Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
O DARK είναι muted από ότι είδα....κάτι θα έγεινε προφανώς.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.752
Πόντοι
12.056
Ο Dark εφαγε κιτρινη καρτα(τι αλλο) :rockon: ΜUTED συντομα θα επιστρεψει...μαλλον
ειναι τιμωρια στον πινακα με το ενα ποδι  :birdman: :birdman:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Με λενε Δημο Σταρενιο  :2funny: :2funny: :2funny:

Επειδή λες πολλά... ανεβάζω και εγώ μια photo σου στο site έτσι φόρα παρτίδα... για να ξέρουν και οι υπόλοιποι με ποιον έχουν να κάνουν...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Dimos.jpg
    Dimos.jpg
    20,7 KB · Εμφανίσεις: 20

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.752
Πόντοι
12.056
Ετσι ετσι..  :rockon: :rockon: :rockon:

Οι Γερμανοι ειναι φιλοι μας και θελουν το καλο μας  :2funny:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ρε σεις.........σοβαρευτείτε λίγο ρε παιδιά.

Ο dark φαίνεται στα μέλη, είναι muted, και είναι αδύνατο να του στείλω έστω και pm........
Από τα τελευταία μηνύματα του που διάβασα...δεν είδα  κάτι τόσο τρομερό, ώστε να γίνει μπανάρισμα σε ένα τόσο παλιό και ιστορικό μέλος.
Εκτός αν υπήρχαν άλλα μηνύματα, που διαγράφηκαν.

Ο savalas από την άλλη......έχει χαθεί από παντού ! Ούτε στη λίστα φίλων δεν εμφανίζεται πλέον...σαν να μην υπήρξε ποτέ εδώ μέσα !
Αν είναι δική του απόφαση, δεν μπορώ να πώ τίποτα.
Εύχομαι να είναι όντως έτσι.




Παλιά και καλά μέλη...που συνέβαλλαν στη δημιουργία αυτού του "περιβάλλοντος" του σάιτ που ολοι μας αγαπήσαμε....ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ MUTED ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.

[size=12pt]Με όλη την καλή διάθεση το λέω :[/size]

Το είδα πρόσφατα να συμβαίνει και με τον Arion1955.....
Για χάρη του Lakis33.......ένα χρήστη που έχει σπάσει όλα τα ρεκόρ προκλητικότητας.
Είναι ικανός να εκτροχιάσει και τον πλέον ψύχραιμο.
Το βλέπω τώρα και με τον Dark.......δεν ξέρω αν έχει συμβεί και με άλλους πρόσφατα.....

Είναι λάθος να αντιμετωπίζονται παλιά μέλη με μεγάλη συμμετοχή εδώ μέσα, σαν ένας νέος χρήστης με 2-3 ποστ.

Προς Θεού, δεν λέω ότι πρέπει να υπάρχει ελαστικότητα και ανοχή στα πάντα...αλλά πρέπει να γίνεται μια προσπάθεια να βρίσκεται μια........ειρηνική λύση.
Γιατί αυτοί οι χρήστες έχουν αποδείξει ότι είναι καλά άτομα.....ότι μπορούν να προσφέρουν και να συμμετέχουν εδώ μέσα.....νομίζω σε ένα ενδεχόμενο λάθος δικαιούνται έστω μια εξήγηση.....μια συγγνώμη αν κάπου το παράκαναν....μια ευκαιρία να ηρεμούν τα πράγματα.
Μιλάω για κάποια παιδιά που τα ξέρουμε όλοι μας εδώ , και για πολύ καιρό.

Λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να νοιώσω το ίδιο για κάποιον με 2-3 πόστ, ο οποίος με το που γράφεται αρχίζει αμέσως τις προκλήσεις και τους τσακωμούς, αυτός πρέπει να έχει ένα warn και αμέσως μετά mute (αν δεν συνετιστεί).

Δεν μιλάω για δύο μέτρα και δύο σταθμά...αλλά η μακροχρόνια καλή παρουσία κάποιου στο σάιτ, κάτι πρέπει να μετράει.......σωστά ;;;
Τουλάχιστον μια πιο προσεκτική θεώρηση του αν πρέπει να διαγραφεί η όχι.

Νομίζω ειλικρινά ότι οι υπέυθυνοι πρέπει να αναθεωρήσετε κάποια πράγματα.
Και τονίζω ξανά ότι μόνη μου σκέψη ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΣΑΙΤ.......ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΑΠΟΙΟΙ....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΕΞΗΓΗΣΗ.



 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.752
Πόντοι
12.056
Πεστα αγορι μου... :rockon: :rockon:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Συγγνώμη που θα το πω έτσι ωμά :
Δεν είναι προσωπικό sas1977 !

ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ, αντί να ανεβάζετε φωτογραφιούλες για να "ελαφρύνετε" το κλίμα....καλό θα ήταν να μας πεί κάποιος τι συνέβη.

Στεναχωριέμαι ειλικρινά να βλέπω ΦΙΛΟΥΣ μου να γίνονται Muted έτσι απλά.......χωρίς να ξέρω το λόγο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
blade, τον γνωριζεις προσωπικα τον dark ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Ο Σαβάλας αυτοδιαγράφηκε με δική του πρωτοβουλια για προσωπικους λόγους.

Ο Dark ειναι προσωρινά muted.
αποψη σου Blade να τον θεωρείς "ιστορικό στέλεχος" και "μελος που έχει προσφέρει πολλά στο σαιτ".
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Συγγνώμη που θα το πω έτσι ωμά :
Δεν είναι προσωπικό sas1977 !

ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ, αντί να ανεβάζετε φωτογραφιούλες για να "ελαφρύνετε" το κλίμα....καλό θα ήταν να μας πεί κάποιος τι συνέβη.

Στεναχωριέμαι ειλικρινά να βλέπω ΦΙΛΟΥΣ μου να γίνονται Muted έτσι απλά.......χωρίς να ξέρω το λόγο.

[/quot
Συγγνώμη που θα το πω έτσι ωμά :
Δεν είναι προσωπικό sas1977 !

ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ, αντί να ανεβάζετε φωτογραφιούλες για να "ελαφρύνετε" το κλίμα....καλό θα ήταν να μας πεί κάποιος τι συνέβη.

Στεναχωριέμαι ειλικρινά να βλέπω ΦΙΛΟΥΣ μου να γίνονται Muted έτσι απλά.......χωρίς να ξέρω το λόγο.

Καμία άλλη υπόδειξη έχεις να μας κάνεις για το πώς θα κάνουμε το σαιτ moderated?
Εξήγηση σου δώσαμε νομίζω ικανοποιητικη.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
blade, τον γνωριζεις προσωπικα τον dark ?

ΟΧΙ .
Τον έχω εκτιμήσει όμως.
Ήταν εδώ πριν από εμένα.....και ξέρεις εσύ τι εννοώ.
Και ήταν πάντα πολύ φιλικό παιδί.
Και δεν έχω και καμία σχέση με τα οπαδικά όπως ξέρεις.
Παρόλα αυτά .....πάτερ...θα έπρεπε να τον ξέρω προσωπικά για να τον συμπαθήσω ; Τα γραφόμενα του και η επικοινωνία με pm εμένα μου φτάνουν.
Καθώς και τα χρόνια που έφαγε κι αυτός εδώ μέσα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στεναχωριέμαι ειλικρινά να βλέπω ΦΙΛΟΥΣ μου να γίνονται Muted έτσι απλά.......χωρίς να ξέρω το λόγο.

τωρα ξερεις το λογο και εμεις ξερουμε οτι εχεις για φιλο ενα nickname..
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Φίλε Blade στο site υπάρχουν κανόνες τους οποίος πρέπει όλοι να σεβόμαστε (ανεξαρτήτως παλαιότητας, αριθμού posts, φιλίας) κλπ...

Όταν λοιπόν κάποιος παρεκτρέπεται (και πίστεψε με υπάρχουν πολλοί τρόποι για να γίνει αυτό) πρέπει κάποιος να του «τραβήξει» το αυτάκι...


 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Καμία άλλη υπόδειξη έχεις να μας κάνεις για το πώς θα κάνουμε το σαιτ moderated?
Εξήγηση σου δώσαμε νομίζω ικανοποιητικη.

Φίλε zero.......προς τι η ειρωνία ;;;
Δηλαδή το να κάνετε Moderating το σαίτ σημαίνει ότι δεν πρέπει να ξέρουμε το λόγο διαγραφής κάποιου ;;
Και μάλιστα κάποιου τόσο παλιού μέλους ;

Σε βεβαιώνω πως δεν είναι μόνο για τον συγκεκριμένο....γενικά το λέω....το ίδιο θα ένοιωθα π.χ. αν ήταν o warhol...ή o germaon....ή ο Altec21.....ή όποιοδήποτε μέλος που θεωρώ αξιόλογο.
Το ίδιο θα έλεγα ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΚΙ ΕΣΥ.....ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ.
Κι ας με ειρωνέυτηκες.
No hard feelings !


Δεν ξέρω επίσης πως μετράς την ιστορικότητα και την παλαιότητα.......ήταν εδώ πολύ πριν από εμένα.....έχει φάει άπειρο χρόνο εδώ μέσα....ήταν πάντα από τα πολύ φιλικά παιδιά....αυτό εμένα μου αρκεί.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
τωρα ξερεις το λογο και εμεις ξερουμε οτι εχεις για φιλο ενα nickname..

Έδωσε κάποιος εξήγηση για τον λόγο πάτερ....και δεν το είδα ;;

Πολλοί έχουμε Nicks εδώ μέσα που τα θεωρούμε φίλους.....τα λέμε με πμ...ξέρουμε αρκετα ό ένας για τον άλλον....με μερικούς έχουμε γνωριστεί κιόλας....
Είναι τόσο κακό και το αναφέρεις έτσι ειρωνικά ; "....και μεις ξέρουμε ότι έχεις για φίλο ένα Nik....."
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Φίλε zero.......προς τι η ειρωνία ;;;
Δηλαδή το να κάνετε Moderating το σαίτ σημαίνει ότι δεν πρέπει να ξέρουμε το λόγο διαγραφής κάποιου ;;
Και μάλιστα κάποιου τόσο παλιού μέλους ;

Σε βεβαιώνω πως δεν είναι μόνο για τον συγκεκριμένο....γενικά το λέω....το ίδιο θα ένοιωθα π.χ. αν ήταν o warhol...ή o germaon....ή ο Altec21.....ή όποιοδήποτε μέλος που θεωρώ αξιόλογο.
Το ίδιο θα έλεγα ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΚΙ ΕΣΥ.....ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ.
Κι ας με ειρωνέυτηκες.
No hard feelings !


Δεν ξέρω επίσης πως μετράς την ιστορικότητα και την παλαιότητα.......ήταν εδώ πολύ πριν από εμένα.....έχει φάει άπειρο χρόνο εδώ μέσα....ήταν πάντα από τα πολύ φιλικά παιδιά....αυτό εμένα μου αρκεί.

φιλε Blade σου απάντησε πιο κάτω ο sas...
αρκετά το κουράσαμε το θέμα...
Σου απάντησα οτι ο savalas αποφάσισε να αποχωρήσει για ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ λογούς. Θέλεις να μάθεις και τα προσωπικά του?
Κατα τα άλλα δεν διαγράψαμε κανένα...
Και συγγνώμη αν κατάλαβες οτι σε ειρωνευτικα...
 

Επισκέπτης
εγω θα σας πω τι εγινε!!ο νταρκ ειχε μια διαφωνια αμζι μου και επειδη ο ζερο ειναι συντροφι τον εκανε μπαν....διοτι μην τα βαζετε με την κομμουνιστικη κλικα του σαιτ αλλιως σας εφαγε η μαρμαγκα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε Blade στο site υπάρχουν κανόνες τους οποίος πρέπει όλοι να σεβόμαστε (ανεξαρτήτως παλαιότητας, αριθμού posts, φιλίας) κλπ...

Όταν λοιπόν κάποιος παρεκτρέπεται (και πίστεψε με υπάρχουν πολλοί τρόποι για να γίνει αυτό) πρέπει κάποιος να του «τραβήξει» το αυτάκι...

Σεβαστό απόλυτα αυτό , sas.......
Αλλά για τον Dark, κανείς δεν μίλησε για το ποιό ήταν το παράπτωμα του...
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
φιλε Blade σου απάντησε πιο κάτω ο sas...
αρκετά το κουράσαμε το θέμα...
Σου απάντησα οτι ο savalas αποφάσισε να αποχωρήσει για ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ λογούς. Θέλεις να μάθεις και τα προσωπικά του?
Κατα τα άλλα δεν διαγράψαμε κανένα...
Και συγγνώμη αν κατάλαβες οτι σε ειρωνευτικα...

Φίλε zero....για τον savalas....αφού ηταν δική του απόφαση...δεν ζήτησα περαιτέρω εξηγήσεις.
Για τον dark μόνο ζήτησα.....γιατί δεν έχει δοθεί καμία.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom