Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα αγορι μου...μαλλον εισαι μικρος σε ηλικια(19?) και εχω δεν εχεις σχηματισει στο μυαλο σφαιρικα τί παει να πει ποδοσφαιρο ωστε να αποδεχεσαι ακριτα πολλες φορες δηλωσεις διαφορων ανθρωπων που εχουν θεση σημαινουσα στον τομεα τους..π.χ. πλατινι στην προκειμενη περιπτωση.Αυτο που αναφερεις σψστα το λεει ο πλατινι και καλο ειναι να συμβει για να δοθει μεγαλυτερη εμφαση και ενδιαφερον στον συναγωνισμο των πρωταθληματων που τα τελευταια 10 χρονια περιπου εχουν χασει αρκετα απο την αιγλη του παρελθοντος επειδη και ο 2ος και ο 3ος και ο 4ος σε ορισμενες χωρες μπορουν να παιξουν στο κυπελλο πρωταθλητριων...!οποτε χανεται καπως η διψα και η τρελλη επιθυμια για τον τιτλο απο τους μεγαλους συλλογους και κοιτουν να βρεθουν τουλαχιστον σε αυτες τις θεσεις οσο πιο ανωδυνα μπορουν και με το λιγοτερο κοστος γιατι τα οικονομικα οφελη ειναι τεραστια....Το προβλημα για τον ολυμπιακο δεν ειναι τί ειπε ο πλατινι ή τι θα ισχυσει απο το 2009 αλλα τί ειναι διατεθειμενος να κανει ωστε να ειναι ανταγωνισιμο μεγεθος στο ευρωπαικο φουτμπολ!Εσυ δηλ. θελεις καθε χρονο να βγαινεις στο τσαμπιονς λιγκ και να ευχονται ολοι να κληρωθουν μαζι σου?θες να γινεσαι καθε χρονο ρομπα ποδσφαιρικα?να γινεται σεντρα στην περιοχη και να κλεινεις τα ματια σου?να τρως 7 γκολ χωρις να απαντας ουτε ενα σε αδιαφορο ματς για τον νικητη?μηπως ζεις και ονειρευεσαι αλλου?Και σε οτι αφορα το πρωταθλημα ελλαδος η ΑΕΚ ο ΠΑΟ ο ΠΑΟΚ η ΛΑΡΙΣΑ  και δεν ξερω εγω ποιος αλλος οταν επαιρναν τα πρωταθληματα επαιζαν πολυ καλη μπαλα ή τουλαχιστον απλα καλη μπαλα ασ&#96
7;ετα αν εμπαινε ο καπετανιος με την γυναικα του μαραγκου στο γηπεδο και εβγαζε πιστολια στον κολοκυθα!το ιδιο ισχυει και για τον γιδοπουλο ή καρρα-μελισσανιδη!δηλ. ανθρωπους γκαγκνστερ!Τωρα επειδη υπαρχουν και μερικοι γαυροι που βλεπουν την πραγματικοτητα και λενε την αληθεια δεν παει να πει οτι ειναι στημενοι βαζελοι ή δε ξερω εγω τί αλλο!μηπως ειμαι και ανηψιος του τζιγγερ?αλλα ειναι φαινομενο της εποχης μας να εναντιωνομαστε σε αυτο που δε γουσταρουμε και να ειρωνευομαστε απο τη στιγμη που δεν μπορουμε να στηριξουμε την αποψη μας βασιμα.....Τωρα αν εχω εδειξα υπεροχη και στομφο επειδη ανεφερα οτι εχω παιξει ποδοσφαιρο σε ομαδες και μπορω να εκφερω μια αποψη δεν σημαινει ουτε οτι μπορει να συγκριθω με τον κουσουλακη(ποιον πλατινι,πλακα κανεις?) ουτε ομως οτι δεν εχω κριση ή ειμαι στημενος.Για αυτο καλο ειναι να μην επαναλαβεις τετοιους χαρακτηρισμους και να παραθετεις την αποψη σου οπως την πιστευεις χωρις ειρωνειες και περιττα σχολια,γιατι τοτε θα πρεπει να περιμενεις και αναλογη απαντηση
Άντε πάλι τα ίδια με το vaso με έχει κουράσει η περίπτωση σου φίλε … μάλλον έχεις κόλλημα με τους μικρούς για να το αναφέρεις κάθε φορά λες και οι μικροί απαγορεύεται να έχουν έχουν γνώμη. και ΟΧΙ δεν είμαι μικρός εκτός και αν τα 30 χρόνια μου σου φαίνονται λίγα όποτε  κατ επέκταση είμαι μικρός
Βέβαια πάλι δεν μου απαντάς σε αυτά που έγραψα, τώρα αν εσύ από αυτά κατάλαβες ότι δεν με ενδιαφέρει αν παίζει καλά η κακά ο Ολυμπιακός δικό σου θέμα ,
Δεν απαντάς όμως στην ουσία των λόγων του Πλατινι που είναι ,ότι ο πρωταθλητής της κάθε χώρας επιβραβεύεται από την ουεφα με τους καινούργιους κανονισμ&#959
;ύς ,
Όποτε είναι επιτακτική ανάγκη να ΕΙΣΑΙ πρωταθλητής στην χώρα σου ,
Ούτε  απαντάς για τους  απαξιωτικους χαρακτηρισμούς σου για τον Θρύλο ,σε σχέση με τα λόγια των Παλαίμαχων του Θρύλου που και μπάλα έχουν παίξει και τον Θρύλο αγαπούν
μαλλον ομως δεν εχεις τι να απαντησεις εκτος απο το να απαξιωνεις το μεγαλειο του λαοφιλεστερου και λαμπροτερου αθλητικου σωματειου στην ιστορια του ελληνικου αθλητισμου
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κοιτα φιλε δεν εχω προβλημα με τους μικρους(σοορυ δεν ειδα οτι εισαι 30) αλλα αυτα που λες ειναι ανηκουστα.Να σου απαντησω σε τί?για τους παλαιμαχους?τί με νοιαζουν εμενα οι παλαιμαχοι και η προπολεμικη ομαδα του ολυμπιακου ή η ιστορικη του αναδρομη στα χρονια που δεν ζουσα?εμενα με ενδιαφερει το αυριο και ειναι πολυ δυσοιωνο οχι μονο για μας αλλα και για τους υπολοιπους!το οτι πρεπει να ειμαστε πρωταθλητες καθε χρονο αυτο ειναι γεγονος...αλλα καμμια στιγμη φιλε μου θα το χασουμε το πρωταθλημα και ισως να μην ξανασυμβει αυτα το σερι πρωταθληματων που εχουμε!και ειναι τρομερο για εναν ανθρωπο 31 ετων να σκεφτεται και να εκφαραζεται με μωρολογιες!κριμα πραγματικα!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μολις ακουσα οτι ο μανατζερ του Ρομπερτο Καρλος επιβεβαιωσε οτι εχει προταση απο τον Ολυμπιακο και δηλωσε οτι ο Καρλος θα ηθελε να ρθει στην Ελλαδα και να ξαναπαιξει με τον Ριμπο...Ακουσε κανεις τιποτα?Ηειδηση παιζει και εξωφυλλο στην Goal..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα φιλε δεν εχω προβλημα με τους μικρους(σοορυ δεν ειδα οτι εισαι 30) αλλα αυτα που λες ειναι ανηκουστα.Να σου απαντησω σε τί?για τους παλαιμαχους?τί με νοιαζουν εμενα οι παλαιμαχοι και η προπολεμικη ομαδα του ολυμπιακου ή η ιστορικη του αναδρομη στα χρονια που δεν ζουσα?εμενα με ενδιαφερει το αυριο και ειναι πολυ δυσοιωνο οχι μονο για μας αλλα και για τους υπολοιπους!το οτι πρεπει να ειμαστε πρωταθλητες καθε χρονο αυτο ειναι γεγονος...αλλα καμμια στιγμη φιλε μου θα το χασουμε το πρωταθλημα και ισως να μην ξανασυμβει αυτα το σερι πρωταθληματων που εχουμε!και ειναι τρομερο για εναν ανθρωπο 31 ετων να σκεφτεται και να εκφαραζεται με μωρολογιες!κριμα πραγματικα!
Βέβαια όπως καταλαβαίνεις δεν θα μπω στον κόπο να σε ρωτήσω ποιες είναι οι μωρολογίες σε αυτά που γράφω. γιατί δεν με ενδιαφέρει η άποψη σου(προφανώς ούτε η δική μου εσένα ) αλλά και γιατί έχω πολύ δύσκολη μέρα και το τελευταίο που ενδιαφέρει είναι να σε πείσω για κάτι που δεν θέλεις να πειστείς . Μπορείς να πιστεύεις ότι θέλεις ακόμα και να το λες ,είναι ένα προνόμιο της δημοκρατίας αυτό .
Αυτό που δεν μπορείς να κανείς αλλά και δεν γίνεται να κανείς όσο και αν προσπαθείς είναι να μυώσεις τις αμέτρητες και υπέρλαμπρες σελίδες δόξας του δαφνοστεφανομενου έφηβου που εγώ και κάποιοι άλλοι άρρωστοι(κατ εσένα )  σαν εμένα έχουν στην καρδιά
και θα σε παρακαλουσα αφου δεν σε ενδιαφερουν οι τιτλοι του Ολυμπιακου και καλα κανεις να μην γραφεις, αν παντα θελεις, σε θρεντ που αφορα τους τιτλους και την ΦΙΕΣΤΑ μας 
 

Επισκέπτης
Εγώ φίλε vasos είμαι αρκετά μικρότερος,αλλά δε νομίζω η ηλικά να αποτελεί το απόλυτο κριτήριο γνώσης του ποδοσφαίρου.Ακούω άτομα που βγαίνουν στα ραδιόφωνα και λένε εγώ ασχολούμαι 40 χρόνια με μπάλα,ο άλλος εγώ βλέπω 60 χρόνια ποδόσφαιρο και λένε ό,τι κοτσάνα μπορεί κανείς να φανταστεί.Εγώ δεν είμαι ευχαριστημένος από την πορεία της ομάδας και πώς μπορώ να είμαι;Με μετριότατη μπάλα καθ'όλη τη διάρκεια της χρονιάς,τη χειρότερη συγκομιδή βαθμών μας από όλα αυτά τα χρόνια στο champions league,χάθηκε το φόβητρο του Καραϊσκάκι(από απόρθητη έδρα κατάντησε μπάτε σκύλοι αλέστε),άθλιες εμφανίσεις στα ντέρμπυ(με εξαίρεση ίσως το 3-3 με την ΑΕΚ,και μην ακούω για σφαγές και τέτοια),αποκλεισμός στο κύπελο για πρώτη φορά στην ιστορία μας από ομάδα μικρότερης κατηγορίας.Όμως δε θα πάψω ποτέ να αισθάνομαι υπερήφανος για αυτή την ομάδα που λέγεται Ολυμπιακός.Όποιος έχει διαβάσει την ιστορία αυτής ομάδας έχει παρακολουθήσει παιχνίδια της και έχει ακούσει ιστορίες από γηραιότερους συγγενείς,δεν μπορεί παρά να αισθάνεται υπερηφάνεια και μόνο που βλέπει την ερυθρόλευκη φανέλα με το δαφνοστεφανωμένο έφηβο.Όσα χρόνια ασχολούμαι με τον αθλητισμό έχω βιώσει απίστευτές στιγμές με αυτή την ομάδα σε διάφορα αθλήματα και ό,τι και να συμβεί στο μέλλον δε θα πάψω να είμαι οπαδός του Ολυμπιακού.Τώρα αν κάποιον δεν τον εκφράζει αυτή η ομάδα και δε νιώθει τίποτα μπορεί απλά να μη δηλώνει οπαδός της.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Βέβαια όπως καταλαβαίνεις δεν θα μπω στον κόπο να σε ρωτήσω ποιες είναι οι μωρολογίες σε αυτά που γράφω. γιατί δεν με ενδιαφέρει η άποψη σου(προφανώς ούτε η δική μου εσένα ) αλλά και γιατί έχω πολύ δύσκολη μέρα και το τελευταίο που ενδιαφέρει είναι να σε πείσω για κάτι που δεν θέλεις να πειστείς . Μπορείς να πιστεύεις ότι θέλεις ακόμα και να το λες ,είναι ένα προνόμιο της δημοκρατίας αυτό .
Αυτό που δεν μπορείς να κανείς αλλά και δεν γίνεται να κανείς όσο και αν προσπαθείς είναι να μυώσεις τις αμέτρητες και υπέρλαμπρες σελίδες δόξας του δαφνοστεφανομενου έφηβου που εγώ και κάποιοι άλλοι άρρωστοι(κατ εσένα )  σαν εμένα έχουν στην καρδιά
και θα σε παρακαλουσα αφου δεν σε ενδιαφερουν οι τιτλοι του Ολυμπιακου και καλα κανεις να μην γραφεις, αν παντα θελεις, σε θρεντ που αφορα τους τιτλους και την ΦΙΕΣΤΑ μας 

οκ...δεν ξαναποσταρω κατι!απολαυστε την φιεστα με τον ιωνικο στην νικαια και μετα μαζευτειτε στο καραισκακη για να αποθεωσετε τους υπεραιωνοβιους!εγω παντως δεν θα ειμαι εκει....θα προσπαθησω να βρω ενα καναλο να απολαυσω εναν αγωνα ευρωπαικου πρωταθληματος ή αν μπορω να παω να παιξω μπαλα καπου καλα με καλα φιλαρακια......εκτος αν ο κοκκαλης φερει κανα μουνι οπως περσι(βανεσα αδαμοπουλου) αλλα να μου κανει ακαποτη πιπα στο κεντρο του γηπεδου......ετσι θα αλλαξω γνωμη...θα κανω την καρδια μου πετρα και θα ερθω στην φιεστα!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Να σου απαντησω σε τί?για τους παλαιμαχους?τί με νοιαζουν εμενα οι παλαιμαχοι και η προπολεμικη ομαδα του ολυμπιακου ή η ιστορικη του αναδρομη στα χρονια που δεν ζουσα?εμενα με ενδιαφερει το αυριο και ειναι πολυ δυσοιωνο οχι μονο για μας αλλα και για τους υπολοιπους!

Αν είναι δυνατόν τι ακούνε τ΄αυτιά μας από κάποιον που μάλιστα ισχυρίζεται ότι είναι Ολυμπιακός. Οπως Εθνος που απεμπολεί την ιστορία του κάποια στιγμή παύει νάναι έθνος, έτσι και οι ποδοσφαιρικοί σύλλογοι χωρίς ιστορική μνήμη κάποια στιγμή θα περάσουν στην αφάνεια. Και αυτό βέβαια δεν θα συμβεί ΠΟΤΕ με την ενδοξότερη ομάδα της Ελλάδας το ΘΡΥΛΟ μας. Οι Ανδριανόπουλοι, ο Μουράτης, Ο Γραμματικόπουλος, ο Μπέμπης, ο Σιδέρης, ο Γιούτσος, ο Τριαντάφυλλος, ο Καραπιάλης, Ο Ρίμπο και οι εκατοντάδες αθλητές του συνδέσμου, είναι οι κρίκοι στην αλυσίδα που συσπειρώνουν τόσες χιλιάδες αγνών οπαδών του Θρύλου. Κάνε μια βόλτα στα Μανιάτικα να δεις κιτρινισμένες φωτογραφίες της ομάδας του 1966 για παράδειγμα, που για σαράντα χρόνια δεν έχουν κουνηθεί από τη θέση τους, πήγαινε σε καμιά...κηδεία στην ανάσταση να δείς απλούς ανθρώπους που η τελευταία επιθυμία τους ήταν να ταφούν με τη σημαία του θρύλου στο φέρετρο, θυμήσου -δεν ξέρω αν τάζησες , εγω ναι - που κάποια στιγμή ο Θρύλος είχε φτάσει σχεδόν στον πάτο (νομίζω το 1971 ?) και καθε Κυριακή το Καραϊσκάκη έκανε και καινούργιο ρεκόρ εισητηρίων και μετά ξαναμίλησέ μας για ιστορία.
    Αν είναι δυνατόν.
(Τα παραπάνω ισχύουν για όλες τις μεγάλες ιστορικές ομάδες, ακόμα και για τους ακατονόμαστους).ι   
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αν είναι δυνατόν τι ακούνε τ΄αυτιά μας από κάποιον που μάλιστα ισχυρίζεται ότι είναι Ολυμπιακός. Οπως Εθνος που απεμπολεί την ιστορία του κάποια στιγμή παύει νάναι έθνος, έτσι και οι ποδοσφαιρικοί σύλλογοι χωρίς ιστορική μνήμη κάποια στιγμή θα περάσουν στην αφάνεια. Και αυτό βέβαια δεν θα συμβεί ΠΟΤΕ με την ενδοξότερη ομάδα της Ελλάδας το ΘΡΥΛΟ μας. Οι Ανδριανόπουλοι, ο Μουράτης, Ο Γραμματικόπουλος, ο Μπέμπης, ο Σιδέρης, ο Γιούτσος, ο Τριαντάφυλλος, ο Καραπιάλης, Ο Ρίμπο και οι εκατοντάδες αθλητές του συνδέσμου, είναι οι κρίκοι στην αλυσίδα που συσπειρώνουν τόσες χιλιάδες αγνών οπαδών του Θρύλου. Κάνε μια βόλτα στα Μανιάτικα να δεις κιτρινισμένες φωτογραφίες της ομάδας του 1966 για παράδειγμα, που για σαράντα χρόνια δεν έχουν κουνηθεί από τη θέση τους, πήγαινε σε καμιά...κηδεία στην ανάσταση να δείς απλούς ανθρώπους που η τελευταία επιθυμία τους ήταν να ταφούν με τη σημαία του θρύλου στο φέρετρο, θυμήσου -δεν ξέρω αν τάζησες , εγω ναι - που κάποια στιγμή ο Θρύλος είχε φτάσει σχεδόν στον πάτο (νομίζω το 1971 ?) και καθε Κυριακή το Καραϊσκάκη έκανε και καινούργιο ρεκόρ εισητηρίων και μετά ξαναμίλησέ μας για ιστορία.
    Αν είναι δυνατόν.
(Τα παραπάνω ισχύουν για όλες τις μεγάλες ιστορικές ομάδες, ακόμα και για τους ακατονόμαστους).ι   

κοιτα φιλε μου εγω συμφωνω με αυτα που λες αλλα πανω απ'ολα μετραει το αμεσως πριν,το τωρα και το μελλον!και φυσικα ειναι τελειως αστειο και γελοιο τη σημερον ημερα να γινομαστε ενα με ποδοσφαιρικες ομαδες γενικοτερα,να ταυτιζομαστε δηλ με μια ποδοσφαιρικη ομαδα λες και ειναι η οικογενεια μας ή η πιστη μας(εξου και η βλακωδης εκφραση "παο θρησκεια θυρα 13 ή θρυλε θεε ολυμπιακε" και παει λεγοντας!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εκτος αν ο κοκκαλης φερει κανα μουνι οπως περσι(βανεσα αδαμοπουλου) αλλα να μου κανει ακαποτη πιπα στο κεντρο του γηπεδου......ετσι θα αλλαξω γνωμη...θα κανω την καρδια μου πετρα και θα ερθω στην φιεστα!

Κάνε καλύτερα το πουλί σου πέτρα και όρμα... :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Λύστε μου φίλοι γαύροι μια απορία:γιατί χθες γιουχάρατε την σούπερ ομαδάρα σας;έτσι για να χουμε καλο ρώτημα.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καλη μερα και καλη εβδομαδα μαγκες ...
απο το κακο στο χειροτερο η ομαδα
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημέρα σε όλους ,

άστα να πάνε η ομάδα χάλια ο κόσμος πάει στο καραισκάκη να δει μπαλίτσα αλλά τίποτα[pre][/pre]....το πρωτοσέλιδο του πρωταθλητή τα λέει όλα... :sunglasses:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Λύστε μου φίλοι γαύροι μια απορία:γιατί χθες γιουχάρατε την σούπερ ομαδάρα σας;έτσι για να χουμε καλο ρώτημα.

φίλε μου αφού δεν σέβονται τον κόσμο και κάνουν αγγαρεία με το παιχνίδι το το λιγότερο που τους χρειάζεται είναι η γιουχά
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
διαβαστε αυτο ειναι πολυ ενδιαφερον για τους παιχτες που χρειαζεται ο Ολυμπιακος αυτη την στιγμη ...τελικα εκανα λαθος ,δεν χρειαζεται μονο 5,6 παιχτες πρωτης γραμμης αλλα και 5,6 αναπληρωματικους σιγουρα δεν υπαρχουν στον Ολυμπιακο αυτη τη στιγμη,, εχθες ημουν γηπεδο (οπως σε καθε εντος) και πραγματικα βαρεθηκα την ζωη μου , παιχτες ανικανοι και τεμπεληδες εκνευρισαν τον κοσμο , αν δεν δωσει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20 εκκατομυρια ευρω τοτε θα εχουμε μεγαλο προβλημα
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
διαβαστε αυτο ειναι πολυ ενδιαφερον για τους παιχτες που χρειαζεται ο Ολυμπιακος αυτη την στιγμη ...τελικα εκανα λαθος ,δεν χρειαζεται μονο 5,6 παιχτες πρωτης γραμμης αλλα και 5,6 αναπληρωματικους σιγουρα δεν υπαρχουν στον Ολυμπιακο αυτη τη στιγμη,, εχθες ημουν γηπεδο (οπως σε καθε εντος) και πραγματικα βαρεθηκα την ζωη μου , παιχτες ανικανοι και τεμπεληδες εκνευρισαν τον κοσμο , αν δεν δωσει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20 εκκατομυρια ευρω τοτε θα εχουμε μεγαλο προβλημα

η ομάδα" θέλει γενική επισκευή "
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Έγραψα κάτι μετά το παιχνίδι με τον βαζέλα και το επαναλαμβάνω τώρα ,ο Ολυμπιακός κινδυνεύει από πολύ περισσότερα πράγματα αν δεν φτιάξει ομάδα φέτος , κινδυνεύει να χαθεί ο ψυχικός δεσμός ανάμεσα στην ομάδα και τον κόσμο , το εισπράττω αυτό στο γήπεδο , ο κόσμος έχει ξενερώσει με την ομάδα και τους παίχτες , οι παίχτες κουράστηκαν και κούρασαν, ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΡΑ με παίχτες  νικητές με όρεξη για μπάλα και θέαμα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ειναι και ο βατραχος ελευθερος.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom