Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Εμείς έχουμε σηκώσει Ευρωλίγκα,έχουμε πάει και σε άλλους 2 τελικούς.Το Σαπόρτα είναι για να χαίρονται οι μικρές ομάδες.

Τι να πούνε και κάποιο που σηκώσανε 3 ευρωλίγκες και πηγαίνουν πανυγηρικά για τέταρτη  :grin:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Εμείς έχουμε σηκώσει Ευρωλίγκα,έχουμε πάει και σε άλλους 2 τελικούς.Το Σαπόρτα είναι για να χαίρονται οι μικρές ομάδες.
οταν ΕΜΕΙΣ παιρναμε ευρωπαικα και γεμιζαμε σταδια με 80000 κοσμο....θυμησε μου απο ποτε εχεις να παρεις πρωταθλημα?
 

Επισκέπτης
Τι να πούνε και κάποιο που σηκώσανε 3 ευρωλίγκες και πηγαίνουν πανυγηρικά για τέταρτη  :grin:
Ποιοί αυτοί που τους νικήσαμε στα ημιτελικά το 94 και το 95 και στα προημιτελικά το 97(αχ αυτό το 49-69 μες στο ΟΑΚΑ);
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλα αστο ρε νικ δεν σε παιρνει για μπασκετ να μιλας
ειχατε να παρετε ρε 30 χρονια πρωταθλημα,τα ξεχασατε?
κ οσον αφορα την ευρωπη αστο ειμαστε πολυ μακρια απο εσας
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Παρακαλάμε να σας πετύχουμε φέτος στο φάιναλ φορ.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αλλο το ενα αλλο το αλλο!!
ποσα χρονια εχετε να παρετε τιτλο γενικα στο μπασκετ μπορειτε να μου απαντησετε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
H Α.Ε.Κ. είναι η μοναδική ΕΛΛΗΝΙΚΗ ομάδα με αμιγώς ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ που πήρε πανευρωπαϊκό τίτλο στο μπάσκετ.όλες οι υπόλοιπες ''ελληνικές'' ομάδες,πήραν ευρωπαϊκούς τίτλους με ''ελληνόπουλα'' κ μαυρούκους.Για να μαθαίνετε....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πες τα ρε βασος ετσι για να μας ανοιξεις τα ματια
μπραβο αγορι μου,επαναστατη μου εσυ
θα ριξεις το κατεστημενο μονο σου
αγορι μου χαραμιζεσε εσυ ,γινε προπονητης

μπα.....ο τακαρος ειναι ο προπονητης τωρα!αμα φυγει θα το σκεφτω αν θα τον αντικαταστησω!

 

Επισκέπτης
οταν ΕΜΕΙΣ παιρναμε ευρωπαικα και γεμιζαμε σταδια με 80000 κοσμο....θυμησε μου απο ποτε εχεις να παρεις πρωταθλημα?
Τα τελευαταία 40 χρόνια 1 προωτάθλημα έχεις πάρει κι αυτό από αυτοκτονία δικιά μας(2002).Το να πανηγυρίζεις για το κυπελλούχων το 1968 κόντρα στη Σλάβια Πράγας είναι το ίδιο ανόητο με τα πανηγύρια των βάζελων για την ντροπή του Χουντέμπλεϋ.Θυμηθείτε σε ποιά πολιτική περίοδο έλαβαν χώρα οι αγώνες,τις χώρες καταγωγείς τον αντιπάλων(Σλάβια Πράγας και Ερυθρός Αστέρας) και μπορεί τότε να καταλάβετε πολλά πράγματα.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
H Α.Ε.Κ. είναι η μοναδική ΕΛΛΗΝΙΚΗ ομάδα με αμιγώς ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ που πήρε πανευρωπαϊκό τίτλο στο μπάσκετ.όλες οι υπόλοιπες ''ελληνικές'' ομάδες,πήραν ευρωπαϊκούς τίτλους με ''ελληνόπουλα'' κ μαυρούκους.Για να μαθαίνετε....
ειχε ενα ξενο dark!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Τα τελευαταία 40 χρόνια 1 προωτάθλημα έχεις πάρει κι αυτό από αυτοκτονία δικιά μας(2002).Το να πανηγυρίζεις για το κυπελλούχων το 1968 κόντρα στη Σλάβια Πράγας είναι το ίδιο ανόητο με τα πανηγύρια των βάζελων για την ντροπή του Χουντέμπλεϋ.Θυμηθείτε σε ποιά πολιτική περίοδο έλαβαν χώρα οι αγώνες,τις χώρες καταγωγείς τον αντιπάλων(Σλάβια Πράγας και Ερυθρός Αστέρας) και μπορεί τότε να καταλάβετε πολλά πράγματα.

ασε τα πολλα λογια και πες μου αν ξερεις ποτε πηρες τελευταια  φορα οποιονδηποτε τιτλο στο μπασκετ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΟΚ.Όλες οι άλλες ομάδες(συμπεριλαμβανομένου κ της ΑΕΚ του 99) έχουν 5-10 ξένους.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ως ειδικός στατιστικολόγος μπορείς να μας το απαντήσεις.Δε σε παραξενεύει ότι είσαι μόνος σου εναντίον όλων;Δε σε ανησυχεί αυτό;Δε γίνεται όλοι οι υπόλοιποι Ολυμπιακοί να είμαστε άσχετοι,παράλογοι,ευκολόπιστοι κτλ και μόνο εσύ να είσαι ο σωστός!Anyway,στο θέμα του προπονητή αφού μένει ο Λεμονής ας τον αφήσουν τουλάχιστον το καλοκαίρι να κάνει τις επιλογές που ο ίδιος θέλει,να διώξει όσους δε χρειάζεται,να φτιάξει την ομάδα όπως νομίζει και θα κριθεί αναλόγως.Αν ερχόταν ξένος προπονητής θα φώναζαν οι ειδήμονες να του δωθεί πίστωση χρόνου κι όλα αυτά.Γιατί να μη δωθεί πίστωση χρόνου και σε έναν Έλληνα προπονητή;Τα είδαμε και τα χάλια των ξένων προπονητών.Ο Σόλιντ έκανε το καλοκαίρι δικές του επιλογές και ποιούς πήρε;Τον κατεστραμένο Μάρκο Νε,τον γυρολόγο της Ευρώπης-μαρκάρω λιγότερο από τον Γεωργάτο Ντομί και την κόκκινη κόμπρα,κατά κόσμον Φέλιξ Μπόρχα.Για να μην πω για το γίγαντα Μαλεζάνι στο βάζελο,με τα πενταετή πλάνα του και τις πεντάρες στην ευρώπη.Από το κάθε νούμερο ξένο τύπου Σόλιντ,χίλιες φορές τον Τακαρό που είναι και γαύρος.Που έβαζε γκολ ο βιαστής των χανουμιών Τζόλε και έφτανε μέχρι την άλλη άκρη του ΟΑΚΑ για να πανηγυρίσει.ʼλλωστε και ο βάζελος όσες επιτυχίες είχε στην Ευρώπη τις έκανε με κανέναν ευρωπαίο προπονητή;Με τον Ρότσα και τον κυρ Βασίλη τις έκανε!

τον robin hood μηπως τον εχεις ακουστα?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Θυμηθείτε σε ποιά πολιτική περίοδο έλαβαν χώρα οι αγώνες,τις χώρες καταγωγείς τον αντιπάλων(Σλάβια Πράγας και Ερυθρός Αστέρας) και μπορεί τότε να καταλάβετε πολλά πράγματα.

Αυτό το κόμπλεξ έχει καταντήσει αηδία ... :headbang:
 

Επισκέπτης
Τώρα καμιά 30αριά άτομα πηγαίνουν στο μπάσκετ της ΑΕΚ.Αφού έχω ακούσει ότι κρατάνε και απουσιολόγιο και παίρνουν τηλέφωνο αν κάποιος λείπει.Επίσης μην ξεχνάτε ότι το 68 δεν υπήρχε ο φανατισμός και έχθρα μεταξύ των οπαδών που επικρατεί σήμερα και ανάμεσα στους 80000 του Καλιμάρμαρου υπήρχαν πάρα πολλοί Ολυμπιακοί,Παναθηναϊκοί και οπαδοί άλλων ομάδων.Αλλιώς που να βρεθούν τόσοι αεκτζήδες;Τόσοι δεν υπάρχουν ούτε σε ολόκληρη την Ελλάδα!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Τώρα καμιά 30αριά άτομα πηγαίνουν στο μπάσκετ της ΑΕΚ.Αφού έχω ακούσει ότι κρατάνε και απουσιολόγιο και παίρνουν τηλέφωνο αν κάποιος λείπει.Επίσης μην ξεχνάτε ότι το 68 δεν υπήρχε ο φανατισμός και έχθρα μεταξύ των οπαδών που επικρατεί σήμερα και ανάμεσα στους 80000 του Καλιμάρμαρου υπήρχαν πάρα πολλοί Ολυμπιακοί,Παναθηναϊκοί και οπαδοί άλλων ομάδων.Αλλιώς που να βρεθούν τόσοι αεκτζήδες;Τόσοι δεν υπάρχουν ούτε σε ολόκληρη την Ελλάδα!
κανεις γαργαρα την απαντηση η μου φενετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom