Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Μα ολόιδιες όμως!!

Πες μου ρε μάστορα πώς κατάλαβαν οι διορατικοί έλληνες οπαδοί το 99 οτι τα επόμενα χρόνια θα καταστρεφόταν το ποδόσφαιρο λόγω του οσφπ. Πες μου τι δείγματα είχαν, δε σου ζητάω κάτι δύσκολο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.015
Like
29.154
Πόντοι
5.006
kljestan-rsca.jpg
απο τα μερη σου είναι Αμέρικα. :sunglasses:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Kαι πως βγηκε ευρωπη ρε μαστορα? θα μας τρελανεις ναουμε? Τον χριζει ιπποτη η βασιλισσα και βγαινει? Δεν βγαινει βαση ανταγωνισμου με σενα? Δεν ειναι η εσυ η αυτος? Ασε που οπως ειναι τα πραγματα και στην ευρωπη μπορει να σε ανταγωνιστει. Εσυ δηλαδη στο μπασκετ πχ που ειναι το συστημα τετοιο , εισαι θρυλαρα και πασης ελλαδος ε?
Δεν ξερω αν πρεπει να ντρεπομαι γι αυτό, αλλά όταν εβαλε ο Πριντεζης το καλαθι με την ΤΣΣΚΑ στον τελικο πανηγυριζα σαν τρελός.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Πες μου ρε μάστορα πώς κατάλαβαν οι διορατικοί έλληνες οπαδοί το 99 οτι τα επόμενα χρόνια θα καταστρεφόταν το ποδόσφαιρο λόγω του οσφπ. Πες μου τι δείγματα είχαν, δε σου ζητάω κάτι δύσκολο.
Ηδη τρια παραγκισια πρωταθλήματα ως τοτε.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Τι να γινει, εμεις δεν είχαμε 5-6 υποκαταστήματα να παιρνουμε 6Χ6=36 βαθμούς με το καλημέρα. Κάθε νικη την παιρναμε στο γηπεδο.
να σου πω εγω οτι 5-6 απο τα 16 πρωταθλήματα ητανε μονταρισμενα. Ητανε. Και παραγκα υπηρχε και ισως να υπαρχει ακομα με άλλη μορφη. Και σε αντιθεση με αλλους γαυρους δε θα προσπαθησω να κανω την παρθενα Μαρια. Αλλα πες μου, αυτο ακριβως δεν ειναι ο,τι ονειρευεται ο καθε οπαδος; Τον "απέναντι" να τον τρυπαει με γιαλαντζι πεναλτι στο 90'. Αυτοι ειμαστε σα λαος, οχι οι Ολυμπιακοι, οι Ελληνες. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι σωστο αυτο, αλλα τι ειναι σωστο στην ελληνικη κοινωνια;

Και ο ΑΕΚτζης αυτο θελει, και ο βαζελος, και ο παοκτσης. Πεναλτι στη σεντρα στο 95' και 1-0 και το αγγουρι στον κωλο του απεναντι μαζι με τη σφυριχτρα. Πώς να μην κανουν κουμαντο μετα οι Κοκκαληδες, οι Μελισσανιδηδες, οι Ψωμιάδηδες κ οι Μπεοι;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
να σου πω εγω οτι 5-6 απο τα 16 πρωταθλήματα ητανε μονταρισμενα. Ητανε. Και παραγκα υπηρχε και ισως να υπαρχει ακομα με άλλη μορφη. Και σε αντιθεση με αλλους γαυρους δε θα προσπαθησω να κανω την παρθενα Μαρια. Αλλα πες μου, αυτο ακριβως δεν ειναι ο,τι ονειρευεται ο καθε οπαδος; Τον "απέναντι" να τον τρυπαει με γιαλαντζι πεναλτι στο 90'. Αυτοι ειμαστε σα λαος, οχι οι Ολυμπιακοι, οι Ελληνες. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι σωστο αυτο, αλλα τι ειναι σωστο στην ελληνικη κοινωνια;

Και ο ΑΕΚτζης αυτο θελει, και ο βαζελος, και ο παοκτσης. Πεναλτι στη σεντρα στο 95' και 1-0 και το αγγουρι στον κωλο του απεναντι μαζι με τη σφυριχτρα. Πώς να μην κανουν κουμαντο μετα οι Κοκκαληδες, οι Μελισσανιδηδες, οι Ψωμιάδηδες κ οι Μπεοι;
Ε τι να γινει όμως, ο ολυμπιακος το εκανε, αυτος θα τα ακουσει.
Αν το ειχε κανει η ΑΕΚ, ας τα ακουγε η ΑΕΚ.
Τι λογικη είναι αυτή? Σε σκοτωνω και μετα σου λεω μην με τιμωρησεις, γιατι αν δεν σε σκοτωνα εγω θα σε σκοτωνε άλλος?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Για ποιο λογο δεν ηταν? Επειδή το λες εσυ?  :2funny: :2funny:

Θες να σου πω πρωταθλήματα άλλων χρονιών που ήταν παραγκίσια; Στα λέω,δεν έχω πρόβλημα. Το 97 και το 98 γιατί ήταν παραγκίσια; Και μέσα σε 2 χρονια έκαναν το φίλαθλο κοσμο να μισήσει τοσο πολυ τον ολυμπιακο, ωστε να πανηγυριζουν σαν τρελοί την προκριση της γιούβε;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Δεν ξερω αν πρεπει να ντρεπομαι γι αυτό, αλλά όταν εβαλε ο Πριντεζης το καλαθι με την ΤΣΣΚΑ στον τελικο πανηγυριζα σαν τρελός.

Koιτα αν η δικια σου ομαδα ποτε δε θα παει εκει λογικο να πανυγηριζεις με τον καθε αλλοθρησκο . Βρισκεις οτι ειναι ελληνικη ομαδα ( ασχετα αν σε ξεκολιαζει και σε βιαζει εδω  και ελληνες παικτες περισσοτερο παιζουν σε μια ξενη παρα εδω ) και πανυγηριζεις.  Εχεις την αναγκη να πανυγηρισεις. Εγω παλι εγω παρα-πανηγυρισει στο μπασκετ με την ομαδα μου , πιστεψε με δεν ειχα καμια αναγκη να πανυγηρισω το καλαθι του Πριντεζη. Ισα ισα που αρχιζω να σπαζομαι που μας πλησιαζουν ( καλα σιγα μη φτασουν τα 6).
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Θες να σου πω πρωταθλήματα άλλων χρονιών που ήταν παραγκίσια; Στα λέω,δεν έχω πρόβλημα. Το 97 και το 98 γιατί ήταν παραγκίσια; Και μέσα σε 2 χρονια έκαναν το φίλαθλο κοσμο να μισήσει τοσο πολυ τον ολυμπιακο, ωστε να πανηγυριζουν σαν τρελοί την προκριση της γιούβε;
Αρα εσυ πού καταληγεις δηλαδή? Ότι από παντα ο οπαδος ηταν με τον αντιπαλο της ελληνικης ομαδας στην ευρωπη κι εγω ζω σε ένα παραλληλο συμπαν?
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Θες να σου πω πρωταθλήματα άλλων χρονιών που ήταν παραγκίσια; Στα λέω,δεν έχω πρόβλημα. Το 97 και το 98 γιατί ήταν παραγκίσια; Και μέσα σε 2 χρονια έκαναν το φίλαθλο κοσμο να μισήσει τοσο πολυ τον ολυμπιακο, ωστε να πανηγυριζουν σαν τρελοί την προκριση της γιούβε;
Ειδικά στο πρωτάθλημα του '97 παρά το ότι το πήρατε με μεγάλη διαφορά, έπεσαν οι πιο χοντρές τουφεκιές.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Αρα εσυ πού καταληγεις δηλαδή? Ότι από παντα ο οπαδος ηταν με τον αντιπαλο της ελληνικης ομαδας στην ευρωπη κι εγω ζω σε ένα παραλληλο συμπαν?

Δε ζεις σε παράλληλο σύμπαν, αλλά σίγουρα οχι σε αυτον τον πλανήτη!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Αρα εσυ πού καταληγεις δηλαδή? Ότι από παντα ο οπαδος ηταν με τον αντιπαλο της ελληνικης ομαδας στην ευρωπη κι εγω ζω σε ένα παραλληλο συμπαν?

Oχι ρε αλιμονο ποιος να το πει αυτο ? :grin:
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Ε τι να γινει όμως, ο ολυμπιακος το εκανε, αυτος θα τα ακουσει.
Αν το ειχε κανει η ΑΕΚ, ας τα ακουγε η ΑΕΚ.
Τι λογικη είναι αυτή? Σε σκοτωνω και μετα σου λεω μην με τιμωρησεις, γιατι αν δεν σε σκοτωνα εγω θα σε σκοτωνε άλλος?
εμενα δε με πειραζει που τα ακουει ο Ολυμπιακος. Εγω τον Ολυμπιακο 8 φορες το χρονο τον βλεπω, 6 στην ευρωπη κ 2 με το βαζελο, και περσι 10 μ Μαντσεστερ. Ελληνικο πρωταθλημα δε θα κατσω ναδω, για παρα πολλους λογους, ενας εκ των οποιων ισως να ειναι και αυτος που λες εσυ.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Καθαρό αμυντικό χαφ,όχι τύπου Μασάδο που είναι και αυτός ο Σέρβος της Άντερλεχτ που θέλει ο χοντρός

Δε μου φαίνεται καθαρό αμυτικό χαφ, πιο πολυ box to box μου φαίνεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom