Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
33
Like
5.356
Πόντοι
4.096
ακου νεος η πιο βρωμικη ομαδα και το ξερεις και εσυ βασικα ειναι ο βαζελος στο μπασκετ και αυτο το λεει ολη η ελλαδα....τωρα μας τα κανετε τσουρεκια με το μπασκετ γιατι σε οοολα τα αλα εχει πονεσει το χερι μας απο την φαπα.....αντε τωρα πιπα στον τρακη και τσιμουδια!!!!!!!!!!
θα σου κανω τον κωλαρινο μαυρο μικρε
Οταν μιλανε οι αντρες τουμπεκι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τοτε που λες εσυ για τον Καπετανιο δεν υπηρχε τοσο πολυ χρημα. Υπηρχαν μονο κουπες.
Πλεον εκτος απο κουπα, υπαρχει και χρημα που πρεπει να μοιραστει... (Τσου λου, γιουροπα, με αναβαθμισμένα εσοδα)

Πηρες φετος το κυπελλο, πας για γιουροπα. Περνα να παρεις χοντρο μαρουλι εχει και εκει μαρουλακι.
Δεν περασες; Εχεις και δευτερη ευκαιρια. Η φουκαριαρα η αεκ εχει μονο μια. Δεν περασε, μενει σπιτι.
Δεν απαντας στην ουσια φιλε
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
133
Like
17.351
Πόντοι
19.316
τι εγραψες ρε γαβ γαβ???...εγραψες μια μπουρδα και καλα οτι δεν το ειπε για ολους........ειπε ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ 13 ΣΑς ΟΛΗ....ΟΧΙ ΓΑΜΩ ΛΙΓΟΥς ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΛΙΓΗ 13....ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΟΥΝΑΤΕ ΤΗΝ ΟΥΡΙΤΣΑ ΣΑΣ ΣΤΟΝ DPG.........ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Καλώς τον βλακα. Όταν σας ταπώνω στα ποστ μόνο να βρίσετε μπορείτε.
ΠΟΥΤΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
575
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
366
Το τάπωμα πάει σε αυτούς που παραθέτουν συνεχώς τα μηνύματα μου και επειδή δεν βγάζουν άκρη αρχίζουν να βρίζουν . Αυτούς τους έχω ταπωσει σε όλα τα ποστ.
Αλλά εάν θέλεις και στα αθλήματα διάβασε αυτό που αφορά το μπάσκετ και το έχει γράψει η διοργανώτρια αρχή και μετά ποσταρε το αντίστοιχο δικό σου που γράφει για τον Ολυμπιακό σε οποιαδήποτε άθλημα γουστάρεις.
Εφτά κούπες σε οκτώ τελικούς δεν το έχει κάνει καμιά ομάδα.
1719416389503.jpeg
sportday_20240616174746_067115-960x567.webp
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.087
Κριτικές
42
Like
26.713
Πόντοι
28.246
Ρε τύπε πραγματικά δεν θέλω να πω κάτι για να σε μειώσω σε προσωπικό επίπεδο. Αλλά ξαναδιάβασε και προσπάθησε να το κατανοήσεις.
Το πρώτο της Euroleague αναφέρει τον Παναθηναϊκό ως ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ 21ου ΑΙΏΝΑ.
Και αυτό της UEFA ότι ο Ολυμπιακός είναι η πρώτη ελληνική ομάδα που κατέκτησε ένα από τα 3 κύπελλα της ΟΥΕΦΑ.
Καμία κωλοτουμπα λοιπόν από μέρους μου.
Τα έβαλες σε ζυγαριά και έκλεινε προς την μεριά σου. Μαγκιά σου αλλά συγκρινες Μπουγκατι με Λάντα και κορδώνεσαι.
Γελάνε όλοι να ξέρεις αλλά δεν πειράζει
Στα αρχιδια μου ρε ΜΑΛΑΚΑ! Εδω μας κανατε σημαια ενα τελικο ευρωπης χωρις κουπα επειδη ειναι πρωταθλητριων και ειδαμε και τις ομαδες που παιξατε, μας κανατε σημαια καποια διπλα χωρις προκρισεις. Μας κανατε σημαια την αναφορα των Αγγλων με στομφο για το 52% κατοχη στο ολντ τραφονρτ.

Και θελεις να μην βαλω ισια κι ομοια την αναφορα της ευρωλιγκας με την αναφορα της ουεφα; Επειδη η ευρωλιγκα εκανε αφιερωμα; Δηλαδη τι αφιερωμα να εκσνε η ουεφσ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ.
Που μου εχεις και απαιτηση με ολα τα παραπάνω να παρω σοβαρα τα λογια ενος βαζελου. Ρε ουστ!

Παμε παλι, ενα δυο χοπ ενα δυο χοπ.

Το κεφαλι σου προσεχε μην χτυπησεις, Γιαννουλα Μελισσανιδη!
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
33
Like
5.356
Πόντοι
4.096
κατσε ρε μαν....γιατι στο μπασκετ στην καρπαζια δεν τους εχουμε 15 χρονια τωρα? επειδη κανανε 2 καλα παιχνιδια θα ξεχασουμε τι εγινε περσυ?
στον πατο τους το ευρωπαικο...αφεντικο και στο μπασκετ ειναι ο θρυλος.
ειναι σαν να νομιζει ο παοκ δλδ οτι ειναι αφεντικο στο ποδοσφαιρο
15?
αναριθμητος εισαι μαν?
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.751
Like
5.796
Πόντοι
1.056
Αδελφος πριν απο 15 χρονια...

Γιατί , τι σας έκανε; Αθώο μυρμηγκάκι είναι ο καραφλούζος. Ο Μελ σας πήγε λίγο πίπα κώλο , ο καραφλουζος ποτέ.
Ασε που απ ο,τι θυμάμαι μαζί κάνατε την πρόταση μομφής πριν 6 μήνες για να βαλετε τον Λυσσανδρου. Αλλά μάλλον δε πηγε πολυ καλα αυτο ε ;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.678
Κριτικές
165
Like
25.738
Πόντοι
34.538
Γιατί , τι σας έκανε; Αθώο μυρμηγκάκι είναι ο καραφλούζος. Ο Μελ σας πήγε λίγο πίπα κώλο , ο καραφλουζος ποτέ.
Ασε που απ ο,τι θυμάμαι μαζί κάνατε την πρόταση μομφής πριν 6 μήνες για να βαλετε τον Λυσσανδρου. Αλλά μάλλον δε πηγε πολυ καλα αυτο ε ;
Που το περιεργο?Αλλαζουν αυτα.
Και εσυ με τον Αφραγκουζο ησουν πριν λιγο φιλος.
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
575
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
366
Στα αρχιδια μου ρε ΜΑΛΑΚΑ! Εδω μας κανατε σημαια ενα τελικο ευρωπης χωρις κουπα επειδη ειναι πρωταθλητριων και ειδαμε και τις ομαδες που παιξατε, μας κανατε σημαια καποια διπλα χωρις προκρισεις. Μας κανατε σημαια την αναφορα των Αγγλων με στομφο για το 52% κατοχη στο ολντ τραφονρτ.

Και θελεις να μην βαλω ισια κι ομοια την αναφορα της ευρωλιγκας με την αναφορα της ουεφα; Επειδη η ευρωλιγκα εκανε αφιερωμα; Δηλαδη τι αφιερωμα να εκσνε η ουεφσ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ.
Που μου εχεις και απαιτηση με ολα τα παραπάνω να παρω σοβαρα τα λογια ενος βαζελου. Ρε ουστ!

Παμε παλι, ενα δυο χοπ ενα δυο χοπ.

Το κεφαλι σου προσεχε μην χτυπησεις, Γιαννουλα Μελισσανιδη!
καλα τελικο εχει παει και η μαλμε δεν λεει τιποτα αυτο.........
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
133
Like
17.351
Πόντοι
19.316
Στα αρχιδια μου ρε ΜΑΛΑΚΑ! Εδω μας κανατε σημαια ενα τελικο ευρωπης χωρις κουπα επειδη ειναι πρωταθλητριων και ειδαμε και τις ομαδες που παιξατε, μας κανατε σημαια καποια διπλα χωρις προκρισεις. Μας κανατε σημαια την αναφορα των Αγγλων με στομφο για το 52% κατοχη στο ολντ τραφονρτ.

Και θελεις να μην βαλω ισια κι ομοια την αναφορα της ευρωλιγκας με την αναφορα της ουεφα; Επειδη η ευρωλιγκα εκανε αφιερωμα; Δηλαδη τι αφιερωμα να εκσνε η ουεφσ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ.
Που μου εχεις και απαιτηση με ολα τα παραπάνω να παρω σοβαρα τα λογια ενος βαζελου. Ρε ουστ!

Παμε παλι, ενα δυο χοπ ενα δυο χοπ.

Το κεφαλι σου προσεχε μην χτυπησεις, Γιαννουλα Μελισσανιδη!
Ρε σάλτα και γαμήσου παλιοτρόμπα. Πήρατε 3ης κατηγορίες τρόπαιο και μου το περιφερετε σαν αρκουδιάρηδες.
Μέχρι και οι γαυροι καταλαβαίνουν ότι γράφεις μαλακίες αλλά τι να πουν.
Θα σας πονάει και ο τελικός και οι πορείες γιατί είναι στην πρώτη κατηγορία που είστε οι επίσημοι καρπαζοεισπράκτορες. Στην τρίτη κατηγορία μεχρι και ο ΠΑΟΚ έχει πάει 2 φορές στην οκτάδα, ενώ στην πρώτη ούτε στους ομίλους.
Για τόσο σοβαρό κύπελλο μιλάμε.
Τράβα ξαναγαμησου τώρα γιατί με μαλάκες σαν κι εσένα δεν χρειάζεται ευγένεια.
 

Συνημμένα

  • VID_22810523_005945_417.mp4
    719,5 KB · Εμφανίσεις: 0

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.027
Like
26.937
Πόντοι
5.506
Ρε σάλτα και γαμήσου παλιοτρόμπα. Πήρατε 3ης κατηγορίες τρόπαιο και μου το περιφερετε σαν αρκουδιάρηδες.
Μέχρι και οι γαυροι καταλαβαίνουν ότι γράφεις μαλακίες αλλά τι να πουν.
Θα σας πονάει και ο τελικός και οι πορείες γιατί είναι στην πρώτη κατηγορία που είστε οι επίσημοι καρπαζοεισπράκτορες. Στην τρίτη κατηγορία μεχρι και ο ΠΑΟΚ έχει πάει 2 φορές στην οκτάδα, ενώ στην πρώτη ούτε στους ομίλους.
Για τόσο σοβαρό κύπελλο μιλάμε.
Τράβα ξαναγαμησου τώρα γιατί με μαλάκες σαν κι εσένα δεν χρειάζεται ευγένεια.
FtQmUZoXoAENiOs.jpg
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
575
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
366
Ρε σάλτα και γαμήσου παλιοτρόμπα. Πήρατε 3ης κατηγορίες τρόπαιο και μου το περιφερετε σαν αρκουδιάρηδες.
Μέχρι και οι γαυροι καταλαβαίνουν ότι γράφεις μαλακίες αλλά τι να πουν.
Θα σας πονάει και ο τελικός και οι πορείες γιατί είναι στην πρώτη κατηγορία που είστε οι επίσημοι καρπαζοεισπράκτορες. Στην τρίτη κατηγορία μεχρι και ο ΠΑΟΚ έχει πάει 2 φορές στην οκτάδα, ενώ στην πρώτη ούτε στους ομίλους.
Για τόσο σοβαρό κύπελλο μιλάμε.
Τράβα ξαναγαμησου τώρα γιατί με μαλάκες σαν κι εσένα δεν χρειάζεται ευγένεια.
για γραψε και καμια εξυπναδα στα αλλα......αντε να σε δω.....και περιμενω την διπλη ip...αλλιως εισαι και λακαμας εισαι και ψευτης εισαι και σαλιαρης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
133
Like
17.351
Πόντοι
19.316
για γραψε και καμια εξυπναδα στα αλλα......αντε να σε δω.....και περιμενω την διπλη ip...αλλιως εισαι και λακαμας εισαι και ψευτης εισαι και σαλιαρης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ποια διπλή Ip ρε γίδι ????
Α ρε DPG τι τους έκανες φέτος.
Έχουν χαζέψει
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
575
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
366
Ποια διπλή Ip ρε γίδι ????
Α ρε DPG τι τους έκανες φέτος.
Έχουν χαζέψει
ετσι δεν λετε???..τι εγινε κοκοκοκοκοκοκο?????????????????????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η Μαλμε ειχε παει.....αλλοι δεν.........
all_time_european.jpg
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.027
Like
26.937
Πόντοι
5.506
ρε μαλακα λυπαμαι τους βαζελες....πολυ
καποτε ηταν οι μεγαλοι μας αντιπαλοι....τωρα σκουζουν σαν πουτανες που γαμηθηκαν αλλα λεφτα δεν πηραν...
μας σπασατε το πουτσο με το μπασκετ.....ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΗΡΑΜΕ 2 εσεις πηρατε τα καλα οκ...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.900
Like
23.489
Πόντοι
6.256
Βλέπω ότι σαν καλό πουτανάκι διαβάζεις ότι γράφω. Εγώ τουλάχιστον γαμάω, εσύ όχι γι αυτό και τα πολλά νεύρα.
Προσπάθησε να γαμήσεις αν μπορείς, όχι με τον κώλο όπως τώρα γιατί δεν πιάνει και ίσως σου φύγουν τα νευράκια.
Εισαι ο μεγαλυτερος γαμιας του 10ευρου δεν το συζηταμε....μιλαμε πρεπει να εχουν βαρεθει ολες οι τελειωμενες πουτανες να σε βλεπουν.:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom