Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
169
Like
404
Πόντοι
21
Δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλος συλλογος που μπορει να εχει ολα τα τμηματα του σε τοσο πολυ υψηλο επιπεδο και οχι μονο στα εγχωρια πρωταθληματα. Και δεν μιλαμε για καποιες περιοδους μονο αλλα διαχρονικα. Aν εξαιρεσει καποιος το μπασκετ του παναθηναικου που τα 7 ευρωπαικα ειναι τρελο επιτευμα πουθενα δεν συγκρινεται κανεις αλλος συλλογος με μας. Για λαους και κοσμο δεν θα μπω στον κοπο να μιλησω γιατι ειναι μια συζητηση χωρις αρχη και τελος και καθε φιλαθλος εχει φτιαξει στο μυαλο του για τη ομαδα του το δικο του φαντασιακο
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.785
Like
5.860
Πόντοι
1.056
Προπερσι, που μας μαθαινανε προπαιδεια ντε, δεν ξεκινησανε ολοι να το βουλωνουνε και να αποθεώνουν τον Αλαφούζο απο εκει που τον βριζανε; Μολις το χασανε, ξεκινησαν παλι Αλαφουζο ψοφα. Βεβαια τους εγταιγε και ο κοβιντ. Ολο και κατι θα φταιει που χανει πρωταθληματα ο λαγος.

Ετσι ειναι και με τον πρεζακια.

Μια ζωη κωλοτουμπες. ΟΛΟΙ!

Η αλήθεια είναι οτι του γάμησε το σπιτάκι του πρεζακια ο Αλαφ και κρύφτηκε σαν την κότα μετά. Αναπαντητες κλήσεις παντού...!
ΥΓ Αλλά είπαμε , ΞΕΧΝΑΝΕ ΕΥΚΟΛΑ.

7777.jpg
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
634
Κριτικές
4
Like
1.060
Πόντοι
366
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
133
Like
17.410
Πόντοι
19.316
για πες μας σε τι αθληματα ταπωνεις τον ολυμπιακο ???.....να σου πω και εγω μετα.....
Το τάπωμα πάει σε αυτούς που παραθέτουν συνεχώς τα μηνύματα μου και επειδή δεν βγάζουν άκρη αρχίζουν να βρίζουν . Αυτούς τους έχω ταπωσει σε όλα τα ποστ.
Αλλά εάν θέλεις και στα αθλήματα διάβασε αυτό που αφορά το μπάσκετ και το έχει γράψει η διοργανώτρια αρχή και μετά ποσταρε το αντίστοιχο δικό σου που γράφει για τον Ολυμπιακό σε οποιαδήποτε άθλημα γουστάρεις.
Εφτά κούπες σε οκτώ τελικούς δεν το έχει κάνει καμιά ομάδα.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
133
Like
17.410
Πόντοι
19.316
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.785
Like
5.860
Πόντοι
1.056
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης είναι ο νέος πρόεδρος της Super League

Τι τους έκανε πάλι ο ΓΑΜΙΑΣ ρε σεις ; Πώς τους πετσόκοψε έτσι ; Τους διέλυσε την "εξυγιανση" , τους πήρε τα παραρτήματα , θα τους πάρει και τα στρινγκάκια που φοράνε. Στο τέλος θα αγοράσει και τον πορτοκαλί βόθρο που είναι το μόνο που τους έχει απομείνει να παρηγοριουνται και θα αρχίσουν να πηδάνε απ' τις ταράτσες. Τα σκαμπώ μου και τ'αρχίδια μου λεμεεεε
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.128
Κριτικές
42
Like
26.779
Πόντοι
28.246
Αλλά εάν θέλεις και στα αθλήματα διάβασε αυτό που αφορά το μπάσκετ και το έχει γράψει η διοργανώτρια αρχή και μετά ποσταρε το αντίστοιχο δικό σου που γράφει για τον Ολυμπιακό σε οποιαδήποτε άθλημα γουστάρεις.
Προσεχε την κωλοτουμπα τωρα, ΜΑΛΑΚΑ γιατι διοργανωτρια αρχη ειναι η ΟΥΕΦΑ!

The first Greek side to win a UEFA club competition

 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.128
Κριτικές
42
Like
26.779
Πόντοι
28.246
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης είναι ο νέος πρόεδρος της Super League

Τι τους έκανε πάλι ο ΓΑΜΙΑΣ ρε σεις ; Πώς τους πετσόκοψε έτσι ; Τους διέλυσε την "εξυγιανση" , τους πήρε τα παραρτήματα , θα τους πάρει και τα στρινγκάκια που φοράνε. Στο τέλος θα αγοράσει και τον πορτοκαλί βόθρο που είναι το μόνο που τους έχει απομείνει να παρηγοριουνται και θα αρχίσουν να πηδάνε απ' τις ταράτσες. Τα σκαμπώ μου και τ'αρχίδια μου λεμεεεε
Ο,τι ανεβαινει κατεβαινει και ο,τι πεφτει ΞΑΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ!

Καλα γαμησια παιδια! Ετοιμαστε μουνια και κωλους, θα φατε καλα!
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
33
Like
5.356
Πόντοι
4.096
Ο,τι ανεβαινει κατεβαινει και ο,τι πεφτει ΞΑΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ!

Καλα γαμησια παιδια! Ετοιμαστε μουνια και κωλους, θα φατε καλα!
απαπα, αγριεψε ο Ζεμπους?
Ρε μπασ κι εισαι ο Καραπαπας?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.934
Κριτικές
180
Like
41.351
Πόντοι
21.896
Τελευταία τροποποίηση:

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.032
Like
26.948
Πόντοι
5.506
GOhOLSHXsAE4E2n.jpg
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.128
Κριτικές
42
Like
26.779
Πόντοι
28.246
απαπα, αγριεψε ο Ζεμπους?
Ρε μπασ κι εισαι ο Καραπαπας?
Βλασση, αν θελεις να μιλησουμε σοβαρα εχει καλως. Την ειρωνια δεν την σηκωνω και δεν εχω διαθεση να ξανα ξεκατινιαστω μαζι σου.
Διάλεξε μιλαμε σαν ανθρωποι και σοβαρα ή το αφηνουμε να παει στο διαολο και δεν παραθετει ο ενας τον αλλον;
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.785
Like
5.860
Πόντοι
1.056
Ο,τι ανεβαινει κατεβαινει και ο,τι πεφτει ΞΑΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ!

Καλα γαμησια παιδια! Ετοιμαστε μουνια και κωλους, θα φατε καλα!

Το αίμα νερό δε γίνεται! Πέρασαν την υπαρξιακή τους κρίση αλλά δεν άντεξαν και ήσυχα επέστρεψαν πάλι στον αγαπημένο τους ΜΠΑΜΠΑ.

Είναι γλυκιά σα μέλι , η πούτσα του Βαγγέλη! :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:

vagelis-marinakis-the-total-business.jpg
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
33
Like
5.356
Πόντοι
4.096
Βλασση, αν θελεις να μιλησουμε σοβαρα εχει καλως. Την ειρωνια δεν την σηκωνω και δεν εχω διαθεση να ξανα ξεκατινιαστω μαζι σου.
Διάλεξε μιλαμε σαν ανθρωποι και σοβαρα ή το αφηνουμε να παει στο διαολο και δεν παραθετει ο ενας τον αλλον;
Σοβαρα λοιπον
επειδη πηρε ο χοντρος τη λιγκα να ετοιμαστουμε?
Για τι ακριβως?
Θα (ξανα) στησει ως και το που κουτσουλανε τα χελιδονια?
Αν αυτο εννοεις, πες το μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom