Νέα

Αμοιβές αθλητών. Κάπου ΕΛΕΟΣ!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.252
Πόντοι
14.936
Πολλά νεύρα τύπε. Και πολλά λόγια. Στο πληκτρολόγιο. Σου είπα δεν επανέρχομαι αλλά δε νογάς
Δυστυχώς για εσένα όμως ξαναλέω έναν καφέ θα τον πιω...
Για την γνωριμία να ξέρεις..
Ρώτα και θα μάθεις για εμένα..
Βγαίνω από το σπίτι μου τυπε..
Πάω και για φαι με παιδιά από εδώ μέσα και μπουρδέλο τσάρκες και τα πάντα...
Αν πραγματικά θες να γνωριστούμε γίνεται να ξέρεις...
Δεν είναι ακατόρθωτο...
Καλή θέληση και κλίμα ούτως η άλλως υπάρχει..
Φτιαξτο και στείλε μου όποτε θες...
Να είσαι καλά και απλά μην μου λες εμένα για πληκτρολόγια...
Σε θεωρώ έξυπνο...
Μην πιάνεσαι μαλακας...
Φιλικά..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.941
Like
22.716
Πόντοι
5.506
Κατά την ίδια έννοια κι ο Μεγαλειότατος για τον Κολιοβούτα.
Δε νομίζω. Εικάζω πως ο κολιοβούτας έχει θέμα και διαφορές με τον Μεγαλειότατο σε σχέση με τις ιδεολογικές του απόψεις. Δε νομίζω ο μεγαλειώτατος να έχει προκαλέσει σε διαφορά ζητήματα χωρίς τεκμηρίωση και κυρίως δε νομίζω να τρέχει από νήμα σε νήμα και να αναφέρει για τον κύριο Κολιοβουτα τσοντοσινεμαδες, στραπονιασματα και χρυσά ντουζ. Και ένα σκασμό άλλες ατεκμηρίωτες ανακρίβειες νομίζοντας πως θα θίξει την πραγματική ζωή άλλου μέλους. Άλλο οι διάφορες ιδεολογίας, έστω κι αν καταλήγουν σε μαδομουνια και άλλο τα ΑΝΑΡΧΙΔΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.941
Like
22.716
Πόντοι
5.506
Και στο κάτω κάτω της γραφής, ο κ. Λάκης είναι εγνωσμένο αυτιστικό ναυάγιο του παρόντος ιστότοπου, για τα μέλη Κολιοβουτα και Μεγαλειωτατο δεν υπάρχουν τέτοιες ενδείξεις.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.252
Πόντοι
14.936
Κατά την ίδια έννοια κι ο Μεγαλειότατος για τον Κολιοβούτα.
Εσύ φταις...
Μπαίνεις μας κάνεις πιο μπουρδέλο
από όσο είμαστε και φεύγεις..
Σε έχω τσεκαρει...
Κερνάς την άλλη φορά στο πολυτελές εστιατόριο που θα
συνεδριασουμε σχετικά με την τύχη των μελών...
Αλλιώς...:knuppel:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Και στο κάτω κάτω της γραφής, ο κ. Λάκης είναι εγνωσμένο αυτιστικό ναυάγιο του παρόντος ιστότοπου, για τα μέλη Κολιοβουτα και Μεγαλειωτατο δεν υπάρχουν τέτοιες ενδείξεις.
Αν τα έγραφε αυτά κανένας άλλος, ίσως και να την έτρωγα τη γυρισμένη μπιφτέκα. Αλλά το να μέμφεστε για εμμονικό κυνηγητό εσείς ειδικά που κάνετε την τρίχα τριχιά προκειμένου να ανοίξετε πάση θυσία πολεμική με τον Λάκη, ακόμα και σε νήμα που αφορά χαρτομάντιλα, πάει πολύ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Εσύ φταις...
Μπαίνεις μας κάνεις πιο μπουρδέλο
από όσο είμαστε και φεύγεις..
Σε έχω τσεκαρει...
Κερνάς την άλλη φορά στο πολυτελές εστιατόριο που θα
συνεδριασουμε σχετικά με την τύχη των μελών...
Αλλιώς...:knuppel:
Δίδυμο Ατενέζος - Άντζελο και πολυτελές, δεν πάνε μαζί. :sunglasses:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.350
Like
20.151
Πόντοι
6.056
Δίδυμο Ατενέζος - Άντζελο και πολυτελές, δεν πάνε μαζί. :sunglasses:
Για να πω την αληθεια,ηθελα να το αναφερω νωριτερα αλλα οι καλοι μου τροποι μου το απαγορευουν.Καλο θα ειναι να ετοιμαζεται για λαντζα:coffee::confused::confused::confused:
donald-duck-washdishes.gif
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.941
Like
22.716
Πόντοι
5.506
Αν τα έγραφε αυτά κανένας άλλος, ίσως και να την έτρωγα τη γυρισμένη μπιφτέκα. Αλλά το να μέμφεστε για εμμονικό κυνηγητό εσείς ειδικά που κάνετε την τρίχα τριχιά προκειμένου να ανοίξετε πάση θυσία πολεμική με τον Λάκη, ακόμα και σε νήμα που αφορά χαρτομάντιλα, πάει πολύ.
Νομίζω πως ήμουν σαφής. Και τέλος το να συμψηφίζουμε το συγκεκριμένο Νίκος με οποιονδήποτε του παρόντος καταλήγει ιεροσυλία.

Δε νομίζω. Εικάζω πως ο κολιοβούτας έχει θέμα και διαφορές με τον Μεγαλειότατο σε σχέση με τις ιδεολογικές του απόψεις. Δε νομίζω ο μεγαλειώτατος να έχει προκαλέσει σε διαφορά ζητήματα χωρίς τεκμηρίωση και κυρίως δε νομίζω να τρέχει από νήμα σε νήμα και να αναφέρει για τον κύριο Κολιοβουτα τσοντοσινεμαδες, στραπονιασματα και χρυσά ντουζ. Και ένα σκασμό άλλες ατεκμηρίωτες ανακρίβειες νομίζοντας πως θα θίξει την πραγματική ζωή άλλου μέλους. Άλλο οι διάφορες ιδεολογίας, έστω κι αν καταλήγουν σε μαδομουνια και άλλο τα ΑΝΑΡΧΙΔΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Νομίζω πως ήμουν σαφής. Και τέλος το να συμψηφίζουμε το συγκεκριμένο Νίκος με οποιονδήποτε του παρόντος καταλήγει ιεροσυλία.

Ούτε Νίκο συμψηφίζουμε, ούτε θανάση.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Νομίζω πως ήμουν σαφής. Και τέλος το να συμψηφίζουμε το συγκεκριμένο Νίκος με οποιονδήποτε του παρόντος καταλήγει ιεροσυλία.

Πείτε μου με το χέρι στην καρδιά...

Αν αντί με τον Μεγαλειότατο (με τον οποίον συμπίπτετε κομματικά), κυνήγαγε τον κ. @dantedmc π.χ., θα είχατε την ίδια αντίδραση;
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.747
Πόντοι
486
Αφού ο φίλος στην αρχή έδωσε παράδειγμα τον Γιάννη -σινα-ουγκο Αντετοκούμπο μολις συμφώνησε για νέο τριετές σούπερ Μαξ συμβόλαιο δεν λέω τα ποσά γιατί θα γίνει πάλι της πουτανας καλό βράδυ
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.819
Πόντοι
456
Εχουμε ελληνοποιησει ενα Νιγηριανο που μας κανει να νοιωθουμε περηφανεια.
The Greek freak τον φωναζουν στους μπακς και το NBA και καμμια αντιρρηση.
Αλλα τα παιρνω κρανιο μαγκες να καλοπληρωνεται σε τετοιο βαθμο την ιδια στιγμη που ανθρωποι με αλλα επαγγελματα πολυ πιο σπουδαια ψωμολυσσανε.
Το θεμα δεν επιχειρει να στοχοποιησει το συγκεκριμμενο παιχτη αλλα το φαινομενο να πεφτουν εκατομμυρια ευρω σε ανθρωπους που "παιζουν μπαλα".
Ειναι αραγε τα πιο σπουδαια επαγγελματα απ ολα αυτα;
Ειναι δικαιο να θησαυριζουν οι επαγγελματιες αθλητες;
Εμεις τα κοροιδα τους βλεπουμε παιζουμε στοιχηματα για παρτη τους βγαζουμε εισιτηρια διαρκειας και γυριζουμε πισω στο σπιτι μας στη μετρια φτωχη ζωη μας.
Καπου ελεος ρε μαγκες.
Ωρες ωρες συνειδητοποιω τι ΗΛΙΘΙΑ ειναι η μαζα.Τι βλακες ειμαστε.
Γιατι εμεις στηριζουμε αυτη τη βιομηχανια.
Ακουω σκεψεις στο θεμα αυτο.
Πηρα αφορμη να το γραψω γιατι βαρεθηκα να ακουω οτι ο Αντετοκουμπο εκανε το ενα το αλλο ανοιξε επιχειρησεις με ονομα "αντετοκουμπρος" (εχει και χιουμορ ο πολυεκατομμυριουχος).
Τεσπα.
Ακουω σκεψεις μαγκες.
εχεις δει ποσα φραγκα εχει βγάλει ο μακ γκρεγορ οταν παιζει με youtubers ...ο νιγηριανος σε ενοχλησε? εγω προσωπικα τον θεωρω μαγκα γιατι ολοι εδω τον ειχαν για φτησιμο και ειδες που εφτασε.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.576
Πόντοι
3.786
εχεις δει ποσα φραγκα εχει βγάλει ο μακ γκρεγορ οταν παιζει με youtubers ...ο νιγηριανος σε ενοχλησε? εγω προσωπικα τον θεωρω μαγκα γιατι ολοι εδω τον ειχαν για φτησιμο και ειδες που εφτασε.
Εκτός από τη νιγηριανή του καταγωγή που πολύ καλά κάνει και δεν απαρνείται,είναι και Έλληνας.Μάθαμε τώρα,όποιος θέλει να τον θίξει τον αποκαλεί Νιγηριανό.Που έχει βάλει ομογενείς να ψέλνουν μαζί του τον εθνικό μας ύμνο.Που διαφημίζει την Ελλάδα από άκρη σε άκρη,παρόλο που εδώ του φέρθηκαν οι περισσότεροι άσχημα.Που πλέον εθνική χωρίς αυτόν είναι κάτι σαν την Ουγγαρία.Και στο κάτω κάτω στην Αθήνα γεννήθηκε και μεγάλωσε,όχι στο Λάγος
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.819
Πόντοι
456
Εκτός από τη νιγηριανή του καταγωγή που πολύ καλά κάνει και δεν απαρνείται,είναι και Έλληνας.Μάθαμε τώρα,όποιος θέλει να τον θίξει τον αποκαλεί Νιγηριανό.Που έχει βάλει ομογενείς να ψέλνουν μαζί του τον εθνικό μας ύμνο.Που διαφημίζει την Ελλάδα από άκρη σε άκρη,παρόλο που εδώ του φέρθηκαν οι περισσότεροι άσχημα.Που πλέον εθνική χωρίς αυτόν είναι κάτι σαν την Ουγγαρία.Και στο κάτω κάτω στην Αθήνα γεννήθηκε και μεγάλωσε,όχι στο Λάγος
τον θεωρω πιο ελληνα και απο πολλους ελληνες
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.576
Πόντοι
3.786
τον θεωρω πιο ελληνα και απο πολλους ελληνες
Συμφωνώ και επαυξάνω.Βέβαια τέτοιες μαλακίες λένε και πολλοί Άγγλοι για τον Μάρεϊ.Όταν κερδίζει τα grand slam και τα χρυσά ολυμπιακά μετάλλια είναι Βρετανός.Όταν τα χάνει,είναι Σκωτσέζος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.941
Like
22.716
Πόντοι
5.506
Πείτε μου με το χέρι στην καρδιά...

Αν αντί με τον Μεγαλειότατο (με τον οποίον συμπίπτετε κομματικά), κυνήγαγε τον κ. @dantedmc π.χ., θα είχατε την ίδια αντίδραση;
Εσεις αν δεν ηταν ο κυριος Κουταβουλιας θα ειχατε την ιδια αντιδραση;;

Νομιζω πως κουρασε το ζητημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom