Νέα

Τι είναι ο βιασμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreakx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
dreakx συνεχισε ετσι.να ξερεις οτι θα σε μαζεψει η αστυνομια.γραφεις σε ολα τα φορουμ τις ιδιες μαλακιες.ετοιμασου για τσαλακωμα,να κανεις και παρεα στην θωδη.
Ελα ρε αρκανς,που χαθηκες,εβλεπες την καταλινα?
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Αποκλείω αυτός ο τύπος να έχει νορμάλ σεξουαλική ζωή. Είτε μουνοσαλιάρης , είτε μικρός μέγεθος, είτε μάπας στο κρεβάτι. Βλάκας εντελώς..

Καμία σχέση με το κείμενό μου. Το κείμενό μου αναφέρεται στον εμπαιγμό της αστικής και φεμινιστικής κοινωνίας ως προς την σεξουαλικότητα του άντρα. Το μυαλό δεν σημαίνει ότι μπορείς να αναστείλεις , πρέπει να είσαι απερίγραπτα βλαμμένος για να πιστεύεις κάτι τέτοιο. Αυτό είναι η αρχή των μεγαλύτερων διαστροφών που υπήρξαν στον πλανήτη Γη. Αυτό προκάλεσε όλους τους πολέμους και τις αιματοχυσιες. Σε παρακαλώ μην το συνεχίσεις, αυτές οι απόψεις είναι βλακώδεις..
Ρε αρχιηλιθιε,πηγαινε να παιξεις το πουλακι σου με τα μαλακιστηρια που συναναστρεφεσαι.Που πιστευεις οτι ο βιασμος ειναι βιολογικο φαινομενο. Αρχιμαλακα. Οταν σε κλεισουν μεσα,θα δεις τι ωραια θα αναπτυσσεις τις θεωριες σου μουνοπανο. Με ορθανοιχτο τον βρωμικο κωλο σου.
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Βιασμος ειναι οταν κουναω το κωλαρακη μου περισσοτερο απ οτι πρεπει.....  Ευχαριστω και Καληνυχτα σας....

Κοίταξε και δεν θέλω και να σε προσβάλλω κιόλας. Αλλά το έχω πει και άλλες φορές, τα κείμενα που γράφω, δεν αφορούν άτομα που ονομάζονται "Δανάη Τρανς", γενικά δεν αναφέρομαι σε κάθε τι που διαφέρει της ομαλούς βιολογικά συμπεριφοράς. Ή είσαι νορμάλ ή απλά δεν ασχολούμαι μαζί σου. Είναι σαν να μην μίλησες..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Τυπε μου χθες βραδυ στα εχωσε ο dreakx,κατι ελεγε θα σου ξυρισει το κεαλι και για κατι σκουποξυλα
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
μεγαλε ετοιμασου για μεσα.θα λες τις ιστοριες σου σε κανενα προαυλιο σε λιγο καιρο.

Μόλις έλαβα έλαβα μήνυμα που έλεγε τα εξής :
[size=10pt]Φίλε στα bourdela tv κυριαρχεί μία συγκεκριμένη ρουφιανο-κλίκα ανθρώπων που σχετίζονται με την ιδιοκτησία (και στην οποία ρουφιανο-κλίκα ανήκουν οι 2-3 γκόμενες που παίζουν και που χρησιμοποιούν πολλά nick) η οποία ρουφιανο-κλίκα θα σου επιτίθεται συντονισμένα, με οποιοδήποτε και από τα μέλη της και αν έρθεις σε αντιπαράθεση.[/size]


Απαντάω λοιπόν δημοσίως!

Η συγκεκριμένη κατάσταση δεν επικρατεί μόνο εδώ , επικτατεί παντού, γιατί παντού επικρατεί αγαμία. Είναι το μόνο που δεν με απασχολεί επομένως συνεχίζω ακάθεκτος μέχρι τελικής πτώσεως. Όσο για την ΓΑΔΑ απαντάω το εξής:
Bourdela.Com

Στο σπίτι του κρεμασμένου για σκοινί μην μιλάτε. Και οι σωστοί άντρες κάνουν και τους σωστούς λογαριασμούς. Τσακίστε αυτήν την κλίκα ή σαπίστε αγάμητοι ! (προς όλους)

:P
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
ψαρουκλα βλεπω τσιμπισες και αρχισες να ξεβρακωνεσε ρουφιανακο.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εδω και εγω μαζι σου και ο αρκανς που εχει φαει 5 μπαν και παει για το 6
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Αποκλείω ο arcans να έχει φάει ποτέ του ban , είναι γεννημένος ρουφιάνος..
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
dreakx μολις εμαθα πως γινετε η κολομβιανη γραβατα.αν θελεις να σου πω πως γινετε να την φορεσεις κανενα βραδυ.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
Μόλις έλαβα έλαβα μήνυμα που έλεγε τα εξής :
[size=10pt]Φίλε στα bourdela tv κυριαρχεί μία συγκεκριμένη ρουφιανο-κλίκα ανθρώπων που σχετίζονται με την ιδιοκτησία (και στην οποία ρουφιανο-κλίκα ανήκουν οι 2-3 γκόμενες που παίζουν και που χρησιμοποιούν πολλά nick) η οποία ρουφιανο-κλίκα θα σου επιτίθεται συντονισμένα, με οποιοδήποτε και από τα μέλη της και αν έρθεις σε αντιπαράθεση.[/size]


Απαντάω λοιπόν δημοσίως!

Η συγκεκριμένη κατάσταση δεν επικρατεί μόνο εδώ , επικτατεί παντού, γιατί παντού επικρατεί αγαμία. Είναι το μόνο που δεν με απασχολεί επομένως συνεχίζω ακάθεκτος μέχρι τελικής πτώσεως. Όσο για την ΓΑΔΑ απαντάω το εξής:
Bourdela.Com

Στο σπίτι του κρεμασμένου για σκοινί μην μιλάτε. Και οι σωστοί άντρες κάνουν και τους σωστούς λογαριασμούς. Τσακίστε αυτήν την κλίκα ή σαπίστε αγάμητοι ! (προς όλους)

:P

πετυχε η διαφημιση μεγαλε....!!!!!

ηρθε κοσμος στο blog σου....?????

 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Διάβασε τον πολιτική προπαγάνδα του πλεύρη , μετά το εβραίοι όλη η αλήθεια και μετά το god delusion , αν δεν βρεις ομοιότητες άξιος της μοίρας σου.

Δεν το πολυεκτίμησα το στυλάκι σου, φίλε μου. Άξιος της μοίρας μου είμαι ούτως ή αλλέως, γιατί τη μοίρα μου τη φτιάχνω μόνος μου, όπως και όλοι μας άλλωστε. Ανάμεσα στο πόνημα ενός επιστήμονα σαν το God Delusion (το οποίο έχω διαβάσει) και την (όπως και εσύ την χαρακτηρίζεις) προπαγάνδα του οποιουδήποτε ή το "Εβραίοι, όλη η αλήθεια" (τα οποία και δεν πρόκειται να διαβάσω) μέγα χάσμα εστήρικται.

Προστακτικές για αναγνώσματα να ξεστομίζεις στον κύκλο σου, ασπόνδυλο. Δεν ξέρω τί παίρνεις ακριβώς, αλλά ίσως πρέπει να αυξήσεις τη δοσολογία.
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
ΕΓΩ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ ΒΑΨΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ΄΄ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΤΟ Σ ΑΓΑΠΩ!ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΛΟΥΣΕΣ ΜΕ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ Μ'ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ!!!

θα την δω dreakx απο εδω και περα και εγω.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ΕΓΩ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ ΒΑΨΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ΄΄ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΤΟ Σ ΑΓΑΠΩ!ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΛΟΥΣΕΣ ΜΕ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ Μ'ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ!!!

θα την δω dreakx απο εδω και περα και εγω.
Μεγαλε αρκανς καλα σε λεει ο απολυτος τυπε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom