Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.024
Like
26.933
Πόντοι
5.506
Αν ισχυει εστω το νούμερο δωδεκα ετατομμυρια καθαρα,, και ότι θα κρατησει και ποντενσε, αλλα εξι τουλαχιστον, σημαινει οτι ο χοντρός εχει ηδη κλεισει χορηγιες δυνατες.
ναι...
ειμαστε κατοχοι ευρωπαικου ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ και εχουμε 100χρονια....
ρε μαλακες καταβατε τι καναμε? για παντα στα μεγαλα κλαμπ της ευρωπης και τα καλυτερα ερχονται
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.047
Κριτικές
42
Like
26.656
Πόντοι
28.246
ναι...
ειμαστε κατοχοι ευρωπαικου ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ και εχουμε 100χρονια....
ρε μαλακες καταβατε τι καναμε? για παντα στα μεγαλα κλαμπ της ευρωπης και τα καλυτερα ερχονται
Αρχιδια!

Για εμας δεν ειπε ποτε κανεις οτι ειχαμε 52% κατοχη. Και να πεις οτι δεν παιξαμε στο Θεατρο των ονειρων; Παιξαμε! Κριμα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.024
Like
26.933
Πόντοι
5.506
Αρχιδια!

Για εμας δεν ειπε ποτε κανεις οτι ειχαμε 52% κατοχη. Και να πεις οτι δεν παιξαμε στο Θεατρο των ονειρων; Παιξαμε! Κριμα.
κανε λιγο υπομονη ρε αδερφε :confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.047
Κριτικές
42
Like
26.656
Πόντοι
28.246
Nαι αλλα γραφει ανοησιες και μοιαζει
Τα πρωινα ειχανε πλακα. Που μολις τελικα καταλαβε ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ ειναι και τι διαφορα εχει κληρονομια χρημα με δωρεα επιχειρησης, εκανε την πιο επικη κωλοτουμπα που εχω δει.

:2funny::2funny::2funny::2funny:


Και που να δεις τι γραφει στο βαζελονημα. Θα περιμενουμε, μου λεει καμια πενηνταρια+ χρονια και αν δεν σηκωσουμε και εμεις ευρωπακο τοτε θα σας παραδεχτώ. Εμεις, λεει, τοσα σας περιμεναμε.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
133
Like
17.302
Πόντοι
19.316
Εισαι ο μεγαλυτερος γαμιας του 10ευρου δεν το συζηταμε....μιλαμε πρεπει να εχουν βαρεθει ολες οι τελειωμενες πουτανες να σε βλεπουν.:tooth:
Ρε τραχονοπλαγιά σε έχω πάει τρένο. Δεν ξέρεις τι να πεις και ξαφνικά η κουβέντα πήγε στις πουτάνες. Κι αυτό σε ενοχλεί γιατί εσένα ούτε που σου σηκώνεται κατά πως φαίνεται. Ευτυχώς η ψωλή μου είναι μεγάλη και σε έχω γράψει σε περίοπτη θέση με τους υπόλοιπους βλάκες.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.894
Like
23.472
Πόντοι
6.256
Ρε τραχονοπλαγιά σε έχω πάει τρένο. Δεν ξέρεις τι να πεις και ξαφνικά η κουβέντα πήγε στις πουτάνες. Κι αυτό σε ενοχλεί γιατί εσένα ούτε που σου σηκώνεται κατά πως φαίνεται. Ευτυχώς η ψωλή μου είναι μεγάλη και σε έχω γράψει σε περίοπτη θέση με τους υπόλοιπους βλάκες.
Ξεχασες στο μυθιστορημα να βαλεις οτι εκτος απο μεγαλη ψωλη εισαι και πλουσιος και στο Μεταξι πας και γαμας πακοχυμενες πουτανες του 10ευρου απο φιλανθρωπια....:tooth:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.047
Κριτικές
42
Like
26.656
Πόντοι
28.246
Ξεχασες στο μυθιστορημα να βαλεις οτι εκτος απο μεγαλη ψωλη εισαι και πλουσιος και στο Μεταξι πας και γαμας πακοχυμενες πουτανες του 10ευρου απο φιλανθρωπια....:tooth:
Το κλαμα στην τσατσα που το βαζεις;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
133
Like
17.302
Πόντοι
19.316
@Mαλακα πως ειπες, με κοροιδευουν ολοι οι γαυροι; Εγω εσενα βλεπω να εχουν παρει φαλάγγι, ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!
Πιο φαλάγγι ρε κακομοίρη.Έτσι νομίζεις;;;
Ο @Hellraiser4Ever από το γαμήσι που έφαγε στο νήμα για τα αθλητικά άρχισε να μας λέει για πουτάνες κι αν γαμάω και που.
Να πάω κι εγώ στις ημερήσιες ενημερώσεις για μπουρδέλα να γράφω για αθλητικά.
Ένας ένας καίτε φλάτζα.
Γελάει ο κόσμος με την κατάντια σας.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.894
Like
23.472
Πόντοι
6.256
Πιο φαλάγγι ρε κακομοίρη.Έτσι νομίζεις;;;
Ο @Hellraiser4Ever από το γαμήσι που έφαγε στο νήμα για τα αθλητικά άρχισε να μας λέει για πουτάνες κι αν γαμάω και που.
Να πάω κι εγώ στις ημερήσιες ενημερώσεις για μπουρδέλα να γράφω για αθλητικά.
Ένας ένας καίτε φλάτζα.
Γελάει ο κόσμος με την κατάντια σας.
Καλα στα σοβαρα τωρα......τελικα συγκινηθηκε η τσατσα με τη μουνοκλαψα σου ή σε εγραψε στο μουνι της;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.047
Κριτικές
42
Like
26.656
Πόντοι
28.246
Εχεις δικιο
Πιο φαλάγγι ρε κακομοίρη.Έτσι νομίζεις;;;
Ο @Hellraiser4Ever από το γαμήσι που έφαγε στο νήμα για τα αθλητικά άρχισε να μας λέει για πουτάνες κι αν γαμάω και που.
Να πάω κι εγώ στις ημερήσιες ενημερώσεις για μπουρδέλα να γράφω για αθλητικά.
Ένας ένας καίτε φλάτζα.
Γελάει ο κόσμος με την κατάντια σας.
Εχεις δικιο. Και απο το πολυ γαμησι που του εχεις ριξει γελανε ακομα και ολοι οι γαυροι μαζι του οπως και με εμενα.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
133
Like
17.302
Πόντοι
19.316
Ξεχασες στο μυθιστορημα να βαλεις οτι εκτος απο μεγαλη ψωλη εισαι και πλουσιος και στο Μεταξι πας και γαμας πακοχυμενες πουτανες του 10ευρου απο φιλανθρωπια....:tooth:
Καλώς τον Μπρούκλη
Έχει και συνέχεια το μυθιστόρημα εκεί που σε στραπονάρουν κάτι πουτάνες του δεκάρικου και φωνάζεις ζητω ο ολυμπιλαγός
Και μην ανεβάσεις αλλη κριτική στο σάιτ πλούσιε γαμίκο.
Ανέβασε την στο Forbes, έχει κάνει ειδικό τμήμα για κάτι τριμάλακες σαν και σένα που γαμάνε μόνο στα όνειρα τους.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
133
Like
17.302
Πόντοι
19.316
Καλα στα σοβαρα τωρα......τελικα συγκινηθηκε η τσατσα με τη μουνοκλαψα σου ή σε εγραψε στο μουνι της;
Διάβασε μέχρι το τέλος να σου λυθούν οι απορίες.
Μου αρέσει πάντως που με διαβάζουν χαρωπες νοικοκυρούλες σαν και σένα και μετά έχουν και απορίες.
Μάλλον φαντασιώνονται γαμιάδες του Μεταξουργείου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.191
Like
21.387
Πόντοι
5.006
GQ-ZCBvWsAAvhh2
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.191
Like
21.387
Πόντοι
5.006
καλα τελικο εχει παει και η μαλμε δεν λεει τιποτα αυτο.........
πως δεν λεει?
σε ολη την ευρωπη καθε χρονο κανουν αφιερωματα για την τεραστια μαλμε...τι νομιζεις, μονο ο νικολογιαννης και τα λοιπα αρδακια κανουν αφιερωματα????
εδω κοτζαμ αρσεναλ παλευει τοσα χρονια να παρει ευρωπαικο τιτλο μπας και ξεπερασει την τεραστια μαλμε..
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.191
Like
21.387
Πόντοι
5.006
Ο Κίνι
κ η μπάλα παει στον ελ κααμπι
Τρείς με τρεις
και ανεβαίνει και ο Όρτα από αριστερά
Όρτα Με το εξωτερικό
ελ κααμπιιιιιιιι
Δεν προλαβαίνει ο Μιλίνκοβιτς
έκοψε
Η κεφαλιά του Ιμπορα
Μάχες σώμα μ σώμα
Παίζετε λέει ο Ντίαζ
Έσε
Νέα σέντρα
ο Ελ κααμπι
ΓΚΟΟΛΛΛΛΛ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.559
Like
7.595
Πόντοι
2.306
Δεν μπορώ να ξέρω τι συμβαίνει μέσα στην ομάδα. Ούτε περίμενα οτι θα υπήρχε τόσο μεγάλο πρόβλημα. Σίγουρα είναι ανησυχητικά όσα βγαίνουν προς τα έξω , όσο και η υπεροψία που δείχνει ο Μπ. Δεν ξέρω αν μπορεί να παίξει παίχτης-σταρ σ'αυτη την ομάδα με τέτοια αντιμετώπιση και τέτοια φιλοσοφία.

Οσον αφορά την κορυφή , ναι , η επιτυχία δεν είναι εγγυημένη , αλλά 9 στις 10 την κούπα θα την πάρει μια από τις 2-3 ακριβότερες και ποιοτικότερες ομάδες. Οποτε αν παίζεις σε μια απο αυτές , μπορεί να μην το πάρεις με την πρώτη , θα το πάρεις όμως με τη δεύτερη ή με την τρίτη.
Κρεμάμε λάβαρα τις συμμετοχές σε φάιναλ φορ τύπε , δε μας νοιάζει η κούπα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.047
Κριτικές
42
Like
26.656
Πόντοι
28.246
@Τακαρε
Μάλλι έταξες να το ξυρίσεις ολόκληρο και κάναμε αμάν να το κουρεψεις. Τον πουτσο ομως ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΑΣ όμως δεν τον βάζουμε ποτέ στοίχημα, ρε. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.534
Κριτικές
167
Like
85.800
Πόντοι
46.423

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom