Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.946
Κριτικές
42
Like
29.260
Πόντοι
28.246
Ελα βαλε και την ειδηση οτι με τον Μασουρα το ξανα κουβεντιαζουν στον Ολυμπιακο να τελειωνουμε ρε Ανναπουρνα με ηδη γνωστες ειδησεις.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.565
Κριτικές
171
Like
91.355
Πόντοι
46.423
Ελα βαλε και την ειδηση οτι με τον Μασουρα το ξανα κουβεντιαζουν στον Ολυμπιακο να τελειωνουμε ρε Ανναπουρνα με ηδη γνωστες ειδησεις.

Μην ανησυχείς.

Μόλις υπογράψει θα βάλω την είδηση.

:headbaning1:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.936
Πόντοι
5.006
ηρθε, μας κατουρησε και εφυγε...οταν φτασανε τα δυσκολα, βγηκε μπροστα με τροπο εκκωφαντικο....μας ξεκωλιασε και μπραβο του....
απο τους ελαχιστους παιχτες στην ιστορια του ολυμπιακου που ηταν τιμη μας που επαιξε στην ομαδα και οχι τιμη του....

το γεγονος οτι φευγει για την β ισπανιας και την ομαδα που τον ανεδειξε και με σχεδον μηδενικο συμβολαιο λογω οικονομικων προβληματων της λεβαντε, σε συνδυασμο με το οτι μας αποχαιρεταει με την φραση "Δεν θέλω να είμαι πρόβλημα στον προγραμματισμό της ομάδας", απλα μεγαλωνουν τον μυθο του...

GRGKlByXoAAnEz-
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.092
Like
22.822
Πόντοι
5.506
Ρε μλκς, αυτοί εκεί στο Μ.Π.Α.Ο.Κ. έχουν εξαφανιστεί, τελικά τι ψηφίσανε οι μαλακες;;;; :2funny::2funny:
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.542
Κριτικές
15
Like
6.008
Πόντοι
2.046
ηρθε, μας κατουρησε και εφυγε...οταν φτασανε τα δυσκολα, βγηκε μπροστα με τροπο εκκωφαντικο....μας ξεκωλιασε και μπραβο του....
απο τους ελαχιστους παιχτες στην ιστορια του ολυμπιακου που ηταν τιμη μας που επαιξε στην ομαδα και οχι τιμη του....

το γεγονος οτι φευγει για την β ισπανιας και την ομαδα που τον ανεδειξε και με σχεδον μηδενικο συμβολαιο λογω οικονομικων προβληματων της λεβαντε, σε συνδυασμο με το οτι μας αποχαιρεταει με την φραση "Δεν θέλω να είμαι πρόβλημα στον προγραμματισμό της ομάδας", απλα μεγαλωνουν τον μυθο του...

GRGKlByXoAAnEz-
κερδισε επαξια μια θεση στην ιστορια του θρυλου!!!!!!!!!!!!!!!!!...ο επαγγελματισμος σε ολο του το μεγαλειο!!!!!!!!...και ειμαι σιγουρος οτι οτι ελεγε στο τελος το ελεγε απο καρδιας και οχι για ''τις καμερες''....ο ΚΥΡΙΟΣ αυτος θα ειναι παντα στις καρδιες ολων μας!!!!!!! μεγαλη υποκλιση στον ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΒΙΘΕΝΤΕ ΙΜΠΟΡΑ .......ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ!!!!!!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.946
Κριτικές
42
Like
29.260
Πόντοι
28.246

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Μακαρι να εχεις καλυτερη τυχη εκει, φιλε Σασα.

ποσες μερες θα περιμενουμε ακομα για να τελειωσει το σηριαλ φευγει μενει στους ραπτορς?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.946
Κριτικές
42
Like
29.260
Πόντοι
28.246
ποσες μερες θα περιμενουμε ακομα για να τελειωσει το σηριαλ φευγει μενει στους ραπτορς?
Λιγοτερο απο το ζαλισμα αρχιδιων του Τακη με την ευρωκουπα και τον Ιμπορα παντως.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.497
Like
7.103
Πόντοι
1.056
Ελα ομως που ο Πορτερ δεν βρισκει πορτα ανοιχτη ευκολα στο NBA και κατι πρεπει να κανει και ο ιδιος για να ξανα ανοιξουν, ή να το παρει αποφαση να κανει καριερα και μαλιστα μεγαλη στην Ευρωπη.
Βεβαια και τα μιτου γαμανε και δερνουν εδω μονο που θα της λοξοκοιταξεις τις ελεεινιδες.... Ισως υπαρξει προβλημα....
Με τα χριστοκαντηλα του σκακιστη, δεν θα τον αντεξει, σιγουρα!

Εγγυημένο συμβόλαιο ισως δε βρει αλλά έχω την αίσθηση οτι θα προτιμήσει να πάρει κανα 10ημερο ή μηνιαιο στο ΝΒΑ ή ακομα και να παει στη G League παρά να παίξει Ευρώπη.
Για ελλεινίδες δεν συμφωνώ , ισα ισα θα χορτάσει κώλο. Ο Σεμέδο τις γαμαγε 3-3 , αμα μυριστούν μαύρη ψωλή και χρήμα θα πέσουν σα τις μύγες.
Για σκακιστή κι εγώ φοβάμαι οτι θα φάει φάπες. Γι αυτο θελει μονο "καλα παιδια".
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.946
Κριτικές
42
Like
29.260
Πόντοι
28.246
Εγγυημένο συμβόλαιο ισως δε βρει αλλά έχω την αίσθηση οτι θα προτιμήσει να πάρει κανα 10ημερο ή μηνιαιο στο ΝΒΑ ή ακομα και να παει στη G League παρά να παίξει Ευρώπη.
Για ελλεινίδες δεν συμφωνώ , ισα ισα θα χορτάσει κώλο. Ο Σεμέδο τις γαμαγε 3-3 , αμα μυριστούν μαύρη ψωλή και χρήμα θα πέσουν σα τις μύγες.
Για σκακιστή κι εγώ φοβάμαι οτι θα φάει φάπες. Γι αυτο θελει μονο "καλα παιδια".
Καλα, μην εχουμε καμια ιστορια οπως του Σεμεδο μιας και τον ανεφερες. (Αλλη μια παιχτουρα που πηγε χαμενη)
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.497
Like
7.103
Πόντοι
1.056
Καλα, μην εχουμε καμια ιστορια οπως του Σεμεδο μιας και τον ανεφερες. (Αλλη μια παιχτουρα που πηγε χαμενη)

Κοίτα, αν δεν πληρώνεις αναγκαστικά πρέπει να ρισκάρεις. Είτε με τραυματίες/γυαλινους είτε με προβληματικές περιπτώσεις. Με 1,5 χαρτι μαξ , δε μπορεις να φερεις τον Μισιτς. Αλλά απ' το να χεις μετριότητες τυπου Γκος - Κανααν καλύτερο ρίσκο . Εγώ θα εφερνα και τον Μπεικον. Κι αν βγει βγήκε , αν δε βγει τι ειχαμε τι χασαμε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.946
Κριτικές
42
Like
29.260
Πόντοι
28.246
Εγώ θα εφερνα και τον Μπεικον
Αυτος ειναι ικανος να τσακωθεί και με τις βρυσες στα αποδυτηρια. Με τον Μπαρτζωκα φαντασου τι θα γινει. Ο ενας απο τους δυο θα κρεμασει τον αλλον στο ταβανι του ΣΕΦ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom