Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
γεμισε εσυ καλιμαρμαρο και μετα μιλα.....ε βεβαια εκανες σολντ αουτ με ατρομητο στο οακα....

Τα αεκάκια όντως είστε συμπαθητικά!! Όχι σκατοφάρα σα τους γαύορυς, βγάζετε μια αγνότητα και πηγαίο αυθηρμητισμό που ενίοτε προκαλεί και ευχάριστη διάθεση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καταλαβες megantοnie kai αλεξ γιατι ''παω'' λιγους γαυρους?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η φωτογραφία με το γεμάτο Καλλιμάρμαρο στον τελικό του 1968, κοσμεί την κεντρική είσοδο των γραφείων της FIBA.Επίσης ο τελικος του 1968 κρατάει ακόμα στα ρεκόρ Γκίνες ως το ματς μπάσκετ με την μεγαλύτερη προσέλευση κόσμου.ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ʼντε ασχοληθείτε με τον χοντρό Ελληνόπουλο Σχορτσιανίτη κ με τον εβραίο προπονητή σας.[/color]
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Τώρα καμιά 30αριά άτομα πηγαίνουν στο μπάσκετ της ΑΕΚ.Αφού έχω ακούσει ότι κρατάνε και απουσιολόγι ο και παίρνουν τηλέφωνο αν κάποιος λείπει.Επίσ ης μην ξεχνάτε ότι το 68 δεν υπήρχε ο φανατισμός και έχθρα μεταξύ των οπαδών που επικρατεί σήμερα και ανάμεσα στους 80000 του Καλιμάρμαρο υ υπήρχαν πάρα πολλοί Ολυμπιακοί,Παναθηναϊκοί και οπαδοί άλλων ομάδων.Αλλι ώς που να βρεθούν τόσοι αεκτζήδες;Τόσοι δεν υπάρχουν ούτε σε ολόκληρη την Ελλάδα!


και οι 300(επικαιρο)λιγοι ητανε αλλα :knockinb: :knockinb: :knockinb: τους πολλους......
 

Επισκέπτης
Εγώ και ο βάζελος διεκδικούμε Ευρωλίγκα και τα χανούμια παλεύουν να μείνουν στην Α1.Α,ρε ΑΕΚάρα μεγαθήριο της ευρωπαϊκής καλαθοσφαίρισης!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ και ο βάζελος διεκδικούμε Ευρωλίγκα και τα χανούμια παλεύουν να μείνουν στην Α1.Α,ρε ΑΕΚάρα μεγαθήριο της ευρωπαϊκής καλαθοσφαίρισης!
καταλαβα δεν θα απαντησεις οκ!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Εγώ και ο βάζελος διεκδικούμε Ευρωλίγκα και τα χανούμια παλεύουν να μείνουν στην Α1.Α,ρε ΑΕΚάρα μεγαθήριο της ευρωπαϊκής καλαθοσφαίρ ισης!

Πάντως είναι καλό για το μπάσκετ που ανεβαίνει ο Ολύμπιακός
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καταλαβες megantοnie kai αλεξ γιατι ''παω'' λιγους γαυρους?

δεν καταλαβαινουν αυτοι!ειναι χορτατοι γαυροι!ετσι ειναι οταν πινεις το ιδιο "ναρκωτικο" συνεχεια και σε μικρες δοσεις δεν μπορεις να συνειδητοποιησεις τί συμβαινει γυρω σου και αναμασας τα πρωτοσελιδα των εφημεριδων ή προχειροσκεπτεσαι!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Η φωτογραφία με το γεμάτο Καλλιμάρμαρο στον τελικό του 1968, κοσμεί την κεντρική είσοδο των γραφείων της FIBA.Επίσης ο τελικος του 1968 κρατάει ακόμα στα ρεκόρ Γκίνες ως το ματς μπάσκετ με την μεγαλύτερη προσέλευση κόσμου.ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ʼντε ασχοληθείτε με τον χοντρό Ελληνόπουλο Σχορτσιανίτη κ με τον εβραίο προπονητή σας.[/color]
πεσ τα ρε νταρκ φανατικε
αστα αυτα τωρα
πεσ μας καμμια μολοτωφ εριξες τωρα τελευταια?ακουστηκε για τον πειραια οτι σπασανε ενα συνδεσμο του ολυμπιακου δεν πιστευω να ησουν εσυ παλι
 

Επισκέπτης
καταλαβα δεν θα απαντησεις οκ!!!!
Τι να σου πω;Η τελευταία κούπα που πήρα ήταν το κύπελο του 2002,τη χρονιά που πήρες πρωτάθλημα μετά από 33 χρόνια.Και πριν από αυτό πάμε στο 1997,τη χρονιά που κάναμε το τρεμπλ(πρωτάθλημα,κύπελο,ευρωπαϊκό) και παραμένουμε η μοναδική ελληνική ομάδα σε οποιοδήποτε σπορ που το έχει καταφέρει,μαζί φυσικά με την ομάδα πόλο του Ολυμπιακού το 2002.Σε κάλυψε η απάντησή μου;
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
α ρε βασος με αποστομωσες παλι
τ γινεται με σενα θα μου πεις?ρε σε παρακαλω μην χαραμιζεσε εδω στα φορουμ,πηγαινε στην ΠΑΕ για μια θεση
αλλα ξεχασα ρε εσυ δεν γλειφεις...καλα θα πω εγω τοτε στον ΘΕΟ τον κοκκαλη για σενα
ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΟΚΚΑΛΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΤΟΝ VASOS ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Τι να σου πω;Η τελευταία κούπα που πήρα ήταν το κύπελο του 2002,τη χρονιά που πήρες πρωτάθλημα μετά από 33 χρόνια.Και πριν από αυτό πάμε στο 1997,τη χρονιά που κάναμε το τρεμπλ(πρωτάθλημα,κύπελο,ευρωπαϊκό) και παραμένουμε η μοναδική ελληνική ομάδα σε οποιοδήποτε σπορ που το έχει καταφέρει,μαζί φυσικά με την ομάδα πόλο του Ολυμπιακού το 2002.Σε κάλυψε η απάντησή μου;
να θυμισω κιολας την μοναδικη ελληνικη ομαδα που επαιξε με τους bulls στο mcdonalds open..ξερετε με κατι παιχτακια παιξαμε αλλα δεν ηταν γνωστοι αυτοι..
ενας λεγοταν jordan νομιζω,pippen ενας αλλος,κατι ασχετοι
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
πεσ τα ρε νταρκ φανατικε
αστα αυτα τωρα
πεσ μας καμμια μολοτωφ εριξες τωρα τελευταια?ακουστηκε για τον πειραια οτι σπασανε ενα συνδεσμο του ολυμπιακου δεν πιστευω να ησουν εσυ παλι



Ειρωνικέ γαύρε,δεν έχω πετάξει ούτε κέρμα σε γήπεδο.Αυτά είναι ''άλλων'' Πειραιωτών τα προνόμια.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Εγώ και ο βάζελος διεκδικούμε Ευρωλίγκα και τα χανούμια παλεύουν να μείνουν στην Α1.Α,ρε ΑΕΚάρα μεγαθήριο της ευρωπαϊκής καλαθοσφαίρισης!
Μην λες για τα χανούμια όταν κι εσύ είχες βγει 3ος απ το τέλος πριν μερικά χρόνια κι έπαιζες ευρωλίγκα από σπόντα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Τι να σου πω;Η τελευταία κούπα που πήρα ήταν το κύπελο του 2002,τη χρονιά που πήρες πρωτάθλημα μετά από 33 χρόνια.Και πριν από αυτό πάμε στο 1997,τη χρονιά που κάναμε το τρεμπλ(πρωτάθλημα,κύπελο,ευρωπαϊκό) και παραμένουμε η μοναδική ελληνική ομάδα σε οποιοδήποτε σπορ που το έχει καταφέρει,μαζί φυσικά με την ομάδα πόλο του Ολυμπιακού το 2002.Σε κάλυψε η απάντησή μου;
ναι
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Ειρωνικέ γαύρε,δεν έχω πετάξει ούτε κέρμα σε γήπεδο.Αυτά είναι ''άλλων'' Πειραιωτών τα προνόμια.
αντε παλι..θες να αρχισουμε τις παροιμιες???
με τον γαιδαρο κ τον πετεινο την ξερεις?για το σκοινι που λεγαμε χτες κ τον κρεμασμενο???
ολα αυτα οσον αφορα την ειρωνεια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
α ρε βασος με αποστομωσες παλι
τ γινεται με σενα θα μου πεις?ρε σε παρακαλω μην χαραμιζεσε εδω στα φορουμ,πηγαινε στην ΠΑΕ για μια θεση
αλλα ξεχασα ρε εσυ δεν γλειφεις...καλα θα πω εγω τοτε στον ΘΕΟ τον κοκκαλη για σενα
ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΟΚΚΑΛΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΤΟΝ VASOS ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μακαρι να ειχα τις τεχνικες γνωσεις και να μπορουσα να προσφερω στον χωρο του ποδοσφαιρου απο ενα  τοσο σημαντικο ποστο!αλλα ας οψεται!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ελα ρε vasos...εισαι κ μετριοφρων ρε γαμωτο..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ελα ρε vasos...εισαι κ μετριοφρων ρε γαμωτο..

ετσι πρεπει να ειναι ολοι οι ανθρωποι,μετριοφρονουντες,ταπεινοι και οχι ειρωνες!και να προσπαθουν να αποτυπωνουν την πραγματικοτητα ως εχει ασχετα αν αυτη ειναι εναντια στην μερια του στρατοπεδου που ειμαστε εμεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom