Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
παντως η εικονα ειναι απογοητευτικη!!!μαγκες αν δεν γινει ανταγωνιστικο το πρωταθλημα καθε χρονο θα εχουμε τα ιδια και τα ιδια!!!δεν πιστευω οτι κατα βαθος και σε εσας τους γαυρους σας προκαλει ενδιαφερων ποια το πρωταθλημα!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
εχεις δικιο συμφωνω απολυτα και τα εχω γραψει κιολας , διαβαζω εφημεριδες σημερα και βλεπω οτι παγωνουν λεει η μεταγραφες αν δεν δωσει πολυ!!! χρημα φετος οπως παλια , διαρκειας δεν εχει
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
φετος θα σκασει αν οχι 2 τουλαχιστον ενα ονομα-βομβα..
να μου το θυμαστε...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αν φερει μονο 2 δεν κανουμε τιποτα φιλε mega θελουμε τουλαχιστον 5,6 παιχτες ΠΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ παιχτες ονοματα τυπου ζιοβαννι, καρεμπε, ζε ελιας, μπερμουδες , και 2 κραχτες τυπου Ριμπο . μονο ετσι θα γινει δουλεια
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μακάρι να δώσει χρήμα ο πρόεδρος και να δούμε παίκτες καλούς ξένους (π.χ. ντουντου),αλλά να πάρει και έλληνες νέους σπυρόπουλο, ηλιάδης ,παπαδόπουλος ;) :grin:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
φετος θα σκασει αν οχι 2 τουλαχιστον ενα ονομα-βομβα..
να μου το θυμαστε...
εμενα η γνωμη μου ειναι οτι χρειαζεστε ανανεωση οπως εκανε ο βατραχος το 96!!δεν νομιζω οτι ο κοσμος του θρυλου θα παραμυθιαστει φετος(ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΚΙΟΛΑΣ) με ενα ονομα κραχτη για διαρκειας!!νομιζω οτι φετος θελει να δει πραγματικες μεταγραφες!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Δεν ξέρω τί λέτε εσείς για τον Ιούνη, εγώ κοιτάω τον Μάρτη. Την Κυριακή έχουμε την Καλαμαριά. 4 νίκες σε 6 παιχνίδια θέλουμε για τον τίτλο. Τον 35ο του Θρύλου και τον 10ο του κ.Κόκκαλη.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
βεβαια ετσι ακριβως αν γινουν παλι τα ιδια λαθη που εχουν γινει τα τελευταια 4 χρονια ζήτω που Καήκαμε.
εννοω μαριτσ, ρεζιτσ, νε, μπαμπαγκιντα, ντομι, ζεβλακωφ, μπορχα κτλ καλυτερα να παιζουν ελληνοπουλα
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
βεβαια ετσι ακριβως αν γινουν παλι τα ιδια λαθη που εχουν γινει τα τελευταια 4 χρονια ζήτω που Καήκαμε.
εννοω μαριτσ, ρεζιτσ, νε, μπαμπαγκιντα, ντομι, ζεβλακωφ, μπορχα κτλ καλυτερα να παιζουν ελληνοπουλα
+1000000
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
αν φερει μονο 2 δεν κανουμε τιποτα φιλε mega θελουμε τουλαχιστον 5,6 παιχτες ΠΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ παιχτες ονοματα τυπου ζιοβαννι, καρεμπε, ζε ελιας, μπερμουδες , και 2 κραχτες τυπου Ριμπο . μονο ετσι θα γινει δουλεια

δεν προκειτε αλεξ...δυστυχως δεν προκειτε..παλι θα φερει κανενα ονομα καλο,και 2-3 παικτες τυπου Ντουντου..
εψαξα για αυτον τον ντουντου,βρηκα λιγα πραγματα,αλλα δεν με εχει πεισει ακομη...εσυ ξερεις κατι παραπανω???
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ξέρω τί λέτε εσείς για τον Ιούνη, εγώ κοιτάω τον Μάρτη. Την Κυριακή έχουμε την Καλαμαριά. 4 νίκες σε 6 παιχνίδια θέλουμε για τον τίτλο. Τον 35ο του Θρύλου και τον 10ο του κ.Κόκκαλη.

εγω φιλε δεν κοιταω τον μαρτη γιατι ΘΕΩΡΩ ΔΕΔΟΜΕΝΟ οτι ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ..αυτη ειναι η δουλεια τους αλλωστε
εμεις μπορουμε να ονειρευομαστε...για αλλη μια χρονια...
ενω οι αλλοι παλευουν ακομη για την 2 θεση..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
μακαρι να ερθει ο ντουντου αλλα δεν το βλεπω, παιχταρας ειναι τυπου ζε ελιας, αλλα 24 ετων και 19 φορες διεθνης με την βραζιλια τον εχει δει ο αδελφος μου απο κοντα χωρις να ξερει το ενδιαφερον του Ολυμπιακου και τρελαθηκε
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
σωπα ρε τι λες τωρα????
το μονο που εμαθα απο εγκυρη πηγη ειναι πως ειναι ανωτερος(!)του τουρε..αλλα αν δεν δω με τα ματια μου..
κοιταω στο νοβα μηπως πετυχω κανενα αγωνα στη ρωσσια αλλα τιποτα ακομη
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
το εχω ηδη διαβασει φιλε...το πρωτο πραγμα που κανω ειναι να διαβαζω bam + championsday
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μακαρι να ερθει ο ντουντου αλλα δεν το βλεπω, παιχταρας ειναι τυπου ζε ελιας, αλλα 24 ετων και 19 φορες διεθνης με την βραζιλια τον εχει δει ο αδελφος μου απο κοντα χωρις να ξερει το ενδιαφερον του Ολυμπιακου και τρελαθηκε

φίλε μου σύνγαυρε γιατί  να μην έρθει, να το ρίξει ο πρόεδρος το χρήμα και να τον φέρει
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εγω φιλε δεν κοιταω τον μαρτη γιατι ΘΕΩΡΩ ΔΕΔΟΜΕΝΟ οτι ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ..αυτη ειναι η δουλεια τους αλλωστε
εμεις μπορουμε να ονειρευομαστε...για αλλη μια χρονια...
ενω οι αλλοι παλευουν ακομη για την 2 θεση..
μονο που τα ονειρα σου τον σεπτεμβρη σβηνουν....με τετοια μυαλα παλι με τους ιδιους θα την βγαλετε θα φτασετε τα 12542πρωταθληματα θα μας την λετε για ελλαδα θα σας την λεμε για ευρωπη και τα ιδια και τα ιδια :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom