καταφερα να μπω στο σαϊτ και περιμενω κατα την Κυριακη ξανα να εχω προβλημα / τι γινεται ????

Υπάρχει όντως αυτό το πρόβλημα, αλλά συμβαίνει πολύ σπάνια. Δεν το έχει αναφέρει κανένα άλλο μέλος.

Σε περίπτωση που σου το ξαναεμφανίσει, κάνετε delete τα cookies στον browser σου και ξαναπροσπάθησε. Αυτό όσπου να φτιαχτεί
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Λογικά πρέπει να έχω χάσει επεισόδιο, αφού συνήθως υπάρχει ενημέρωση σε τεχνικά ζητήματα. Παρατήρησα, ότι σε άλλα post που παραθέτω υπάρχει νέος αριθμός και σε άλλα δεν υπάρχει (π.χ. δύο post δικά μου έχουν το νούμερο 185).Όχι πως έχει κάποια ιδιαίτερη σημασία, αλλά ρωτάω γιατί συμβαίνει αυτό και κυρίως πότε συμβαίνει.
Αυτο που εννοει ο αγαπητος DIMO ειναι κατι που το εχω παρατηρησει και εγω,απλα μου ειναι ασημαντο για να ασχοληθω,αν και τωρα θα το κανω για να σας βοηθησω να καταλαβετε τι εννοει ο φιλος.Θελει να πει οτι ενω εχει κανει εισοδο σε καποιο θρεντ και πριν ποσταρει κατι νεο,εχει δει τον αριθμο των ποστ του και ειναι για παραδειγμα 22,οταν ποσταρει ενα ή και δυο ή και παραπανω μηνυματα πολλες φορες τυχαινει και ο αριθμος των ποστ να μην αλλαζει και να παραμενει ο αρχικος,δηλ. 22,αυτο γινεται οσες φορες και αν ανανεωσεις την σελιδα αλλα δεν γινεται καθε φορα που ειναι καποιος συνδεδεμενος.Αυτο μαλλον εννοουσε ο φιλος και μακαρι να βοηθησα να ξεκαθαριστει....Φιλικα. ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Υπάρχει όντως αυτό το πρόβλημα, αλλά συμβαίνει πολύ σπάνια. Δεν το έχει αναφέρει κανένα άλλο μέλος.

Σε περίπτωση που σου το ξαναεμφανίσει, κάνετε delete τα cookies στον browser σου και ξαναπροσπάθησε. Αυτό όσπου να φτιαχτεί

Kαι πως μπορω master να διαγραψω τα cookies / εγω τα μονο cookies που ξερω ειναι τα cookies Παπαδοπουλου και Αλλαντινη χεχεχεχεχεχε / ειναι κατι σοβαρο γιατρε μου αυτα τα cookies ????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
firefox -> tools/clear private data
ie7 -> tools/delete browsing history

ειχα κ εγω το ιδιο προμπλεμο
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Υπουργε μου κοψε κονδυλι, φτιαξε επιτροπη και κανε και ενα συνεδριο για να τα σβησεις. Τι τους εχεις τους τιτλους?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Bite θα κανω αυτο που μου ειπες αλλα κανονισε να μου εκραγει ο Η/Υ θα σε σκοτωσω γιατι εσυ δεν πρεπει να με συμπαθεις και πολυ - ετσι δεν ειναι ???

gobr = ειμαι ενας Υπουργος ανευ χαρτοφυλακιου .....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μπα αμα δεν σε συμπαθουσα θα σου λεγα να κανεις αλλα... :cheesy: :P
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Εχω firefox2 με το που ανοιγω και μπαινω στη σελιδα εχει ασπρο φοντο κ πεταει το εξης μυνημα σε παραθυρο :

" Error:the xajax Javascript file could not be included.Perhaps the URL is incorrect?
URL:xajax_js/xajax.js "

Τι γινεται με αυτο? το σαιτ εχει χασει οτιδηποτε δυναμικο. Το φοντο και το μενου δε δουλευουν, πηγα να ποσταρω στη φοτογραφια της ημερας και δε δειχνει τις φωτος που εχουν ποσταροι οι συναγωνιστες και πεταει συνεχεια αυτο το μυνημα. Παρακαλω να ασχοληθουν οι moderators και οποιοσδηποτε μπορει πραγματικα να βοηθησει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε Facial_Freak το θρεντ σου συγχωνευτηκε εδω, καθως υπαρχει θρεντ αναλογου περιαχομενου για να μπορουν να δουν το προβληματακι σου οι υπευθυνοι..
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Νασαι καλα πατερ... Ξερεις μηπως τι ειναι αυτο ? Τι μια δουλευε καλα και μολις βγηκα κ ξαναμπηκα , τσουπ!! Δε δουλευει τπτ
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Παιδες μαλλον ηταν ο browser το ανοιξα το σαιτ με explorer και παιζει κανονικα. μαλλον θα απεγκαταστησω τον firefox και θα τον ξαναεγκαταστησω.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86

magenta2006dfo

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
105
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Firefox 2.0.0.5 και δουλεύει μια χαρά.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Τα πήρα τα μηνύματά σου boidopoutsa. Don't worry. Θα το κάνω αυτό που μου ζήτησες...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Συνέβη ένα σφάλμα!
Η τελευταία δημοσίευση από την ΙP σας έγινε πριν από λιγότερο από 60 δευτερόλεπτα. Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι αργότερα.


αυτο μου βγαζει οταν παω να ποσταρω μετα απο καποιο πόστ.πχ πολλες φορες εχουν περασει 10λεπτα κ εξακολουθεί να το βγάζει..
τι εχει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε laplace...ελεος...δεν εισαι νεοπας.....

υπαρχουν τοσα θρεντ για να θεσεις το ερωτημα σου. δεν ηταν αναγκη ανοιξεις καινουριο..

τα θρεντ συγχωνευτηκαν.. :grin:

ευλογησον
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom