Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΣΙΓΟΥΡΑ στον βαζελο
και μην κοιτατε που παιρνουμε την κουπα επειδη ειναι νεκροι οι αλλοι
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
με τον σωκρατη ΠΟΤΕ δεν ξερεις..
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα παλικαρια
ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω αυτη τη νοοτροπια που εχουν ορισμενοι παικτες...τι νομιζουν πως κανουν,αγγαρεια?δηλαδη δεν εχω καταλαβει πως την εχουν δει ετσι ρε γαμωτο
χτες βαρεθηκα τοσο πολυ που απ τα νευρα μου ηθελα να φυγω
αλλα κ να εφευγα..στα αρχιδια τους..3ετες διαρκειας εχω οποτε τα εχουν παρει τα φραγκα τους...
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Λύστε μου φίλοι γαύροι μια απορία:γιατί χθες γιουχάρατε την σούπερ ομαδάρα σας;έτσι για να χουμε καλο ρώτημα.

γιατι εμεις ειμαστε πρωτοι,ειμαστε πρωταθλητες εδω κ μια δεκαετια,και ακομη απαιτουμε κ αλλα....
καταλαβες γιατι φιλε νταρκ????
ενω εσεις παλευετε να βγειτε δευτεροι...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
και θα παρεις ξανα 3ετες και ξανα....(και εγω θα παρω παλι διαρκειας της ομαδας μου)
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
και θα παρεις ξανα 3ετες και ξανα....(και εγω θα παρω παλι διαρκειας της ομαδας μου)

ελα ντε..καλα για φετος φιλε νικ δεν το βλεπω...μονοετες κ πολυ τους ειναι (ανεξαρτητου μεταγραφων)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σωστά.Μου αρέσει όμως ο τρόπος επικρότησης κ προτροπής προς το καλύτερο,για τους παίχτες σας.Είναι οι στιγμές αυτές,που ευχαριστώ τον Θεό που δεν με έκανε Ορκ.......εεεε! συγνώμη Ολυμπιακό ήθελα να πω.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
δεν θα υπαρχουν τριετη διαρκειας φετος μονο μονοετη
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
οχι ρε φιλε νταρκ...υπαρχει μια παροιμια...στο σπιτι του κρεμασμενου...ελπιζω να ξερεις την συνεχεια.
στο λεω γιατι ανεφερες κατι για τροπο επικροτησης κ προτροπης..
α ξερεις κ την αλλη την παροιμια??για την καμηλα που λενε..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Απλως φιλαράκι μου καλό,έχω διαφορετική αντίληψη περί αποδοκιμασίας των παιχτών μου.Δεν τους βοηθάω με το να τους γιουχάρω.Ειδικά όταν είναι κ οι πιθανότεροι πρωταθλητές κ για φέτος.Δείχνετε έτσι το οπαδικό σας μεγαλείο.Χθες στο ΟΑΚΑ που έχασαν οι βαζέλες,τέτοια γιούχα δεν έπεσε...που θα ήταν κ δικαιολογημένη.Τώρα όσον αφορά τις παροιμίες άστο...γιατί αν αρχίσουμε θα ψάχνεσαι.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ακομη δεν ειναι σιγουρο αλεξ..
οπως δεν ειναι σιγουρο αν θα μειωθουν τα διαρκειας ...
αν κ ευελπιστω κ να μειωθουν αλλα κ να μην βγουν τριετες
το θεμα ειναι...ακουστηκε κατι για αυξηση ΠΑΛΙ εαν βγουν μονο μονοετες
 

WALKER

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
o γνωστός δευτερότριτος ντάρκ συνεχίζει να προκαλεί ας τον μαζέψει κάποιος.Ας παει στο χαρέμι του να πανηγυρίζει για την δεύτερη θέση και τον καπετάνο.Στα δικά μας ...Εχουμε απαιτήσεις απο την ομάδα μας θέλουμε τον Θρύλο ποιοτικά ψηλά και θα γιουχάρουμε και θα κράξουμε δεν είμαστε φλώροι....δεν τρώμε κουτόχορτο μόνο κούπες...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ειναι σιγουρο οτι δεν θα υπαρχουν τριετη ,αλλα και οτι θα αυξηθει η τιμη τους αρκετα μου το ειπε ο Μωραλης εχθες
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
εμείς οι οπαδοί του θρύλου  στους παίχτες είμαστε δίπλα τους σε εντός και εκτός τους στηρίζουμε και θέλουμε να μας σέβονται και να παίζουν μπάλλα και να ιδρώνουν την φανέλα τους αν δεν το κάνουν θα τρώνε γίουχα :tickedoff: , και η διοίκηση να κάνει αυτό που πρέπει φέτος για την ομάδα ριζική ανανέωση με παίχτες αξίας και ουσίας και όχι μπαλώματα ;)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
o γνωστός δευτερότριτος ντάρκ συνεχίζει να προκαλεί ας τον μαζέψει κάποιος.Ας παει στο χαρέμι του να πανηγυρίζει για την δεύτερη θέση και τον καπετάνο.Στα δικά μας ...Εχουμε απαιτήσεις απο την ομάδα μας θέλουμε τον Θρύλο ποιοτικά ψηλά και θα γιουχάρουμε και θα κράξουμε δεν είμαστε φλώροι....δεν τρώμε κουτόχορτο μόνο κούπες...
στο μπασκετ 15 χρονια τρωτε κουτοχορτο και δεν γιουχαρετε....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μαζεύομαι όποτε γουστάρω.Κ μάθε ότι δεν προκαλώ.Μια ερώτηση έκανα.Κ τέλοσπάντων σου έχω πει να μην ασχολείσαι με μένα.Δεν θέλω πάρε δώσε μαζί σου...υπάλληλε. ;)


ΑΠΑΞΙΩ ΒΛΕΠΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΝΟΜΑΣΩ.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
εγω παλικαρια οπως ειδατε σταματησα να ασχολουμε μαζι του.
ας κλαφτει λιγακι στον ντεμη μπας κ τους παρει κανα παικτη
το θεμα ειναι ανσχολουμαστε με την ομαδα μας κ οχι με δευτεροτριτους στερημενους(απο κουπες)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εγω παλικαρια οπως ειδατε σταματησα να ασχολουμε μαζι του.
ας κλαφτει λιγακι στον ντεμη μπας κ τους παρει κανα παικτη
το θεμα ειναι ανσχολουμαστε με την ομαδα μας κ οχι με δευτεροτριτους στερημενους(απο κουπες)
στο μπασκετ 15 χρονια τρωτε κουτοχορτο και δεν γιουχαρετε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom