Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Όχι. Απλά αναρωτιόσουνα μια σελίδα πριν από πού προέκυψε το μίσος το 1997.
ρε μαλακα λαηθεια τωρα εισαι χαζος;
βαλε και το βιντεο που φευγει ο παοκ απο το οακα...τι μαλακιες λες...και καταρχας επειδη δεν ξερεις το ξυλο ηταν επειδη οι ιωνικοι εχουν κοντρα με τους κορυδαλλιωτες και η 7 ειναι τιγκα απο κορυδαλλο...παρτε χαμπαρι αμα δεν ξερετε...ιωνικος με μελισανιδησες και σια και θρυλος τιγκα στον κορυδαλλο....μεγαλη κοντρα....ανεξαρτητα απο αυτο το ξυλο το ξεκινησε ο καραγκιοζης ο ξανθοπουλος...
βαλε το βιντεο του παοκ που φευγει με σενα επι παντελακη απο οακα και πες καμμια εξυπναδα ξυπνιτζη μαλακα  :jerking:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.008
Like
29.128
Πόντοι
5.006
ρε μαλακα λαηθεια τωρα εισαι χαζος;
βαλε και το βιντεο που φευγει ο παοκ απο το οακα...τι μαλακιες λες...και καταρχας επειδη δεν ξερεις το ξυλο ηταν επειδη οι ιωνικοι εχουν κοντρα με τους κορυδαλλιωτες και η 7 ειναι τιγκα απο κορυδαλλο...παρτε χαμπαρι αμα δεν ξερετε...ιωνικος με μελισανιδησες και σια και θρυλος τιγκα στον κορυδαλλο....μεγαλη κοντρα....ανεξαρτητα απο αυτο το ξυλο το ξεκινησε ο καραγκιοζης ο ξανθοπουλος...
βαλε το βιντεο του παοκ που φευγει με σενα επι παντελακη απο οακα και πες καμμια εξυπναδα ξυπνιτζη μαλακα  :jerking:
πες τα γιατί δεν ξέρουν. :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εγω ξερω οτι χτες δεν μου εδωσαν ενα πεντακαθαρο πεναλτυ και σημερα απολογουμαι στους λαγους αν εχω παραγκα η οχι...
ρε δε γαμιοστε λεω εγω σε μια τελικη μαλακες λαγοι που θα κανουμε και διαλογο;
πουτσα και ξυλο με παραγκα χωρις εντος εκτος και επι τα αυτα...
αιντε λεμεεεεε...
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
ρε μαλακα λαηθεια τωρα εισαι χαζος;
βαλε και το βιντεο που φευγει ο παοκ απο το οακα...τι μαλακιες λες...και καταρχας επειδη δεν ξερεις το ξυλο ηταν επειδη οι ιωνικοι εχουν κοντρα με τους κορυδαλλιωτες και η 7 ειναι τιγκα απο κορυδαλλο...παρτε χαμπαρι αμα δεν ξερετε...ιωνικος με μελισανιδησες και σια και θρυλος τιγκα στον κορυδαλλο....μεγαλη κοντρα....ανεξαρτητα απο αυτο το ξυλο το ξεκινησε ο καραγκιοζης ο ξανθοπουλος...
βαλε το βιντεο του παοκ που φευγει με σενα επι παντελακη απο οακα και πες καμμια εξυπναδα ξυπνιτζη μαλακα  :jerking:
Και ο κανελάκης γιατί έσκουζε στο τέλος "Ξεφτίλισες τη διαιτησία" και ο δημητρακόπουλος "διαιτητή θα σε βάλω φυλακή". Επειδή ήταν και ο διαιτητής κορυδαλλιώτης;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ε και τι να κανουμε τωρα? Εκατο βιντεο να σου βαλει, το ιδιο θα απαντησεις.

Φυσικά το ίδιο θα απαντήσω, αφού λέτε μαλακίες. Είναι δυνατόν μέσα σε 2 χρόνια να δημιουργηθεί μίσος για μια ομάδα λόγω παράγκας;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
εγω ξερω οτι χτες δεν μου εδωσαν ενα πεντακαθαρο πεναλτυ και σημερα απολογουμαι στους λαγους αν εχω παραγκα η οχι...
ρε δε γαμιοστε λεω εγω σε μια τελικη μαλακες λαγοι που θα κανουμε και διαλογο;
πουτσα και ξυλο με παραγκα χωρις εντος εκτος και επι τα αυτα...
αιντε λεμεεεεε...
Ακόμα στο πέναλτυ αναφέρεσε εσύ;;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Φυσικά το ίδιο θα απαντήσω, αφού λέτε μαλακίες. Είναι δυνατόν μέσα σε 2 χρόνια να δημιουργηθεί μίσος για μια ομάδα λόγω παράγκας;
ελα ξεκολλα και εσυ με τα μουνια...γραψτους στα αρχιδια σου να τελειωνουν να παρουν πουλο...
κουβεντα με καρπαζωμενους λαγους θες;;τι θες να πουν οι λαγοι αληθεια;
γαμα τους μην απαντας και ταιζεις τα τρολλ...ξεκολλα να παρουνε πουλο ...αιντε με την καθε τρυπα...
μαλακα αντι που ειναι τα στερια μου; :headbang: :headbang:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Κάτι άκουσα για Κάμπελ
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
εγω που μαι νεοτερος λοιπον,ειμαι φανατικος οπαδος της ΑΕΚ μονο.
οταν παιζουν οι αλλοι αδιαφορω,οταν παιζει ο οσφπ στηριζω παντα τον αντιπαλο..
η ταβλα του Κοντε στο 86' ειναι μεσα στις 5 πιο αξιομνημονευτες στιγμες απο τοτε που βλεπω μπαλα.

ο ολυμπιακος εκπροσωπει τους ολυμπιακους,δηλαδη τους θεοδωριδη,καραπαππα,τσουκαλα,νικολακοπουλο αντε και το ελληνικο δημοσιο στην καλυτερη.

απο τα πιο σιχαμερα ποστ που εχω διαβασει.......

δεν μου κανει εντυπωση οτι το εγραψε αεκτζης.....
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.810
Πόντοι
456
Αυτόν ?

images


40 χρονων ειναι μονο και ελευθερος , τρεχα χοντρε κελεπουρι , θα σου δεσει και την αμυνα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αυτόν ?

images


40 χρονων ειναι μονο και ελευθερος , τρεχα χοντρε κελεπουρι , θα σου δεσει και την αμυνα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο Σολ Κάμπελ της Άρσεναλ ο αμυντικός τύπε; Σε λίγο θα μας πεις να φέρουμε και τον Χέσκι
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.810
Πόντοι
456

παιχτουρες και οι δυο στα νιατα τους !!!!

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δηλαδή δεν υπήρχε παράγκα στο ελληνικό ποδόσφαιρο επί πράκτορα... Τυχαίο ότι ο Θωμάς εξομολογήθηκε δημόσια ότι ως μέλος του ΔΣ του Γαύρου εξαγόρασε τους μισούς προέδρους ΕΠΣ στις εκλογές της Αλεξανδρούπολης για να βγει πρώτη φορά ο Γκαγκάτσης στην ΕΠΟ. Τυχαίο ότι έχουν βρεθεί συνομιλίες Θωμά - Σπάθα για επιλογή διαιτητών και βοηθών και ότι πρέπει να κανονιστεί "να κερδάει ο Ολυμπιακός". Τυχαίο ότι ο γαύρος όποτε δυσκολευόταν σε κάποιο ματς έπαιρνε πέναλτυ, ή αποβαλλόταν αντίπαλος ή το ματς έληγε στο 100 μέχρι να βάλει γκολ. Τυχαίο ότι ο Ανατολάκης, ο Αμανατίδης, ο Καραταίδης έπαιρναν κίτρινη κάθε πάσχα και χριστούγεννα ενώ έπαιζαν σαν τον Τζάκι Τσαν. Τυχαίο ότι ο γαύρος έπαιρνε σερί πρωταθλήματα εδώ αλλά ο ΠΑΟ για μια 10ετία πήγαινε καλύτερα στην Ευρώπη. Πολλή τύχη μαζεύεται. Πόσα θέλετε να μας τρελάνετε ρεεεεεεεεεεεε;

και οι φωνες στις τηλεφωνικες συνδιαλεξεις δεν ηταν αυτοι ρε, ηταν ο μητσικωστας. δεν ταμαθες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom