Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.963
Κριτικές
180
Like
41.419
Πόντοι
21.896
Εγώ ξέρω ότι στον Άρειο πάγο δικαιώθηκαν τα αδέρφια που είχαν διάφορες με το θείο τους Θεοδώρου εδώ κ χρόνια


Δλδ εκτός από το θείο τους έχουν δικαστήρια κ με τον πατέρα τους ;;;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Άλλος ένας μαλάκας που δεν ξέρει ανάγνωση ή δεν μπορεί να κατανοήσει το κείμενο. Αυτό ήταν απάντηση σε αυτό που είπες για κληρονομιά. Και ο DPG και οι αδερφοί Μακ Ντακ κληρονομιά πήραν.
Επίσης όσο και να με βρίζεις επειδή δεν έχεις να πεις κάτι άλλο δεν ξεπλένει το γαμήσι που φάγατε στους τελικούς.
ΠΟΥΤΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.
Θα αργήσει πολύ να περάσει ο πόνος γι αυτό βρισε όσο θες.
Της ψωλης σου χαβα.

Δεν πρόκειται να βρεις δικιο που να γαμιεσαι!

Τα αδέρφια δεν πηραν ποτε κληρονομια. Ενω ήταν ακομα στην ζωη ο πατερας τους, τους ειχε χαρισει καποιες εταιριες στον Παναμα να δουλευουν και να βγαζουν! Αλλο δωρεα αλλο κληρονομια!
Αυτες τι εταιριες πηγε στα δικαστηρια του Παναμα και τις ζητουσε πισω μιας και η γυναικα του τον εστρεψε εναντίον των παιδιων του! Τα αδερφια δεν τα ενοιαζε τι θα κανει με την υπολοιπη περιουσια του, δικια του ητανε, αλλά δεν θα επετρεπαν να τα φαει ολα μια ξενη και ετσι αντέδρασαν και αμύνθηκαν, και απεδειξαν οτι δεν ηταν αχαριστα προς τον πατερα τους και δικαιωθηκαν. (Μιας και η αιτιολογια επιστροφης δωρεας ηταν η αχαριστία)
Αλλο δωρεα αλλο κληρονομια. Κληρονομια παιρνεις όταν εχει πεθανει ο γονιος. Οταν ειναι εν ζωή είναι δωρεα.

Επισης, οι δηλωσεις που εβαλες του συγχωρεμενου του Κωνσταντινου , ελεγχτηκαν ως κατασκευασμενες.

Οσο για τον Σλουκα και τον πρεζακια σας, χειροτερος και απο αεκτζη καταντησες που γαμησε μετα απο καμια δεκαπενταρια χρονια στην φυλακη και εσυ και ολοι σας.
Βαλτον αλλη μια τωρα γιατι νομιζεις οτι μας πικαρεις ετσι
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
760
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
366
Παιδιά... Αφήστε τα βαζελακια να κάνουν πιπες σε αυτόν που τους έλεγε "γαμω τον παναθηναϊκό και την 13 σας ολη"... Μην ασχολείσαι με αυτούς... Αυτοί μια ζωή κάγκελα θα βάφουν... Και όπως τους έλεγα και χτες... Λένε για το μπάσκετ αλλά και εκεί 2 είναι και 150 ευρωλιγκες να πάρουν... Τους τσούζει τόσο πολύ γιαυτό λένε μαλακιες και το ξέρουν και οι ίδιοι!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Παιδιά... Αφήστε τα βαζελακια να κάνουν πιπες σε αυτόν που τους έλεγε "γαμω τον παναθηναϊκό και την 13 σας ολη"... Μην ασχολείσαι με αυτούς... Αυτοί μια ζωή κάγκελα θα βάφουν... Και όπως τους έλεγα και χτες... Λένε για το μπάσκετ αλλά και εκεί 2 είναι και 150 ευρωλιγκες να πάρουν... Τους τσούζει τόσο πολύ γιαυτό λένε μαλακιες και το ξέρουν και οι ίδιοι!!!
Ρε συ, εδω κατηγορει τον χελ οτι αδυνατει να αναγνωσει και να κατανοησει το κειμενο ενω ξεκαθαρα εχει γραψει ο ιδιος για τον Αγελοπουλο και τα παιδια του. Εκτος οτι ο ιδιος δεν ξερει τι σημαινει δωρεα και τι κληρονομια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
760
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
366
Προσπαθούν να ξεχάσουν τον Σπανουλη ακόμα!!!! Τσούζει πολύ λέμε..... Γαμησε τους....
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.853
Like
5.975
Πόντοι
1.056
Η ουσία είναι οτι έχει μολυνθεί το νήμα του Αυτοκράτορα του ελληνικού αθλητισμού με τρολοποστ πιπαδόρων του πρεζάκια.
Γνώμη μου είναι να μεταφερθούν αυτά τα σχόλια στο νήμα Θέλει να με κάνει πουτάνα, δεν του χαλάω χατίρι που ταιριαζουν καλυτερα. Πολύ ασχοληθήκαμε με τους υποτακτικούς πατουσάκηδες.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Γνώμη μου είναι να μεταφερθούν αυτά τα σχόλια στο νήμα Θέλει να με κάνει πουτάνα, δεν του χαλάω χατίρι που ταιριαζουν καλυτερα
@antisthenis

Δεν ειναι κακη ιδεα η μεταφορα των post αυτων στο συγκεκριμενο νημα που λεει ο αδερφος παραπανω.
Παρακαλω, να εξεταστει το αιτημα του αδερφου daystalker.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
33
Like
5.356
Πόντοι
4.096
Η ουσία είναι οτι έχει μολυνθεί το νήμα του Αυτοκράτορα του ελληνικού αθλητισμού με τρολοποστ πιπαδόρων του πρεζάκια.
Γνώμη μου είναι να μεταφερθούν αυτά τα σχόλια στο νήμα Θέλει να με κάνει πουτάνα, δεν του χαλάω χατίρι που ταιριαζουν καλυτερα. Πολύ ασχοληθήκαμε με τους υποτακτικούς πατουσάκηδες.
Δικο σας ειναι κι αυτο ,ε τυπε?
Αφιερωμενο στον dpg?
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Της ψωλης σου χαβα.

Δεν πρόκειται να βρεις δικιο που να γαμιεσαι!

Τα αδέρφια δεν πηραν ποτε κληρονομια. Ενω ήταν ακομα στην ζωη ο πατερας τους, τους ειχε χαρισει καποιες εταιριες στον Παναμα να δουλευουν και να βγαζουν! Αλλο δωρεα αλλο κληρονομια!
Αυτες τι εταιριες πηγε στα δικαστηρια του Παναμα και τις ζητουσε πισω μιας και η γυναικα του τον εστρεψε εναντίον των παιδιων του! Τα αδερφια δεν τα ενοιαζε τι θα κανει με την υπολοιπη περιουσια του, δικια του ητανε, αλλά δεν θα επετρεπαν να τα φαει ολα μια ξενη και ετσι αντέδρασαν και αμύνθηκαν, και απεδειξαν οτι δεν ηταν αχαριστα προς τον πατερα τους και δικαιωθηκαν. (Μιας και η αιτιολογια επιστροφης δωρεας ηταν η αχαριστία)
Αλλο δωρεα αλλο κληρονομια. Κληρονομια παιρνεις όταν εχει πεθανει ο γονιος. Οταν ειναι εν ζωή είναι δωρεα.

Επισης, οι δηλωσεις που εβαλες του συγχωρεμενου του Κωνσταντινου , ελεγχτηκαν ως κατασκευασμενες.

Οσο για τον Σλουκα και τον πρεζακια σας, χειροτερος και απο αεκτζη καταντησες που γαμησε μετα απο καμια δεκαπενταρια χρονια στην φυλακη και εσυ και ολοι σας.
Βαλτον αλλη μια τωρα γιατι νομιζεις οτι μας πικαρεις ετσι
Δεν είναι κληρονομιά, είναι δωρεά. Αν είναι να παίξουμε με τις λέξεις τότε και ο Σλούκας δεν σας γάμησε, έρωτα σας έκανε λίγο βίαιο. Γι αυτό σας έμεινε αξέχαστος.
Ο επόμενος παρακαλώ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Δεν είναι κληρονομιά, είναι δωρεά. Αν είναι να παίξουμε με τις λέξεις τότε και ο Σλούκας δεν σας γάμησε, έρωτα σας έκανε λίγο βίαιο. Γι αυτό σας έμεινε αξέχαστος.
Ο επόμενος παρακαλώ
Μπε μπε μπε, ακομα τον Σλουκα? Οταν δεν εχει να απαντησει κατι ο μπεμπακος το γυρναει στον Σλουκα.
Καμια πιο σοβαρη απαντηση εχεις να δωσεις;
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Ρε συ, εδω κατηγορει τον χελ οτι αδυνατει να αναγνωσει και να κατανοησει το κειμενο ενω ξεκαθαρα εχει γραψει ο ιδιος για τον Αγελοπουλο και τα παιδια του. Εκτος οτι ο ιδιος δεν ξερει τι σημαινει δωρεα και τι κληρονομια.
Είτε δωρεά, είτε κληρονομια η ουσία είναι η ίδια. Κάποιος σου δίνει λεφτά που δεν τα έχεις δουλέψει.
Τα υπόλοιπα είναι πιπες σαν κι αυτές που κάνατε στον Σλούκα.
ΠΟΝΕΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Είτε δωρεά, είτε κληρονομια η ουσία είναι η ίδια. Κάποιος σου δίνει λεφτά που δεν τα έχεις δουλέψει.
Τα υπόλοιπα είναι πιπες σαν κι αυτές που κάνατε στον Σλούκα.
ΠΟΝΕΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
Εισαι τελειως χαζος! Δεν τους εδωσε λεφτα! Τους εδωσε δουλειες! Παρτε και δουλεψτε και ο,τι κανετε ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ προκοπη σας! Τις μεγαλωσετε; Χαλαλι σας! Τα κανετε σταχτη και μπουρμπερη; Να πατε να γαμηθειτε!
Λεφτα ειναι λεφτα. Δουλεια ειναι δουλεια. Σου δινει ο αλλος να δουλεψεις να βγαλεις μονος σου με τον ιδρωτα σου οχι ετοιμα λεφτα.

Κοψε την πρωινη ρε πουλακι μου!
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Εισαι τελειως χαζος! Δεν τους εδωσε λεφτα! Τους εδωσε δουλειες! Παρτε και δουλεψτε και ο,τι κανετε ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ προκοπη σας! Τις μεγαλωσετε; Χαλαλι σας! Τα κανετε σταχτη και μπουρμπερη; Να πατε να γαμηθειτε!
Λεφτα ειναι λεφτα. Δουλεια ειναι δουλεια. Σου δινει ο αλλος να δουλεψεις να βγαλεις μονος σου με τον ιδρωτα σου οχι ετοιμα λεφτα.

Κοψε την πρωινη ρε πουλακι μου!
Αααα τώρα το κατάλαβα.
Ξέρεις κανέναν να μου δώσει καμιά εταιρεία κι εμένα;;;
Να δουλέψω όχι να μου χαρισει λεφτά.
Λες για μένα κι εσύ τον έχεις κάνει λάστιχο.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.630
Κριτικές
167
Like
86.167
Πόντοι
46.423

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Αααα τώρα το κατάλαβα.
Ξέρεις κανέναν να μου δώσει καμιά εταιρεία κι εμένα;;;
Να δουλέψω όχι να μου χαρισει λεφτά.
Λες για μένα κι εσύ τον έχεις κάνει λάστιχο.
Δεν ξερω τυπε. Αν ο γονιος σου εχει ας σου δωσει αυτος. Υποψιν, μαζι με την δουλεια και τα κερδη της σου παραχωρει και τις παγιες υποχρεωσεις της. Υπαλλήλους, δικηγορους, λογιστες, φθορες αν ενα deal δεν παει καλα να πληρωσεις και το ντουφεκι που θα βγει. Δεν ειναι μονο κερδη μια δουλεια, εχει και γαμησια. Αλλο τοσο εχει και γαμησια και πολυ ιδρωτα για να δικαιωσεις τον εαυτο σου και τον γονιο σου που στα χαρισε για να ζεις σαν ανθρωπος με ευθυνες και που δημιουργει και που εχει σκοπο να προκοψει στην ζωη του και οχι σαν χαραμοφαης πλούσιογιος.
Και μετα ελα να μας πεις τι θα εκανες αν καποια του επαιρνε τα μυαλα και στα ζηταγε πισω για να τα δωσει σε μια ξενη και την κορη της ενω θα ειχες γαμηθει να κανεις ολα αυτα παραπανω για τους λόγους που σου ειπα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.922
Like
23.529
Πόντοι
6.256
Δεν είναι κληρονομιά, είναι δωρεά. Αν είναι να παίξουμε με τις λέξεις τότε και ο Σλούκας δεν σας γάμησε, έρωτα σας έκανε λίγο βίαιο. Γι αυτό σας έμεινε αξέχαστος.
Ο επόμενος παρακαλώ
Μου αρεσει ρε λαγοκοτα που γραφεις ολο μαλακιες και νομιζεις οτι ταπωνεις κοσμο...αν δεν εισαι παιδακι μιλαμε για τερμα καθυστερημενο.:tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αααα τώρα το κατάλαβα.
Ξέρεις κανέναν να μου δώσει καμιά εταιρεία κι εμένα;;;
Να δουλέψω όχι να μου χαρισει λεφτά.
Λες για μένα κι εσύ τον έχεις κάνει λάστιχο.
Καμμια Πακιστανοπουτσα θα σου δωσουμε να πας να γαμηθεις να μην μας ζαλιζεις υστερικια.....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Μου αρεσει ρε λαγοκοτα που γραφεις ολο μαλακιες και νομιζεις οτι ταπωνεις κοσμο...αν δεν εισαι παιδακι μιλαμε για τερμα καθυστερημενο.:tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καμμια Πακιστανοπουτσα θα σου δωσουμε να πας να γαμηθεις να μην μας ζαλιζεις υστερικια.....
Οχι δεν ταπωνω κόσμο.
Απλώς σας έχω πάει γαμιώντας.
ΠΟΎΤΣΑ ΜΈΧΡΙ ΤΑ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.922
Like
23.529
Πόντοι
6.256
Οχι δεν ταπωνω κόσμο.
Απλώς σας έχω πάει γαμιώντας.
ΠΟΎΤΣΑ ΜΈΧΡΙ ΤΑ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ
Εισαι τερμα ηλιθιος κομπλεξακο....καθε βραδυ βλεπεις εφιαλτες με τους κοκκινους γαμιαδες σου.:2funny:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Μου αρεσει ρε λαγοκοτα που γραφεις ολο μαλακιες και νομιζεις οτι ταπωνεις κοσμο...αν δεν εισαι παιδακι μιλαμε για τερμα καθυστερημενο.:tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καμμια Πακιστανοπουτσα θα σου δωσουμε να πας να γαμηθεις να μην μας ζαλιζεις υστερικια.....
Ακομα δεν μπηκε στον κοπο να απαντησει στο τελευταιο ποστ αυτος που ξερει να ταπωνει. Μεχρι τωρα του εξηγουμε τι πηραν δωρεα απο τον πατερα τους. Να του πουμε και τι κληρονομησαν;

Κληρονομησαν την δικαστικη διαμαχη του πατερα τους με τον αδερφο του, Θεοδωρο Αγγελοπουλο. Μιας και η αποφαση δεν ειχε βγει μεχρι προσφατα. Και η διαμαχη αυτη κληρονομηθηκε απο τα αδερφια. Δικαιώθηκαν και εκει. Φαντασου @Mαλακα να ειχανε χασει την υποθεση τα αδερφια, θα επρεπε να πληρωσουν ισα με 80+ εκατομμυρια στον θειο τους!
Αυτα κληρονομησαν τα αδερφια, ΜΑΛΑΚΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom