Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ποιο  ηταν  το  κακο.........το  πεντακαθαρο  πεναλντυ  που  εδωσε.;;;;;;;;;;;;;

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Το οτι ως που να δοσει το οντως καθαρο πεναλτι ειχε δοσει καμια 100αρια  αναποδα φαουλ υπερ του γαβρου. Κατι κλαδεματα που ελεγε φαουλ υπερ του ολυμπιακου.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Η αμυνα απέναντι σε πραξεις βιας είναι επιβεβλημενη.

Αυτο για σένα είναι άμυνα;



ΕΝΑΣ ποδοσδφαιριστης δεν βρεθηκε τοτε να ριξει μια μπουνια αναμεσα στα ματια σε έναν από αυτους τους αθλιους? Ενας ρε παιδι μου. Πόσο θα ετρωγε, δεκα αγωνιστικες? Και τι εγινε?
Αν εφευγε ΜΙΑ φορα ενας διαιτητης με το φορειο, και μετα μια δεύτερη, την τριτη δεν θα
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αυτό καταλαβες? Ότι "κακο" εννοω το πεναλτυ που εδωσε?

Για  πες  μου  τι  εννοεις  κακο........τα  γαμησια  που  σας  εριχνε  ο  κοκκαλης  ολα  αυτα  τα  χρονια;;;;;;;;

Χασατε  ρε  πρωταθλημα........χανοντας  απο την προοδευτικη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και  φταιει  ο  κοκκαλης  για  αυτο;

Καντε  καμια  αλλη  συζητηση.............αντε  μπραβο........Α Ν Υ Π Α Ρ Κ Τ Ο Ι......
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
ετσι είναι φιλοι gau-βροι.......

όταν το δικο σας παραρτημα <εβγαλε> εκτος τον Μπεργκ την προιγουμενη αγωνιστικη για 3 και πλεον μηνες τωρα τα παραρτηματα των αλλων βγαζουν εκτος των μανιατη και την παρεα του!!!!χε χε χε και ο κοκκινος καρπαζωεισπτρακτωρ 00θυρα7 θα παιξει πιο απογυμνωμένος στην ευρωπη.....χε χε χε

χορταστικη τσοντα στις 16/9 στο τηγανι χα χα χα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Υ.Γ. Όπως επρεπε επισης οι άλλες ομαδες σε ενδειξη διαμαρτυριας για το αισχος, μετα το 1999-2000 που ειχε καταντησει το θεμα αηδια, να μην κατεβαινουν στο πρωταθλημα και να παιζει μονος του ο διορισμένος.
Ας εκαναν μια δικη τους λιγκα χωρις το σιχαμα.

Γιατί δεν το καναν αραγε; Παει πουθενά ο νους σου;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αυτο για σένα είναι άμυνα;
Εντελως.
Θυμαμαι όταν πηγε ο Γιαννακόπουλος στην Μπολτον, αρχισε τις βουτιες για πεναλτυ.
Νομιζε ότι παιζει μπαλα ακομη στην μπανανία.
Ε τον αρπαξε από το αυτι ο προπονητης του και τον αφησε στον παγκο για να συνελθει.
Εδώ δεν θα κανεις τέτοιες μαλακιες, του ειπε. Δεν θα μας εκθέτεις.
Μια χαρα εγινε ανθρωπος ο Στελάκης τοτε. Εδώ βουταγε για χταπόδια. Και το χαιροταν κιολας.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Χασατε  ρε  πρωταθλημα........χανοντας  απο την προοδευτικη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και  φταιει  ο  κοκκαλης  για  αυτο;
Ο Κόκκαλης φταίει για το ότι απαγορευόταν να χάσεις κι εσύ από την Προοδευτική.  ;)
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Το οτι ως που να δοσει το οντως καθαρο πεναλτι ειχε δοσει καμια 100αρια  αναποδα φαουλ υπερ του γαβρου. Κατι κλαδεματα που ελεγε φαουλ υπερ του ολυμπιακου.

Για  το ματσακι  ομως   με  τον πουτανας  το  γιο τον κυριακο............κουβεντα......εεεεεεεεεε

Πηρατε  παντελονατο  πρωταθλημα.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Γιατί δεν το καναν αραγε; Παει πουθενά ο νους σου;
Γιατι οι Σοβιετικοι εκαναν συμφωνια με τον Χιτλερ και τον αφησαν να γιγαντωθεί, και μετα ειχαν 20 εκατομμύρια νεκρους για να τον κανουν ζάφτι?

Απλά, δεν παει το μυαλο σου πού μπορεί να φτασει η θρασυτητα του αλλου.
Λες δεν μπορει, καπου θα σταματησει.
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
ψωροκεφαλι πουτσα παλι πουτσα παλι

με 4-αρα υποδεχτηκαν τον κοκκινο καρπαζοεισπρακτωρ περυσι και με 3-αρα αποχαιρετησαν τον κοκκινο καρπαζωεισπρακτωρ στο τσουλου  φετος ποσα αραγε?????χε χε χε πουτσα παλι ψωροκεφαλι   ψωροκεφαλι πουτσα παλι....
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
ετσι είναι φιλοι gau-βροι.......

όταν το δικο σας παραρτημα <εβγαλε> εκτος τον Μπεργκ την προιγουμενη αγωνιστικη για 3 και πλεον μηνες τωρα τα παραρτηματα των αλλων βγαζουν εκτος των μανιατη και την παρεα του!!!!χε χε χε και ο κοκκινος καρπαζωεισπτρακτωρ 00θυρα7 θα παιξει πιο απογυμνωμένος στην ευρωπη.....χε χε χε

χορταστικη τσοντα στις 16/9 στο τηγανι χα χα χα

Μη  ξαναγραψεις εδω  σε  παρακαλω...........εισαι  τελειως  μ α λ α κ α ς............

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
κλαψε πουτανα και παρακαλα της πουτσες αλλων....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Για  πες  μου  τι  εννοεις  κακο........τα  γαμησια  που  σας  εριχνε  ο  κοκκαλης  ολα  αυτα  τα  χρονια;;;;;;;;

Χασατε  ρε  πρωταθλημα........χανοντας  απο την προοδευτικη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και  φταιει  ο  κοκκαλης  για  αυτο;

Καντε  καμια  αλλη  συζητηση.............αντε  μπραβο........Α Ν Υ Π Α Ρ Κ Τ Ο Ι......
Μην μπερδευεσαι. Εγω είμαι ΑΕΚτζης. Και μου εχεις κλεψει πρωταθλημα στα χαρτια σαν κοινος λωποδύτης.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Μια χαρα εγινε ανθρωπος ο Στελάκης τοτε. Εδώ βουταγε για χταπόδια. Και το χαιροταν κιολας.
Αν βρεις πουθενά το Αιγάλεω - ΟΦΣΠ 3-4, δε θυμάμαι ποιά χρονιά, βουτάει στο 93-94' μέσα στην περιοχή. Δίνει ο κόρακας μπέναλτυ, σηκώνεται ο Γιαννακόπουλος βγάζει έξω το σταυρό του και τον φιλάει...   :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Μην μπερδευεσαι. Εγω είμαι ΑΕΚτζης. Και μου εχεις κλεψει πρωταθλημα στα χαρτια σαν κοινος λωποδύτης.

Στο κλέψα; Έκανα κάτι παράνομο και δεν το κατάλαβα;
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
Μη  ξαναγραψεις εδω  σε  παρακαλω...........εισαι  τελειως  μ α λ α κ α ς............

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

εισαι τελιως μπηνες που θα μου κανεις και υποδείξεις!!!!χε χε χε πουτσα παλι ψωροκεφαλι  ΠΟΥΤΣΑ ΠΑΛΙ ΨΩΡΟΚΕΦΑΛΙ
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ο Κόκκαλης φταίει για το ότι απαγορευόταν να χάσεις κι εσύ από την Προοδευτική.  ;)

Εισαι  πολυ  μα  παρα  πολυ Μ Α Λ Α Κ Α Σ..........εχει  χασει  απο  την  προοδευτικη   1-0.......


Ασχολησου  με  το  πλεξιμο........μονο  εκει  εχεις  ταλεντο....... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom