Νέα

Πεδίον του Άρεως: Βιασμός τρανς από το Μπαγκλαντές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hanibaldux

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
18
Πόντοι
0
Νομίζω ότι το πάρκο κλείνει στις 11. Τις τελευταίες δε μέρες ήταν/είναι κλειστό λόγω κινδύνου πυρκαγιάς
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Ο Αρθογράφος δεν έκανε τον κόπο να κοιτάξει απλά τους χάρτες του Γούγλη. Όπως πολύ σωστά επεσήμανε το πιο πάνω μέλος, όταν περπατάς στην Αλεξάνδρας, είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να βρεθείς στην οδό Κυψέλης. Η Οδός Κυψέλης βρίσκει σε ένα και μόνο σημείο το Πεδίο του Άρεως, στην Οδό Ευελπίδων, λίγο πιο πάνω από τη διασταύρωση με τη Μαυροματαίων, κι εκεί είναι οι Εγκαταστάσεις του Πανελλήνιου Γυμναστικού Συλλόγου. Κάποιος κακοπροαίρετος θα έλεγε ότι ψωνιζόταν στο παρκάκι, και δεν την πλήρωσαν. Για να τους εκδικηθεί, κατήγγειλε βιασμό. Αλλά εγώ είμαι καλοπροαίρετος, και σε πιστεύω αδελφή μου
1692730314078.png
Μπορεί να άρχισε από την Κυψέλη,να πήγε μέχρι το κλασσικό περίπτερο στο άγαλμα που φτάνει Αλεξάνδρας.Και παλι πισω στην Μαυροματαιων...χαχαχαχα
Κλαίω με το άρθρο αλήθεια.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Μαλλον στην Αλεξανδρας εγινε το συμβαν στην πυλη του Πεδιου απο την Αλεξανδρας . Εγω νομιζα οτι πια κατα τις 12 κλεινει το παρκο . Η Κυψελης ειναι στην αλλη εντελως πλευρα του Παρκου και δεν ξερω που ειναι η εισοδος του παρκου απο την Κυψελης.
Τυπε μου αν περάσεις περαστικός μέρα, έχει κάτι κάγκελα που τα χουν ανοίξει σε κάποια σημεία.Με το που τα βλέπω το πουλί μου γίνεται φασόλι από τον τρόμο και για το τι γίνεται εκεί μέσα.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
682
Like
1.539
Πόντοι
206
οπως και να χει να την πεφτουν τρεις σε εναν/μία με μαχαιρια καταδικαστεο ειναι. δεν το μειωνει αυτο αν ηταν το θυμα staight gay trans ή οτιδηποτε.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
οπως και να χει να την πεφτουν τρεις σε εναν/μία με μαχαιρια καταδικαστεο ειναι. δεν το μειωνει αυτο αν ηταν το θυμα staight gay trans ή οτιδηποτε.
Μα δεν νομίζω ότι κάποιο μέλος επικρότησε το γεγονός. Όλοι μας σχολιάσαμε το κατά πόσο η περιγραφή του άρθρου μπορεί να ανταποκρίνεται στην αλήθεια. Αν ας πούμε το άρθρο έγραφε ότι εκπορνευόμενη Τρανς δεν πληρώθηκε για τις υπηρεσίες της με την απειλή μαχαιριού, θα συμφωνούσαμε
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
419
Like
1.378
Πόντοι
201
Ο Αρθογράφος δεν έκανε τον κόπο να κοιτάξει απλά τους χάρτες του Γούγλη. Όπως πολύ σωστά επεσήμανε το πιο πάνω μέλος, όταν περπατάς στην Αλεξάνδρας, είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να βρεθείς στην οδό Κυψέλης. Η Οδός Κυψέλης βρίσκει σε ένα και μόνο σημείο το Πεδίο του Άρεως, στην Οδό Ευελπίδων, λίγο πιο πάνω από τη διασταύρωση με τη Μαυροματαίων, κι εκεί είναι οι Εγκαταστάσεις του Πανελλήνιου Γυμναστικού Συλλόγου. Κάποιος κακοπροαίρετος θα έλεγε ότι ψωνιζόταν στο παρκάκι, και δεν την πλήρωσαν. Για να τους εκδικηθεί, κατήγγειλε βιασμό. Αλλά εγώ είμαι καλοπροαίρετος, και σε πιστεύω αδελφή μου
1692730314078.png
Μου κάνει μεγάλη εντύπωση το ενδιαφέρον σου για τα έντομα (bugs) φίλτατε.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Ρε μάγκες επειδή μάλλον τα ελληνικά μου δεν είναι καλά ,μόνο πανεπιστήμιο έχω βγάλει , τελικά κοπέλα η τραβελι βιάστηκε ;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Μην δείτε γυναίκα με πούτσα κατευθείαν να την πείτε τραβελι... Ρε τι είστε εσείς!:grin:
Χωριατης είμαι ρε τύπε από το χωριό που να ξέρω.

Μαύρο μόνο στην τηλεόραση έχω δει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Ρε μάγκες επειδή μάλλον τα ελληνικά μου δεν είναι καλά ,μόνο πανεπιστήμιο έχω βγάλει , τελικά κοπέλα η τραβελι βιάστηκε ;
θα προσπαθήσω να βάλω το λιθαράκι μου, με τα λίγα ελληνικά που ξέρω, από τα συμφραζόμενα
1. Το άρθρο γράφει ότι ήταν τρανς, άρα όχι γυναίκα
2. Το άρθρο γράφει ότι βιάστηκε κατά φύση. Κι επειδή δεν είναι εύκολο μια πούτσα να μπήκε μέσα σε άλλη πούτσα, θεωρώ ότι το όν που ΚΑΤΗΓΓΕΙΛΕ ότι βιάστηκε έχει κόψει το παπάρι του, κι έχει μετατρέψει την αρχιδοσακούλα του σε ομοίωμα εισόδου γυναικείου Κόλπου
3. Μετά από αυτή τη διαδικασία, οποιοσδήποτε άντρας κάνει τα παραπάνω ονομάζεται γυναίκα, και είναι γυναίκα. Αν κάποιο άλλο άτομο διαφωνήσει, ο όχλος με τα μπλε, ροζ, φούξια, πράσινα μαλλιά θα κάνει διαδήλωση για να πολεμήσει το misgendering που κάνει η Πατριαρχία
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
Η ΠΑΠΑΡΙΑ Η ΚΑΜΑΡΩΤΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.
Ήταν στην Αλεξάνδρας, ξαφνικά βρέθηκε στην Κυψέλης, και πήγε ανάποδα προς το Πεδίον του Άρεως...
Μετά, της επιτέθηκαν και τη βίασαν πάρα φύσει (όχι πάρα ΦΥΣΗ, Τουρκαλβανέ δημοσιογράφε) και ΚΑΤΑ ΦΥΣΕΙ
ΠΟΥ; ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ;
Το μουνί της ΜΑΝΑΣ ΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΤΟΙ Τουρκαλβανοί δημοσιογράφοι. Δεν ξέρετε τη γεωγραφία και τα τοπωνύμια της πόλης σας. Δε γράφετε σωστά ελληνικά. Δε διασταυρώνετε ποτέ την ακρίβεια των πληροφοριών σας
ΓΑΜΙΕΣΤΕ!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
θα προσπαθήσω να βάλω το λιθαράκι μου, με τα λίγα ελληνικά που ξέρω, από τα συμφραζόμενα
1. Το άρθρο γράφει ότι ήταν τρανς, άρα όχι γυναίκα
2. Το άρθρο γράφει ότι βιάστηκε κατά φύση. Κι επειδή δεν είναι εύκολο μια πούτσα να μπήκε μέσα σε άλλη πούτσα, θεωρώ ότι το όν που ΚΑΤΗΓΓΕΙΛΕ ότι βιάστηκε έχει κόψει το παπάρι του, κι έχει μετατρέψει την αρχιδοσακούλα του σε ομοίωμα εισόδου γυναικείου Κόλπου
3. Μετά από αυτή τη διαδικασία, οποιοσδήποτε άντρας κάνει τα παραπάνω ονομάζεται γυναίκα, και είναι γυναίκα. Αν κάποιο άλλο άτομο διαφωνήσει, ο όχλος με τα μπλε, ροζ, φούξια, πράσινα μαλλιά θα κάνει διαδήλωση για να πολεμήσει το misgendering που κάνει η Πατριαρχία
Καμία μόνη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
εκτός κι αν είναι 12χρονο κορίτσι, το οποίο απήγαγε και βίασε κάποια Λεσβία. Δεν έγινε κάποια διαδήλωση για την Μαρκέλλα, αν θυμάμαι καλά
Πως τολμάς σεξιστή εκπρόσωπε της πατριαρχίας ;

Η καταπίεση που υπέστη η κυρία από το λευκό ανδρικό προνόμιο την οδήγησε σε αυτή την πράξη.

Και όπως είναι η νέα μόδα στην Αμερική , οι παιδόφιλοι πρέπει να ονομάζονται άτομα που έλκονται από ανήλικους.

Για αυτό στέλνουμε και τις τρανς στα σχολεία να διδάξουν τα παιδιά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Πως τολμάς σεξιστή εκπρόσωπε της πατριαρχίας ;

Η καταπίεση που υπέστη η κυρία από το λευκό ανδρικό προνόμιο την οδήγησε σε αυτή την πράξη.

Και όπως είναι η νέα μόδα στην Αμερική , οι παιδόφιλοι πρέπει να ονομάζονται άτομα που έλκονται από ανήλικους.

Για αυτό στέλνουμε και τις τρανς στα σχολεία να διδάξουν τα παιδιά
η προφητεία του Όργουελ επαληθεύεται σιγά σιγά. Αν και δεν ήταν προφητεία, με την πραγματική έννοια. Είχε δει καθαρά που θα οδηγούνταν το Σύστημα. Ένα από τα εργαλεία του θα ήταν η αλλαγή των λέξεων, ώστε να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε. Η λέξη γυναίκα βρίσκεται υπό διωγμό. Είναι Birthing People, Vagina owners, menstruators κλπ. Στην οικογένεια είναι ο Lactaiting Parent, θα δούμε πολλά τραγικά ακόμα. Και γι αυτή τη νέα Αμερικάνικη Μόδα, έχει ήδη γίνει μια τέτοια παρουσία στη χώρα μας. Αλίμονο να μην τους αντιγράφαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom