Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γεια σου ρε τακαρε!τωρα τον εβαλα και στο προσκεφαλο μου σε φωτογραφια με στιγμες απο ολη την ποδοσφαιρικη του ιστορια γιατι πραγματικα πλημμυριζω με ριγη συγκινησης καθε φορα που ερχομαι απ'εξω αλαφιασμενος,αγχωμενος και παω στο δωματιο μου να δω την φατσουλα του και να ηρεμησω,να γεμισω με γαληνη το μυαλο μου...... :jerking: :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
και εγω πηγα μεσα στη νεα φιλαδελφεια σε συνδεσμο της αεκ,εριξα χειροβομβιδα,κ μετα εβαλα μια σημαια του ολυμπιακου στο συνδεσμο
αληθεια λεω ρε νταρκ πιστεψε με


Παλληκάρι μου δεν έχω όρεξη για ψέματα να σας λέω.Μετά το Σάπόρτα που πήρε η ΑΕΚ έγινε αυτό.3 αμάξια με σημαίες βγήκαμε
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γεια σου ρε βασο καυστικε,ολυμπιακαρα,εγω λεω να γινεις προπονητης απο φοροτεχνικος τι λες?η μηπως τεχνικος διευθυντης?πες τα ρε μεγαλε γιατι εμεις κοιμομαστε

εμ...τι θες?να γινω γλυφτης του κοκκαλη οπως το 85%-90% των αρρωστων οπαδων που το μονο που απαντανε σε ολες τις ερωτησεις που τους απευθυνεις ειναι.....ζητω ο θρυλος!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ναι ναι ρε το θυμαμαι κ εγω αυτο αληθεια
νομιζω ομως πως ηταν 13 αμαξια οχι 3
κ εγω αληθεια λεω ρε συ με εδειξαν κ στα καναλια με το κασκολ
 

Επισκέπτης
Ακόμα και στο κέντρο της Αθήνας πιο πολλοί είναι οι Ολυμπιακοί,με εξαίρεση κάποιες συγκεκριμμένες περιοχές όπως Αμπελόκηποι ή Ζωγράφου.Καλά για Πειραιά δεν το συζητάω,με τη γέννησή σου εκεί είναι αυτονόητο ότι γίνεσαι Ολυμπιακός όπως είναι δεδομένο ότι γίνεσαι Έλληνας και χριστιανός ορθόδοξος.Από υπόλοιπη Ελλάδα οι πιο γαυροκρατούμενες περιοχές είναι Κέρκυρα και Χανιά.Δε θα ξεχάσω το Πάσχα του 97 που είχαμε πάρει το ευρωπαϊκό στο μπάσκετ που έβλεπες σε κάθε καντούνι στην πόλη της Κέρκυρας σπίτια με σημαίες του Θρύλου.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
εμ...τι θες?να γινω γλυφτης του κοκκαλη οπως το 85%-90% των αρρωστων οπαδων που το μονο που απαντανε σε ολες τις ερωτησεις που τους απευθυνεις ειναι.....ζητω ο θρυλος!

ναι ναι κ εγω γλυφτης ειμαι ετσι ακριβως
κανεις λαθος το 99,9% ειναι γλυφτες ρε συ
γεια σου κοκκαλη μεγαλε i love you
εισαι ο θεος μου
εχω αφισα του μεγαλη στο δωματιο μου
μην μας αφησεις ποτε σωτηρα μας :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εμ...τι θες?να γινω γλυφτης του κοκκαλη οπως το 85%-90% των αρρωστων οπαδων που το μονο που απαντανε σε ολες τις ερωτησεις που τους απευθυνεις ειναι.....ζητω ο θρυλος!
γιατι οχι?καλη ιδεα!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ακόμα και στο κέντρο της Αθήνας πιο πολλοί είναι οι Ολυμπιακοί,με εξαίρεση κάποιες συγκεκριμμένες περιοχές όπως Αμπελόκηποι ή Ζωγράφου.Καλά για Πειραιά δεν το συζητάω,με τη γέννησή σου εκεί είναι αυτονόητο ότι γίνεσαι Ολυμπιακός όπως είναι δεδομένο ότι γίνεσαι Έλληνας και χριστιανός ορθόδοξος.Από υπόλοιπη Ελλάδα οι πιο γαυροκρατούμενες περιοχές είναι Κέρκυρα και Χανιά.Δε θα ξεχάσω το Πάσχα του 97 που είχαμε πάρει το ευρωπαϊκό στο μπάσκετ που έβλεπες σε κάθε καντούνι στην πόλη της Κέρκυρας σπίτια με σημαίες του Θρύλου.



Σου ξαναπαραθέτω αυτό που έγραψα πριν:

ΕΙΜΑΙ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΝΝΗΜΑ-ΘΡΕΜΑ & ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ & ΕΙΜΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ & ΕΧΩ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕ ΚΑΣΚΟΛ ΤΗΣ Α.Ε.Κ. ΕΝΑΝ ΤΙΤΛΟ ΤΗΣ.

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γεια σου ρε προεδραρα που ανανεωσες περσυ και το συμβολαιο του μεγαλυτερου αμυντικου στην ιστορια του διαπλανητικου champions league giorgios anatolakis!γεια σου ρε λουβαρη που πηγες περσυ και γυρισες ολο τον κοσμο για παρτη του θρυλου και μας εφερες ολα τα σαπακια του γαλαξιακου ποδοσφαιρου μαζι με τον προπονητη-δημοσιογραφο-"παω στην λαικη" ΤΡΟΝΤ ΣΟΛΙΝΤ!ετσι πρεπει τετοιες ποδοσφαιρικες μορφες να τις αναφερουμε με κεφαλαια γραμματα διοτι αφησαν ανεξιτηλο(πω πω μομφη!) με το στυλο τους ολα τα μπλοκακια των βιβλιοπωλειων φαληρου,μοσχατου,καμινιων και ρεντη!!!!!!αληθεια τις μελιτζανες τις εγραφε στο μπλοκακι του ή του φερνανε οτι περισσευε απο την λαχαναγορα!?
 

Επισκέπτης
εμ...τι θες?να γινω γλυφτης του κοκκαλη οπως το 85%-90% των αρρωστων οπαδων που το μονο που απαντανε σε ολες τις ερωτησεις που τους απευθυνεις ειναι.....ζητω ο θρυλος!
Καλύτερα να ανήκω στο 90% των ολυμπιακών που γλύφουν τον Κόκκαλη,παρά στο 0,02% των ολυμπιακών που γλύφουν τον Τζίγκερ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Είναι αφελής όποιος νομίζει ότι ο Πειραιάς έχει ΜΟΝΟ γαύρους.Έχει κ πολλούς περισσότερους από όσο φαντάζεται κανείς κ βάζελους κ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
πες τα ρε βασος ετσι για να μας ανοιξεις τα ματια
μπραβο αγορι μου,επαναστατη μου εσυ
θα ριξεις το κατεστημενο μονο σου
αγορι μου χαραμιζεσε εσυ ,γινε προπονητης
 

Επισκέπτης
Ως ειδικός στατιστικολόγος μπορείς να μας το απαντήσεις.Δε σε παραξενεύει ότι είσαι μόνος σου εναντίον όλων;Δε σε ανησυχεί αυτό;Δε γίνεται όλοι οι υπόλοιποι Ολυμπιακοί να είμαστε άσχετοι,παράλογοι,ευκολόπιστοι κτλ και μόνο εσύ να είσαι ο σωστός!Anyway,στο θέμα του προπονητή αφού μένει ο Λεμονής ας τον αφήσουν τουλάχιστον το καλοκαίρι να κάνει τις επιλογές που ο ίδιος θέλει,να διώξει όσους δε χρειάζεται,να φτιάξει την ομάδα όπως νομίζει και θα κριθεί αναλόγως.Αν ερχόταν ξένος προπονητής θα φώναζαν οι ειδήμονες να του δωθεί πίστωση χρόνου κι όλα αυτά.Γιατί να μη δωθεί πίστωση χρόνου και σε έναν Έλληνα προπονητή;Τα είδαμε και τα χάλια των ξένων προπονητών.Ο Σόλιντ έκανε το καλοκαίρι δικές του επιλογές και ποιούς πήρε;Τον κατεστραμένο Μάρκο Νε,τον γυρολόγο της Ευρώπης-μαρκάρω λιγότερο από τον Γεωργάτο Ντομί και την κόκκινη κόμπρα,κατά κόσμον Φέλιξ Μπόρχα.Για να μην πω για το γίγαντα Μαλεζάνι στο βάζελο,με τα πενταετή πλάνα του και τις πεντάρες στην ευρώπη.Από το κάθε νούμερο ξένο τύπου Σόλιντ,χίλιες φορές τον Τακαρό που είναι και γαύρος.Που έβαζε γκολ ο βιαστής των χανουμιών Τζόλε και έφτανε μέχρι την άλλη άκρη του ΟΑΚΑ για να πανηγυρίσει.ʼλλωστε και ο βάζελος όσες επιτυχίες είχε στην Ευρώπη τις έκανε με κανέναν ευρωπαίο προπονητή;Με τον Ρότσα και τον κυρ Βασίλη τις έκανε!
 

Επισκέπτης
Εμείς έχουμε σηκώσει Ευρωλίγκα,έχουμε πάει και σε άλλους 2 τελικούς.Το Σαπόρτα είναι για να χαίρονται οι μικρές ομάδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom