Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ευλογησον τεκνον μου.. και το πρωι σε περιμενω στην εκκλησια να καταθεσεις τον οβολο σου γιατι στεγνωσαμε. ουτε βενζινη για τη τζαγκουαρ δεν εχουμε να βαλουμε..
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Συνέβη ένα σφάλμα!
Η τελευταία δημοσίευση από την ΙP σας έγινε πριν από λιγότερο από 60 δευτερόλεπτα. Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι αργότερα.


αυτο μου βγαζει οταν παω να ποσταρω μετα απο καποιο πόστ.πχ πολλες φορες εχουν περασει 10λεπτα κ εξακολουθεί να το βγάζει..
τι εχει?


Κανε αποσυνδεση, καθαρισε τα κουκις  απο bourdela.com,
και ξανακανε συνδεση.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ρε παιδια και μενα τις τελευτες μερες μου εκανε νερα...!!! την ωρα που ποσταρα και πατουσα αποστολη not found....!!!και κανα 2 φορες μπηkα και τα ιδια...!!αλλα με το που εκλεινα το firefox και το ανοιγα κυριλε...!δεν πολυεδωσα σημασια........!
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Αγαπητή διαχείρηση, σήμερα μου έβγαλε όλα τα παλιά εισερχόμενα μηνύματά μου ως μη αναγνωσμενα και επιμένει να μου εμφανίζει "xx νέα μηνύματα" κάτω από το avatar μου. Τι(ς) πταίει;
 

Επισκέπτης
Αγαπητή διαχείρηση, σήμερα μου έβγαλε όλα τα παλιά εισερχόμενα μηνύματά μου ως μη αναγνωσμενα και επιμένει να μου εμφανίζει "xx νέα μηνύματα" κάτω από το avatar μου. Τι(ς) πταίει;
σε ολους μας προφανως συμβαινει το ιδιο & γενικα κατι δεν λειτουργει σωστα..πχ οταν πατας στο μενου-φορουμ-δειξε μου ανανεωσεις σε θρεντ οπου εχω συμμετασχει σε πηγαινει οπου του καυλωσει & μαλιστα καθε φορα σε πηγαινει αλλου..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
θα το κοιτάξουν σήμερα οι admins και ελπιζω να το διορθώσουν,
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
κόκκινο το πυρ της κολάσεως πάτερ μου.

νομιζω οτι το κοκκινο σαν ban ειναι απλα μια παροτρινση... σε βγαζουν απο το site κακην κακος και σου λενε οτι ειναι καιρος να πας σε κανα αλλο κοκκινο γιατι μας τα πριξες... :grin::grin::cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νομιζω οτι το κοκκινο σαν ban ειναι απλα μια παροτρινση... σε βγαζουν απο το site κακην κακος και σου λενε οτι ειναι καιρος να πας σε κανα αλλο κοκκινο γιατι μας τα πριξες... :grin::grin::cheesy:
τι ειναι αυτα που λες βρε ??
ΕΔΩ ΡE ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΞΕ ΓΕΛΑΣΕ!  :boobies: :boobies:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχαχαχαχα πρεπει να το κανω copyright αυτο ;)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αγαπητή διαχείρηση, σήμερα μου έβγαλε όλα τα παλιά εισερχόμενα μηνύματά μου ως μη αναγνωσμενα και επιμένει να μου εμφανίζει "xx νέα μηνύματα" κάτω από το avatar μου. Τι(ς) πταίει;
κι εμενα το ιδιο μου κανει σημερα..Αυτο μπηκα να ρωτησω αλλα με προλαβες μιας και ξυπνησες νωριτερα....μπουχαχααχχααχχα


και ναι στο μενου αν πατησεις να δεις οτι εχασες πχ σε βγαζει οπου γουσταρει...τι σκατα....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κατά κάποιο τρόπο το σύστημα βγάζει τα μυνήματα που υπάρχουν στο inbox σας συνολικά και όχι τα νέα όπως πριν.
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Κατά κάποιο τρόπο το σύστημα βγάζει τα μυνήματα που υπάρχουν στο inbox σας συνολικά και όχι τα νέα όπως πριν.
Ακριβως..υπαρχει τροπος να διορθωθει αυτο το προβλημα;;, Ας μας ενημερωσει παρακαλω καποιος..Ευχαριστω.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Επίσης δεν μπορώ να δω "τα thread που δεν έχω διάβάσει" κτλ. από τις επιλογές του μενού. Τι έγινε ???
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
εμενα σημερα γυριζει η εμφανιση συνεχεια απο μονη της συνεχεια σε hi class.τη γυρναω σε underground και αυτη γυρναeι παλι μονη της σε hi class :think: :think:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom