Νέα

Τι είναι ο βιασμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreakx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Ο Ορισμός του Βιασμού: Βιασμός είναι όταν μια γκόμενα πάρει τα χύσια σου (χωρίς να μεσολαβεί καπότα)
                      μέσα στην μήτρα της χωρίς εσύ να το θέλεις.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ο Ορισμός του Βιασμού: Βιασμός είναι όταν μια γκόμενα πάρει τα χύσια σου (χωρίς να μεσολαβεί καπότα)
                      μέσα στην μήτρα της χωρίς εσύ να το θέλεις.
εσι τελιακ ισε καθιγιτισ παροτι ισε αριστεροσ
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
πωπω ο τρελλος βρηκε το δασκαλο του.
βοθρε εισαι απεχτος συνεχισε γερα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
ρε σι εδο αναλιουνε σε ιψιλο επιπεδο τι σιζιτισι
Όχι , εγώ αναλύω σε υψηλό επίπεδο διότι μόνο εγώ διαθέτω υψηλό επίπεδο. Οι υπόλοιποι έχετε εκπέσει εις το περιθώριον της κοινωνίας σαν το έκζεμα τον arcans..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Όχι , εγώ αναλύω σε υψηλό επίπεδο διότι μόνο εγώ διαθέτω υψηλό επίπεδο. Οι υπόλοιποι έχετε εκπέσει εις το περιθώριον της κοινωνίας σαν το έκζεμα τον arcans..
εφχαρσιτο φιλε μαθε με κε μενα ,θελο να μαθο να γραφο διμοτικοκαθαρεβουσιακα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.670
Πόντοι
22.785
Όχι , εγώ αναλύω σε υψηλό επίπεδο διότι μόνο εγώ διαθέτω υψηλό επίπεδο. Οι υπόλοιποι έχετε εκπέσει εις το περιθώριον της κοινωνίας σαν το έκζεμα τον arcans..
ι αναλισι γινετε αποψε σε χερτζ
κ ο φιλος δεν ακολουθι
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
Όχι , εγώ αναλύω σε υψηλό επίπεδο διότι μόνο εγώ διαθέτω υψηλό επίπεδο. Οι υπόλοιποι έχετε εκπέσει εις το περιθώριον της κοινωνίας σαν το έκζεμα τον arcans..
φιλε εισαι σε καλα χερια σημερα.εγω σε γραφω στα αρχιδια μου εντελως.ετσι και αλλιως με αυτους που μιλας ειναι οι ειδικοι σε περιπτωσεις σαν την δικη σου.θα σε στειλουν μια ωρα αρχιτερα στο τρελλαδικο και θα σωθεις φιλε.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.670
Πόντοι
22.785
φιλε εισαι σε καλα χερια σημερα.εγω σε γραφω στα αρχιδια μου εντελως.ετσι και αλλιως με αυτους που μιλας ειναι οι ειδικοι σε περιπτωσεις σαν την δικη σου.θα σε στειλουν μια ωρα αρχιτερα στο τρελλαδικο και θα σωθεις φιλε.
αγαπιτε σε πιουσ αναφερεσε :think: :think: :think:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
φιλε εισαι σε καλα χερια σημερα.εγω σε γραφω στα αρχιδια μου εντελως.ετσι και αλλιως με αυτους που μιλας ειναι οι ειδικοι σε περιπτωσεις σαν την δικη σου.θα σε στειλουν μια ωρα αρχιτερα στο τρελλαδικο και θα σωθεις φιλε.
φιλε εγο εχο κλισι σουτιτα σε ιδριμα στο δορομοκαιτιο ,καθε μερα εχι κομποστα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μόλις έλαβα έλαβα μήνυμα που έλεγε τα εξής :
[size=10pt]Φίλε στα bourdela tv κυριαρχεί μία συγκεκριμένη ρουφιανο-κλίκα ανθρώπων που σχετίζονται με την ιδιοκτησία (και στην οποία ρουφιανο-κλίκα ανήκουν οι 2-3 γκόμενες που παίζουν και που χρησιμοποιούν πολλά nick) η οποία ρουφιανο-κλίκα θα σου επιτίθεται συντονισμένα, με οποιοδήποτε και από τα μέλη της και αν έρθεις σε αντιπαράθεση.[/size]

AAAAAAAAAXAXXAXAXXAXAXXAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAXXAXAXAXAAAAAAA  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αχαχαχχαχααααααα ρε τον ατιμο αχαχαχχαχαααααααα
εγώ τρούπα είμαι, πότε σου επιτέθηκα;  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κατο τα χερια απο το κπτεν Ντρεκ ινε φιλοσ μου,οπιοσ τον πιραξι θα του μαθο πολα κε ορεα πραματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom