Νέα

Τι είναι ο βιασμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreakx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το πολυεκτίμησα το στυλάκι σου, φίλε μου. Άξιος της μοίρας μου είμαι ούτως ή αλλέως, γιατί τη μοίρα μου τη φτιάχνω μόνος μου, όπως και όλοι μας άλλωστε. Ανάμεσα στο πόνημα ενός επιστήμονα σαν το God Delusion (το οποίο έχω διαβάσει) και την (όπως και εσύ την χαρακτηρίζεις) προπαγάνδα του οποιουδήποτε ή το "Εβραίοι, όλη η αλήθεια" (τα οποία και δεν πρόκειται να διαβάσω) μέγα χάσμα εστήρικται.
E είδες κουβέντα για το ταλμούδ ο δικός σου...
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Δεν προσπαθώ να παραχαράξω κανέναν αποτυχημένο ζωολόγο που ζει βγάζοντας χυδαίες ταινίες περί της αθείας, τον έχουν αφορίσει και όλος ο επιστημονικός κόσμος ξέρει ότι είναι κομπογιαννίτης και απατεώνας λόγω της γελοίας βιολογικής του θεωρίας και της εναλλακτικής φαρμακευτικής που υποστηρίζει

Αυτός είναι ο νόμος τωρα.. δεν έχω κανένα πρόβλημα, ίσα ίσα εσείς έχετε μιας και είστε αγάμητοι... ανάγκη έχετε και σταματήστε να προσβάλλετε, κοιταχτείτε στον καθρέφτη..

Παιδάκι μου, αναλφάβητος είσαι τελικά? Αν όχι, είμαι της γνώμης πως είσαι απλώς ηλίθιος, αν όχι ιδιώτης. Αυτά από μένα, και ελπίζω να μην οδηγείς, γιατί πραγματικά ανησυχώ για τη ζωή μου...
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
                                      Τι είναι ο βιασμός


Αυτό που θα πάθεις...αν βρέθεις με ένα ή περισσότερα απο τα μέλη του site στον ίδιο χώρο
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδή θα ανταμειφθώ πλουσιοπάροχα !
ΕΓΩ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ ΒΑΨΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ΄΄ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΤΟ Σ ΑΓΑΠΩ!ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΛΟΥΣΕΣ ΜΕ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ Μ'ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ!!!
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Παιδάκι μου, αναλφάβητος είσαι τελικά? Αν όχι, είμαι της γνώμης πως είσαι απλώς ηλίθιος, αν όχι ιδιώτης. Αυτά από μένα, και ελπίζω να μην οδηγείς, γιατί πραγματικά ανησυχώ για τη ζωή μου...
In his role as professor for public understanding of science, Dawkins has been a critic of pseudoscience and alternative medicine. His 1998 book Unweaving the Rainbow takes John Keats' accusation that, by explaining the rainbow, Isaac Newton had diminished its beauty, and argues for the opposite conclusion. He suggests that deep space, the billions of years of life's evolution, and the microscopic workings of biology and heredity contain more beauty and wonder than do "myths" and "pseudoscience".[119]

πηγή wiki.

Όσο για τις χυδαίες ταινίες προφανώς δεν μπορείς να το καταλάβεις μιας και η Πίστη δεν είναι για τους χαζούς.

Όσο για την επίσημη στάση της Εκκλησίας που προφανώς δεν ακούγεται..
Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.catholiceducation.org/articles/science/sc0078.html[/code[/URL]]

Τα βασικά επιχειρήματα τα ίδια όπως και στο zeitgay , απλά gtp (θυμίζει και γυναίκα..) και ναι έχω δίπλωμα.
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
                                      Τι είναι ο βιασμός


Αυτό που θα πάθεις...αν βρέθεις με ένα ή περισσότερα απο τα μέλη του site στον ίδιο χώρο
Ναι ρε άντρες με τα όλα σας , έχω πάει σε μπουρδέλο , δεν έπαθα τπτ.. :cheesy:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
ΕΓΩ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ ΒΑΨΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ΄΄ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΤΟ Σ ΑΓΑΠΩ!ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΛΟΥΣΕΣ ΜΕ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ Μ'ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ!!!

Αρκάνς ρίξε του ένα βιασμό να μάθει και εμπράκτως τι σημαίνει
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
ΕΓΩ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ ΒΑΨΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ΄΄ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΤΟ Σ ΑΓΑΠΩ!ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΛΟΥΣΕΣ ΜΕ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΝΑ Μ'ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ!!
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
In his role as professor for public understanding of science, Dawkins has been a critic of pseudoscience and alternative medicine. [...] He suggests that deep space, the billions of years of life's evolution, and the microscopic workings of biology and heredity contain more beauty and wonder than do "myths" and "pseudoscience".


Όσο για τις χυδαίες ταινίες προφανώς δεν μπορείς να το καταλάβεις μιας και η Πίστη δεν είναι για τους χαζούς.

Τα βασικά επιχειρήματα τα ίδια όπως και στο zeitgay , απλά gtp (θυμίζει και γυναίκα..) και ναι έχω δίπλωμα.

Ορισμοί των όρων critic στο Διαδίκτυο σε Αγγλικά:

anyone who expresses a reasoned judgment of something
someone who frequently finds fault or makes harsh and unfair judgments
wordnet.princeton.edu/perl/webwn

Η άλλη ταινία λέγεται zeitgeist και όχι zeitgay, και δεν έχει καμία σχέση με τον Dawkins. Αμόρφωτε. Επαρχιώτη.

Ναι, δεν μπορώ να καταλάβω τα περί "χυδαίων ταινιών". Είμαι άθεος και μαγκιά μου.

Για το ότι οδηγείς, απογοητεύομαι. Αναρωτιόμουν πώς διασχίζεις το δρόμο πεζός όταν δεν έχει φανάρια.

Είλωτα.
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Ορισμοί των όρων critic στο Διαδίκτυο σε Αγγλικά:

anyone who expresses a reasoned judgment of something
someone who frequently finds fault or makes harsh and unfair judgments
wordnet.princeton.edu/perl/webwn

Η άλλη ταινία λέγεται zeitgeist και όχι zeitgay, και δεν έχει καμία σχέση με τον Dawkins. Αμόρφωτε. Επαρχιώτη.

Ναι, δεν μπορώ να καταλάβω τα περί "χυδαίων ταινιών". Είμαι άθεος και μαγκιά μου.

Για το ότι οδηγείς, απογοητεύομαι. Αναρωτιόμουν πώς διασχίζεις το δρόμο πεζός όταν δεν έχει φανάρια.

Είλωτα.
Μην απαντας αλλο στον μαλακα. Γι'αυτο ζει και αναπνεει. Μπας και του δωσει καποιος προσοχη. Φιλικα.
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Αργώ, αλλά σε πιάνω, Arcans...

Ο dreakx δεν υπάρχει. Υπάρχει το ομοίωμά του κάθε φορά. Η μάσκα του κάθε φορά. Το ομοίωμα το οποίο καλύπτει ένα προηγούμενο ομοίωμα, ad infinitum, σαν το κρεμμύδι, όπου κανείς, βγάζοντας τις μάσκες, τα ομοιώματα, μπορεί να φτάσει στο μηδέν, στο τίποτα. Αυτός που είναι κάτι είναι ο μη-dreakx, ο αντι-dreakx.
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Μην απαντας αλλο στον μαλακα. Γι'αυτο ζει και αναπνεει. Μπας και του δωσει καποιος προσοχη. Φιλικα.

Ναι, δίκιο έχεις.

Ο dreakx δεν υπάρχει. Υπάρχει το ομοίωμά του κάθε φορά. Η μάσκα του κάθε φορά. Το ομοίωμα το οποίο καλύπτει ένα προηγούμενο ομοίωμα, ad infinitum, σαν το κρεμμύδι, όπου κανείς, βγάζοντας τις μάσκες, τα ομοιώματα, μπορεί να φτάσει στο μηδέν, στο τίποτα. Αυτός που είναι κάτι είναι ο μη-dreakx, ο αντι-dreakx.
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Να κοιτάξεις τα τελευταία λόγια του Ηγέτη για το ξανθό γένος που διεφαίνετο πως θα επικρατήσει. Η επιλογή είναι του άντρα με @@. Αν δεν θέλεις εσύ να παραδεχτείς την φύση σου απλά να σου θυμίσω την Νύχτα των Μεγάλων Μαχαιριών (Rohm)

Was Hitler a GAY ??  :think:

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μην απαντας αλλο στον μαλακα. Γι'αυτο ζει και αναπνεει. Μπας και του δωσει καποιος προσοχη. Φιλικα.
Εγώ τι σας έλεγα τις προάλλες - το έχει ματώσει :zombie: κι εσείς του δίνετε σημασία?

Μπζζζζ - στόκε με Ph.D. - talk to the hand. :uglystupid:
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
:offtopic:....αλλα ειδες το illuminati?

Όχι, σιχαίνομαι τον Dan Brown. Σόρι.


Ο dreakx δεν υπάρχει. Υπάρχει το ομοίωμά του κάθε φορά. Η μάσκα του κάθε φορά. Το ομοίωμα το οποίο καλύπτει ένα προηγούμενο ομοίωμα, ad infinitum, σαν το κρεμμύδι, όπου κανείς, βγάζοντας τις μάσκες, τα ομοιώματα, μπορεί να φτάσει στο μηδέν, στο τίποτα. Αυτός που είναι κάτι είναι ο μη-dreakx, ο αντι-dreakx.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom