Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν το θέμα με τον vassos έχει λήξει για εμένα ,το παλικάρι ΔΕΝ είναι ολυμπιακός, δεν γίνεται να είναι αλώστε όπως ακριβώς λες φίλε psolarosavre, δεν βρίσκει τίποτα στην ομάδα που δήθεν υποστηρίζει, ούτε σαν ομάδα αλλά ούτε και στους φίλαθλους του Ολυμπιακού, όποτε μάλλον κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα έχει αν επιμένει να δηλώνει Ολυμπιακός, η κάτι άλλο εξυπηρετεί
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το 3-0 της ριζουπολης η μεγιστη ποδοσφαιρικη ηδονη ειναι για αυτους που θελουν να πικαρονται μεταξυ τους στην ελλαδιτσα......εχω ταξιδεψει με τον ολυμπιακο απο το 1993 φιλοι μου σε εξωτερικο και ελλαδα και ημουν γραμμενος και σε κλαμπ πιτσιρικας.......εγω θα ημουν ευχαριστημενος αν η ομαδα ειχε μια πορεια στην ευρωπη.....μια συνεχεια...ας πουμε να παει 3 συνεχομενες φορες στους 16 του champions league ή εστω στους "8" του ουεφα....εχω κλαψει πολλες φορες στα πετρινα χρονια γιατι η πουτσα που τρωγαμε απο τον βαζελο τοτε ηταν ανευ προηγουμενου αλλα οι πιτσιρικαδες δεν θυμαστε!οποτε αφηστε τα κωμικα περι "μη ολυμπιακου" ή γραφικου " κλπ....και δεχτειτε απλα την πραγματικοτητα...οσο για το 3-0 το ξερουν πολλοι για τους πιασμαν παιχτες αλλα δεν με ενδιαφερει ενα ματς και το τι εγινε.......εγω ειμαι φιλαθλος του ποδοσφαιρου γενικα,παιζω ποδοσφαιρο ,εχω τραυματιστει σοβαρα(καταγμα,ρηξη συνδεσμων,εξαρθρωσεις κλπ..) απο πολλους στολτιτηδες και για αυτο μην κρινετε ετσι απλα επειδη αναφερομαι στην ανικανοτητα του ολυμπιακου να προχωρησει παραπερα,σιγουρα ομως δικαιολογω τους μικροτερους για τις κρισεις τους επειδη οι εικονες που εχουν στο μυαλο τους ειναι πολυ λιγες ακομη.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλα φιλε vassos μην εισαι τοσο απολυτος για τις κρισεις σου περι φιλαθλων..δεν χρειαζετε να λεει ο καθενας που εχει παει με τον ολυμπιακο γιατι μην ξεχνας πως πισω απο ενα pc ο καθενας λεει οτι θελει.
οσο για την ευρωπη κ το 3-0 κ τα λοιπα που λες,το thread αναφερετε στα πρωταθληματα που εχουμε παρει κ οχι ποια ειναι η μεγαλυτερη χαρα που πηραμε.
κ οσον αφορα την ριζουπολη,ΝΑΙ ειμαι ευτυχισμενος,γιατι σε ματς το οποιο παιζοταν μια ολοκληρη χρονια,καταφεραμε κ τους ξεφτιλισαμε (με ποικιλους τροπους).
οσο για τα πετρινα χρονια που αναφερεις,κ εμεις εκει ημασταν κοντα στην ομαδα,κ μεσα κ εξω,κ οχι μονο φιλε στο ποδοσφαιρο αλλα παντου
το κακο ομως με σενα ειναι οτι εισαι αρνητικος με τον ολυμπιακο κ το μονο που ξερεις ειναι να κατακρινεις την ομαδα.
φιλικα (παντα)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καλα φιλε vassos μην εισαι τοσο απολυτος για τις κρισεις σου περι φιλαθλων..δεν χρειαζετε να λεει ο καθενας που εχει παει με τον ολυμπιακο γιατι μην ξεχνας πως πισω απο ενα pc ο καθενας λεει οτι θελει.
οσο για την ευρωπη κ το 3-0 κ τα λοιπα που λες,το thread αναφερετε στα πρωταθληματα που εχουμε παρει κ οχι ποια ειναι η μεγαλυτερη χαρα που πηραμε.
κ οσον αφορα την ριζουπολη,ΝΑΙ ειμαι ευτυχισμενος,γιατι σε ματς το οποιο παιζοταν μια ολοκληρη χρονια,καταφεραμε κ τους ξεφτιλισαμε (με ποικιλους τροπους).
οσο για τα πετρινα χρονια που αναφερεις,κ εμεις εκει ημασταν κοντα στην ομαδα,κ μεσα κ εξω,κ οχι μονο φιλε στο ποδοσφαιρο αλλα παντου
το κακο ομως με σενα ειναι οτι εισαι αρνητικος με τον ολυμπιακο κ το μονο που ξερεις ειναι να κατακρινεις την ομαδα.
φιλικα (παντα)
με καλυψες απολυτα φιλε mega
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
διαβαζω για ντουντου σημερα και οτι ο κοκκαλης ειναι ετοιμος να ξοδεψει πολυ χρημα για μεταγραφες .... για να δουμε
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημέρα σε όλους,

μακάρι να δώσει χρήμα για μεταγραφές ο πρόεδρος :sunglasses: :rolleyes:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλα φιλε vassos μην εισαι τοσο απολυτος για τις κρισεις σου περι φιλαθλων..δεν χρειαζετε να λεει ο καθενας που εχει παει με τον ολυμπιακο γιατι μην ξεχνας πως πισω απο ενα pc ο καθενας λεει οτι θελει.
οσο για την ευρωπη κ το 3-0 κ τα λοιπα που λες,το thread αναφερετε στα πρωταθληματα που εχουμε παρει κ οχι ποια ειναι η μεγαλυτερη χαρα που πηραμε.
κ οσον αφορα την ριζουπολη,ΝΑΙ ειμαι ευτυχισμενος,γιατι σε ματς το οποιο παιζοταν μια ολοκληρη χρονια,καταφεραμε κ τους ξεφτιλισαμε (με ποικιλους τροπους).
οσο για τα πετρινα χρονια που αναφερεις,κ εμεις εκει ημασταν κοντα στην ομαδα,κ μεσα κ εξω,κ οχι μονο φιλε στο ποδοσφαιρο αλλα παντου
το κακο ομως με σενα ειναι οτι εισαι αρνητικος με τον ολυμπιακο κ το μονο που ξερεις ειναι να κατακρινεις την ομαδα.
φιλικα (παντα)
σορρυ κιολας που μπαινω στα δικα σας αλλα νομιζω οτι ο βασσος κρινει αυστηρα την ομαδα σας επειδη εχει απαιτησεις!!εχετε δικο σας γηπεδο με αρκετους εμπορικους χωρους εχετε παρα πολυ κοσμο εχετε αρκετα μελη εχετε προεδρο πολυ πλουσιο....αλλα δεν εχετε καταφερει ακομα να φτιαξετε  μια ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ  ομαδα για τα ευρωπαικα δεδομενα.τα πρωταθληματα προφανος τα εχει μπουχτισει τους τσουκαλαδες τους εχει μπουχτισει ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ να βλεπει την ομαδα του να παλευει να παει στους 4 στους 8 του ch.l. και οχι καθε χρονο να ξεκιναει με ονειρα τα οποια τον οκτωβριο μεταμορφωνοντε σε πρωταθλημα σε κυπελλο να κερδισουμε τον βαζελο τα χανουμια και τετοια....
αυτη λιγο πολυ ειναι η γνωμη μου!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χωρίς να θέλω να φανώ γκρινιάρης ή καχύποπτος, έχω την αίσθηση ότι οι προτάσεις του Κόκκαλη γίνονται εκ του ασφαλούς. Γνωρίζει ότι με 5 εκ. ευρώ δεν έρχεται (αφού οι Ρώσοι θέλουν 7-8) , οπότε σου λέει δε θα κατηγορηθώ για τσιγκούνης.Την πρόταση μου την έκανα. Μετά θα πω τα γνωστά ,"Δεν θα παίξουμε το παιχνίδι , των μάνατζερ", και άντε πάλι με τον Ανατολάκη. Σαν να πω εγώ , "Δίνω 10 εκ. ευρώ για τον Ροναλντίνιο" (γνωρίζοντας ότι κάνει 50 εκ. και άρα δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτεί) κ να πουλάω μούρη, ότι τάχα χτύπησα τον Ροναλντίνιο
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Χωρίς να θέλω να φανώ γκρινιάρης ή καχύποπτος, έχω την αίσθηση ότι οι προτάσεις του Κόκκαλη γίνονται εκ του ασφαλούς. Γνωρίζει ότι με 5 εκ. ευρώ δεν έρχεται (αφού οι Ρώσοι θέλουν 7-8) , οπότε σου λέει δε θα κατηγορηθώ για τσιγκούνης.Την πρόταση μου την έκανα. Μετά θα πω τα γνωστά ,"Δεν θα παίξουμε το παιχνίδι , των μάνατζερ", και άντε πάλι με τον Ανατολάκη. Σαν να πω εγώ , "Δίνω 10 εκ. ευρώ για τον Ροναλντίνιο" (γνωρίζοντας ότι κάνει 50 εκ. και άρα δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτεί) κ να πουλάω μούρη, ότι τάχα χτύπησα τον Ροναλντίνιο

ελπίζω φέτος μην φάμε πάλι το παραμύθι των μεταγραφών και δούμε το ίδιο έργο με τις ποηγούμενες χρονίες
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ακουσα σήμερα κάτι καλό και θα το μοιραστώ μαζί σας αγαπητοί Θρυλέοντες.

- Γιατί ο Ολυμπιακός δεν έχει φυτώριο?

...... Επειδή έχει ενυδρείο

NITRO

προχωρημενο οπως και το ατομο σου!!!!!!!!εμαθα για τη δικια σου την μιλφουλα υποψιν..........αλλα ηρθε στα μουλωχτα αυτη τη φορα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλα φιλε vassos μην εισαι τοσο απολυτος για τις κρισεις σου περι φιλαθλων..δεν χρειαζετε να λεει ο καθενας που εχει παει με τον ολυμπιακο γιατι μην ξεχνας πως πισω απο ενα pc ο καθενας λεει οτι θελει.
οσο για την ευρωπη κ το 3-0 κ τα λοιπα που λες,το thread αναφερετε στα πρωταθληματα που εχουμε παρει κ οχι ποια ειναι η μεγαλυτερη χαρα που πηραμε.
κ οσον αφορα την ριζουπολη,ΝΑΙ ειμαι ευτυχισμενος,γιατι σε ματς το οποιο παιζοταν μια ολοκληρη χρονια,καταφεραμε κ τους ξεφτιλισαμε (με ποικιλους τροπους).
οσο για τα πετρινα χρονια που αναφερεις,κ εμεις εκει ημασταν κοντα στην ομαδα,κ μεσα κ εξω,κ οχι μονο φιλε στο ποδοσφαιρο αλλα παντου
το κακο ομως με σενα ειναι οτι εισαι αρνητικος με τον ολυμπιακο κ το μονο που ξερεις ειναι να κατακρινεις την ομαδα.
φιλικα (παντα)

ε καλα τωρα...οσοι αμφισβητουν την λαοθαλασσα του θρυλου ή τον τσαμπουκα και την πειραιωτικη μαγκια και την προεδραρα του δεν μπορει να ειναι ολυμπιακοι αλλα κατι αλλο.
Αυτο που δεν εχετε καταλαβει ειναι οτι ο ολυμπιακος θα μπορουσε να ειναι πολυ ψηλα αυτη τη στιγμη που μιλαμε και οχι τοσο χαμηλα......να κερδιζει τον ΑΡΗ,την ΞΑΝΘΗ,τον ΟΦΗ,την ΑΕΚ(2 φορες...την μια με ανυπαρκτο φαουλ εξω απο την περιοχη και στο ΟΑΚΑ τα 2 πεναλτυ που δεν εδωσε),τον ΠΑΟΚ στην τουμπα σε μικροτερη κλιμακα εκει βοηθησε η διαιτησια....καταλαβατε?ασχετα αν και ο ΠΑΟ εχει ευνοηθει σε μερικα ματς οπως με τον ΠΑΟΚ,ΞΑΝΘΗ στο ΟΑΚΑ...ίσως και σε αλλα....αλλα και στο ντερμπι το πεναλτακι το πνιξανε...και μην μου πειτε για το περσινο του παπαδοπουλου γιατι ναι μεν δεν ητανε(κατα τη γνωμη μου) αλλα το πεσιμο του ηταν τελειο..οποτε δεν μιλαμε για επιτηδες σφυριγμα....δεν ειναι δυνατον να μην τον ειδε ο καζναφερης αυτο.....αλλα γιατι μπλεχτηκα σε αυτο το τρυπακι της διατησιας αραγε?μονο οι ασχετοι απο μπαλλα και οι οπαδιστες ασχολουνται με αυτα τα θεματα εντονα και με παθος....αυτοι που γνωριζουν μπαλα,εχουν παιξει μπαλα,εχουν χτυπησει και πονεσει απο την μπαλα βλεπουν αλλα πραγματα....εξωπραγματικα....ζητουν ας πουμε να χασουμε το πρωταθλημα για καμμια πενταετια μπας και αλλαξει η νοοτροπια στην ομαδα γιατι αλλιως θα πρεπει να παω να παρω παπια για τον τζορτζεβιτς και καθετηρα για τον ριβαλντο...α!και ηρεμιστικα για τον βλαμμενο τον καστιγιο...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημέρα σε όλους,

μακάρι να δώσει χρήμα για μεταγραφές ο πρόεδρος :sunglasses: :rolleyes:


σιγουρα.........οι μεταγραφες του θρυλου μετα απο εισηγηση του μεγιστου οπαδου τακαρου λεμονη θα ειναι συμφωνα με αποκλειστικες πληροφοριες ο τζορτζεβιτς μεχρι το 2015 κλειστο συμβολαιο(3500000 ευρω και πριμ κατακτησης του τιτλου του 2015, 500000 ευρω),ο γεωργατος μεχρι το 2014(θα του αλλαξει γνωμη ο τακαρος γιατι τον θεωρει μεγαλο παικτη και αγαπητο παιδι της θυρας 7 να ουμε),τον σεμερτζιδη(μεχρι το 2020 συμβολαιο γιατι ειναι τσαμπουκας ακομη και στα 50 του),τον πετρο μιχο επειδη ειναι ωραιο παιδι και τα λεει οπως πρεπει για τον θρυλο....μαλιστα απο οτι μου ειπε ο λουβαρης θα τον εβαλει εξω δεξια γιατι εχει λεει ταχυτητα στα 45 του!τελος θα αναστησει τον φουνες ο κοκκαλης και θα τον φερει αθικτο στο καραισκακη οπως ηταν το 1988........ο αγιος κοκκαλης εκανε το θαυμα του παλι!!!!!!!!!!!!!!ρε ουστ απο δω!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Του Παπαχρήστου και τον ʼλμπερτσεν... ίσως; :dancing:

επισης θα φερουν και τον ντασαεφ στη θεση του τερματοφυσκουλα!προφανως πρεπει να εχει παιξει στοιχημα ο κοκκαλης σε καποιο bet του ηλιακου συστηματος οτι θα σπασει ολα τα ρεκορ ολων των εποχων στην μεγαλυτερη ηλικιακα ομαδα του γαλαξια(γιατι της γης ειναι ετσι και αλλιως η πρωτη ομαδα με διαφορα σε μεσο ορο ηλικιας!)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μην ξεχάσετε κ τον τελευταίο από τους αδερφούς Ανδριανόπουλους που ζει ακόμα.Πρέπει να είναι βέβαια κάπου 850 ετών,αλλά το λέει η καρδιά του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom