Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.922
Like
23.529
Πόντοι
6.256
Ακκμα δεν μπηκε στον κοπο να απαντησει στο τελευταιο ποστ αυτος που ξερει να ταπωνει. Μεχρι τωρα του εξηγουμε τι πηραν δωρεα απο τον πατερα τους. Να του πουμε και τι κληρονομησαν;

Κληρονομησαν την δικαστικη διαμαχη του πατερα τους με τον αδερφο του, Θεοδωρο Αγγελοπουλο. Μιας και η αποφαση δεν ειχε βγει μεχρι προσφατα. Και η διαμαχη αυτη κληρονομηθηκε απο τα αδερφια. Δικαιώθηκαν και εκει. Φαντασου @Mαλακα να ειχανε χασει την υποθεση τα αδερφια, θα επρεπε να πληρωσουν ισα με 80+ εκατομμυρια στον θειο τους!
Αυτα κληρονομησαν τα αδερφια, ΜΑΛΑΚΑ!
Ελα ρε μαλακα το ατομο πρεπει να εχει κολλησει οτι αφροδισιο υπαρχει εκει εξω με τις βρωμοπουτανες στο Μεταξι που γαμιεται.Θα μου πεις αν δεν υπηρχαν και αυτες θα ειχε αυτοκτονησει οποτε παλι καλα....:confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Οχι δεν ταπωνω κόσμο.
Απλώς σας έχω πάει γαμιώντας.
ΠΟΎΤΣΑ ΜΈΧΡΙ ΤΑ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ
Με τον κωλο σου μας εχεις παει γαμιωντας. Το παραδεχομαι!

Βαλε μια Σλουκα τωρα παλι ή τον πρεζακια.
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Ακκμα δεν μπηκε στον κοπο να απαντησει στο τελευταιο ποστ αυτος που ξερει να ταπωνει. Μεχρι τωρα του εξηγουμε τι πηραν δωρεα απο τον πατερα τους. Να του πουμε και τι κληρονομησαν;

Κληρονομησαν την δικαστικη διαμαχη του πατερα τους με τον αδερφο του, Θεοδωρο Αγγελοπουλο. Μιας και η αποφαση δεν ειχε βγει μεχρι προσφατα. Και η διαμαχη αυτη κληρονομηθηκε απο τα αδερφια. Δικαιώθηκαν και εκει. Φαντασου @Mαλακα να ειχανε χασει την υποθεση τα αδερφια, θα επρεπε να πληρωσουν ισα με 80+ εκατομμυρια στον θειο τους!
Αυτα κληρονομησαν τα αδερφια, ΜΑΛΑΚΑ!
Στον πούτσο μου αν οι γουρλομάτηδες κληρονόμησαν ή ήταν δωρεά. Η ουσία είναι η ίδια.
Ο DPG κληρονόμησε την εντολή να γαμαει τον γαύρο όπου κι αν τον βρει.
Και το ακολουθεί κατά γράμμα.
Σας έχω ταπωσει στα αθλητικά και κωλοχτυπιέστε.
Στην καραψωλάρα μου λοιπόν οι δωρεές και οι κληρονομιες. Πούτσα ανελέητη
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Με τον κωλο σου μας εχεις παει γαμιωντας. Το παραδεχομαι!

Βαλε μια Σλουκα τωρα παλι ή τον πρεζακια.
Με το καβλί των 29 πόντων του Κωστάρα σας πάω γαμιώντας. Ακόμα να στρώσει το κωλί σας. Ελπιζατε στου κωλου τα 9μερα αλλά αυτό ισχύει έως 16 πόντους. Στους 29 αργεί πολύ
ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Ελα ρε μαλακα το ατομο πρεπει να εχει κολλησει οτι αφροδισιο υπαρχει εκει εξω με τις βρωμοπουτανες στο Μεταξι που γαμιεται.Θα μου πεις αν δεν υπηρχαν και αυτες θα ειχε αυτοκτονησει οποτε παλι καλα....:confused:
Το γυρίσαμε στο καλαματιανό;;;
Αφού σας γάμησα τώρα ασχολείστε με το αν γαμάω και ποιες γαμάω. Εφιάλτης σας έχω γίνει πουτανάκια.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Στον πούτσο μου αν οι γουρλομάτηδες κληρονόμησαν ή ήταν δωρεά. Η ουσία είναι η ίδια.
Ο DPG κληρονόμησε την εντολή να γαμαει τον γαύρο όπου κι αν τον βρει.
Και το ακολουθεί κατά γράμμα.
Σας έχω ταπωσει στα αθλητικά και κωλοχτυπιέστε.
Στην καραψωλάρα μου λοιπόν οι δωρεές και οι κληρονομιες. Πούτσα ανελέητη

Με το καβλί των 29 πόντων του Κωστάρα σας πάω γαμιώντας. Ακόμα να στρώσει το κωλί σας. Ελπιζατε στου κωλου τα 9μερα αλλά αυτό ισχύει έως 16 πόντους. Στους 29 αργεί πολύ
ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Ετσι ρε καριολη. Δεν εχεις τι να απαντησεις πλεον και το γυρισες στις κωλοτουμπεςκαι δεν σε νοιαζουν οι κληρονομιες και οι δωρεες.. Ετσι κανε κωλοτουμπες. Μια ζωη πουστηδες και κωλοτουμπες ολοι οι βαζελοι.

Ενα δυο ΧΟΠ ενα δυο ΧΟΠ!

Ετσι ρε καριολη. Δεν εχεις τι να απαντησεις πλεον και το γυρισες στις κωλοτουμπεςκαι δεν σε νοιαζουν οι κληρονομιες και οι δωρεες.. Ετσι κανε κωλοτουμπες. Μια ζωη πουστηδες και κωλοτουμπες ολοι οι βαζελοι.

Ενα δυο ΧΟΠ ενα δυο ΧΟΠ!


 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.922
Like
23.529
Πόντοι
6.256
Με το καβλί των 29 πόντων του Κωστάρα σας πάω γαμιώντας. Ακόμα να στρώσει το κωλί σας. Ελπιζατε στου κωλου τα 9μερα αλλά αυτό ισχύει έως 16 πόντους. Στους 29 αργεί πολύ
ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Σταματα να σκουζεις μωρη και πες μας για τοτε που σε εβαλε η χυσοπουτανα των 10ευρω να χυσεις στο προφυλακτικο και μετα εκλαιγες σαν μουνι στη τσατσα....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Σταματα να σκουζεις μωρη και πες μας για τοτε που σε εβαλε η χυσοπουτανα των 10ευρω να χυσεις στο προφυλακτικο και μετα εκλαιγες σαν μουνι στη τσατσα....
Μιλαμε εχει καψει κύτταρα το ατομο.
Τον κατουρας στο στομα και νομίζει οτι ειναι λεμονιτα.
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Σταματα να σκουζεις μωρη και πες μας για τοτε που σε εβαλε η χυσοπουτανα των 10ευρω να χυσεις στο προφυλακτικο και μετα εκλαιγες σαν μουνι στη τσατσα....
Βλέπω ότι σαν καλό πουτανάκι διαβάζεις ότι γράφω. Εγώ τουλάχιστον γαμάω, εσύ όχι γι αυτό και τα πολλά νεύρα.
Προσπάθησε να γαμήσεις αν μπορείς, όχι με τον κώλο όπως τώρα γιατί δεν πιάνει και ίσως σου φύγουν τα νευράκια.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.963
Κριτικές
180
Like
41.419
Πόντοι
21.896
Στον πούτσο μου αν οι γουρλομάτηδες κληρονόμησαν ή ήταν δωρεά. Η ουσία είναι η ίδια.
Ο DPG κληρονόμησε την εντολή να γαμαει τον γαύρο όπου κι αν τον βρει.
Και το ακολουθεί κατά γράμμα.
Σας έχω ταπωσει στα αθλητικά και κωλοχτυπιέστε.
Στην καραψωλάρα μου λοιπόν οι δωρεές και οι κληρονομιες. Πούτσα ανελέητη
Πώς μπορείς να αποθεώνει έναν πρεζακια που σας έβριζε ;;;

Σε ένας ο χοντρός επειδή δεν είχε πάρει την ΕΠΟ κ τον βριζανε ( επαναλαμβάνω όχι επειδή μας έβρισε ή δεν έβαζε λεφτά ΑΛΛΑ επειδή δεν είχε την ΕΠΟ κ αφηνε την ομάδα στα δόντια του Μελισσανίδη ) κ του τα χωνανε κ εσάς σας έβριζε κ επειδή σας πήρε ένα κύπελλο τον έχετε θεό

Αυτό δεν το καταλαβαίνω
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246
Πώς μπορείς να αποθεώνει έναν πρεζακια που σας έβριζε ;;;

Σε ένας ο χοντρός επειδή δεν είχε πάρει την ΕΠΟ κ τον βριζανε ( επαναλαμβάνω όχι επειδή μας έβρισε ή δεν έβαζε λεφτά ΑΛΛΑ επειδή δεν είχε την ΕΠΟ κ αφηνε την ομάδα στα δόντια του Μελισσανίδη ) κ του τα χωνανε κ εσάς σας έβριζε κ επειδή σας πήρε ένα κύπελλο τον έχετε θεό

Αυτό δεν το καταλαβαίνω
Προπερσι, που μας μαθαινανε προπαιδεια ντε, δεν ξεκινησανε ολοι να το βουλωνουνε και να αποθεώνουν τον Αλαφούζο απο εκει που τον βριζανε; Μολις το χασανε, ξεκινησαν παλι Αλαφουζο ψοφα. Βεβαια τους εγταιγε και ο κοβιντ. Ολο και κατι θα φταιει που χανει πρωταθληματα ο λαγος.

Ετσι ειναι και με τον πρεζακια.

Μια ζωη κωλοτουμπες. ΟΛΟΙ!
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Πώς μπορείς να αποθεώνει έναν πρεζακια που σας έβριζε ;;;

Σε ένας ο χοντρός επειδή δεν είχε πάρει την ΕΠΟ κ τον βριζανε ( επαναλαμβάνω όχι επειδή μας έβρισε ή δεν έβαζε λεφτά ΑΛΛΑ επειδή δεν είχε την ΕΠΟ κ αφηνε την ομάδα στα δόντια του Μελισσανίδη ) κ του τα χωνανε κ εσάς σας έβριζε κ επειδή σας πήρε ένα κύπελλο τον έχετε θεό

Αυτό δεν το καταλαβαίνω
Αν θες να μιλήσουμε σοβαρά θα σου κάτι. Ο DPG τα έβαλε με τους οργανωμένους γιατί δεν ήθελε βία στα γήπεδα. Κι αυτοί πήγαν στο σπίτι του και τον απειλούσαν. Κάτι μαλακιστηρια με παπάκια. Στην αγανάκτηση του έβρισε τον Παναθηναικο και καλά έκανε. Προέχει η ασφάλεια η δική του και της οικογένειας του. Δεν αναιρεί ότι έχει κάνει κι αυτός και η οικογένεια του. Δηλαδή θες να μας πεις ότι αντίστοιχα θα πήγαιναν στο σπίτι του χοντρού ή του τίγρη οργανωμένοι να τους απειλήσουν και σήμερα θα ζούσαν;;;;
Και αν ο Μαρινακης έλεγε γαμώ τον Ολυμπιακό θα τον κατηγορουσες;;; Δεν σε έχω για τόσο χαζό.
Για μένα τα αθλητικά τελειώνουν στο γήπεδο και κόσμια. Τα υπόλοιπα είναι για παιδάκια πρεζωμενα και δεν με αντιπροσωπεύουν.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.963
Κριτικές
180
Like
41.419
Πόντοι
21.896
Αν θες να μιλήσουμε σοβαρά θα σου κάτι. Ο DPG τα έβαλε με τους οργανωμένους γιατί δεν ήθελε βία στα γήπεδα. Κι αυτοί πήγαν στο σπίτι του και τον απειλούσαν. Κάτι μαλακιστηρια με παπάκια. Στην αγανάκτηση του έβρισε τον Παναθηναικο και καλά έκανε. Προέχει η ασφάλεια η δική του και της οικογένειας του. Δεν αναιρεί ότι έχει κάνει κι αυτός και η οικογένεια του. Δηλαδή θες να μας πεις ότι αντίστοιχα θα πήγαιναν στο σπίτι του χοντρού ή του τίγρη οργανωμένοι να τους απειλήσουν και σήμερα θα ζούσαν;;;;
Και αν ο Μαρινακης έλεγε γαμώ τον Ολυμπιακό θα τον κατηγορουσες;;; Δεν σε έχω για τόσο χαζό.
Για μένα τα αθλητικά τελειώνουν στο γήπεδο και κόσμια. Τα υπόλοιπα είναι για παιδάκια πρεζωμενα και δεν με αντιπροσωπεύουν.
Δέχομαι τη δικαιολογία που μου θέτεις αλλά θα μπορούσε να βγει ο dpg κ μα πει συγγνώμη που έβρισκα τον ΠΑΟ ,συγγνώμη στους υπόλοιπους φίλους του ΠΑΟ ...αλλά δεν το έκανε.

Γενικά είναι ένας τύπος που σε οποιαδήποτε άλλη χώρα του κοσμου θα ήταν δια βίου αποκλεισμένος από κάθε αθλητική δραστηριότητα τουλάχιστον ως παράγοντας .....επικυνδυνος για την ειρήνη κ ασφάλεια του αθλήματος
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.361
Κριτικές
2
Like
16.865
Πόντοι
3.556
Δέχομαι τη δικαιολογία που μου θέτεις αλλά θα μπορούσε να βγει ο dpg κ μα πει συγγνώμη που έβρισκα τον ΠΑΟ ,συγγνώμη στους υπόλοιπους φίλους του ΠΑΟ ...αλλά δεν το έκανε.

Γενικά είναι ένας τύπος που σε οποιαδήποτε άλλη χώρα του κοσμου θα ήταν δια βίου αποκλεισμένος από κάθε αθλητική δραστηριότητα τουλάχιστον ως παράγοντας .....επικυνδυνος για την ειρήνη κ ασφάλεια του αθλήματος
και οι πρόεδροι σου ισόβια φυλακή , από Στάζι μέχρι Μαρινάρκος :2funny:
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
134
Like
17.476
Πόντοι
26.316
Δέχομαι τη δικαιολογία που μου θέτεις αλλά θα μπορούσε να βγει ο dpg κ μα πει συγγνώμη που έβρισκα τον ΠΑΟ ,συγγνώμη στους υπόλοιπους φίλους του ΠΑΟ ...αλλά δεν το έκανε.

Γενικά είναι ένας τύπος που σε οποιαδήποτε άλλη χώρα του κοσμου θα ήταν δια βίου αποκλεισμένος από κάθε αθλητική δραστηριότητα τουλάχιστον ως παράγοντας .....επικυνδυνος για την ειρήνη κ ασφάλεια του αθλήματος
Ο υγιής παναθηναικος κατάλαβε πως το είπε και δεν ενοχλήθηκε.
Εξάλλου το συγνώμη είναι μια λεξη που την χρησιμοποιούν πολλοί αλλά δεν το εννοούν. Τα έργα μετράνε για μένα και εκεί του βγάζω το καπέλο.
Μας οδήγησε πάλι στην κορυφή της Ευρώπης.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.361
Κριτικές
2
Like
16.865
Πόντοι
3.556
Ο υγιής παναθηναικος κατάλαβε πως το είπε και δεν ενοχλήθηκε.
Εξάλλου το συγνώμη είναι μια λεξη που την χρησιμοποιούν πολλοί αλλά δεν το εννοούν. Τα έργα μετράνε για μένα και εκεί του βγάζω το καπέλο.
Μας οδήγησε πάλι στην κορυφή της Ευρώπης.
ο υγιής λογικός άνθρωπος θα ήθελε να δεί τα τσογλάνια στη μπουζού
Ο άρρωστος ταλιμπάνος θα τους έδινε κάρτες ελευθέρας , χαρτζηλίκια και διορισμούς :confused:
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
760
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
366
τοσο κοπανοι εισαστε!!!!!!!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο υγιής παναθηναικος κατάλαβε πως το είπε και δεν ενοχλήθηκε.
Εξάλλου το συγνώμη είναι μια λεξη που την χρησιμοποιούν πολλοί αλλά δεν το εννοούν. Τα έργα μετράνε για μένα και εκεί του βγάζω το καπέλο.
Μας οδήγησε πάλι στην κορυφή της Ευρώπης.
τοσο κοπανοι εισαστε!!!!!!!!!!!
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
760
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
366
Στον πούτσο μου αν οι γουρλομάτηδες κληρονόμησαν ή ήταν δωρεά. Η ουσία είναι η ίδια.
Ο DPG κληρονόμησε την εντολή να γαμαει τον γαύρο όπου κι αν τον βρει.
Και το ακολουθεί κατά γράμμα.
Σας έχω ταπωσει στα αθλητικά και κωλοχτυπιέστε.
Στην καραψωλάρα μου λοιπόν οι δωρεές και οι κληρονομιες. Πούτσα ανελέητη
για πες μας σε τι αθληματα ταπωνεις τον ολυμπιακο ???.....να σου πω και εγω μετα.....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.172
Κριτικές
42
Like
26.823
Πόντοι
28.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom