Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πάρτε Κατσουράν(Ι)η.....
URL]]
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Αυτόν ?

images


40 χρονων ειναι μονο και ελευθερος , τρεχα χοντρε κελεπουρι , θα σου δεσει και την αμυνα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παλι εξυπναδες εσυ ε?????αυτον θα σας τον παρει ο τουτης....αυτον που σας γαμαγε περσυ λεμε....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
...αλλα ρε φιλε αυτο το κεφαλοκλειδωμα δεν υπαρχει...δεν εχι ξαναγινει ρε συ...δεν γινεται να μην το ειδε...ειναι λαβη απο τζουντο.
Συνγαυρε σύντροφε, συγγνώμη αλλά θα σε διορθώσω.
Πρωτα από όλα δεν είναι λαβή τζούντο.
Είναι καθαρά παλαιστική λαβή ελληνορωμαϊκής πάλης (ορθία πάλη) και ειδικότερα συνδυασμός σεντυρ δε κοτέ (περίσφυξη μέσης από τα πλάγια) και τουρ ντε μπρα (περιστροφή πτώση του αντιπάλου με λαβή του χερίου και του γοφού) ιδιαίτερα επιτυχημένη.
Η εκτέλεση ήταν άριστη. Σε αγώνα θα έπαιρνε 2 πόντους. :dancing:
Στο ποδόσφαιρο δεν ξέρω . :referee:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Συνγαυρε σύντροφε, συγγνώμη αλλά θα σε διορθώσω.
Πρωτα από όλα δεν είναι λαβή τζούντο.
Είναι καθαρά παλαιστική λαβή ελληνορωμαϊκής πάλης (ορθία πάλη) και ειδικότερα συνδυασμός σεντυρ δε κοτέ (περίσφυξη μέσης από τα πλάγια) και τουρ ντε μπρα (περιστροφή πτώση του αντιπάλου με λαβή του χερίου και του γοφού) ιδιαίτερα επιτυχημένη.
Η εκτέλεση ήταν άριστη. Σε αγώνα θα έπαιρνε 2 πόντους. :dancing:
Στο ποδόσφαιρο δεν ξέρω . :referee:
Σιγά μην ήταν και καφακόλ ρε τύπε.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Οχι ρε δεν ήταν και καφακόλ.
Θάπρεπε να βγει από μπρόστα και να τον σηκώσει από τη μέση. Κμματάκι δύσκολο στη φάση που έπαιζε γιατί θα ψιλοφαινόταν.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
να σου πω εγω οτι 5-6 απο τα 16 πρωταθλήματα ητανε μονταρισμενα. Ητανε. Και παραγκα υπηρχε και ισως να υπαρχει ακομα με άλλη μορφη. Και σε αντιθεση με αλλους γαυρους δε θα προσπαθησω να κανω την παρθενα Μαρια. Αλλα πες μου, αυτο ακριβως δεν ειναι ο,τι ονειρευεται ο καθε οπαδος; Τον "απέναντι" να τον τρυπαει με γιαλαντζι πεναλτι στο 90'. Αυτοι ειμαστε σα λαος, οχι οι Ολυμπιακοι, οι Ελληνες. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι σωστο αυτο, αλλα τι ειναι σωστο στην ελληνικη κοινωνια;

Και ο ΑΕΚτζης αυτο θελει, και ο βαζελος, και ο παοκτσης. Πεναλτι στη σεντρα στο 95' και 1-0 και το αγγουρι στον κωλο του απεναντι μαζι με τη σφυριχτρα. Πώς να μην κανουν κουμαντο μετα οι Κοκκαληδες, οι Μελισσανιδηδες, οι Ψωμιάδηδες κ οι Μπεοι;

είσαι τελείως λάθος μεγάλε...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Εμετός κατ' εξακολούθηση. Εχω μια απορια όμως ρε παιδι μου. ΕΝΑΣ ποδοσδφαιριστης δεν βρεθηκε τοτε να ριξει μια μπουνια αναμεσα στα ματια σε έναν από αυτους τους αθλιους? Ενας ρε παιδι μου. Πόσο θα ετρωγε, δεκα αγωνιστικες? Και τι εγινε?
Αν εφευγε ΜΙΑ φορα ενας διαιτητης με το φορειο, και μετα μια δεύτερη, την τριτη δεν θα το σκεφτοταν περισσοτερο ο επομενος?
Τα χαμενα χρονια του ελληνικου ποδοσφαιρου...

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Να θυμίσουμε σε όποιον δεν το ξέρει ότι ο άλεξ έχει δηλώσει πολλακις οτι ειναι κατά της βίας κι οτι θεωρει απολιτιστους οσους την χρησιμοποιούν
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Εμετός κατ' εξακολούθηση. Εχω μια απορια όμως ρε παιδι μου. ΕΝΑΣ ποδοσδφαιριστης δεν βρεθηκε τοτε να ριξει μια μπουνια αναμεσα στα ματια σε έναν από αυτους τους αθλιους? Ενας ρε παιδι μου. Πόσο θα ετρωγε, δεκα αγωνιστικες? Και τι εγινε?
Αν εφευγε ΜΙΑ φορα ενας διαιτητης με το φορειο, και μετα μια δεύτερη, την τριτη δεν θα το σκεφτοταν περισσοτερο ο επομενος?
Τα χαμενα χρονια του ελληνικου ποδοσφαιρου...

δεν θα έτρωγε 10 αγωνιστικές, θα του έκοβαν την μπάλλα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Να θυμίσουμε σε όποιον δεν το ξέρει ότι ο άλεξ έχει δηλώσει πολλακις οτι ειναι κατά της βίας κι οτι θεωρει απολιτιστους οσους την χρησιμοποιούν
Εννοείται. Όπως εννοείται ότι οι πραξεις βιας των διαιτητών, επιτρεπουν αμυνα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Να θυμίσουμε σε όποιον δεν το ξέρει ότι ο άλεξ έχει δηλώσει πολλακις οτι ειναι κατά της βίας κι οτι θεωρει απολιτιστους οσους την χρησιμοποιούν

Ναι αλλα ειναι υπερ της λελογισμενης χρησης βιας προκειμενου να επιτευχθη ενας ευγενης σκοπος τυπε :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Η βία γεννά βία μόνο όταν μας συμφέρει κι έτσι. Απολίτιστε
Η αμυνα απέναντι σε πραξεις βιας είναι επιβεβλημενη.

Υ.Γ. Όπως επρεπε επισης οι άλλες ομαδες σε ενδειξη διαμαρτυριας για το αισχος, μετα το 1999-2000 που ειχε καταντησει το θεμα αηδια, να μην κατεβαινουν στο πρωταθλημα και να παιζει μονος του ο διορισμένος.
Ας εκαναν μια δικη τους λιγκα χωρις το σιχαμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom