Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Koιτα αν η δικια σου ομαδα ποτε δε θα παει εκει λογικο να πανυγηριζεις με τον καθε αλλοθρησκο . Βρισκεις οτι ειναι ελληνικη ομαδα ( ασχετα αν σε ξεκολιαζει και σε βιαζει εδω  και ελληνες παικτες περισσοτερο παιζουν σε μια ξενη παρα εδω ) και πανυγηριζεις.  Εχεις την αναγκη να πανυγηρισεις. Εγω παλι εγω παρα-πανηγυρισει στο μπασκετ με την ομαδα μου , πιστεψε με δεν ειχα καμια αναγκη να πανυγηρισω το καλαθι του Πριντεζη. Ισα ισα που αρχιζω να σπαζομαι που μας πλησιαζουν ( καλα σιγα μη φτασουν τα 6).
Ενταξει ρε τύπε, το καταλαβα το πνευμα σου.
Ειλικρινα όμως τα θεωρω θλιβερα αυτά.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ενταξει ρε τύπε, το καταλαβα το πνευμα σου.
Ειλικρινα όμως τα θεωρω θλιβερα αυτά.

E και επειδη τα θεωρεις θλιβερα τι να κανουμε τωρα? Να  ζωστουμε με κοκκινα κασκολακια για να μη τρεξει το δακρυ? :grin: Ξεπερνα το μεγαλο παιδι εισαι πια :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Δε μου φαίνεται καθαρό αμυτικό χαφ, πιο πολυ box to box μου φαίνεται
Ο Ντιόπ επίσης είναι καθαρό αμυντικό χαφ,πολύ καλή επιλογή και οικονομική αλλά ο Βαγγέλας ήθελε τζάμπα εντελώς..


Που είναι ο λύκος ο Λεντέσμα;;;;;;;;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ενα ματς...το βασιλειο μου για ενα ματς...δυο χρονια ,ενα ματς...δεν περιγραφω αλλο...ενα...μονο ενα...δεν θελω ουτε καν δυο...σε δυο χρονια ενα ματς...
επιμενω,περιμενω....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.008
Like
29.127
Πόντοι
5.006
Ο Ντιόπ επίσης είναι καθαρό αμυντικό χαφ,πολύ καλή επιλογή και οικονομική αλλά ο Βαγγέλας ήθελε τζάμπα εντελώς..


Που είναι ο λύκος ο Λεντέσμα;;;;;;;;;;
ρε φιλε ο λύκος αδυναμία μου.αλλά μετα απο λίγο διαστημα όλο θλασεις.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
εμενα ο Κοκκαλης και ο Μαρινακης για ένα πραγμα με χαλασαν. Γιατι δεν τους ενοιαξε ποτε να φτιαξουν ομαδα για περα απο την Ελλαδα. Νταξ, καλο να παιρνεις το πρωταθλημα στα 90s (που ειχε και καλες ομαδες απέναντι) αλλα κατανταει βαρετο, ειδικα τωρα αρνουμαι να διανοηθω οτι υπαρχει Ολυμπιακος που να προλαβε τα 90s και που θα κατσει να δει το σημερινο πρωταθλημα.

Εγω ζηλεψα ομαδες οπως ηταν η Αϊντχοφεν του 2005 που πηγε στους 4 του CL, η δυναμο κιεβου καποτε με σεφτσενκο-ρεμπροφ, η γαλατασαραϊ τη χρονια που πηρε το ΟΥΕΦΑ με 9 τουρκους, 1 ταφαρελ κ 1 χατζι κλπ. Ουτε μπαρτσα με ενοιαξε να γινω, ουτε καν Πορτο (επειδη γνωριζω το μέγεθος του συγκεκριμενου συλλογου, γελαω με κατι συγγαυρους που λενε οτι γιναμε Πορτο!).

Ο Βαγγος με το που μυριστηκε λεφτα ξεπουλαει ολη την ομαδα. Ο Σωκος πανω απο 3 μηνες προπονητη δεν κρατησε (πλην μπαγεβιτς). Ε το πηρα κι εγω πρεφα και τωρα πια δεν εχω πρόβλημα με κανεναν αλλοθρησκο όταν μου λεει οτι μισει τον Ολυμπιακο. Ο Ολυμπιακος πρωτα απο ολα εχει γινει αδιάφορος στους οπαδους του, οποτε στ αρχιδια μου αν εγινε μισητος στους αντιπαλους του, φυσικο κ επομενο ειναι.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αυτός ο Μποτία μιλάμε για μεγάλο παλτό..Σε 150 συμμετοχές έχει 110 κίτρινες φάει,το είχα αναφέρει όταν είπαν ότι θα έρθει..Αυτοί δεν μπορούσαν να το δουν;;; Εχθές πάλι κάρτα δέχτηκε..

Μήπως να δίναμε μία ευκαιρία στον Αυλωνίτη που δεν ήταν και τόσο χάλια στην προετοιμασία και συμμετείχε σε όλη την διαρκεια της,ενώ ο Μποτία ήρθε στο τέλος αυτής;

Τον Αυλωνίτη άμα τον εμπιστευτείς έναν χρόνο μπορεί του χρόνου να τον πουλήσεις άνετα εάν τον βάζεις να παίξει..Άλλωστε στην Ελλάδα φημιζόμαστε για τους αμυντικούς μας !!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Όχι. Απλά αναρωτιόσουνα μια σελίδα πριν από πού προέκυψε το μίσος το 1997.

Σορρυ αλλα εχεις σφαλμα λογικης. Εδω αποδεικνυεται οτι υπαρχει το μισος οχι το πως προκυπτει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αυτός ο Μποτία μιλάμε για μεγάλο παλτό..Σε 150 συμμετοχές έχει 110 κίτρινες φάει,το είχα αναφέρει όταν είπαν ότι θα έρθει..Αυτοί δεν μπορούσαν να το δουν;;; Εχθές πάλι κάρτα δέχτηκε..

Μήπως να δίναμε μία ευκαιρία στον Αυλωνίτη που δεν ήταν και τόσο χάλια στην προετοιμασία και συμμετείχε σε όλη την διαρκεια της,ενώ ο Μποτία ήρθε στο τέλος αυτής;

Τον Αυλωνίτη άμα τον εμπιστευτείς έναν χρόνο μπορεί του χρόνου να τον πουλήσεις άνετα εάν τον βάζεις να παίξει..Άλλωστε στην Ελλάδα φημιζόμαστε για τους αμυντικούς μας !!!!
Για τις καρτες μην αγχωνεσαι, αμυντικος του ολυμπιακου είναι, δεν θα παρει πανω από 2-3 ολη τη χρονια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom