Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
εγω παλικαρια οπως ειδατε σταματησα να ασχολουμε μαζι του.
ας κλαφτει λιγακι στον ντεμη μπας κ τους παρει κανα παικτη
το θεμα ειναι ανσχολουμαστε με την ομαδα μας κ οχι με δευτεροτριτους στερημενους(απο κουπες)




όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρι.ʼντε να πετάξεις κανένα κορνέ φίλαθλε.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε μην μασατε !!!!!σας πειραζει ο dark!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα τους φέρουν το νεούδι τον Ρομπέρτο Κάρλος για αυτό:2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σιγά μην τους πειράξω.Εγώ τέτοιο πράμα;ΠΟΤΕ.
 

WALKER

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
γραφικέ γλύψε εκεί που φτύνουν άλλοι,βγάλε όμως την κουκούλα καθώς δίνεις τον κόσμο σκοτείνε .Λευτεριά στους οπαδούς οπου κι αν ανήκουν....δώσε,δώσε,δώσε,δώσε,δείξε και πέρνα να πάρεις τον μισθό σου.Αξιος,αξιος,συνεργάτη
 

Συνημμένα

  • acab.jpg
    acab.jpg
    43,5 KB · Εμφανίσεις: 23

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
γραφικέ γλύψε εκεί που φτύνουν άλλοι,βγάλε όμως την κουκούλα καθώς δίνεις τον κόσμο σκοτείνε .Λευτεριά στους οπαδούς οπου κι αν ανήκουν....δώσε,δώσε,δώσε,δώσε,δείξε και πέρνα να πάρεις τον μισθό σου.Αξιος,αξιος,συνεργάτη
τα acab  τα φερανε πρωτοι οι βαζελοι......
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΑΞΙΖΟΥΝ!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημερα παλικαρια
ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω αυτη τη νοοτροπια που εχουν ορισμενοι παικτες...τι νομιζουν πως κανουν,αγγαρεια?δηλαδη δεν εχω καταλαβει πως την εχουν δει ετσι ρε γαμωτο
χτες βαρεθηκα τοσο πολυ που απ τα νευρα μου ηθελα να φυγω
αλλα κ να εφευγα..στα αρχιδια τους..3ετες διαρκειας εχω οποτε τα εχουν παρει τα φραγκα τους...

αφου πας στο γηπεδο ακομα για μενα εισαι εθνικος ηρωας....αν ομως δωσεις τα λεφτα σου επειδη θα ερθει ο ρομπερτο συνταξιουχος καρλος για τριετια ε τοτε θα εισαι εθνικος............οπως και ολοι οι υπολοιποι που θα γεμιζουν το καραισκακη!χιλιες φορες τα πετρινα χρονια με ντεταρι,προτασοφ,φουνες,λιτοφτσενκο,κριστιενσεν,χαντζιδη κλπ.......η ομαδα τοτε επαιζε ωραια μπαλλιτσα,τωρα παιζει το χειροτερο ποδοσφαιρο που εχει παιξει ο ολυμπιακος απο το 1925!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
στο γηπεδο πηγαινω φιλε για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ,για την ομαδα,την φανελα,την ιδεολογια.
δεν πηγαινω για κανενα ντεταρι,κριστιενσεν,εσται,ζιοβανι,ριβαλντο
πηγαινω για να υποστηριξω την ομαδα μου
ολοι οι παραπανω ειναι απλα παικτες του θρυλου και ειναι ολοι αγαπητοι
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
τα διαρκειας θα ειναι πιο ακριβα οπως καθε φορα που αλλαζουν οι τιμες τους ετσι δεν γινεται παντα? μην κοιτατε που αυτη τη φορα ηταν τριετη τωρα θα παρουν την αυξηση και των τριων χρονων ...ετσι ενα διαρκειας που εκανε πχ 500 ευρω θα κανει 650 κτλ(εκτος απο των συνδεσμων που δεν αυξανονται πολυ)
τωρα οι πωλησεις των διαρκειας ειναι αναλογες των μεταγραφων  αν θελει να τα πουλησει παρα την αυξηση των τιμων πρεπει να φερει παιχτες και οσο πιο  πολλοι και πιο μεγαλης αξιας παιχτες ερθουν τοσο θα πουληθουν περισσοτερο τα διαρκειας
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
στο γηπεδο πηγαινω φιλε για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ,για την ομαδα,την φανελα,την ιδεολογια.
δεν πηγαινω για κανενα ντεταρι,κριστιενσεν,εσται,ζιοβανι,ριβαλντο
πηγαινω για να υποστηριξω την ομαδα μου
ολοι οι παραπανω ειναι απλα παικτες του θρυλου και ειναι ολοι αγαπητοι

ρε αδερφε τί ειναι η ποδοσφαιρικη ομαδα για λες οτι πας για την ιδεολογια?μην ακουτε ολους τους παπαρολογους που βγαινουν και "οπαδιζουν" μεσω των ΜΜΕ και "σακατευουν" τα μυαλα των νεων με "ψευτικες κοντρες".με "εκφρασεις απαξιωσης ή θριαμβων"!στο γηπεδο παμε για το θεαμα-ευχαριστηση!οπως στον κινηματογραφο,στο θεατρο,στο καλο εστιατοριο κλπ.......Ασε αυτους που κονομανε να "ιδεολογουν" και να κανουν οτι γουσταρουν!μην τα τρωτε ολα ακριτα στη μαπα.....διυλιστε λιγο με τον εγκεφαλο σας τα πονηρως και επιτηδειως λεγομενα του "αερα" και δειτε τι κρυβεται πισω απο το καθετι!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
παλι ρε vasos λες τα δικα σου...αλλα λεω εγω αλλα λες εσυ...
που να σου εξηγω τωρα δευτεριατικα,ηταν δυσκολη μερα κ στη δουλεια...αστο ακυρο
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
vaso θελω να σε ρωτησω κατι ασχετο εισαι γιατρος?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ρε αδερφε τί ειναι η ποδοσφαιρικη ομαδα για λες οτι πας για την ιδεολογια?μην ακουτε ολους τους παπαρολογους που βγαινουν και "οπαδιζουν" μεσω των ΜΜΕ και "σακατευουν" τα μυαλα των νεων με "ψευτικες κοντρες".με "εκφρασεις απαξιωσης ή θριαμβων"!στο γηπεδο παμε για το θεαμα-ευχαριστηση!οπως στον κινηματογραφο,στο θεατρο,στο καλο εστιατοριο κλπ.......Ασε αυτους που κονομανε να "ιδεολογουν" και να κανουν οτι γουσταρουν!μην τα τρωτε ολα ακριτα στη μαπα.....διυλιστε λιγο με τον εγκεφαλο σας τα πονηρως και επιτηδειως λεγομενα του "αερα" και δειτε τι κρυβεται πισω απο το καθετι!

δεν θελω να ερχομαι σε αντιπαραθεση μαζι σου συνεχεια δεν γουσταρω αλλο αν και μου την δινουν πολλα απο αυτα που γραφεις παρ ΄ολα αυτα σε εχω συμπαθησει
θελω λοιπον να το αναλυσουμε λιγο αυτο που γραφεις ....
πες σε παρακαλω λοιπον αφου κατα την γνωμη σου δεν ειναι ιδεολογια ο Θρυλος ... τοτε γιατι επελεξες να εισαι Ολυμπιακος και οχι κατι αλλο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom