Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
10 Μαρτίου 1925 - 10 Μαρτίου 2007. 82 χρόνια ιστορίας, 82 χρόνια δόξας και τίτλων για τον Θρύλο του Ελληνικού αθλητισμού τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ, συμπληρώνονται σήμερα από τη στιγμή που ο Νότης Καμπέρος ανακοίνωσε το όνομα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και ο Μιχάλης Μανούσκος το ολοκλήρωσε, προσθέτοντας το ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Θρυλε γερά και χρόνια σου πολλα!!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
10 Μαρτίου 1925 - 10 Μαρτίου 2007. 82 χρόνια ιστορίας, 82 χρόνια δόξας και τίτλων για τον Θρύλο του Ελληνικού αθλητισμού τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ, συμπληρώνονται σήμερα από τη στιγμή που ο Νότης Καμπέρος ανακοίνωσε το όνομα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και ο Μιχάλης Μανούσκος το ολοκλήρωσε, προσθέτοντας το ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Θρυλε γερά και χρόνια σου πολλα!!!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
10 Μαρτίου 1925 - 10 Μαρτίου 2007. 82 χρόνια ιστορίας, 82 χρόνια δόξας και τίτλων για τον Θρύλο του Ελληνικού αθλητισμού τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ, συμπληρώνονται σήμερα από τη στιγμή που ο Νότης Καμπέρος ανακοίνωσε το όνομα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και ο Μιχάλης Μανούσκος το ολοκλήρωσε, προσθέτοντας το ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Θρυλε γερά και χρόνια σου πολλα!!!!!
χρονια πολλα!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
πολυ νέκρα εχει πεσει στα οπαδικα ρε μαγκες
 

Επισκέπτης
Εγώ ψήφισα το έβδομο πρωτάθλημα όπως κι οι περισσότεροι.Αυτό το 3-0 της Ριζούπολης ήταν όλα τα λεφτά.Ο Παναθηναϊκός αμφισβητούσε την κυριαρχία μας,όλοι εκεί ζούσαν για το μεγάλο διπλό(πχ δηλώσεις Φύσσα ότα θα γκρεμίσουν τη Ριζούπολη),όμως στο ντέρμπι της 20ετίας πιστοποιήσαμε την ανωτερότητά μας και δείξαμε ποιοί είχαν την καρδιά του πρωταθλητή.Πάντως από όλες τις χρονιές κορυφαία ομάδα που είχαμε ήταν η ομάδα του Μπάγεβιτς το 1999 που πήραμε το πρωτάθλημα άνετα,νικήσαμε στον τελικό κυπέλου το βάζελο κι ας παίζαμε όλο τον αγώνα με 10 παίχτες,φτάσαμε στους 8 της Ευρώπης και παραλίγο στους 4,παίζαμε μπαλάρα.Αλλά θυμάστε τί είχαμε εκείνη την χρονιά;Τζόρτζεβιτς στα πολύ καλά του,Γιαννακόπουλο,Καραπιάλη,Γεωργάτο στα καλά του,Αλεξανδρή και έναν σπουδαίο προπονητή τον Ντούσαν Μπάγεβιτς.Περασμένα μεγαλεία διηγόντας τα να κλαις!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
δικιο εχεις φιλε αυτη ηταν γαμω τις ομαδες , βεβαια παιξαμε ωραια μπαλα και με Λεμονη προπονητη και ζιοβανι επιθεση  ζετεμπεργκ ζε ελιας τζολε γιαννακοπουλο κεντρο και λιγο αργοτερα ηρθε και ο καρεμπε και αυτη ηταν καλη ομαδα 1-4 στη λεωφορο , 6-0 με αεκ κ.τ.λ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πολυ νέκρα εχει πεσει στα οπαδικα ρε μαγκες

λογικο ειναι να εχει πεσει νεκρα με ολες τις μαλακιες που ποσταρετε εδω........δεν εχετε καταλαβει οτι τα θρεντ τα δικα μας(των γαυρων δηλ) ειναι τα πιο ανουσια και αστεια απο των αλλων 2?δειτε το επιπεδο των θρεντ των ΑΕΚΤΖΗΔΩΝ και των ΒΑΖΕΛΙΝΩΝ και θα δειτε τη διαφορα....αν βεβαια δεν εχετε τσιμπλα στα ματια....αλλα μαλλον εχετε αφου ψηφιζετε για τα πρωταθληματα που πηρε ο θρυλος!και μου αρεσει που ποσταρετε το 3-0 της ριζουπολης το πιο πιασμαν παιχνιδι της εκαντοταετιας(πιασμαν οπως εχω αναφερει και πιο παλια οι μπασινας,νικοπολιδης,καραγκουνης)......αν ησασταν γνησιοι γαυροι θα ψηφιζατε το πρωτο πρωταθλημα ή το δευτερο που η ομαδα πεταγε και στην ευρωπη(σχετικο το πεταγε...τουλαχιστον ηταν ωραιο το θεαμα που προσφερε....)
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
δικιο εχεις φιλε αυτη ηταν γαμω τις ομαδες , βεβαια παιξαμε ωραια μπαλα και με Λεμονη προπονητη και ζιοβανι επιθεση  ζετεμπεργκ ζε ελιας τζολε γιαννακοπουλο κεντρο και λιγο αργοτερα ηρθε και ο καρεμπε και αυτη ηταν καλη ομαδα 1-4 στη λεωφορο , 6-0 με αεκ κ.τ.λ

φίλε μου στο κέντρο τότε είχαμε παίκτες σαν τον ζε ελίας ζετεμπεργκ και τον καλύτερο αμυντικό χαφ που είχε ο θρύλος ο καρεμπέ και τώρα έχουμε μάριτς :jerking:,νε, :headbang: κ.τ.λ και τον στολτίδη που αξίζει (αλλά το παιδι έχει σκάσει πια )  
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μα αυτο λεω τοτε ξοδευε λεφτα ο προεδρος ενω τα τελευταια χρονια ΤΙΠΟΤΑ ολο ψεματα ,μην κοιτατε που περνουμε την κουπα καθε χρονο επειδη οι αλλοι ειναι νεκροι και lousers. φετος ομως νομιζω οτι θα δωσει χρηματα βλ. Ντουντου
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φίλε μου στο κέντρο τότε είχαμε παίκτες σαν τον ζε ελίας ζετεμπεργκ και τον καλύτερο αμυντικό χαφ που είχε ο θρύλος ο καρεμπέ και τώρα έχουμε μάριτς :jerking:,νε, :headbang: κ.τ.λ και τον στολτίδη που αξίζει (αλλά το παιδι έχει σκάσει πια )  

ρε φιλε σε τί αξιζει ο στολτιδης?εσυ τον θεωρεις αυτον ποδοσφαιριστη για να συναγωνιστει ο ολυμπιακος αξιολογες ομαδες στο χωρο του κεντρου....αν βλεπεις λιγο μπαλα εξωτερικου και δεν μιλαω απαραιτητα για αγγλια-ισπανια αλλα για γραμανια,γαλλια βλεπεις τί αμυντικα χαφ εχουν οι ομαδες?γρηγορους,δυνατους,με τεχνικη καταρτιση αψογη και πασα με την μια αν ειναι δυνατον.....ο στολτιδης ποση ωρα κανει μεχρι να κατεβασει την μπαλα,να την φερει στο αριστερο και να πασαρει?αστο καλυτερα......οι μονοι που αξιζουν υπο προυποθεσεις να μεινουν στον ολυμπιακο εστω και παγκιτες ειναι οι τοροσιδης,παππας,ταραλιδης,μενδρινος,καστιγιο,ζεβλακοφ,σεζαρ  και για ενα χρονο ακομη οι ριβαλντο-νικοπολιδης-τζολε!

οι υπολοιποι ειναι για ουστ!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Μα αυτο λεω τοτε ξοδευε λεφτα ο προεδρος ενω τα τελευταια χρονια ΤΙΠΟΤΑ ολο ψεματα ,μην κοιτατε που περνουμε την κουπα καθε χρονο επειδη οι αλλοι ειναι νεκροι και lousers. φετος ομως νομιζω οτι θα δωσει χρηματα βλ. Ντουντου

μακάρι φίλε μου να τα χώσει, πρόεδρε ριζική ανανέωση τώρα !!!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
ρε φιλε σε τί αξιζει ο στολτιδης?εσυ τον θεωρεις αυτον ποδοσφαιριστη για να συναγωνιστει ο ολυμπιακος αξιολογες ομαδες στο χωρο του κεντρου....αν βλεπεις λιγο μπαλα εξωτερικου και δεν μιλαω απαραιτητα για αγγλια-ισπανια αλλα για γραμανια,γαλλια βλεπεις τί αμυντικα χαφ εχουν οι ομαδες?γρηγορους,δυνατους,με τεχνικη καταρτιση αψογη και πασα με την μια αν ειναι δυνατον.....ο στολτιδης ποση ωρα κανει μεχρι να κατεβασει την μπαλα,να την φερει στο αριστερο και να πασαρει?αστο καλυτερα......οι μονοι που αξιζουν υπο προυποθεσεις να μεινουν στον ολυμπιακο εστω και παγκιτες ειναι οι τοροσιδης,παππας,ταραλιδης,μενδρινος,καστιγιο,ζεβλακοφ,σεζαρ  και για ενα χρονο ακομη οι ριβαλντο-νικοπολιδης-τζολε!

οι υπολοιποι ειναι για ουστ!

φίλε vasos welcome back, στολτίδης για την φετινή ομάδα του θρύλου είναι το μοναδικό αμυντικό χαφ αξιόλογο που υπάρχει δυστυχώς
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φίλε vasos welcome back, στολτίδης για την φετινή ομάδα του θρύλου είναι το μοναδικό αμυντικό χαφ αξιόλογο που υπάρχει δυστυχώς

δυστυχως ειναι το καλυτερο αμυντικο χαφ του ολυμπιακου αλλα η διαφορα ειναι οτι και αυτος δεν ειναι καν αξιολογος.....δεν εχει τα τεχνικα χαρακτηριστικα ενος αξιολογου ή εστω καλου ποδοσφαιριστη...απο παθος το παιδι τα δινει ολα και ξεχειλιζει απο δυναμεις...αλλα στο ποδοσφαιρο μετρανε και αλλα πραγματα πιο σοβαρα οπως η τεχνικη,η ταχυτητα,η φαντασια!προπαντων η τελευταια!α...ρε ζιζου εφυγες και αφησες πισω σου συντριμμια!!!!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
λογικο ειναι να εχει πεσει νεκρα με ολες τις μαλακιες που ποσταρετε εδω........δεν εχετε καταλαβει οτι τα θρεντ τα δικα μας(των γαυρων δηλ) ειναι τα πιο ανουσια και αστεια απο των αλλων 2?δειτε το επιπεδο των θρεντ των ΑΕΚΤΖΗΔΩΝ και των ΒΑΖΕΛΙΝΩΝ και θα δειτε τη διαφορα....αν βεβαια δεν εχετε τσιμπλα στα ματια....αλλα μαλλον εχετε αφου ψηφιζετε για τα πρωταθληματα που πηρε ο θρυλος!και μου αρεσει που ποσταρετε το 3-0 της ριζουπολης το πιο πιασμαν παιχνιδι της εκαντοταετιας(πιασμαν οπως εχω αναφερει και πιο παλια οι μπασινας,νικοπολιδης,καραγκουνης)......αν ησασταν γνησιοι γαυροι θα ψηφιζατε το πρωτο πρωταθλημα ή το δευτερο που η ομαδα πεταγε και στην ευρωπη(σχετικο το πεταγε...τουλαχιστον ηταν ωραιο το θεαμα που προσφερε....)

Καλώς τα παιδία το φίλο vassos εννοώ βέβαια , ώστε λοιπόν το παιχνίδι της ριζουπολης ήραν πιασμένο έτσι? Ε αυτό πραγματικά δεν το έχω ακούσει ούτε από παναθηναϊκό μέχρι τώρα , έχω ακούσει ότι ήταν ζούγκλα , τρομοκρατία κτλ έχω ακούσει ότι ήταν κότες οι παίχτες του πάo αλλά ότι ήταν πιασμένο είσαι ο πρώτος που το λέει και το πιστεύει κιόλας αλλά θέλω να σε ρωτήσω κάτι επειδή ήμουν στο γήπεδο αλλά έχω δει το παιχνίδι σε DVD χιλιάδες φορές η φάση του 14 και ενώ το σκορ ήταν 1-0 ο φυσσάς έχασε κεφάλια εξ επαφής το έκανε επίτηδες ? όσο για το θρεντ των παναθηναϊκών η των αεκτζιδων που σου φαίνονται πιο ενδιαφέροντα το καταλαβαίνω απόλυτα αφού σου έχω ξαναπεί ότι είσαι παναθηναϊκός η αεκτζης (κοίταξε το αυτό πάντως)
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
για σου ρε vasos γνησιε ολυμπιακε..παλι καλα που υπαρχουν κ οι ολυμπιακοι σαν εσενα να κρατουν την ομαδα ψηλα...βαζω στοιχημα το επομενο σου post θα εχει να κανει με τον ντουσαν..
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ορθογραφικο λαθος λογω συγχυσης
οχι ''για σου'',αλλα ''γεια σου'' εννοουσα..
 

Επισκέπτης
Ο γνωστός αντιολυμπιακός(ε,sorry αντικειμενικός ολυμπιακός ήθελα να πω) vasos ξαναχτυπά.Ο δήθεν ολυμπιακός vasos δε μας έχει αναφέρει ποτέ καμά χαρά που του έχει προσφέρει η δήθεν ομάδα του,αντίθετα αναφέρει συνέχεια στιγμές που θεωρεί ότι τον ντροπιάζουν.Αλήθεια φίλε vasos από που συνάγεις το συμπέρασμα ότι το επίπεδο συζήτησης των Ολυμπιακών είναι χαμηλότερο από εκείνο των άλλων δύο ομάδων;Πως θεωρείς στημένο το ντέρμπι της 20ετίας;Δε σε παραξενεύει το γεγονός ότι για όλους τους Ολυμπιακούς,εκτός από σένα,το 3-0 της Ριζούπολης αποτελεί τη μέγιστη ποδοσφαιρική ηδονή που έχουμε νιώσει;Τί έχεις να πεις για τις δηλώσεις του πρώην γενικού αρχηγού του ΟΦΗ Σήφη Κορωνάκη ότι κουμάντο στον ΟΦΗ κάνει ο Λιβαθηνός;Ποιά είναι η γνώμη σου για τη μεγαλειώδη εμφάνιση της ευρωπανάθας κόντρα στον Εργοτέλη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom